World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.267.150
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
World of Tanks

Koji tenk T8 predlažete za obveznice? Našao sam samo jednog lika na yt

koji predlaže IS-6B...ili da ih čuvam? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

i mene zanima...

nemam premium t8 i htio bih neki da zarađujem kredite s njim. imam preko 10k bondsa

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

Napravite si ref account. Pozovite ga s glavnog accounta, iskoristite neki od hrpe kodova za startere(lako se nađe na netu, mislim da YOGSCAST daje tier 5 premium heavy uk i 1000 golda i 7 dana premiuma), odradite onaj tutorial, dobijete token za free tier 6 tech tree tenk. Preporuka uzet M44, lako se farma s tim, al ak vam više paše neki drugi tenk, slobodno uzmete.

Odradite tih 100-200-300 bitki koliko treba za skupiti onih 1500 pointa.(Zaš preporuka M44? Lako farmat Confederate, pa onda dobijete +10 pointa po bitki za medalju).

I onda na glavnom accountu za izbor imate T26E5, M4 49, 112. Ima i još nekih u ponudi, ali ovo ovim redom je dobar izbor.

A bondse na glavnom accountu ostaviti za neki tier10(ako dodaju nešto novo) ili recimo skupljati za evo reward iz rankeda(tier9) ili za opremu(uzimat u onim paketima, ne pojedinačno). 

 

A ako baš mora uzet tenk za bondse, onda opet Patriot(E5 sa lockanim skinom) ili Liberte(M4 49 sa lockanim skinom) su bolji izbor od svih novih dodataka u bond store.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
srco1978 kaže...

Koji tenk T8 predlažete za obveznice?

dado314 kaže...

i mene zanima...

nemam premium t8 i htio bih neki da zarađujem kredite s njim. imam preko 10k bondsa

 

baboon king skill4u ti je objasnil svakog posebno

al kolega gore ima pravo, patriot il liberte su najblize meta tenkovima, ioako je i to proslo posto ih dijele za bondse

ovi ostali su tak tak,  (ne racunam desetke) premium osmice su za grajnd para i jedino se to gleda

i tako dalje...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2020 20:33 (ED63).
13 godina
offline
World of Tanks

Uzeo sam na kraju is6 b,ukratko: top nije neka sreća,dobro bounca i  čisto pristojno zarađuje!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

HAHAHAHAHA. WG buffing premium Spaghett. Topest kek.

Also, polska medium dolazi u sljedećem patchu. Nisam očekivao to toliko brzo, pogotovo jer još T8 prem nije u prodaji. 

Dapače, očekivao sam da će baciti nekakav maraton za tog premiuma i onda nakon toga pustiti liniju. 

Patch očekujem neposredno po završetku rankeda, jer mislim da ipak neće usred sezone pustit patch sa kompletnom promjenom equipmenta, buffanim/nerfanim tenkovima i novom linijom. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Zasto bi buffali Spaggeta 46, ionako je über premium tenk.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

Pa da si pročitao CT#2 patch notese, onda bi znao da, iako su Progettu makli opciju gun rammera kao opreme, povećali su statove tako da ima identičan ROF kao prije sa gun rammerom. 

Što znači, tenk je dobio free equipment slot, bilo za vstab/optic, što god prije nisi koristio. Što znači, tenk je buffan.

 

S druge strane. Jebo ja mater wargamingu i njihovom rankedu. Prošle godine je bilo hurr durr Chieftain, 279e, 907 spam. Ove godine je EBR i HE spam. 60TP, IS-7, 277 njubare natovare jebeni HE i hurr durr. A ti ako imaš neki od heavyja koji su zapeli s 120mm topom možeš si pušiti k*rac. Jer weakspot pogodit nećeš bcs RNG, a čim izviriš eto ti u glavu 300 damage i 2 mrtva crew membera. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Meni su u rangiranima najveći problem igrači kao ovaj maus koji na početku partije odmah nakon odbrojavanja pošalje ovakvu poruku...

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ma nema ništa bolje kad si sa takvima popričate ko na kavi

 

 

Drž piču, strong spot is coming

 

Ovu sam baš pogodio, šteta, nije mi odgovorio

 
 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Eeeee....sada je to druga priča. Odmah sam poboljšao performanse, protivnici umiru sami od straha....moja ekipa me više poštiva....svi susjedi u ulici mi se klanjaju ....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Danas bi trebao imat 3200 bodova za ovomjesečnu akciju.

 

Koji premium izabrati od ponuđena tri?  I zakaj?

 

Pošto ne igram baš često (tj igram zadnjih 2 tjedna) nisma upoznat sa ponuđenima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Ja ću uzet ac4 jer ima odličan top za tier 6 i može potegnut 60 km/s, iako mu je p/w ratio dosta loš tako da vjer. treba dosta da dođe do toga. FV ima praktički isti top, a vidi 8 i 9, a tu je 170 pena jako malo, trebalo bi dosta spammat gold. Top ko na black prince, ali brži tenk sa manje armora. Na početku sam se mislio za njega, ali sam vidio na forumu u komentarima vijesti da ga dosta pljuju tako da sam ga odma prekrižio. Ram II imam od nekog tankrewards odavno, nisam ga nikad ni igrao, na papiru mi se ne čini nešto posebno, a i tier 5 je pa je najmanje vrijedan ko besplatan premium. Šta se tiće cijene FV je najvrjedniji tako da ako se pokaže kao smeće može poslužit za trade-in...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2020 11:08 (AirLive).
 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Jel igra tko wot na mobitelu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Vraća nam se Pearl River INFO

Moj PC  
3 0 hvala 4
16 godina
offline
World of Tanks

Pokupio sam negdje Covid virus i sada sam u kucnom pritvoru pa sam pomislio da je ovo odlican trenutak da napokon izgrindam Leoparda jer vec dugo vremena imam otkljucanog Leopard PT-a.

 

Bolje da me Corona ubila nego sto moram igrati sa stock PT-om 

 

Vi koji ste ga izgrindali, posto sam skupio nekog xp-a, sta mi je bolja opcija prvo otkljucati gusjenice i motor da bude okretniji i startniji, a do tada se dopunjavati gold granatama po potrebi ili prvo ici ipak na bolji top radi lakseg nanosenja stete ??

 

 

0 Prvo gusjenice i motor
7 Prvo nabaciti bolji top
3 Zajebi Leoparda igraj tier I
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Top svakako prvo, sa 278 pena probija sve, jos ima 420 dmg. koliko se sjećam stock gusjenica može sve izdržat, čak i full opremu. Kad staviš bolji top, razlika nebo i zemlja. Ionako moraš bit u zadnjoj liniji tako da ti motor i ne treba :)

6 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Pokupio sam negdje Covid virus i sada sam u kucnom pritvoru pa sam pomislio da je ovo odlican trenutak da napokon izgrindam Leoparda jer vec dugo vremena imam otkljucanog Leopard PT-a.

 

Bolje da me Corona ubila nego sto moram igrati sa stock PT-om 

 

Vi koji ste ga izgrindali, posto sam skupio nekog xp-a, sta mi je bolja opcija prvo otkljucati gusjenice i motor da bude okretniji i startniji, a do tada se dopunjavati gold granatama po potrebi ili prvo ici ipak na bolji top radi lakseg nanosenja stete ??

 

 

 Ja se 18 dana liječim od Covida. otključao 3 desetke i kupio 2. otpali mi zubi. Popunio ful ono sranje od 45 misija...skupio ukupno 45 dana premium acc ( imao sam nešto od prije)..i...još sam 8 dana na kućnoj njezi. Više nemam snage za WOT...hahhaaa....nisam ni skužio kako mi se vratio okus i nestala temperatura...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
7 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Mjenjam acc sa:defenderom,proggeto 46,strv s1,su 130 pm,t34 HT,t34 shielded,lowe,lorraine 40t. Za object 279e i jedan tier 8 premium.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
Dr. Vicko kaže...

Pokupio sam negdje Covid virus i sada sam u kucnom pritvoru pa sam pomislio da je ovo odlican trenutak da napokon izgrindam Leoparda jer vec dugo vremena imam otkljucanog Leopard PT-a.

 

Bolje da me Corona ubila nego sto moram igrati sa stock PT-om 

 

Vi koji ste ga izgrindali, posto sam skupio nekog xp-a, sta mi je bolja opcija prvo otkljucati gusjenice i motor da bude okretniji i startniji, a do tada se dopunjavati gold granatama po potrebi ili prvo ici ipak na bolji top radi lakseg nanosenja stete ??

 

 

 Ja se 18 dana liječim od Covida. otključao 3 desetke i kupio 2. otpali mi zubi. Popunio ful ono sranje od 45 misija...skupio ukupno 45 dana premium acc ( imao sam nešto od prije)..i...još sam 8 dana na kućnoj njezi. Više nemam snage za WOT...hahhaaa....nisam ni skužio kako mi se vratio okus i nestala temperatura...

 18 dana, jbt ja sam negdje na desetom danu, taman se ponadao da ce biti gotovo u ova dva do cetiri dana  

 

Hvala svima na odgovorima, ici cu prvo na top mada danas sam vise igrao sa T10 

14 godina
offline
World of Tanks

pogledaj si malo u mislim da mobility, kolko nosi ovjes, kolko je koja komponenta teska i digitron u ruke

al da kolege su u pravu, mislim da je svaki bolji modul laksi od svoje stock varijante tak da netreba ovjes odma

ja sam to sve danima racunal jer sam stal sa grajndom na vecini devetki prije boljeg topa pa sam kalkuliral kolko jos do upgradea i kojim redosljedom ic

makar ptA bi trebal bit dobar i sa onim topom od indien panzera, mrvicu bolji od duge 8.8. L71, ja sam ga koristil kad bi igral bez premiuma jer je jedna granata 1/4 cijene on 105mm granate, al eto 10.5 cm(da ne prizovem Deduu ) je standardna granata apcr

evo neznam kolko ce se vidit iz slike

ramer, vent, vertikal

stock motor i gusjenice, i bolji radio, top i kupola

i P.S. ovo mi je jedini tonk di imam mali i velki repair kit zbog amoo racka

tenk je napravljen od kartonskih kutija za jaja i busi ga i pzr 2C

a ammo rack je napravljen od tucenih bjelanjaka

 

P.S.S. reko bi IST "nemoj da nekog utepem" ™©® da mi linka tutorijal kak se kropa slika

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 0:11 (ED63).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Eeeee....sada je to druga priča. Odmah sam poboljšao performanse, protivnici umiru sami od straha....moja ekipa me više poštiva....svi susjedi u ulici mi se klanjaju ....

 nastavlja se ....

dawor kaže...

Ja se 18 dana liječim od Covida. otključao 3 desetke i kupio 2. otpali mi zubi. ....nisam ni skužio kako mi se vratio okus i nestala temperatura...

 a kad krene prica po selu ... poglej njega, ima takav repair skill na posadi da je sam prebolil koronu...nije ni koristil medkit niti heal ...

on je pravi as ! ....  dodjes u birtiju i svi ti nazdravljaju i onak frajerski kimnu glavom, on je koronu dingal i nije mu vise nis....

long stori short, ak mos igrat wot nije ti nis, ak jos mo's i pit, zdrav si !!!

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Vraća nam se Pearl River INFO

 kaj ti to znaci kad je igra neigriva,mogu vratit sve mape nece pomoc

14 godina
offline
World of Tanks

Osvojio sam Lansena C u kampanji i mogu reć ovako u prvih par bitaka, nije loš tenk

Malo je neprecizan, moram mu posadu još grindat...

 

 
 
 

REPLAY

 

@Nadam se da će nadležne službe©®™ progledati kroz prste što nije ace, ali u ovakvoj izvanrednoj sitluaciji moramo misliti jedni na druge, pa ostavljam ovaj replay za sve one u samoizolaciji, da im ne bude dosadno

Dečki držite se, možda će pive ponestat, ali tenkići su tu

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 21:37 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
1BIT kaže...

Vraća nam se Pearl River INFO

 kaj ti to znaci kad je igra neigriva,mogu vratit sve mape nece pomoc

 Žiga82

Zašto je neigriva?

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Dobar je lansen, ima alpha dmg bliži HT nego MT, zato se može dobro tradeat sa MT, a za tu alphu je prilično precizan.

A nisi ga uzeo na black marketu ove godine?

14 godina
offline
World of Tanks

Trenutno mi je posada bez aktivnih skillova, ali vjerujem da kad se to izgrinda, da će Lansen biti odličan

Nisam, šta je bio ponuđen na black market-u?

Opće se ne sjećam, znam da sam Chrysler k gf kupio na black market-u za kredite

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Je bio je mislim baš 1. ponuda za 8.5 mil. fiksno, ne naslijepo. Meni je ženska posada + commander skill4ltu, tako da skilla svakako ne fali :)

11 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...
Žiga82 kaže...
1BIT kaže...

Vraća nam se Pearl River INFO

 kaj ti to znaci kad je igra neigriva,mogu vratit sve mape nece pomoc

 Žiga82

Zašto je neigriva?

jel ti igras ovu igru il ne? gameplay, mm ,mape, tenkovi,goldspam,rng,eberovi  i arte u svakoj itd ...tebi je sve ok?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice