World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.501
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

jel ima ko ovog tenka sa maratona,da da savijet,kakav je i dal se na 50% isplati.

 meni se cini ocajan 190 pen i cilja skoro ko kv2+sporo se okrece

13 godina
offline
Re: World of Tanks

sa druge strane odličan concealment, view range, brz skoro kao light tank uz solidnu akceleraciju, fin punishment uz 2-clip mag i 2 sec reload između granata.. ja bi rekao da je za skilled playera jako dobar tenk, no nije moj đir najiskrenije..

što se penetracije tiče, type 59 ima 185, pa ga se i dalje smatra odličnim medium tenkom.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 19:45 (nine).
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Al Type59 nikad ne mora u X matchmaking.

Inace, jeste skuzili tablice na tom tenku?

Meni se cini kao da je Wargaming dao tribute Zinedine Zidanu.

Tablice: F 1998 ZZ 10
Dakle Francuska 98, ZiZi 10 - cisto ko suza da se radi o Zidanu.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 21:54 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...
Al Type59 nikad ne mora u X matchmaking. 

 

uvjetno rečeno.. ako platoonaš završit ćeš u t10 mm i sa type-om 

općenito je taj +-2 mm je teška bedastoća.. čekao bi mrvicu duže bilo koje doba da ne završim u +2.. 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma je uopce nije to bzvz kad ides iz tiera 5 u tier 7... I slicno... 

Zato i ne igram vece tiere dosadni su i svi tuku apcr a ono sto su napravili neki tenkovi su beskorisni pogotovo oni koji imaju oklop i spori su zbog toga... 

Tiger p penetriraju te u ploču pa se ti tiltaj dildaj i sto god...  Ali ima interesantnih malih tenkica koji su okretni brzi sa ok topom i po meni takvi su najzabavniji za igrat... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Vidim da ima pitanja o novom premium francuzu iz maratona. 

 

Meni je legao ko budali šamar, predobar, prezabavan, definitivno najbolja kupnja ikad.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Ja imam 70 posto popusta i razmišljam sad baš da uzmem. Volio bi račun prodati i ostaviti se igre kompletno isto pa nisam pametan. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

Ja imam 70 posto popusta i razmišljam sad baš da uzmem. Volio bi račun prodati i ostaviti se igre kompletno isto pa nisam pametan. 

 Ma prodaj acc. pa kao ja opet sve ispočetka nakon 1g. teška ovisnost.

Malo se odmoriš pa deri ponovo.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
protest431 kaže...

Ja imam 70 posto popusta i razmišljam sad baš da uzmem. Volio bi račun prodati i ostaviti se igre kompletno isto pa nisam pametan. 

 

Ja svoj prvi acc na kojem imao preko 40k partija poklonio, pun đon tenkova, premium tenkova isto (i type 59), pa nakon 3 mjeseca počeo igrati na ovom rezervnom . Sad mi žao što sam glavnog poklonio, ali idem ispočetka, zanimljivo je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 17:15 (ajeto007).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
ajeto007 kaže...

Meni je legao ko budali šamar, predobar, prezabavan, definitivno najbolja kupnja ikad.

 

ja sam ga na kraju isto zel, mislim si ono 11€, kgj.. na kraju čisto ok tenk.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
World of Tanks

Ja sam ga kupio na 90% popusta, pričekat ću neko vrijeme dok se ne smiri situacija u mm jer koliko vidim tier 8 ima trenutno dosta likova šta sa ovim baguettom lete po mapi...

Pen mi nije toliki problem jer se ovo više igra ko light/flanker, jedino ne znam koliko je loš gun handling. Ali cammo mu je odličan po statistici, 2. najbolji cammo od svih mediuma u igri (odma iza obj 416), dok miruje ima bolji cammo od 90% lightova u igri, jedino gubi u pokretu jer jbg nije light.

Nadam se da će mi se svidjeti, jer ipak sam dao pinku wg-u :), a to jako rijetko dajem, jedino šta sam dao u ovih 4.5 god igre su bila 3 maraton tenka na 90% popusta jer nisam stigo zadnje stageove, a bilo mi je žao truda u maratonima da propadne i ovo je sad 4. put takva situacija. Dosad nisam požalio pa valjda neću ni sad :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...
protest431 kaže...

Ja imam 70 posto popusta i razmišljam sad baš da uzmem. Volio bi račun prodati i ostaviti se igre kompletno isto pa nisam pametan. 

 Ma prodaj acc. pa kao ja opet sve ispočetka nakon 1g. teška ovisnost.

Malo se odmoriš pa deri ponovo.

 

Još da znam gdje . Rating je očajan ,a od premiuma samo imam ebr, t34 , ts-5 i caern ax. Ma igram nekako iz navike još , sve mi je dosadnije to grindanje bezvezno.

13 godina
offline
World of Tanks

od 9.3. novi frontlines.. baš su meni najgori mogući tjedan izabrali 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Pošto sam samome sebi obećao da ću dnevno igrati max 2 sata.... ove godine definitvno ne igram FL. Prošle sam godine izludio. Ove samo laganica. Pokoji dnevni zadatak i to je to.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Tier 6 strv.. cudo..

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Od danas tank rewards ponovno aktualan
LINK
Glavne nagrade su:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Od danas tank rewards ponovno aktualan
LINK
Glavne nagrade su:
 

 Igram i ja..ali..nije li to ipak previše igara za odigrati da bi dobio 6. tier ?

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

 Igram i ja..ali..nije li to ipak previše igara za odigrati da bi dobio 6. tier ?

 Meni se čini da nije, ako svaki dan samo uđeš u igru, dobiješ 100 tokena, od danas 05.03 do 29.03 imas 25 dana, znači ako samo u tih 25 dana uđeš u bitku, zaradiš lagano 2500 tokena, a ostalih 500 tokena moraš zaraditi kroz tih 25 dana u bitkama što isto nebi trebalo biti problem, jer da svaki dan izvršiš jedan zadatak od šest dobiješ 30 tokena (neki daju više, neki manje) što je 750 tokena i više nego šta ti je potrebno, a to znači da ne trebaš svaki dan izvršiti zadatak da bi uspio osvojiti glavnu nagradu...
Bitno je samo svaki dan ući u bitku...

Ja sam prošle tank rewards-e završio tri/četiri dana prije isteka, a vidio sam tu na forumu da su neki i prije mene uspjeli...
Ma nije to tako teško, da svaki dan odigraš po 5 bitaka, trebao bi uspjeti...

 

A da je previše, ha možda i je, al tako te navlači wargaming da više igraš...
Mada nisu baš za bacit nagrade, ja ću si uzeti ove univerzalne blueprint-e za lakše tenkove istražit, ženskog člana posade (to se ne regrutira svaki dan) i pikiram strv-a M/42-57, jer mi jedino on fali

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ima i ona misija za dan žena (08.03.) di se dobije još dodatnih 200 tokena. Šta se tiče te 2 žene piše da su već određeni commanderi sa 6th sense, valjda se računa da imaju i bia ko svaka ženska posada, jer ako imaju samo 1 skill bez bia ili barem da ima taj još 1 skill full da možeš odabrat inače mi nije baš napeto. Kad ćeš ti sigurno uzimat posadu, onda barem znam koga pitat da provjeri situaciju :)

6 godina
offline
World of Tanks

Ali poklapa se i FL...pa onaj tko misli sve igrati stvarno treba dosta vremena. Ja neću FL ove godine niti taknuti, tako da ću vjerojatno ovo odigrati, a ovo sa ženama ni ja ne kontam. Uostalom tko može skontati žene ?? hahhaaa....

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

govno nariktano od igrice sad zgubim 2 zaredom 1-15

0-4 super star mos se jebat kad govo od igrice odluci da ces gubit

8 partia 1 pobijeda

trebalo mi je 10 partija za prvu pobijedu sa emilom 2 danas svaka 1-15 ,2-15,5-15 itako onda nakraju 15-5 konacno igrica se smilovala a da nije igro bi do jutra ak treba

 

danas sam  u 6 partija sa emilom  rjesio 5x3 jucer mi je trebalo 20

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 19:57 (Žiga82).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Ja se zadnjih dana ne mogu ulogirati na server... Igram godinama i nikad kao zadnjih 7-10 dana!!!

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

govno nariktano od igrice sad zgubim 2 zaredom 1-15

0-4 super star mos se jebat kad govo od igrice odluci da ces gubit

8 partia 1 pobijeda

trebalo mi je 10 partija za prvu pobijedu sa emilom 2 danas svaka 1-15 ,2-15,5-15 itako onda nakraju 15-5 konacno igrica se smilovala a da nije igro bi do jutra ak treba

 gle, ručno se prebaci na EU1 servere, jer na EU2 - ili pušiš ko mali majmun ili razvaljuješ ko beba zvečku...

 

nema nikakvog plana, ekipa igra 'ko hrpa lobotomiziranih kokoši...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
World of Tanks

Frontline gotov, apsolutno užasan win rate ali whatever. Ne znam jel su bile 21 ili 22 borbe, nisam siguran jel danas bilo 10 ili 11. Ne bi dovršio grind opće danas da ne kreće battle pass, pa da mogu derat randome.

Uglavnom nafarmalo se nešto credita(i potrošilo), nešt XPa na grind lineovima i malo treniranja posade u 50TP protou od twitcha da imam za polski tank kad se odlučim grindat.

Dosta kraće nego prošle godine za jednu epizodu, 3 borbe dnevno odnosno 1 sat. 

 

Što se tiče battle passa. Mislim da znam kamo ide preostali gold od lootboxeva. Vidim dosta hejta po forumu/youtube/discordu ali po meni vrijedi tih 6,5k golda. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Frontline gotov, apsolutno užasan win rate ali whatever. Ne znam jel su bile 21 ili 22 borbe, nisam siguran jel danas bilo 10 ili 11. Ne bi dovršio grind opće danas da ne kreće battle pass, pa da mogu derat randome.

Uglavnom nafarmalo se nešto credita(i potrošilo), nešt XPa na grind lineovima i malo treniranja posade u 50TP protou od twitcha da imam za polski tank kad se odlučim grindat.

Dosta kraće nego prošle godine za jednu epizodu, 3 borbe dnevno odnosno 1 sat. 

 

Što se tiče battle passa. Mislim da znam kamo ide preostali gold od lootboxeva. Vidim dosta hejta po forumu/youtube/discordu ali po meni vrijedi tih 6,5k golda. 

 pobijeda il poraz u fl je totalno nebitno

10 godina
offline
Re: World of Tanks

Nije bas, ako se grinda progres lvl u fronlinu onda ste upravu, no win ipak daje puno vise expa i credita u normalnom smislu grind-a.

koliko vidim ova zimska mapa je mnogo teza za obranit sad i dobit, jer su repair iza objekttiva prebacili ispod, tako da ovi sto napadaju kad pretrce livadu imaju repair i idu na objektive, al sad je mnogo lakse lvl upat, po meni je najveci downgrade za sad sto je vremenski ograniceno, dakle mora se igrat svaka epizoda, a i nagrade su puno losije.

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
offline
World of Tanks

meni ovak puno bolje moram igrat dan dva  svaki drugi mj .za 1 tenk

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

14 dana premiuma: besafe2020

Moj PC  
10 0 hvala 11
14 godina
offline
World of Tanks

Konačno jedna vrlo dobra od mene...

 

velim u zadnje vrijeme ili razvaljujemo 15:3 ili tim omjerom "duvamo"

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Evo za sve koji nisu upoznati...zbog corone virusa... BESPLATNO 14 dana PREMIUM RAČUNA

 

REDEEM WARGAMING CODE BESAFE2020  

 

Uživajte i čuvajte se...

 
3 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice