World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.265.600
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ja sam tog tigera prosao davne 2012
14 godina
offline
World of Tanks

Riješavam misije u kasnim noćnim satima za ovog IS-2S, uspijem ga osvojit i idem probat kakav je...pa tenk je OP

Prva bitka i odma Ace

 
 
 

REPLAY

 

A ni opremu mu još nisam stavio, samo ima gun laying drive i cammo net (stavio tako da popuni mjesto, kad budu popusti skidam)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Riješavam misije u kasnim noćnim satima za ovog IS-2S, uspijem ga osvojit i idem probat kakav je...pa tenk je OP

Prva bitka i odma Ace

   

REPLAY

 

A ni opremu mu još nisam stavio, samo ima gun laying drive i cammo net (stavio tako da popuni mjesto, kad budu popusti skidam)

op je protiv sestica :)

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Prva bitka i odma Ace

A ni opremu mu još nisam stavio, samo ima gun laying drive i cammo net

 mislis da nisam vidio da si jednu granatu fulal? 14/13

i jos sa tri nisi imal pen? 13/10

neznam jel da te  saljem dedii ili okulisti...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
Ja sam tog tigera prosao davne 2012

 Pa u to vrijeme je bio vrlo dobar tenk, ne znam zašto ga nazivaš smećem.

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Danas je smece jer armor danas nema nikakve veze stug 3 i 80mm frontalnog armora a pennaju te tier 3...  Malo bezveze ali eto ja ne igram vise od novog updata ali iskreno moze bit to malo bolje... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Mikropatch je nešto skršio u igri, ne ulazi u garažu.

 

edit: driver ili windowsi su me zezali nakon restarta radi

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 11:05 (Dragone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ma samo kaze da je sporet kockast hahha i smece je tad bio.
13 godina
offline
World of Tanks

evo za sve fanove ebr-ova, mali snapshot sa deathstarom  naravno da ga nije probilo, ali mu nije bilo dobro nakon ovoga 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Danas na Malinovki, stoji ebr u grmu ja sa grill-om, ciljam ga u turet iiiiiiiiiiiiii................... hebeni bounce!!?? Odma sam uletio u onu malu baricu iz kuca i udavio se. To je bilo oko 12h danas. Jos me nije popustilo......

Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Danas na Malinovki, stoji ebr u grmu ja sa grill-om, ciljam ga u turet iiiiiiiiiiiiii................... hebeni bounce!!?? Odma sam uletio u onu malu baricu iz kuca i udavio se. To je bilo oko 12h danas. Jos me nije popustilo......

 Dobar dobar, ja sam u ovoj igri 10 godina tako da se na ovakve situcije uglavnom nasmijem i igram dalje, ali ima drugih situacija gdje izgubim živce ali pokušavam ostati pozitivan u vezi svega. Sad grindam ove tokene za za AT15a pa se vidi puno toga.

11 godina
offline
World of Tanks

6 partija 0 pobijeda igram do jutra ak treba dok nepobijedim sa istim tenkom i na istom serveru da vidim do kad ce me j.... sugava nariktana igrica

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

Sad grindam ove tokene za za AT15a pa se vidi puno toga.

 

ja računam da ću bez velikog grča stići do 29.-og.. trenutno sam reducirao broj tenkova koje levelam na 5, i to su sve 9ke.. odigram 10 partija da budem u top 10 sa t9 i t10, to je 13 dana x 120 tokena = 1560 + 1430 koje sada imam.. znači trebam jedan dan malo više igrati, znači 20 puta u top 10...

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Botovi mi uzeli šansu za Radley-Walters medalju ... 😡

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
World of Tanks

Wargaming si može napušiti k*rac s svojim glupim misijama za block damage. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Wargaming si može napušiti k*rac s svojim glupim misijama za block damage. 

 

 

 Uzmi Churchilla, peticu i šesticu. U 5 partija ćeš odraditi sigurno.

Ja sam se sekirao sa Type 5 heavy iz principa, dok s mid tier britancima bez problema to nabereš.

 

Mene više sekira TD misije nego ove druge.

 

Mediumi sa paljenjem tenka su noćna mora, nakon mjesec i pol odradim to sa Škodom devetkom. Kupim VK 3002M, svaka druga partija zapalim nekog ...

 

Netko bi trebao napraviti listu tenkova koji su najboplji za određenu misiju, jer neki stvarno ko da su stvoreni za određene zadatke.

13 godina
offline
World of Tanks

ja sam totalni debil za lt misije, na t55a sam stao na 4., dok sam na svim ostalima na zadnjoj.. doduše i ne igram ih baš puno.

i da, paljenje je također iritantno do bola..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Danas na Malinovki, stoji ebr u grmu ja sa grill-om, ciljam ga u turet iiiiiiiiiiiiii................... hebeni bounce!!?? Odma sam uletio u onu malu baricu iz kuca i udavio se. To je bilo oko 12h danas. Jos me nije popustilo......

 

Toliko si me nasmijao sad hhhahahahahaha

I want to believe
11 godina
offline
World of Tanks

fini mm random skroz 10 partija sad 1 pobijeda sve 2-15,5-15  u 4,5min 0 sanse za pobijedu

admin je okreno plocu sad sam dobio 12 zaredomko misli da ovo nije nariktano je lud

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 18:24 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

Mikropatch je nešto skršio u igri, ne ulazi u garažu.

edit: driver ili windowsi su me zezali nakon restarta radi

 ja sam primijetio sljedece, i to zahebava vec neko vrijeme

ako nemam mjesta u barakama da izbacim svu posadu iz nekog premiuma pa prebacujem jednog po jednog clana, iz tenka u baraku, iz barake u premium npr, onda se dogodi kad kliknem return crew to vehicle, vrati mi samo one koji su zadnju bili u tenku, a ne zadnji koji su bili u borbi u tom tenku

uzasno iritantno, do sad je radilo pa su nekaj isprograminkali i sad to hebe

mystik kaže...

Wargaming si može napušiti k*rac s svojim glupim misijama za block damage.

 drzi se tira 5, ja sam se mucil za ht-15 za stuga pokusaval sve, onda prvo rjesim u is-6 misiju bezveze al poginem, pa ponovim i rjesim, budale me napucavali bezveze

a na alt. akauntovima sam to rjesil sa excelsiorom i onim t5 japancem hevi

ak imas srece ides u tir 3-4, ak neko ima mitraljez to se jako brzo nabere

dobro gledaj koji je najmanji tir za misiju i pici to, ne potcjenjuj broj nubina u igri, sto veci tir uzmes to je zesci gold spam

Jarvan kaže...

  Mene više sekira TD misije nego ove druge.

Mediumi sa paljenjem tenka su noćna mora, nakon mjesec i pol odradim to sa Škodom devetkom. Kupim VK 3002M, svaka druga partija zapalim nekog ...

Netko bi trebao napraviti listu tenkova koji su najboplji za određenu misiju, jer neki stvarno ko da su stvoreni za određene zadatke.

 kaj te zanima?

td-15 sam rjesil sa jgpanter2, sa amx ac mile 46 na altu

kaj se tice paljenja, imaju dva vazna principa...

1) da znas di je motor... svabi skoro svi imaju napred motor, rusi, ameri, uk iza

2) jako pomaze rafalna paljba, znaci top koji brzo puca, jer prvo ostetis motor, pa onesposobis, pa ga onda mozes i zapalit

svaki tenk ima taj skriven stat kolko module dmg radi koja granata i kolko koji modul ima hp-a

a kaj se tice rafalne paljbe, tu su t-28 (da, tir 4 je hebeni za sve stug misije i one za tir 4+ evente), cromwell, svabi t6 vk3001d, 3001m, dugi 7.5 radi ko vurica

ja cak koristim i t5 vk3001h sa conical topom(makar je sad med), jer je ta granata u odnosu na dugi 7.5 brza i preciznija

to je jos jedan skriveni stat, brzina granate

USSR - Tech Tree - World of Tanks - tanks.gg

i za kraj, slobono dijelite osmjehe i tenkove sa papirnatim oklopom pocastite sa HE-HE

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 drzi se tira 5

 

misije možeš od t6 pa na dalje samo..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
online
World of Tanks

Ne znam više za stuga i t28 koje tierove si mogao koristiti al za t55 možeš tier 6+. Ajde, konačno uspio riješit HT-12 za T55 u VKu. Na jedvite jade. 

Uglavnom je problem jer kad me 1 jednom bounca sa običnim, pa sljedeće bounca sa goldom onda je treći shell HE, pa makar mi napravio 0 ili 5 damagea, it's pain jer se ne broji. 

Došao ovaj dan jako jako blizu isto s VK na Highwayu? u onom gore gradu, dobro je krenulo, 2 put bounce T95, odmah 1500damagea. On na jednoj strani grada ja na drugoj. Onda se prebacio na HE, uspio nekako to bouncat, al ne računa se. Bouncao jednom 257, još par nekih tenkova. Ali, prošle 3 minute imam 4,5k bouncano, kad pogledam oko sebe, ostala mi još 2 naša tenka. I 9 protivničkih. Završio gejm s 5070/5100 blocked damagea. 

Evo sad uspio konačno riješit to jer je protivnički tim bio dovoljno glup da ne počne spamat HE. Naravno, izgubljen gejm.

Možda bi bilo lakše da sam probao sa tier 6 britancom kao što je gore napisano. Ili možda kad bi imao neki od švedskih HTova, al nemam volje za taj grind trenutno muku mučim s rusima. Chrysler je također neloša opcija, došao par puta po 4k damagea al jednostavno je gejm prije završio nego sam uspio nabrat. 

 

Onda kad se naživciram, uzmem T92 za malo opuštanja. Ne funkcionira uvijek, al kad pogodiš ferrarija pa izgubi 90% healtha a tim ga uspije dovršit, onda je jako jako fun. 

 

 

BTW. Ima ovdje stranica s preporukama za misije od nekog CCa. Ne znam koliko je uptodate i sigurno nisu sve opcije izlistane.

 

Jedna+dobra+s+T92,+ostao+bez+municije+prije+kraja Jedna+dobra+s+T92,+ostao+bez+municije+prije+kraja
Konačno+završen+HT-12+za+T55 Konačno+završen+HT-12+za+T55
Standardni+tim,+jedva+izvukao+misiju Standardni+tim,+jedva+izvukao+misiju
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 21:13 (mystik).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Tanks

upravo si otvorio pivu i ugasio tenkove.. ovo govno pokušavam već 2 mjeseca riješiti i napokon uspio..

iz battle resulta se vidi da i nisam neki spotter 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Idu nerfovi obj 430U kupola i proggeto 65 nema vise nabijaca.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
Idu nerfovi obj 430U kupola i proggeto 65 nema vise nabijaca.

 Uff dobro je, nemam ništa o njih u garaži

 
 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ja imam obj 430u, e5 jucer prodao i ako sam imao dobar win rate 56% na 300-400 bitki.Prodao francusku arty IX i pattona IX, kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

misije možeš od t6 pa na dalje samo..

 nisam videl za kaj tocno pitas pa sam zbrzal (tolko o mom citanju sa razumjevanjem ), ALI

stug IV t4+

koncept t28 t5+

t-55a, obj 260, t6+

i one nove misije sve t6+

nine kaže...

upravo si otvorio pivu i ugasio tenkove..

 velika greska, sa ugasenim tenkom nemo's napravit OVO

dreadmoore kaže...
....kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.

 hebote pa ti mozes vidjet prek cijele mape cak i iducu, da znas koji tenk uzet sukladno dolazecoj mapi

ali da svaka cast, view range je jedan od najvecih hakova u igri, uz camo i WASD (i premium TD-e koji nemaju nerfan after fire camo )

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
Ja imam obj 430u, e5 jucer prodao i ako sam imao dobar win rate 56% na 300-400 bitki.Prodao francusku arty IX i pattona IX, kupio pattona X zakucan do ubera viewe range 621 m.

 zakaj si prodo e5?

11 godina
offline
World of Tanks

bas i nije neki nerf 430ua

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

bas i nije neki nerf 430ua

 

baš  ali nerfat će mu i gun handling malo..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice