World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.765
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Ne znam sto su radili sa teksturama ali meni je grafika totalno razyebana. Sve mi je mutno, uzas...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Ne znam sto su radili sa teksturama ali meni je grafika totalno razyebana. Sve mi je mutno, uzas...

Mislim da je ekipa pisala da to ima veze sa TXAA ili tako nesto.

Uglavnom, sa novim AA koji su dodali u ovom patchu.

 

Probaj iskljuciti, pa onda vidi

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Ne znam sto su radili sa teksturama ali meni je grafika totalno razyebana. Sve mi je mutno, uzas...

 To ti je anti aliasing, imaš uključen TSSAA, stavi FXAA, ja sam sa time igrao jednu bitku i nikad više, užasno izgleda...

15 godina
offline
World of Tanks

Ovaj WOT je toliko razjeban da ni sami programeri ne mogu se vise snaci. Nije izasao peč da nije sjebao nesto u igri. Nije mi jasno testiras dve tri runde test servera i onda izdas polu peč koji donese brdo bugova i nakon dva dana krpiš peč. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

iako je vezano za wows, mislim da je bitno da i tu napisem jer se radi o nama omiljenoj firmi

serb featuring wg inc.

 

evo decki samo jedna napomena svima vama wallet warriorsima:

kad sam narucival preorder fish & ships:

cijena broda 151kn i sitno, placeno sa pejsejf kardom-skinulo sa racuna upravo toliko

cijena broda 151 kn i sitno preko pej pala upregnutog za visa wb karticu otp banke:

160 kn i nesto sitno platio

cijena drugog broda 227 kn, naplaceno 240kn i jos nesto

i umjesto 151+227+ kusur =389kn

moja kartica blokirana jer je na 400kn stavljenih gore otisla u minus jos nekih 8kn

znaci 389kn je naplaceno 408kn i sitno-to je 19 kuna uzetih kao porez na luksuz ? jer mi se nije dalo do grada po pejsejf i htio sam probat pejpal jel radi sa novom karticom?

dodjem u banku i pitam wtf? kazu razlika tecaja©®™

 

e pa dragi kolege da i vi nebi placali "razliku tecaja" dolara, eura il cega vec

koristite PAYSAFE CARD-kolko pise cijena tolko platite i mir

ostatak ostane na bonu da se potrosi na iducoj transakciji

sve je anonimno

i da si giftam sam sebi jednu

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

krmaca na djelu, totalno je OP naspram terrible e-100 drivera

Dokument je digitalno izradjen i vrijedi bez potpisa
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

krmaca na djelu, totalno je OP naspram terrible e-100 drivera

OVAKVI SU MOJI SUIGRAČI ZADNJIH 10ak DANA !!!

 

morao sam velikim slovima pisati, sorry

 

ovakvi igraci su sramota za ovu igru, bilo djeca ili stariji, ako te nesto neide onda nemoj ni igrati to, kako ti nesto moze biti zanimljivo kad ne kužiš i neznas  sto radis??? ,,, lik je cak stigao do t10 zamisli,,,,, sto se mene tice: ovakvi botovi nikad se vise ne ulogirali na WOT!!!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 18:42 (game789).
10 godina
offline
Re: World of Tanks
game789 kaže...

OVAKVI SU MOJI SUIGRAČI ZADNJIH 10ak DANA !!!

 

morao sam velikim slovima pisati, sorry

 

ovakvi igraci su sramota za ovu igru, bilo djeca ili stariji, ako te nesto neide onda nemoj ni igrati to, kako ti nesto moze biti zanimljivo kad ne kužiš i neznas  sto radis??? ,,, lik je cak stigao do t10 zamisli,,,,, sto se mene tice: ovakvi botovi nikad se vise ne ulogirali na WOT!!!

 

 Sve to ljepo stoji al na kraju će ti svi reć pa i developeri bar wota da oni nisu pravili igru za "hard core gamere" već za prosiječne šljakere i učenike koji nemaju vremena za kao učenje igre već da kliknu battle i zabave se u nekih 7-8 minuta koliko traje prosiječna bitka.

No zato možda se prebacim u AW tamo ću se bar moć iživljavat na botovima kojim upravlja Cpu tj i ako budem gubio nitko mi nece sve po spisku *hebat a i materi će mi se vjerovatno manje štucat 

 

Neki dan sam igro Lakevile s amx 30, tek kupio tenk i kampo malo, 80% tima napravi leming train preko one doline nalete na par  tenkova i arty  i zaustave ih, u medu vrmenu nas e75 je jedini oso u grad  i kontam ae necu ga pustit da izgine sam, ipak je top dog ko i ja: Krenuo ja tako i napo puta kraj one stijene t54 i sta2 ili 1 nezz vise rusšali preko mida, stao puco  ubili ih,došo u grad ubio e50 iz njihova tima, gledam e50 iz svog tima i dalje ispod onog brda na početku starta di inace td-ovi kampaju, daba ti njemu stiskaš prati me, de pomozi e75 u gradu, on fino stoji i snajpa... i tako ja zginem s e75  u gradu kao i onaj leming s druge strane. Te  isfrustiran napišem u chat gj e50, kampaj do kraj e50...

Na što on mrtav ladan odgovori me poland, i full speed ahaed u jezero s full hp e50 i utopi se, duboko udahnuo, izdahnuo te alt tabo iz wota.......

 

Uglavnom poanta priče je od sad igram za sebe, boli me uvo za tim i za druge tenkove, ukoliko ne ide izgasim wot i odem igrat nekaj drugo ili zurit u sunce,  jednostavno nije vrijedno da se nerviram za virtualne 0 i  1 ionako svi samo vide kad ih zajebes rijetko tko zna rec hvala kad ga spasis... 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
10 godina
offline
World of Tanks

Tako je, nemoj pomagat jer pomoć ćeš rijetko dobiti. Plave i ljubičaste trpaj zlatom.

 

 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kad  smo kod retardiranih idiota, danas na Lakeville bila gusta bitka sa T-44, nisam full upgrade-an pa sam se pazio i proveo sam cijelu bitku na onom puteljku u sredini između jezera i planine, malo snajpo malo scoutao, poćeli nam cappat pa i resetao.. uglavnom na kraju bitke sam na 10-ak hp, ostalo nas 3-4 i njih 2 u valley bliže našoj bazi ali su low hp, reko odoh se malo provozat prema njihovoj ako koji možda pobjegne, no na pola tog puteljka naši su ubili njihove, pobjedili smo ali sam sreo E-75 koji me upuca i napiše "useless". Imao je 2k štete, ja 1.8k ali sam bio iznad njega po base xp jer sam scouto i reseto, pitam ga wtf u chatu, opet odgovara useless, kažem gledaj score kretenu, tu smo a ti si u jednom od boljih tier 9 tenkova, a ja u tier 8 mediumu skoro pa stock... odgovori "not reading", još sam ga izvrjeđo čisto da se ispušem i zatvorio chat...

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Tako je, nemoj pomagat jer pomoć ćeš rijetko dobiti. Plave i ljubičaste trpaj zlatom.

 

 

Sta ti znaci plave i ljubicaste?

15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Baš imam sreće, jedva sam riješio probleme s instalacijom patcheva prilikom instalacije WOT-a i sada mi nakon par dana stave novi patch i crasha mi prilikom pokretanja -.-.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Xperiax1 kaže...
Entry Point kaže...

Tako je, nemoj pomagat jer pomoć ćeš rijetko dobiti. Plave i ljubičaste trpaj zlatom.

 

 

Sta ti znaci plave i ljubicaste?

 XVM pokazuje winrate igrača, različite boje za određene postotke... ne znam točno al nagađam da su plavi 55%+ a ljubičasti 60 i nadalje? Ugl. kaže trpaj gold u profiće.

Toni
14 godina
offline
World of Tanks

Ljudi,imam pitanje,jel neko imo problem sa 9.9 da mu je grafika ošla skroz u qurac dok igra,meni partija počela skroz normalno,sve išlo glatko,kad od jednom grafika postala skroz mutna i FPS se locko ispod 30....

btw. U toj partiji je bio MisterStatističkiBoljiIgrač u mom timu 

SS priložen 

EDIT: uploader s*ebe sliku cijelu,ugl. teksture same igre su postale skroz mutne i "choppy" dok je HUD ostao skroz normalan

živio ti meni mister živio ti meni mister
http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2015 5:41 (luka94).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

I meni je tako. Neke partije su mi ok, druge su mutne. Pokusao sam prebaciti na FXAA i isto govno.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Tanks

Nemam više ni slobodu govora i izražavanja. Svaki komentar mi izbrišu pa će vjerojatno i ovaj al neka... 

 

Meni je sa grafikom sve dobro... Čak i bolje nego prije i ništa nije mutno.

njab
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
luka94 kaže...

Ljudi,imam pitanje,jel neko imo problem sa 9.9 da mu je grafika ošla skroz u qurac dok igra,meni partija počela skroz normalno,sve išlo glatko,kad od jednom grafika postala skroz mutna i FPS se locko ispod 30....

btw. U toj partiji je bio MisterStatističkiBoljiIgrač u mom timu 

SS priložen 

EDIT: uploader s*ebe sliku cijelu,ugl. teksture same igre su postale skroz mutne i "choppy" dok je HUD ostao skroz normalan

   Imas pod graphics opciju 3D render resolution, stavi to na 100% i iskljuci dynamic adjustment ispod toga. Mozda je do toga.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...
luka94 kaže...

Ljudi,imam pitanje,jel neko imo problem sa 9.9 da mu je grafika ošla skroz u qurac dok igra,meni partija počela skroz normalno,sve išlo glatko,kad od jednom grafika postala skroz mutna i FPS se locko ispod 30....

btw. U toj partiji je bio MisterStatističkiBoljiIgrač u mom timu 

SS priložen 

EDIT: uploader s*ebe sliku cijelu,ugl. teksture same igre su postale skroz mutne i "choppy" dok je HUD ostao skroz normalan

   Imas pod graphics opciju 3D render resolution, stavi to na 100% i iskljuci dynamic adjustment ispod toga. Mozda je do toga.

 do toga je, ja sam jučer imao problema sa tim i onda sam jednostavno isključio taj dynamic adjustment pa vise nije bilo problema

9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Patch iz nekog razloga baci 3D render na minimalne postavke, pa to treba rucno ispravit... Inace nema nikakve velike promjene u grafici...  Mene vise muci sto zadnja dva tri dana dobijem totalne nesposobnjakovice u tim... Igra nit posteno ne pocne, vec vidis kako padaju jedan po jedan... Il svi laki tenkovi pocnu glumit kamikaze, pa u minuti ostanes bez pola ekipe, il su oni na samohodnim topovima mamlazi koji ne rade nista,il svak ode na svoju stranu..

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2015 11:59 (skyhawk10).
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
World of Tanks

Pa šta je ovo? Većina igrača u bitkama nema ni 200 wn8... Svaki tim u koji uđem je sav crven... Pa ovo uopće više ne sliči na WoT... 

Bit će da djeca igraju jer je ljeto a škole nema... Al ovo je strašno vidjet... Skroz drukčija igra kad botovi igraju...

Ovo me je duboko potreslo... 

njab
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ja sam sinoc imao 90% pobjeda. Finih partija. Zaradio pola milijuna novcica u par sati...

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Kad se svi zalite na grafiku onda cu i ja. Primjetio sam da su sjene dosta zbugane  (ovo je vise kur*enje sto imam novi komp)

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Svi popizdili od ove vrućine. To nije normalno kako igraju.

 

Naravno igra se ruši ko blesava stalno, i nije do modova nego do igre kao što je i Storm priznao. Stronk russian programink.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Ja sam sinoc imao 90% pobjeda. Finih partija. Zaradio pola milijuna novcica u par sati...

 Ja sam pred kraj imao dvije odlicne partije,al ostatak je bilo pucanje po savovima... Ne ocekujem da ce se u random grupi igrati kao u nekom uhodanom timu, al zadnje vrijeme nema ni osnova... Jucer sam samo molio Boga da neprijatelj ima jednako nesposobne mamlaze, jer onda jos mozes nesto individualno napravit, pa sam pokupit nekoliko komada, al kad ti neprijatelj zna sta radi, a tvoj tim ide ko muha bez glave, to zavrsi tako da eventualno sa sobom pokupis najslabijeg od onih koji su te okruzili... 

8 godina
offline
World of Tanks

Ovo je strašno danas...

Svaka bitka cijeli tim crven, sve botovi... I u svakoj bitci lemming train na rubu mape...

Stvarno noćna mora za igrat kad nisam u platoonu nego sam igram...

Stvarno me zadivljuje ovolika količina loših igrača...

Prije 2 mjeseca se moglo normalno igrat... Našla bi se 1-2 bota u timu i ostali igrači bi bili solidni... A ovo sad ne znam što bih rekao... Svi imaju 200 wn8... Čak sam danas jednog vidio sa 7 wn8... 

Ne znam dali da se smijem ili plačem...

A moram igrat jer sam dobio besplatan drugi premium dan opet. Želim iskoristit šta više ove premium bonuse dok još imam...

Al ovo igranje i ovakva vrućina će mi se obit o glavu... 

njab
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Hvala vam na odgovorima,ja budala izbriso igru i sad skidam ponovo 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Hm, ja ne znam, ali meni je grafika malo bolja nego prije, voda kao da ljepše izgleda i količina dekala uz zrušene kuće ( oni sitni detalji) kao da ih je više, primjetio sam kad se sruši ograda (drvena/kamena) detaljniji su efekti, čak mi je i fps malo bolji, prije sam imao max 58, sad mi zna bit 60, (average je 40) mada da, ja sam odma podesio postavke grafike kako sam imao prije update-a, isključio sam TSSAA i zaboravio sam napomenuti na dinamični 3d render, ja ga nisam ni isprobao, odma sam vratio na 100%...

 
 
 

 

BTW: evo jedna zanimljivost iz ww2

(copy&paste sa facebook-a)

 

Srpanj 1940. - testiranje Tauchpanzera zvanog i U-Panzer (Unterwasser Panzer) specijalnog vozila namijenjenog vožnji po morskom dnu izrađenog na šasiji tenka Panzer III. ili IV. za upotrebu u slučaju amfibijske invazije na Veliku Britaniju. Svi otvori na tijelu tenka su zavareni oaim otvora za zapovjednika, strojnicu radio-operatera i vozača preko kojih su stavljeni specijalni gumeni pokrovi. Zrak za posadu je dopreman preko 18 metara dugačke cijevi na čijem je vrhu postavljena i antena kako bi posada tenka mogla komunicirati s posadom amfibijskog plovila. Motor je prilagođen za hlađenje morskom vodom, a ugrađena je i pumpa koja je izbacivala svu vodu koja bi eventualno ušla u tenk. Tenk je mogao voziti na dubini od 15 metara i imao je dovoljnu zalihu goriva i streljiva za borbeno djelovanje u radijusu od 200 km. Ukupno je 254 tenkova preinačeno u U-Panzere što je odgovaralo veličini jedne oklopne divizije.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Tanks

Napkon istražio T28 Prototype nakon dugog grindanja... 70k expa sam u 2 dana skupio na T25/2... I mogu reći da je T25/2 dobar tenk koji može ponekad dingat. Pokretljivost mu je solidna a top sa 170 penetracije nije ni loš kad znam gdje gađat i precizan je i kratko cilja...

Ali mi sada dolazi muka sa extra sporim T28 Prototype... Kako će me lightove guziti pa to je nevjerojatno... 

Prvi perk sam stavio 6. sense i kamuflažu a na drugi ću stavit repairse pa na treći perk kad budem grindao za bolju preciznost i na 4 ide dugo grindanje BIA... 

njab
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Isprike na duplom postu, ali da ne stišćem sve u jedan...

 

Evo kako kod mene izgleda:

Sjene možda iz nekih kuteva izgledaju čudno, ali kad se pogleda iz drugog kuta, sve se posloži i paše

 
 
 

Kod mene ništa nije mutno, efekti gusjenica rade odlično

 

Zaboravio sam napomenuti, primjetio sam i mali krater na zemlji kad pogodi granata, toga u prošloj verziji (9.8) nije bilo, a voda (bar meni) izgleda odlično, čak se stvaraju i valovi kad prolaziš kroz nju

 
 

Krater i efekti

 
 
 

 

EDIT:

haha evo sjela mi prva zvjezdica ma KV-85-ci

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2015 15:50 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice