World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ne znam koliko imaš premiuma pogotovo 8ica u garaži, ali koliko znam na njihovoj prodaji nebi smio ništa gubiti. Tj prodaš ih za istu cijenu za koju ih i kupiš. A svaka 8ica je oko 2mil. Naravno ostaviš neku da možeš grindati pare natrag.

 

Ja sam se mislio oću li ga kupit, jer sam imao dovoljno kredita, ali računam da već mogu imat fv4005 koji je jeftiniji, iako bez oklopa, ali jeftiniji puno. Plus to šta ne znam šta će radit sa HESH kod ammo rebalancea, tako da ako to nerfaju, onda mi nije zabavan tenk.

10 godina
offline
World of Tanks

 
 

 

 

FLEXING    

 

 

Ako jos sta bude zanjimljiva, mada idk, jos od tenkova sto mi zanjimljivo izgleda je lt132, lowe i somua, mada imam progeta  t 44 i scorpiona, tako da ne znam kad bi se igrali al eto colecting.

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 21:44 (LordNIbbler).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

ček ti to fakat imaš 160m srebra? ffs kako..

 

BTW evo upravo bacio jednu sa deathstarom, 3 granate pogodio 3900 dmg-a :)

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 21:56 (nine).
16 godina
offline
World of Tanks

Dodjem na ovu temu, nafuram se na ovaj Black market, udjem u igru i skontam da nemam ni golda ni srebra za nekih dobrih bidova, zatim dodjem na ideju zasto ne bih kupio srebra i golda za kesh, krenem da to uradim i onda skontam da sam odlucio da Wg-u necu vise davati kesha em da i sa ovo premuim tenkova u garazi skoro pa ne igram. 

 

Popijem pivu i srecom prodju me sve zelje za kupovinom 

Valja izbjegavati ovu temu ovih par dana 

 

Igram ovu igru fakticki od beta testa i idalje ne mogu da skuzim kako netko akumulira 160 mil srebra u igri, sa cime druze igras, koja ti je svrha igranja, pogines li ikada, da nemas neki trajni popust na servis i opremu i itd ??? 

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Haha, Type59G aukcija, 20k početna. No thanks. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ajme
160 milja
Al bi ja to spisko, nebi mi ni za popravke ostalo...
Koliko onih trening knjižica bi se dalo kupit sa tom lovom, na barem 10 tenkova izgrindaš full posadu u par klikova

Posada sa onak 7-8 skillova ajme...

Neeego šta ne valja sa igrom, pa nemogu bitke dobit...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

ček ti to fakat imaš 160m srebra? ffs kako..

 

BTW evo upravo bacio jednu sa deathstarom, 3 granate pogodio 3900 dmg-a :)

igra stalno sa premijumom,nepuca gold,nekupuje nis je ima sve vec,valda tak,ja isto iam prek 50k tekimi i nemrem skupit pare,dojdem do 20mil(kad je frontlajn)

pa potrosim,igram 90% vremena bez premijuma,rijetko kad ga kupim,dobiva se u zadnje vrijeme cesto free na misijama a i neda mi se bas grindat lova sa premijumcima

 

9 godina
offline
World of Tanks

41.2k golda min bid koji je dobio type 59G...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 16:28 (AirLive).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

41.2k golda min bid koji je dobio type 59G...

 Ja nisam više siguran...jel ovo pokeraška igra ili?...baš mi i nejde

10 godina
offline
World of Tanks

Min maxer u dusi, al mozda ima nesto i genetike ,posto je stari u mladosti prodavo na Bracu, a stara je prodavacica po struci  

I play for fun/ da ubijem vrime  + jedan od rijetkih igrica di mos po svom gustu raspalit muziku  da nisi hendikepiran,    format od 15 minuta je zakon, znas na cemu si, ne mogu si zamislit da igram dotu pa u 30 miuti neko zaluta i baci game. prije sam furo fps al smorio se od wall hac i ostalog sranja tako da je wot majka za casual. Jedino sto sad imam reflekse mrtve macke,  posto je slow pace game, ili dode s godinama to  

Inace grindam tenkice, mam sve osim ovih s 2 cijevi , to mogu free expat ili s blueprintovima napravit al posto je od 8 budem u FL grindo. Sad ganjam ace tenkove ostalo mi je oko 20 za ace skupit. 

Nakon toga mi je ostalo nezz, da ganjam 3 markove, a za to nemam bas zivaca tu i tamo ako budem blizu skupim, zadnji je bio scorpion G mnogo bolji tenk s apcr!

 

T10 sto je end game bas i ne igram  povremeno  s frendovima u plt pa ima smisla nesto probat napravit, solo rijetko,  ali one partije di se 10 likova zbuksa u 1-2 liniju na prohrovci a nece pushat kad pada hill nebi hvala ,a da ne spominjem cancer kad se nasere  chiftain koji se ukopa slinga full gold, pa kad prebacim na he i polomim mu gun par puta, da  mi nakon bitke posalje finu cestitku noob he  i pozdravi siru i uzu obitelj ...

Vjerovatno zato i nisam neki extra igrac jer je t10 mnogo bolji za konzistentnost posto su svi tenkovi "priblizno" izbalanisrani pa npr kad opalis a nisi iza grma kako si trebo bit te prebrisu jer si odspotan, al cw su ubili kad su promijenili globalnu mapu, tako da za sad ne vidim  poantu da se guram u klanske i to, mozda ako se i ja prebacim u tryhard pa za chiftaina, ovako mi je glupo zauzimat slot nekom tko zeli igrat advance ili sto se sad igra.

 

Ovaj 7x7 je bio ok, kad ti se neko i zafali kad ga zagradis da ga ne ubiju jer imas hp-a, dinamika je isto fina.

Takoder nemam niti jednu t10 arty niti planiram kupit, jer im realno nije mjesto u randomu pogotovo 2 3 po timu.  A m44 je donekle nuzno zlo za rebalansirat try hardere u typovima 64 (u neku ruku sam i ja jer je najbolji tenk kad je maraton za exp farming ), al sama pomisao da se to balansia gledajuci statistiku servera, a ne onih koji imaju 1000+ bitaka, pa rld 16 sek tenku koji moze one shotat po cejloj mapi indirektno je 

 

Od popusta nemam nista sto nemaju i ostali, imam obicno po par  protupozarnih onih sirotinjskih kad bude 50% off restockam po 10 milja credita  ili kolko bude da neku cifru zaokruzim ala fake ocd , a oko 3k fancy automatskih  se nakotilo otkako su ih poceli djelit za reward tako da i to se da zavalit za 100 milja, zlu ne trebalo  

 

Fascinantno je koliko se kredita samo baca na modulima, npr svabo  jedan motor koristi na 10 tenkova i od 4 -5 frendova koji igraju svi prodaju sve, i kupuju ponovo  na sljedecem tenku, kad je motor 50-100 k to je prakticki  pola milje.

U depotu zadnji put kad sam uso je bilo 4 milje "sekundarne sirovine" , al sto kod nas se kaze "kad ne pita jest, nek stoji" 

 

Account je f2p, generalno gledano, dakle veliku vecinu, zapravo gotovo uvjek je bez premijuma,  kvartalno povremeno uzmem sms gold da imaju za servere, da nisam full leach mod   A to kad se skupi uzmem neki premium na adventu ili slicnim eventima.  Da igram s premiumom racunom, msm da bi bio malo veci broj silvera 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Ja nisam više siguran...jel ovo pokeraška igra ili?...baš mi i nejde

 Najskuplji skirmish na serveru 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

Min maxer u dusi 

 

iduće pitanje koje se postavlja, koliko odigranih partija imaš?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
World of Tanks

Još jedan win na BMu sa cutoff bidom. 

4500500 bid 4500500 bid
I konačno nakon dugo patnje završio LT15 za T28. Loš spotting na početku jer ekipa nije baš pucala po spotanim tenkovima na drugoj strani, al uspješno nafarman damage. 
Bio sam hrpu puta blizu sa 3,5-3,8k combined, al nikak da se potrefi mapa/ekipa.

Pa ti 279e ignoriraj malo g*vance:D Pa ti 279e ignoriraj malo g*vance:D
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...
LordNIbbler kaže...

Min maxer u dusi 

 

iduće pitanje koje se postavlja, koliko odigranih partija imaš?

 Baby steps prema 59 k.  Prvog senior technical engineer-a sam dobio prije  2 godine i msm da je 46 k bitki bilo tad.  Prosli mjesec je racun napunio 8 godinu  

Sto dakle ispadne da sam ispred ekrana 300 tinjak dana produbio u 8 godina ako je svaka bitka prosjecno 8 minuta, toliko je bilo kad je FTR jos bio aktivan koliko me sluzi sjecanje. 

Al nisam neki matematicar pa idk,  a i finije zvuci 60 000 bitaka nego osla godina dana ganjajuci virtualne piksele  

 

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
6 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Još jedan win na BMu sa cutoff bidom. 

I konačno nakon dugo patnje završio LT15 za T28. Loš spotting na početku jer ekipa nije baš pucala po spotanim tenkovima na drugoj strani, al uspješno nafarman damage. 
Bio sam hrpu puta blizu sa 3,5-3,8k combined, al nikak da se potrefi mapa/ekipa.

 I ja sam kupio taj na BM. Kada se to dobije ?

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
15 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
nine kaže...
LordNIbbler kaže...

Min maxer u dusi 

 

iduće pitanje koje se postavlja, koliko odigranih partija imaš?

 Baby steps prema 59 k.  Prvog senior technical engineer-a sam dobio prije  2 godine i msm da je 46 k bitki bilo tad.  Prosli mjesec je racun napunio 8 godinu  

Sto dakle ispadne da sam ispred ekrana 300 tinjak dana produbio u 8 godina ako je svaka bitka prosjecno 8 minuta, toliko je bilo kad je FTR jos bio aktivan koliko me sluzi sjecanje. 

Al nisam neki matematicar pa idk,  a i finije zvuci 60 000 bitaka nego osla godina dana ganjajuci virtualne piksele  

 

 

 

 

 Ne, nego uopce nisi spavao.

Igrao si cca 300 dana bez prekida...

inace brojka bi bila puno veca da si racunao da prosjecno igras 8h dnevno.

Tocnije to onda ispada : 1000 dana svaki dan po 8h, dakle potratio si ohoho zivota na ovo...

 

 

Bnet: mNik987#2148
6 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

 Aaaa...ha...evo ga 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 15:30 (dawor).
13 godina
offline
World of Tanks

lol orderse prodaju.. bez veze

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže..

 Ne, nego uopce nisi spavao.

Igrao si cca 300 dana bez prekida...

inace brojka bi bila puno veca da si racunao da prosjecno igras 8h dnevno.

Tocnije to onda ispada : 1000 dana svaki dan po 8h, dakle potratio si ohoho zivota na ovo...

 

 

 hmm  kako 8h i 1000 dana, ne razumijem matematiku...  

Moja godina dana je jednostavna a to je:

 

broj bitaka pomnozen s prosjecnom duzinom  i onda djeljenje s vremenskim jedinicama.  Dakle 58 000 x 8 = 464 000 minuta =  /60 za   7733 sati =  / 24   322 dana

 

Dakle kod vas bi bilo ako se ne varam  15 000 x 8 =120 000   /60  =  2000   / 24    =  83 dana 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
16 godina
offline
World of Tanks

Mogu samo reci svaka cast kada te je igra uspijevala drzati zainteresiranog za 60k bitaka, nije to mala brojka .

Ja mjesec dva igram pa me onda narednih mjesec dva prodje volja. Nekada sam znao i po pola godine ne igrati, ono baciti partiju - dvije na svakih 7 dana, a onda mi se vrati volja pa se znam i zaigrati opet. 

 

 

Nego moze preporuka kakvog modpacka za WoT. Prije sam koristio neki koji se prestao azurirati, znam da je dolazio sa svojim instalerom pa ako ima nesto u tom fazonu da se ne petljam sa razlicitim modovima vec da mi je neki pack koji sadrzi vecinu modova pa da samo izabreme koje zelim. 
Malo sam proguglao i vidim da vecina hvali neki Aslain modpack pa je li on dobar??

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Nego moze preporuka kakvog modpacka za WoT. Prije sam koristio neki koji se prestao azurirati, znam da je dolazio sa svojim instalerom pa ako ima nesto u tom fazonu da se ne petljam sa razlicitim modovima vec da mi je neki pack koji sadrzi vecinu modova pa da samo izabreme koje zelim. 
Malo sam proguglao i vidim da vecina hvali neki Aslain modpack pa je li on dobar??

Aslain i je u tom stilu. Ima svoj instaler sa ponuđenim opcijama/različitim configovima istih modova, ima preview za većinu ponuđenih stvari, vjerojatno je debela većina dozvoljenih modova u instaleru. Prvi put malo potraje kod instalacije dok si odabereš željene modove/configove, ali kod svakog updejta doslovce poklikaš samo next next next zbog opcije sejvanja tvojih odabira. Također ti u garaži lijepo piše jel up to date i ukoliko je nova verzija a ti nisi instalirao pojavi se mali popup sa listom updejtova. 

13 godina
offline
World of Tanks

kad točno završava bm?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

sad budem 2 zaredom 1 po xp i nedobijem tokene za tank rewards??neki bag il koji k....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Poceo grindat ove točkaše iz dosade i cak je i zabavno iako mrzim kad igram protiv njih.Nema mi ljepseg osjecaja kad odes yolo po 3 artya i ubijes ih,tocno se rijesim svih frustracija uzrokovanim proslim partijama u kojima me arty fokusirao :D

 

https://imgur.com/467Q8kW

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 0:00 (Acex).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
toxic kaže..

 Ne, nego uopce nisi spavao.

Igrao si cca 300 dana bez prekida...

inace brojka bi bila puno veca da si racunao da prosjecno igras 8h dnevno.

Tocnije to onda ispada : 1000 dana svaki dan po 8h, dakle potratio si ohoho zivota na ovo...

 

 

 hmm  kako 8h i 1000 dana, ne razumijem matematiku...  

Moja godina dana je jednostavna a to je:

 

broj bitaka pomnozen s prosjecnom duzinom  i onda djeljenje s vremenskim jedinicama.  Dakle 58 000 x 8 = 464 000 minuta =  /60 za   7733 sati =  / 24   322 dana

 

Dakle kod vas bi bilo ako se ne varam  15 000 x 8 =120 000   /60  =  2000   / 24    =  83 dana 

 

 

 Tako je i to je tocno ako smo igru igrali svaki dan po 24h sto je nemoguce.

dakle moras uzeti prosjecno koliko mozes igrati maks dnevno a nitko u danasnje vrijeme ne moze igrati vise od 8h dnevno u komadu a da ima posao i nekakav normalni san i to bez obitelji.

 

Dakle odes na poso dodes doma i deres i odes spavat

 

dakle ovih 7733 sati podjeslis sa prosjecnim brojem sati i dobijes realno stanje koliko si izgubio dana na igru... 322 je samo gimmick, to je zapravo puuuuno vise.

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

 Tako je i to je tocno ako smo igru igrali svaki dan po 24h sto je nemoguce.

dakle moras uzeti prosjecno koliko mozes igrati maks dnevno a nitko u danasnje vrijeme ne moze igrati vise od 8h dnevno u komadu a da ima posao i nekakav normalni san i to bez obitelji.

 

Dakle odes na poso dodes doma i deres i odes spavat

 

dakle ovih 7733 sati podjeslis sa prosjecnim brojem sati i dobijes realno stanje koliko si izgubio dana na igru... 322 je samo gimmick, to je zapravo puuuuno vise.

Ne kontam, ako laze koza ne laze rog, 322 dana su provedena  u igri, dobro mozda je vise jer mislim da se Frontline ne broji na ukupan odigranih i duze traje, ali prosjecno game je 8 min bio, to je baza od koje se ide ...

Zadnje dvije godine vikend nije cudo nekad po 2 3 min kad je 15:3 sasvim normalno... Ali okvirno to je to.

Ne radite ni punih 365 dana -praznike pa se opet kaze imam x godina staza....

To pretpostavljam da pokusavate rec ili nesto na tom tragu.  Al po tome onda sam 8 godina potrosio...

Ali statisticki grubo  gledano je 300 dana, sad mozemo preciznije pa gledat load time +que + cekanje tenka itd, al ne vidim ponatu, msm netko gleda tv program ,tekmu seriju itd, ja obicno pustim muziku, knjigu ili podcast i peglam tenkice, tako da mi ovih godinu dana od osam nije zao, isto tako ako se nekad natjeram pa krenem vodama "Content creation" popularno fancy zvanog jutubiranja i strimanja, to je godina potrosena na ucenje ili trening praksiranje.

Ali malo nezahvalna tema jer ono nekom je sasvim ok blejit na kavi pola dana, svaki vikend testirat jetru itd, svi smo slobodni da radimo s vrimenom sto zelimo pa ko sto voli nek izvoli, iako osobno nisam previse socializiran ono imam par prijatelja za popricat i to, da camim 8 sati ili vise za kompom, samo misleci o tenkicima sigurno bi trazio pomoc, ako ne i sam bacio pc kroz prozor jer to ne moze nikako bit dobro/normalno(iako fascinantno smatra se normalno ako se ista stvar radi za $$ u nekoj firmi) no 

.

P.S do kad traje BM?

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže..

 

 322 dana - ovo nitko ne spori.

Pokusavam objasniti da je to efektivno puno vise.

 

322 dana ako se gleda cijeli dan svih 24h no realno to ne mozes fizicki napraviti zar ne ?

dakle potrosnja tvojih dana u igri je znatno veca pa cak da samo igras i spavas i nista drugo ne radis dakle da ti ostane i 16h igranja dnevno a 8h spavanja :) (jer spavati se mora, inace gecrk :) )

 

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 11:10 (toxic).
16 godina
offline
World of Tanks

Neka covjek trosi svoje vrijeme onako kako on zeli, zasto ulaziti u raspravu toliko oko njegovog vremena. 
Meni je to puno vremena utroseno na WoT, njemu ocigledno nije. Covjeka ocigledno usrecuje igrati igru i logicno je da ce potrositi vise vremena na nju dok neki drugi ljudi ce ici na pecanje, gledati tv, netko ce dosta vremena provesti u birtiji i itd. 
Nema razloga ulaziti u duzu raspravu, njegovo vrijeme on radi sa njim sta zeli pa makar svaki dan 16 sati sjedio i igrao WoT, nije ukrao ni od koga drugog vrijeme 

 

 

Hvala na preporuci, instalirao sam Aslainov modpack, vec mi je bio dosadio onaj stock nisan, a i one dodatne oznake i linije na minimapi su cool 

 

 

Sada jos jedno pitanje, ima li neki nas klan da me je voljan primiti? Prosjecan sam igrac, igram vise za zajebanciju, pretezno me zanima klan radi platoona, CW me ne zanima toliko jer mrzim kada me nesto primora da sjedim i igram u tacno odredjeno vrijeme ali mogao bih i tu doprinjeti ukoliko sam uz racunar. Goldi i neki klanski dobitci i bonusi me ne zanimaju znaci prikljucio bih se iskljucivo ekipi koja voli ponekad da igra u platoonu, ranked i ostale bitke ali da se ne ocekuje od mene neki vojni rezim, da moram biti online u odredjena vremena i ostale zezancije. 

Takodje vikendom slabo igram jer obicno nisam doma, a rijesio sam se gaming laptopa pa i nisam bas u mogucnosti da se igram na postojecim laptopima pa da se zna 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
toxic kaže...

 Tako je i to je tocno ako smo igru igrali svaki dan po 24h sto je nemoguce.

dakle moras uzeti prosjecno koliko mozes igrati maks dnevno a nitko u danasnje vrijeme ne moze igrati vise od 8h dnevno u komadu a da ima posao i nekakav normalni san i to bez obitelji.

 

Dakle odes na poso dodes doma i deres i odes spavat

 

dakle ovih 7733 sati podjeslis sa prosjecnim brojem sati i dobijes realno stanje koliko si izgubio dana na igru... 322 je samo gimmick, to je zapravo puuuuno vise.

Ne kontam, ako laze koza ne laze rog, 322 dana su provedena  u igri, dobro mozda je vise jer mislim da se Frontline ne broji na ukupan odigranih i duze traje, ali prosjecno game je 8 min bio, to je baza od koje se ide ...

Zadnje dvije godine vikend nije cudo nekad po 2 3 min kad je 15:3 sasvim normalno... Ali okvirno to je to.

Ne radite ni punih 365 dana -praznike pa se opet kaze imam x godina staza....

To pretpostavljam da pokusavate rec ili nesto na tom tragu.  Al po tome onda sam 8 godina potrosio...

 

 

 

 Ja imam 50.000 pa te razumijem . Igram od ljeta 2015.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 13:29 (dawor).
6 godina
offline
World of Tanks

Hahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............................Ovo je smiješno !!!!!!!!

Pošto nisam bio u mogućnosti biti na WOT-u ostavim ovlaštenoj osobi da mi nešto opet licitira na BM. Kažem:Ako je nešto do 8.000.000 -plati. Ako je do 3.000 golda ( ako uopće ima nešto) plati. Naravno da sam mislio na tenkove. U jutro na telefon ;Eeeeeeee..ima haubica za manje od 300 golda. U YYYEEEBOTE STAVI 3.000. Naravno da sam dao najbolju ponudu 

 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 13:26 (dawor).
 
8 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice