World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.267.608
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
dawor kaže...

 Igram i ja..ali..nije li to ipak previše igara za odigrati da bi dobio 6. tier ?

 Meni se čini da nije, ako svaki dan samo uđeš u igru, dobiješ 100 tokena, od danas 05.03 do 29.03 imas 25 dana, znači ako samo u tih 25 dana uđeš u bitku, zaradiš lagano 2500 tokena, a ostalih 500 tokena moraš zaraditi kroz tih 25 dana u bitkama što isto nebi trebalo biti problem, jer da svaki dan izvršiš jedan zadatak od šest dobiješ 30 tokena (neki daju više, neki manje) što je 750 tokena i više nego šta ti je potrebno, a to znači da ne trebaš svaki dan izvršiti zadatak da bi uspio osvojiti glavnu nagradu...
Bitno je samo svaki dan ući u bitku...

Ja sam prošle tank rewards-e završio tri/četiri dana prije isteka, a vidio sam tu na forumu da su neki i prije mene uspjeli...
Ma nije to tako teško, da svaki dan odigraš po 5 bitaka, trebao bi uspjeti...

 

A da je previše, ha možda i je, al tako te navlači wargaming da više igraš...
Mada nisu baš za bacit nagrade, ja ću si uzeti ove univerzalne blueprint-e za lakše tenkove istražit, ženskog člana posade (to se ne regrutira svaki dan) i pikiram strv-a M/42-57, jer mi jedino on fali

 Na koncu konaca uzeo Japanca ! Imam sve Tigrove i prave i "lažne", pa eto i njega da imam. Mislim da mi je legao puno puno bolje od 131. :-) 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 13:22 (dawor).
14 godina
offline
Re: World of Tanks

gle ovdje govorimo o udarnom valu koji slabi s kvadratom udaljenosti...

 

mehanika igre je ne posve realna.. iako i ovih "zvizne 10 m od mog tenka i ubije člana posade" - pitanje je li 10 m...

 

tenkovi do kraja 2SRa generalno nisu bili opremljeni za ABK, to je došlo nakon prvih atomskih bombi, čak se i napad bojnim otrovima nije to toliko nastojao posebno suzbiti, računalo se, oni se voze, najmanji im je problem staviti gas-masku, ne trče pod nome okolo..

 

tek dakle nakon rata idu pomno zaptivanje i sustavi filtracije i nadtlaka u unutrašnjosti tenka koji bi dodatno suzbili učinak udarnog vala...

 

a u 2SR, su tenkovi bili dosta "prozračni"..

 

npr. kad su Nijemci počeli utrku u "podebljavanja" tenkova s Tigrom, kao vatrogasna mjera su Sovjeti uveli SU-152 - Zveroboj s haubicom montiranom u kazamatnu nadgradnju  na tijelu KV-1 tenka. Dakle haubica, s odvojenim projektilom od barutnog punjenja...

 

i imali su oni dosta inačica probojnih, eksplozivnih, polu probojnih/eksplozivnih (više za protubrodsko djelovanje), posebne za razaranje betona... kako imaju različite mase, i barutna punjenja su različita.. a u kaosu rata, možete si misliti kolika je to logistička noćna mora...

 

pa su uglavnom sve sveli na visokoeksplozivno i probojno punog kalibra - oba sasvim dovoljno efikasna..

 

imate slike gdje je probojna odnijela bar četvrt kupole s Panthera - a čak i da ne probije, impuls udara 45 kg  brzinom većom od 500 m je dovoljan da recimo strga prstenasti ležaj kupole kad ju pogodi (kupolu)..

 

ali oni su to pojednostavili - zapovijed je bila da se Tigar mora pogoditi (dakle pogodak, ne 10 m okolo) s minimalno 2 granate visoko eksplozivne - a poželjno strest još koju da se zapali...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 13:37 (Stric_Jura).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

 Na koncu konaca uzeo Japanca ! Imam sve Tigrove i prave i "lažne", pa eto i njega da imam. Mislim da mi je legao puno puno bolje od 131. :-) 

 

 haha čestitam

 

Govorio sam ti kako nije teško riješit te misije, na kraju ih ja neću stić riješit hehe

 

Nisam imao vremena igrati, zbog sitluacije u svijetu, kod mene pola firme radi od doma, ja sam jedan od onih šta zbog vrste posla moram dolazit, pa između ostalog umjesto 5 dana u tjednu, radim 6, subotom tučem prekovremene jer imamo manjka ljudi koji su poslani doma jer spadaju u rizičnu skupinu...

Anyway pokupio kamuflaže i embleme, blueprinte/nacrte i ono najvažnije dvije čupave zapovjednice

Koje će mi izgleda dezertirati ako ih ne zatvorim u tenk uskoro

 

10 godina
offline
World of Tanks

https://imgur.com/oXWhknF

https://imgur.com/Cvkq6gk

https://imgur.com/vO4YUq7

 

Evo vratio se malo igranju od kad se dobilo free 14 dana premiuma pa reko odoh izgrindat ove nove tockase kad ih vec svi voze.Lagano muzikica,vozas se,pucas i grindas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Wot pripremio novi event povodom obljetnice EU servera,u stilu ovog trenutnog pass-a .Dakle imat cete odredene nagrade,al ak platite dobite bonus nagrade. Po meni se i isplati uzet.

 

https://anniversary.worldoftanks.eu/en/

 

I što nam nude u Travnju,vrh stabla je 60TP,te im je svaki utorak neki njihov dan.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/april-2020-sneak-peek/

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Imali još netko problema sa povezivanjem paypal računa ? neki dan sam normalno platio danas cijeli dan nekakav eror. Nije da volim trošiti ali moram hitno ubosti 3 eura :-)  

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Wot pripremio novi event povodom obljetnice EU servera,u stilu ovog trenutnog pass-a .Dakle imat cete odredene nagrade,al ak platite dobite bonus nagrade. Po meni se i isplati uzet.

 

https://anniversary.worldoftanks.eu/en/

 

I što nam nude u Travnju,vrh stabla je 60TP,te im je svaki utorak neki njihov dan.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/april-2020-sneak-peek/

 meni se najvise isplati nis neuzimat u ovoj igri:)

14 godina
offline
World of Tanks

Ono kad se lomi borba i svaki promašaj ili pogodak je presudan, doleti precizni hitac od  snajpera SU-130PM sa +300m.. i pogodi u piksel... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

To je jednostavno SSSR-ova snaga - lucky shot, pogodi te gdje inace da sam pokusavas 50x zaredom,

na vozilu koje se ne pomice, neces pogoditi ni sa jednim drugim tenkom, osim ruskim.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

ma ne znam... ruski općenito su neprecizniji (iako je to u WoT-u glupost, nema veze s realnošću za sve tenkove), ali jedino kaj sam skopčal, samo mi na ruskima lete kupole u vražju mater, niti Francuzima, niti Japancima, Talijanima unatoč tanjem oklopu ne frkne kupola..

 

a meni na T-10 ili T-44 prečesto... to je jedina "zakonitost"...

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

To je jednostavno SSSR-ova snaga - lucky shot, pogodi te gdje inace da sam pokusavas 50x zaredom,

na vozilu koje se ne pomice, neces pogoditi ni sa jednim drugim tenkom, osim ruskim.

 ovo bi bilo lucky da je probilo sa obicnom a ovako i nije t34 tu ima 280mm a ovaj sa dvojkicom 320

13 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Po meni se i isplati uzet.

 

pa ne znam.. skoro 20€ za 3500 golda, i nešto reserve-ova koje i ovak i onak ne trošim baš pretjerano.. 

i onda extra rewardovi za event, mali crew bookovi i još reserve-ova..

inače sa tu lovu dobiš 5500 golda, znači u principu hrpa tih sitnih rewardova za 2000 golda, ali ne možeš platiti goldom nego eurima..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Žiga82, gdje si gledao tu debljinu oklopa T34 i penetraciju SU-130? ... nisi valjda na tanks.gg!! jer je WG meni odgovorio, na jedan sličan primjer probijanja, "da to nije njihova službena stranica i da se ne mogu pozivati na nju"  :P

Da, T34 tu ima 280mm debljine oklop, ali reci mi koliko ti piše da je penetracija kad postaviš sve parametre, znači da SU-130PM puca HEAT... kakva je šansa onda?

 

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr43eN kaže...

Žiga82, gdje si gledao tu debljinu oklopa T34 i penetraciju SU-130? ... nisi valjda na tanks.gg!! jer je WG meni odgovorio, na jedan sličan primjer probijanja, "da to nije njihova službena stranica i da se ne mogu pozivati na nju"  :P

Da, T34 tu ima 280mm debljine oklop, ali reci mi koliko ti piše da je penetracija kad postaviš sve parametre, znači da SU-130PM puca HEAT... kakva je šansa onda?

 

a di bi gledo neg tam? pise ti kolko ti je pen na goldu,o kakvim ti parametrima pricas?jedino ovisi kolko  bu ti dao roll

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr43eN kaže...

Ono kad se lomi borba i svaki promašaj ili pogodak je presudan, doleti precizni hitac od  snajpera SU-130PM sa +300m.. i pogodi u piksel... 

 Di mozes to vidjet,to uploadas bitku pa vidis ili?

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
izvone kaže...

Wot pripremio novi event povodom obljetnice EU servera,u stilu ovog trenutnog pass-a .Dakle imat cete odredene nagrade,al ak platite dobite bonus nagrade. Po meni se i isplati uzet.

 

https://anniversary.worldoftanks.eu/en/

 

I što nam nude u Travnju,vrh stabla je 60TP,te im je svaki utorak neki njihov dan.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/april-2020-sneak-peek/

 meni se najvise isplati nis neuzimat u ovoj igri:)

 I sam sam skužio,no teško je bez love napredovat

nine kaže...
izvone kaže...

Po meni se i isplati uzet.

 

pa ne znam.. skoro 20€ za 3500 golda, i nešto reserve-ova koje i ovak i onak ne trošim baš pretjerano.. 

i onda extra rewardovi za event, mali crew bookovi i još reserve-ova..

inače sa tu lovu dobiš 5500 golda, znači u principu hrpa tih sitnih rewardova za 2000 golda, ali ne možeš platiti goldom nego eurima..

 Meni koj isad ima dosta vremena u doba korone je odlično za nabrat kredita s tim rezervama. za 100 kn dobim 3500 golda,za 30 kn 7 dana premiuma. Ovdje dobim isto tolko golda,al dobim 4 dana premiuma , 29x  rezervi za kredite,dobi se ovo i za posadu,tako da sve u svemu i nije tolko lose,plus misije za x5 na tenkovima. Meni se cini ok ponuda.

14 godina
offline
Re: World of Tanks

Žiga82, jel ja govorim arapski ili ne znam objasniti ili nešto treće je u zraku?

Pod parametre, napisah ti: "izaberi HEAT za SU-130PM" pa onda stavi pokazivač/ miša na to mjesto gdje je pogodio..

I tada mi RECI kolike su šanse za probijanje..

Ja to vidim ovako:

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 23:42 (Dr43eN).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...
Dr43eN kaže...

Ono kad se lomi borba i svaki promašaj ili pogodak je presudan, doleti precizni hitac od  snajpera SU-130PM sa +300m.. i pogodi u piksel... 

 Di mozes to vidjet,to uploadas bitku pa vidis ili?

 imas mod battle hit viewer u njemu vidis sve di si pogado i di su tebe

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr43eN kaže...

Žiga82, jel ja govorim arapski ili ne znam objasniti ili nešto treće je u zraku?

Pod parametre, napisah ti: "izaberi HEAT za SU-130PM" pa onda stavi pokazivač/ miša na to mjesto gdje je pogodio..

I tada mi RECI kolike su šanse za probijanje..

Ja to vidim ovako:

 nisam ja tebe bas skuzio na kaj ti mislis stim parametrima i sansom:)ja sam pogledo kolko im mm na tom mjestu i kolko ima su130 sa goldom i to  je to

14 godina
offline
World of Tanks

Ide novi event:
Egg hunting

 

Notice:
Najisplativije je ovo igrati sa IX-im i X-im tier-om...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 18:21 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Inače, vezano za taj tankrewards ovaj mjesec, navodno da postoji "easter egg" trenutno i da ako zapalite tenk u bitci dobijate 500 tokena dodatno, što dosta olakšava.

Potvrdili ljudi na forumu, neki navodno dobili i 2 puta, moguće da vrijedi za svaki put, moguće da ima još nešto što triggera tokene...

Također moguće da je dostupno samo danas povodom 1. aprila...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 18:36 (AirLive).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Inače, vezano za taj tankrewards ovaj mjesec, navodno da postoji "easter egg" trenutno i da ako zapalite tenk u bitci dobijate 500 tokena dodatno, što dosta olakšava.

Potvrdili ljudi na forumu, neki navodno dobili i 2 puta, moguće da vrijedi za svaki put, moguće da ima još nešto što triggera tokene...

Također moguće da je dostupno samo danas povodom 1. aprila...

 Ja sam zapalio jednog ali ništa nisam dobio, možda je još nešto u pitanju kao što si rekao.

7 godina
offline
World of Tanks

Ja sam dobio 500 i cini mi se da sam u tom gejmu zapalio nekoga.. Odlična stvar, ako ne bude "šala" pa nam sutra tih 500 nestane..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

 Ja sam zapalio jednog ali ništa nisam dobio, možda je još nešto u pitanju kao što si rekao.

 Neki spominju medalju arsonist, tj. da zapalis i da lik izgori do kraja, a nekima mislim ni to ne radi iako su dobili tu medalju... Lik stavio ss na forum ima preko 1100 tokena, prema misijama jedino je toliko mogao dobit odma 1. dan sa 2x500 tokena.

13 godina
offline
World of Tanks

ja sam dobio 500 bez da sam ikoga zapalio..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

A šta na kraju? Moš birati između TOG-a, Typa 64 i SU 100 Y???

TOG imam na dva acc, bio je neki "grind" za njega vrlo lagan...

SU 100 Y me ne zanima (btw, otkud slovo Y kod Sovjetskog tenka? To slovo kod njih znači "U" )

 

A za Typa ne znam... Jel to light i koji je tier?

 

I nije mi jasno što sve treba napraviti za te tokene...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

A šta na kraju? Moš birati između TOG-a, Typa 64 i SU 100 Y???

TOG imam na dva acc, bio je neki "grind" za njega vrlo lagan...

SU 100 Y me ne zanima (btw, otkud slovo Y kod Sovjetskog tenka? To slovo kod njih znači "U" )

 

A za Typa ne znam... Jel to light i koji je tier?

 

I nije mi jasno što sve treba napraviti za te tokene...

 Type 64 ti je kineski light, jako dobra premium šestica, sa dobrom posadom vrhunski cammo se može postić, puni cca 3,09 (bez nabijača, samo bia), brz, poletan, dosta zabavan, po meni best pick od ova tri tenka

 

Uđi u bitku jednom dnevno, dobiješ 100 tokena, ostatak tokena se skupi tako da u 10/20 i 30 bitaka budeš među prvih 10 po zarađenom iskustvu.
(piše sve detaljno na linku gore)

12 godina
online
World of Tanks

Ma meni je puuuno skupljat toliko tokena... I to za tier 6...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Dobio sam 500 tokena, normalna partija je bila ništa posebno. Možda je vezano sa nekom usputnom misijom koja je aktivna pa onda se dobije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Ma meni je puuuno skupljat toliko tokena... I to za tier 6...

 kaj ti je puno odigrat 1 dnevno i uzet 100 tokena? :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice