World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.307.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
Spiridon kaže...

Ma meni je puuuno skupljat toliko tokena... I to za tier 6...

 kaj ti je puno odigrat 1 dnevno i uzet 100 tokena? :)

 Samo to? Akumuliraju se tokeni do 28. travnja?

Nisam ja ništa prčko.
7 godina
offline
World of Tanks

Ukoliko nekog pozovem u igricu preko onog linka i skupljamo one poene, da li se ti "ugovori" brisu na kraju svake sezone (pošto ne vjerujem da ćemo stići skupiti 1500 prije kraja ove) ili ostaju, samo sto dobijem još dva mjesta i dodaju neke druge nagrade?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...
Žiga82 kaže...
Spiridon kaže...

Ma meni je puuuno skupljat toliko tokena... I to za tier 6...

 kaj ti je puno odigrat 1 dnevno i uzet 100 tokena? :)

 Samo to? Akumuliraju se tokeni do 28. travnja?

da

9 godina
offline
Re: World of Tanks
slavenP22 kaže...

Ukoliko nekog pozovem u igricu preko onog linka i skupljamo one poene, da li se ti "ugovori" brisu na kraju svake sezone (pošto ne vjerujem da ćemo stići skupiti 1500 prije kraja ove) ili ostaju, samo sto dobijem još dva mjesta i dodaju neke druge nagrade?

 Ostaje ti, ja sam već odavno došao do pola i nikako dobit volju za dalje, ali me čeka tamo di sam stao. Sam sebe sam pozvao inače :)

6 godina
offline
World of Tanks
Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

Sad kad sam postigao prvu pobjedu i bio u top 10 sam skužio da trebam još 29 takvih pobjeda do 28. 4. i onda mogu birati jedan od ona tri tenka...

Pa ajd, to mogu čak i ja... :D

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Sad kad sam postigao prvu pobjedu i bio u top 10 sam skužio da trebam još 29 takvih pobjeda do 28. 4. i onda mogu birati jedan od ona tri tenka...

Pa ajd, to mogu čak i ja... :D

  Za 2 dana skupio 800 bodova. U prvoj borbi sa T100LT ...(konaćno ga imam)....spalio SuperKonkvera....i dobio tih 500. Sada laganica do 28.04.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
12 godina
online
World of Tanks

Hmm... Imam 2 pobjede gdje sam u top 10 i samo 100 tokena... Prva sa BDR-om a druga sa T40... Nisu ažurirali? U igri piše 2/10, 2/20 i 2/30...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ne ide ti za svaku pobjedu 100 tokena. Samo 1x dnevno možeš dobit 100 tokena, tj. ukupno 27 dana - 2700 tokena ako svaki dan odigraš po jednu partiju. A to šta ti se broji ti je za 10 bitaka -10 tokena, za 20-još 20 tokena, 30-još 30. Jedino za tier 9/10 ti ide 20/30/40. Imaš i još tier 4 nagradu dodatnih 220 tokena, ali ti onda opet fali 80 tokena do 3000, tako da je najisplativije odigrat još 1 dan 30 bitaka u top 10 sa tierom 9/10 di dobiješ još 90 tokena i tako riješiš sve. To je najbolje čuvat za pred kraj jer do tad možda ubodeš slučajno 500 tokena pa ti to niti neće trebati...

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Aj napokon mastery u ovom vragu.

I opet nisam skupio 7000 block damage ... stao na 5490, nikak progurat tu misiju uz artiljerije i heat municiju.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

I opet nisam skupio 7000 block damage ...

 

koja je točno misija u pitanju? ako možeš sa bilo kojim ht-om, obj.705 na dobroj poziciji može biti doslovno neprobojan, ni heat ne pomaže..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

HT za t55A.

 

Napravio sam i više od 7000 sa type 4, al nijednom mi nije ta misija bila aktivna. Kak sam je aktivirao, drek.

 

Ili buše ko švicarski sir, ili smo toliko dobar tim da me nema tko ni gađati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Ne ide ti za svaku pobjedu 100 tokena. Samo 1x dnevno možeš dobit 100 tokena, tj. ukupno 27 dana - 2700 tokena ako svaki dan odigraš po jednu partiju. A to šta ti se broji ti je za 10 bitaka -10 tokena, za 20-još 20 tokena, 30-još 30. Jedino za tier 9/10 ti ide 20/30/40. Imaš i još tier 4 nagradu dodatnih 220 tokena, ali ti onda opet fali 80 tokena do 3000, tako da je najisplativije odigrat još 1 dan 30 bitaka u top 10 sa tierom 9/10 di dobiješ još 90 tokena i tako riješiš sve. To je najbolje čuvat za pred kraj jer do tad možda ubodeš slučajno 500 tokena pa ti to niti neće trebati...

 Bome, nema šanse da imam 20 pobjeda s tim da sam u top 10... Čak i za 10 takvih pobjeda bi morao igrati ko lud... Jučer to započeo, dvije pobjede i 4-5 poraza... I tako svaki dan do 28-og... Nema šanse... 

Igram na accountu gdje imam BDR i ARL44 plus američke lovce T40, mislim i male M8A1, T67, Hellcata i SuperHellcata...

Prema sinoćnjem, to bi bilo oko 30 partija za 10 pobjeda, vjerojatno i više jer neću uvijek u pobjedi biti u top 10. 

A ništa, probat ću danas...

 

EDIT: Sad vidio tih 220 tokena u tier 4 nagradi... E pa lupat ću ko nespašen. 😁

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 16:41 (Spiridon).
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ne trebaju ti pobjede uopće, samo da si u top 10.

12 godina
online
World of Tanks

2 od 8... Kad bolje razmislim, ne trebam ni Typa, TOG imam, a SU 100 Y ne želim...  Tak se štede živčeki...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav ekipa. Dal imate problema s traženjem bitke u platoonu s tri igrača? U zadnje vrijeme čekamo barem pol minute pa sve do 3-4 minute. Prije mi se baš i to nije događalo (igram još od bete) jer smo uvijek kroz par sekundi upali u bitku. Igramo tier VIII, IX ili X. A najveća ironija je kaj na serveru 100k+ ljudi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

2 od 8... Kad bolje razmislim, ne trebam ni Typa, TOG imam, a SU 100 Y ne želim...  Tak se štede živčeki...

 Update.

Prebacio se na EU1 i onda je bilo 8 od 12... Danas izgurati 20 komada jer prvi dan nisam uopće igrao i propalo sto tokena...

Btw, tih 8/12 je bilo dobrano iza ponoći.

Nisam ja ništa prčko.
9 godina
offline
World of Tanks

Zapalio super p, usput dobio bruisera (5x dmg na modulima/posadi) koje neki spominju ko uvjet i sjelo 500 tokena. Sad opusteno do 3k :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

Dragi Lastani, imam 340 tokena, hoću ih stić sakupit 3000?

I jesam li trudna?

 

Usput, nema nam Ed-e 63...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Zapalio super p, usput dobio bruisera (5x dmg na modulima/posadi) koje neki spominju ko uvjet i sjelo 500 tokena. Sad opusteno do 3k :)

 Ja isto zapalio nekoga i dobio 500 tokena, već sam na 1500 hehe.

14 godina
offline
World of Tanks

Brko složio popust na camo

 

Iako piše da se može kupit za kredite u igri, nisam ju nigdje našao, a čak sam kupio AMX-a 40 jer sam mislio da će samo na njemu prikazat camo

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 9:36 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Brko složio popust na camo

 

 Kakva je to cifra prekrižena??? 🤣🤣🤣

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
World of Tanks

Di mogu vidjeti koliko imam tokena skupljenih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Ovo je jedna od onih stranica koja se stavlja u favorite 

 

https://tankrewards.eu/en/

12 godina
online
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

Di mogu vidjeti koliko imam tokena skupljenih?

 Ukucaj "world of tanks.eu" bez razmaka, stavio sam razmake da bude čitljivo. Tu se ulogiraj i prati stanje...

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
smajlee kaže...

Ovo je jedna od onih stranica koja se stavlja u favorite 

 

https://tankrewards.eu/en/

 Piše 1220/1400

15 godina
offline
Re: World of Tanks

to je ok :) 

Imas 1220 tokena, 1400 je kolicina za sljedecu nagradu pa ide dalje do 3k.

S ovim "easter egg" ili kaj got da je to kaj daju 500 tokena za zapaljenje ili unistavanje protivnickog tenka zapaljenjem brzo se dodje do 3k.

Ja evo danas odigral prvu i dobil 500 extra tokena.

Dakle, zapalio sam tipa prvi put, ugasio se sa vatrogasnim aparatom pa sam ga zapalio drugi put i izgorio je do kraja. Pobijedili smo i ostal sam ziv.

Kad sam dosel u garazu, pisalo je da sam dobil 600 tokena (500+100 za prvu bitku)

I tak sad imam 1560/2100. Brzo ce se doci do 3k.

 

Od sutra frontline?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 16:27 (smajlee).
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Iako piše da se može kupit za kredite u igri, nisam ju nigdje našao, a čak sam kupio AMX-a 40 jer sam mislio da će samo na njemu prikazat camo

 To je samo za tenk na 50% cijene u kreditima.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
1BIT kaže...

Iako piše da se može kupit za kredite u igri, nisam ju nigdje našao, a čak sam kupio AMX-a 40 jer sam mislio da će samo na njemu prikazat camo

 To je samo za tenk na 50% cijene u kreditima.

 Eee ali na njihovoj slici je tenk sa vec montiranim camo, a meni Brko prodao AMX-40 bez camo-a haha

16 godina
offline
Re: World of Tanks
smajlee kaže...

to je ok :) 

Imas 1220 tokena, 1400 je kolicina za sljedecu nagradu pa ide dalje do 3k.

S ovim "easter egg" ili kaj got da je to kaj daju 500 tokena za zapaljenje ili unistavanje protivnickog tenka zapaljenjem brzo se dodje do 3k.

Ja evo danas odigral prvu i dobil 500 extra tokena.

Dakle, zapalio sam tipa prvi put, ugasio se sa vatrogasnim aparatom pa sam ga zapalio drugi put i izgorio je do kraja. Pobijedili smo i ostal sam ziv.

Kad sam dosel u garazu, pisalo je da sam dobil 600 tokena (500+100 za prvu bitku)

I tak sad imam 1560/2100. Brzo ce se doci do 3k.

 

Od sutra frontline?

 ja sma zapalio od jučer nekoliko tenkova a dobio sam 500 tokena samo jednom jer je uspio izgoriti do kraja...

Ali nije mi se još desilo da vatrom uništim još jednog pa da vidim da li bih dobio još 500 tokena...

-BiH-slackspace
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice