World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.921
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: World of Tanks

 pa fleksibilnost imas sa svakim midijumom a ovaj ima najlosiji dpm, jedino bc ima losiji,skodilak deveta ti je zvjer,meni je e50 daleko nabolji med,ima kao mali pen al pogada i busi sve koda ima 300,kad kazes bio ti standar ok kaj si ga prodo?ja si ostavim svaki tenk koji mi je ok

Na fleksibilnost se obicno misli na brze tenkove s dobrim gunom, jer na kraju kad se "nauci" igrat mobilan tenk i gun koji je upotrebljiv puno vise moze utjecat na game nego odlican gun  koji je neupotrebljiv...

 

Ovisi tko sta voli, standard je daleko naj univerzalniji, fora s njim je da ne dumpas clip odjednom, vec pucas ko normlan tenk, eventualno ako neko izviri pa u track kad ga opravi ponovo a ovaj treci kad se moze uzet kill ili kad se zna da nece bit musterije 40 sek  ili tako nesto.

Od svih auto loadera  /re loadera  mediuma, generalno  daleko najlakse ga je igrat uz najveci skill cap (bat Ap je u teoriji bolji, ali ovisi o mapi MM i gun je puno losijih stoft statsa), a i stock grind je cisto ok tenkic, jedino di je plakanje ako arty rola veci pen je obisto instat pen, skoda je zabavna radi bursta 4 sekunde 900 dmga, ali je glomazniji tenk i djeluje nekako usporeno jer 50 kmh djeluje tromo,  150k expa je potrebno da bude zabavna za igrat.

 

E1(amerikanac t9) je vjerovatno naj jednostavniji za igrat prosjecnom igracu, jer ima troll oklop, i vise je HT game play nego medium, vozis ze za ht i clipas. 

 

Bata nisam igro nesto dugo kad sam ja grino 25t ona je bio loraine 40t t9 , iako jesam skupio ace dok sam frendici dailye kupio. Al opet  francuska posla pogodit komplet clip i napravit stetu je ko dobit loto. U teoriji moze se 1vs1 svoj lvl, ali ako se ne igra aktivno i pazi lakse je skodu i standarda igrat.

 

 E50 meni osobno nikad nije bio nesto, za mediuma pre velik,  sporiji radi oklopa, a kupolu busis bez beda osim ako ne  fulas pa pogodis mantlet, ako bi vec taj stil i ramat htio t10/is8 all the way  Leo pta je 2 tiera bolji pogotovo sad s vecom alfom , od swaba je ofc najbolji t55a ako se ne stidite stisnit 2 ofc 

e50 je zabavan radi ramanja a  dosta ljudi ga  voli ko patona radi stat padlanja, jer dosta plebova igra f2p pa ga grinda s 8.8 a dok se dode do 105mm ili koji je vec top gun statsi budu toliko losi (dmg prosjek) da ako se free xpa top gun wn8 je ofc purple 

Msm nije tenk los, rijetko koji je t9 (wz 120 jos kinezi nisu trup oklop otkrili a dok se dode do 122mm suicid izvrsit ako se islo medium liniom ), ali gledajuci nema nista specijalno u usporedbi s drugim jedino, ako cemo u ekstreme netko tko je ispeko  zanat s teskim tenkovima s e50 dobije mobilnog king tigra 2 ili e75 

 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
9 godina
offline
World of Tanks

 Realno autoreloader je bolji od običnog autoloadera. Glavna prednost je što si puno fleksibilniji sa topom jer ti se nikad neće dogoditi da ispucaš 1-2 granate na nekoga i sad ne znaš šta ćeš sa npr. 3/5 ili 2/4 granate; očeš čekat da neko crossa ili stisnut C. Uvijek možeš sebi priuštit 1 blind shot pa pričekat da napuni do kraja i ponovit.

Također ako ideš ispraznit clip na nekome i treba ti puni clip za kill, ako zajebeš 1 granatu u problemu si, kod autoreloadera ako ti se to dogodi, uvijek imaš drugu šansu ako pričekaš reload, tako da možeš nafarmati lako i tenk koji ima veći HP od tvog full clipa ako pucaš samo 1. granatu ko običan tenk, a kad mu spustiš HP dovoljno clippaš do kraja.

Autoreloader je odličan u counteranju botova koji se zalete i zalijepe za tebe kad isprazniš clip i farmaju te...

Trenutno svi autoreloaderi (osim is3a koji je malo drugačija priča, ali je postao OP čim je dobio takav top) imaju odličan gun handling i pen, dok kod običnih autoloadera ima svakakvih karampana od topova...

Jedina prednost običnog autoloadera je možda brži reload full clipa ako pričamo o istom broju granata, ali to je za random skoro pa nebitno u odnosu na ostalo...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ja sam cesto u nekim 1vs1 fajtovima i ak sam u tenku tipa standar il tak nes kaj puni 3godine i supalj je popljugas uvijek ,zato nevolim takve,a i nisam bas neki srtpljivi :)zato cu uvijek  rade igrat nes soklopom i kaj puni fino,imam progetta na 56%win mi je al mi nije neki bas omiljeni,dao bi odma za t44-100

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

problem kod standarda je što i ako pucaš granatu po grantu, dpm nije nešto u usporedbi sa ostalim t9 mediumima, a ako ispucaš čitav salvo, onda je tek banana.. jedina prednost je to što imaš mogućnost napraviti 1k dmg-a u šusu kada ti zatreba.

iako je u pravim rukama jako dobar tenk, meni jednostavno ne leži.. biram amx30 bilo koje doba prije njega.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

pa sa skodom ispucas jos brze clip i napunim ispucam jos 1 prije nego standar napuni drugi skoro:) ,reko si da ti je bio ok pa sam mislio da si ga prodo

 

Ma ne ne, mislio sam da mi je bio dobar dok sam ga igrao pred mjesec dana (kad je bio top of the tree) ... sad farmam neke druge stvari pa ga ne igram baš :)

 

Evo još jedan fini game i M badge

 

5 godina
offline
World of Tanks

ima tko kakav magicni stapic ili objasnjenje kako pobijediti partiju u wot

jucer zadnji 10 partija 9 poraza i jedna nerjesena

danas krenem sa 6 poraza

evo nek mi netko kaze kako da dobijem jer je ovo mutavo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

magični štapić, ne igraj tenkove vikendom, neradnim danima i za vrijeme pandemije 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

magični štapić, ne igraj tenkove vikendom, neradnim danima i za vrijeme pandemije 

 ja sam jucer imo 85% pobijeda :)

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kaj danas ova poruka u donjem desnom kutu 15% znači?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

Kaj danas ova poruka u donjem desnom kutu 15% znači?

 Baš sam htio pitati.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Sad gledam da je od danas odbrojavanje do 10th anniversary WoT-a. I da su nive dnevne specijalne misije, al nikaj ne pise o porukama.

12 godina
offline
World of Tanks

Kod za neku exp karticu i 5 velikih pp aparata "1357" , ne znam do kada vrijedi, maloprije ukucao na svoja 4 acc (nećak mi maloprije poslao)...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Kod  "1357" , maloprije ukucao na svoja 4 acc (nećak mi maloprije poslao)...

 kod RADI, ja ukucao za sebe, 2 "prijatelja" kaj igraju na istom lapu ko i ja i jos 2-3 garaze kaj imam na cuvanju kljuceve

zahvali necaku

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Dragi Lastani, imam 340 tokena, hoću ih stić sakupit 3000?

I jesam li trudna?

 

Usput, nema nam Ed-e 63...

 to ti samo mislis znas kak su govorili u mojoj prosloj firmi: nemoj ti mislit, ima tu ko je zaduzen da misli, ti samo suti i radi

nema BEDA, ed0 uvijek GLEDA

nego bi sam malo u Tarkovu, jedva sam "eskejpal" ™©®

i samo se nadam da ovo nece vidjet (znas-ko) cije ime ne spominjemo uzalud i da te nece poslat nekom od 4 forumska doktora na testiranje za korona$a jer je moguce da imas temperaturu i groznicu kad tak buncas.... nema ede... haha

to je ko da kazes da nemoras odma platit porez u hrv

 

P.S. nakon konzultantske korespondencije sa LASTANOM ™©®, zakljucak je da:

(© Informaticar Starog Kova)

1) nisi trudna ak si igrala tenove i izbjegavala decke

2) jesi trudna ako si :

                                 2A) sjedila decku u krilu na tulumu i stavila mu ruku oko vrata

                                 2B) bila sa deckom u MUSKOM wc-u tokom sata i uhvatila ga za guzu LJEVOM rukom a on je pritom

                                       glasno uzdahnuo a NIJE vas uhvatila profesorica zemljopisa od Be razreda

 

evo, rijeseno po svim tockama

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
slavenP22 kaže...

Ukoliko nekog pozovem u igricu preko onog linka i skupljamo one poene, da li se ti "ugovori" brisu na kraju svake sezone (pošto ne vjerujem da ćemo stići skupiti 1500 prije kraja ove) ili ostaju, samo sto dobijem još dva mjesta i dodaju neke druge nagrade?

 ugovori koje si zapocel ti ostaju dok ih ne zavrsis

oni koji nisu zapoceti se brisu, ali ak nekog "pozoves" i ne napravis nista, to ti isto ostaje, znaci brisu se samo mjesta na kojima nisi nikog pozval

i onda dobijes dva nova u novom periodu i dodaju se po novi tenk regruteru i regrutu za izabrat izmedju nagrada

 

P.S. ja sam gotov sa dva ugovora svojih "prijatelja" i evo ti savjeta:

posto nema nekih restrikcija oko tireva, mozes doslovno igrat i Tir 1

treba gledat koji tenkovi su OP po tiru i mogu se koristit za dobit medalje(+10 bodova) tipa top gun, confederate, PASCUCCI (skycancer killer), ili neke od onih kad ubijes bar 2 tenka za 1 tir veca od tebe

Pzr 1C mi pada na pamet, od mediuma T-28 zbog pena topa, lako busi sve kaj sretne

od malih premiuma Pzr B2 zbog +0 MM-a, uvijek je top tir

i onaj mini maus kak vec je pzr38H al to je postalo rijetkost

uglavnom, meni je mislim da najvise pomogla ta pascuccijeva medalja, najlakse se dobije

PLUS, idealno bi bilo kad bi igral skupa sa svojim "prijateljem" kojeg si pozval

ak ti tu mogu pomoc, javi se kolega

ja sam na prvom, ruskom acc uzo kv-122 a sebi amx m4 MILE 49

na drugom su-122-44 makar imam vecinom svabe (al imam t25 pilota) jer je ipak to najskuplji tenk od ponudjenih i za sebe 112 (isto najskuplji, a patriota mogu postepeno za bonde uzet)

ostalo mi je 2 regruta i 2 mjesta za invajt

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 0:51 (ED63).
14 godina
offline
World of Tanks

bug i njegovih 5 MB za slike ...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 0:53 (ED63).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

i evo da ispunim svoje obecanje dato "covjeku" u igri koji me prozvo botinom

$to rek'o ne porek'o $to rek'o ne porek'o
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Kod mene nema paljenja... :/ Igram sa BDR-om, Excelsiorom i malo sa ARL44. Nema šanse da nekog zapalim...

Btw, jel može link na ono da se u četvrtoj fazi dobije 220 tokena?

 arl sa 90 mm topom je zvjer zbog pena

a i excell je jos veca zvjer, s njim sam rjesil HT-15 za stuga dok je trebalo 4k dmg combined, bil sam top i dal sam autocannonima da me poljevaju

Spiridon kaže...

Ma ova tri su mi top tenkovi... Imam još i Hellcata i Super Hellcata.

BDR ima jak top i često dva proboja njime budu dosta za top 10.

Excelsior je dobar za zaradu.

ARL44 hoće i gubiti srebro.

I Helcatti znaju biti u gubitku...

Probat ću sad malo sa Super Hellcatom... On viđa više tiereve pa možda nešto i sprži.

Imao sam i T 25/2 tier 7 lovac ali mi nije sjeo. Možda da ga kupim... Iako, meh mi je... 

 bdr kad je top tir je OP, jedan od 3 tenka s kojim imam 10 kilova (nekad davno, u obracunu kod Dragon Ridgea ... ko se sjeca...)

excell je point and click, jako opasan sa dobrom posadom, jedino kaj su nizi tirovi cisti kaos

ARL GUBI srebro? kako?? kako pobogu??? ljudi moji jel to moguce ??!?

hellcat je tenk koji treba WASD hak da bi bio dobar, super je premium pa bi trebal i zaradit

a t25 "POLOVNI" ™©® kak ga je moj frend nazvo, je nesto kao papirnati medium koji moze u hull down i ja ga tek na drugom acc-u dobro koristim, naravno pomaze posada sa BiA 6th i full camo, sad sa knjigama za posadu i zenskama je to vrlo lako

da ne kazem da ak stavis samo cure, vrlo lako odes i na cetvrti skil bez ijedne partije

VAZNO je da su cat, super cat i polovni svi sa istim clanovima posade koja se da fino izgrajndat

cak i da nemas posadu za polovnog kad ga kupis, stavi ovu iz super cata kaj dobijes s njim, ak ju nisi ves "sprčkal" ™, bice odma na 90% i cim dodje do 100 opali sa crew books po njoj

JOS BOLJE, prvo stavi 1-2 crew booksa i svima camo, guneru snap, ona prva mala  sa 20k expa je dovoljna da dobiju 50% prvog skila, pa ih tek onda pretreniras, to je taman da tenk buse lakse igrat

LordNIbbler kaže...

Kompleksna je mehanika paljenja, gleda se dosta stvari.

Svaki motor ima % da ce planut po pogodku, a osim toga dali je sruseno gorivo, svaki tip shela onda opet ima posebnu sasnu za modul dmg, pa kalibar ,  skill na guneru...

 zato je pravilo: bilo koji kalibar za velikim penom i klikaj po motoru, mora krenut ro$tilj

EDIT : Svabe imaju napred motor

Rucipe kaže...

Šta prvo kupiti ? 

 makar je 113 losiji, kad se otkljuca, otkljucava i najbolji top na wz-120

ALI otkljucaj onog drugog wz 11 5A, kupi ga i onda ces moc kupit 113 bez da ga istrazis kad ode u onaj dodatni kolektor shop

1BIT kaže...

113 je lošiji, ali ako se ne varam, miču ga iz igre...

ne micu ga iz igre nego iz tech treeja

da, bice dostupan u kolektor shopu

Spiridon kaže...

Večeras krenem pokupiti 10+20 tokenčića sa BDR-om...

Evo i ss, cropao sam ali ne znam jel uspio crop...

 nakon 5 godina na forumu i inicijative kolega da naucim kropat, u gornjim postovima se vidi kak sam to savladal 

tezak mi je korak sa zoom-a na crop-anje

ko ne vidi nek si kupi veci televizor ! SIC

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Tanks

He is alive!!! Ukazao nam se Edšesettri. 😁😁

 

Ma skupio sam i više od onih 80 tokena, kad računamo 2700+220... 😀

 

I odigrao čak 9 dana minimalnih 10 partija sa tierovima ispod devetog, što je nužno za 220 čokanja... 😂😂 Doduše, dovoljno je 8 dana odigrati...

 

Sad odigram jednu partiju dnevno... 😎

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

i evo da ispunim svoje obecanje dato "covjeku" u igri koji me prozvo botinom

 Osjecam odredjenu dozu frustracije i napetosti kod tebe po ovim komentarima, te kao jedan od forumskih lijecnika preporucio bih ti terapiju od 14 dana samoizolacije uz svakodnevne seanse WoT-a 

 

Welcome back i 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

i evo da ispunim svoje obecanje dato "covjeku" u igri koji me prozvo botinom

 hahaha koja si ti legenda

 

Meni je u zadnje vrijeme baš fora komentirati tjekom bitke, manje se živciram, pogotovo kad dvojici sta se svađaju upadnem u razgovor
Evo npr jgtig 8.8 je gurao su-130pm i ovaj ga silom oce reportat, ja u zajebanciji kažem da ga je gurao jer ga voli, kad ono javi se jgtig 8.8 i zove su-130pm da se dođu grlit

Pictures or it didnt happen

 
 
 
 

Ako je ovaj stvarno i poslao report sa replay-om, baš me zanima šta si misle u wg-u kad gledaju to

9 godina
offline
World of Tanks

Stigla nova nagrada u garaži :)

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Stigla nova nagrada u garaži :)

 Svaka čast

 

Ovaj nabijač i vertikalni stabilizator više vrijede nego tenk

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

M3 lee najbolji tenk u igrici najbolji :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Svaka čast

Ovaj nabijač i vertikalni stabilizator više vrijede nego tenk

 Tako nekako. Šta je najgore nisam još nigdje stavljao ovu poboljšanu opremu kad izgrindam tenk i onda ga prodam i više nikad ne igram pa mi se za to ne isplati, 10ke kupim i nikad ne igram sa njima jer su bitke neigrive u 10kama, ebr-ovi se vozaju preko mape, 279e, chieftain i 907 dominiraju, gold leti na sve strane...

Eventualno da stavim na neki premium 8 ili 9 da ga redovito igram pa da mi se isplati, ali to igram svake prijestupne. A imam 55k bondova...

12 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
AirLive kaže...

Stigla nova nagrada u garaži :)

 Svaka čast

 

Ovaj nabijač i vertikalni stabilizator više vrijede nego tenk

 ja mislim da ta oprema nevrijedi opce tih bondova,i to sta imam od te opreme zao mi je sta sam ju kupio,usporedi si neki tenk u garazi, na jedan stavi obicni na drugi popoljsani pas vidit da se to neisplati nikako, naci tenk koji puni snormalnim 8 sovim puni 7.8 po meni to nevrijedi 5k bondova + te rangirane su katastrofa za igrat

12 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
1BIT kaže...

 Svaka čast

Ovaj nabijač i vertikalni stabilizator više vrijede nego tenk

 Tako nekako. Šta je najgore nisam još nigdje stavljao ovu poboljšanu opremu kad izgrindam tenk i onda ga prodam i više nikad ne igram pa mi se za to ne isplati, 10ke kupim i nikad ne igram sa njima jer su bitke neigrive u 10kama, ebr-ovi se vozaju preko mape, 279e, chieftain i 907 dominiraju, gold leti na sve strane...

Eventualno da stavim na neki premium 8 ili 9 da ga redovito igram pa da mi se isplati, ali to igram svake prijestupne. A imam 55k bondova...

 dani kad je 907 dominoro su prosli a za sta ti cuvas te bondove?ja pokupovo za to sve premijume iz shopa

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ne znam ni ja zašto čuvam, tražim nešto što je vrijedno toga što ću uložiti bondove, oprema mi baš i nije vrijedna kad je praktički zaključana na tenku koji ne igram redovito. Ovi tenkovi koji su u ponudi mi također ne vrijede toga, ili već imam bolje od njih ili ih planiram nabaviti na drugačiji način...

Jedino čega mi nije žao su krediti jer ih mogu grindati kad hoću, a ostale valute se rijetko dobijaju, tako da ih čuvam ko penzioneri ušteđevinu pod madrac :)

13 godina
offline
World of Tanks

Ovo nije više igrivo.

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
tadic kaže...

Ovo nije više igrivo.

 Kupi novi komp

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice