Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

poruka: 2.535
|
čitano: 812.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
15 godina
offline
RE: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
APazinjan kaže...

 

kad kupiš original igru ona se spoji na net pročita konfiguraciju stroja i skine update za optimizaciji od par kilobajta i igra radi savršeno....

 

 

Mozda radi bolje kada imas original igru, ali da radi savrseno cisto sumnjam, igra je los prenesen port. Ne kazem da neradi bolje na originalu, ali sigurno neradi onako kako bi trebala raditi.

 

Inace sve ostalo koristan vodic, u zadnje vrijeme sve vise i vise tema o GTA IV na forumu.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
FiCo_Ri kaže...

Odlicna tema.. Pomoglo mi je puno.. Pogledaj konfu pod moj pc.. igram na 30fps.. Ovo je po meni sticky tema..Belji sePozz

nemoguce, na kojim detaljima?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
stipica_zd kaže...
FiCo_Ri kaže...

Odlicna tema.. Pomoglo mi je puno.. Pogledaj konfu pod moj pc.. igram na 30fps.. Ovo je po meni sticky tema..Belji sePozz

nemoguce, na kojim detaljima?

Sve minimum.. Jer sam skinuo neki gta iv downgrader..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

E ovako skinuo sam sp2 za 32 bit za vistu.Kada udjemu instalaciju pocne se instalirati i prestane pa onda pise After you install Windows vista service pack 1 Restart this instalatation.JA u kompu imam Windows server 2003 (service pack 1)ali ovamo pise da treba da obrisem sp1 al meni kao d aga nema na kompu.Sada skidam sp1.Da li sam na pravom putu??? :>

Miltenovic Milos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Patchevi su ti zakrpe koje se izdaju nakon izdavanja same igre da se zakrpaju propusti ili da bi se nesto poboljšalo. Konkretno, u GTA IV patchevi dosta pomažu jer na istoj konfiguraciji nako instaliranih patcheva se da glađe igrati nego na igri bez instaliranih patcheva. Patcheve instaliraj samo ako imaš original igru, jer nečeš moć preć misiju sa internet caffeom. Nakon nje ako ne planiraš ponovo prelaziti ispočetka možeš instalirati patcheve.

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
milta kaže...

E ovako skinuo sam sp2 za 32 bit za vistu.Kada udjemu instalaciju pocne se instalirati i prestane pa onda pise After you install Windows vista service pack 1 Restart this instalatation.JA u kompu imam Windows server 2003 (service pack 1)ali ovamo pise da treba da obrisem sp1 al meni kao d aga nema na kompu.Sada skidam sp1.Da li sam na pravom putu??? :>

Koliko sam skužio ti imaš server 2003 32 bit

Prvo ako nisi instaliraj sp1

a onda sp2

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Kad hocu da downloadujem stigne do pola i pise Ne moze da ga snimi kao nije nesto u redu na svim komp.sam probao al ni na jedan nece..STA DA RADIM??

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV


Kad hocu da downloadujem stigne do pola i pise Ne moze da ga snimi kao nije nesto u redu na svim komp.sam probao al ni na jedan nece..STA DA RADIM??
Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo isto mi to pise kad ocu da instaliram SP2 C:\Users\I V A\Documents\Downloads\WindowsServer2003-KB914961-SP2-x86-ENU.exe.part could not be saved, because the source file could not be read.

Try again later, or contact the server administrator.

Miltenovic Milos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

kada skidas sta

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Skidam link sto si mi dao za 32 bit sp1 i probao da skinem na dva kompa isto to zeza

Miltenovic Milos
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

cek, ja cu uploadat na megaupload pa od tamo skini

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

OK.HVALA

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Kad skinem sp1 trebam da skinem i sp2?

Miltenovic Milos
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

da, probaj skinut sp2 sa onog linka, ja ti uploadam sp1

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Probao sam i sp1 i sp2 ali oba nece.

Miltenovic Milos
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

ok, uploadat cu oba

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

jer si upoadovao??linkove za sp1 i sp2??

Miltenovic Milos
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Bojim se da ce potrajati do sutra. SP2 ce se uploadati jos pola sata a onda cu staviti sp1

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

OK.A kako sad gad ja to skinem i instaliram sta na dalje radim?Startujem igru kojim service pakom ovaj sto je noviji 1 ili onaj verzija 2003?

Miltenovic Milos
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

kada ja uploadam oba, ti ih skines, instaliras ih(prvo 1. pa 2.) i onda normalono pokrenes igru

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Znaci to je to.Stvarno izvini na uznemiravanju!Pozz.

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

oces ti moci igrati gta4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
FiCo_Ri kaže...
stipica_zd kaže...
FiCo_Ri kaže...

Odlicna tema.. Pomoglo mi je puno.. Pogledaj konfu pod moj pc.. igram na 30fps.. Ovo je po meni sticky tema..Belji sePozz

nemoguce, na kojim detaljima?

Sve minimum.. Jer sam skinuo neki gta iv downgrader..

imas link od njega? jel igras na piratu ili originalu?

 

edit:isprika na drugoj poruci u nizu, nisam pratio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 20:02 (stipica_zd).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
stipica_zd kaže...
FiCo_Ri kaže...
stipica_zd kaže...
FiCo_Ri kaže...

Odlicna tema.. Pomoglo mi je puno.. Pogledaj konfu pod moj pc.. igram na 30fps.. Ovo je po meni sticky tema..Belji sePozz

nemoguce, na kojim detaljima?

Sve minimum.. Jer sam skinuo neki gta iv downgrader..

imas link od njega? jel igras na piratu ili originalu?

 

edit:isprika na drugoj poruci u nizu, nisam pratio.

Igram na sprzenoj veziji.. Slika 1.. Link cu sad probat opet nac ne sjecam se tocno.. Javim uskoro link.. Trazio sam videe na mojoj grafi od GTA IV i naisao sam na taj link.. Evo kako to izgleda.. Slika 2

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 21:30 (FiCo_Ri).
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Evo tu sam neke linkove naso

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
FiCo_Ri kaže...

Evo tu sam neke linkove naso

i sto on zapravo napravi? stavio sam ga na skidanje? tnx

15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
milta kaže...

Znaci to je to.Stvarno izvini na uznemiravanju!Pozz.

Ma nista, evo SP2 je uploadan, sad cekaj SP1onda instaliraj prvo SP1 a zatim SP2

LINK do SP2 http://www.megaupload.com/?d=9LZKYPYI

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Instaliram igricu i radi sve ok ali kad stavim zadnji patch pojavljuje mi se ovo što sam stavio dole i uopće ne mogu ući u igricu.Molim za pomoć!

 

[URL=http://img194.imageshack.us/i/gtam.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1485/gtam.th.jpg[/IMG][/URL]

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2009 0:16 (hrki).
15 godina
protjeran
offline
RE: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ovako, ako je igra neoriginal, reinstaliraj ju i instaliraj samo patch 1.1, ako je original, reinstaliraj i instaliraj sve patcheve osim tog zadnjeg (1.4)

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2009 0:23 (APazinjan).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice