The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3

pa u prvom djelu još ima smisla da se okreneš prema scoiatelu pošto su im više manje motivi pozitivni i što ih uopče i saznaš prije nego im se prikloniš ali ne i metode. ali ni ljudi nisu ništa bolji... u 2. djelu je to malo drugačije, ako nisi igrao 1. i ne znaš za njihovu priču apsolutno nema razloga da se njima prikopčaš. ono što u igri, tj u 1. chapteru saznaš o njima nije nimalo ugodno i stvarno je "bad karma" i fakat je teško nači ijedan dobar razlog zašto bi njih odabrao nasparam ljudi. kasnije shvatiš.

ali svejedno iorveth je odličan lik, i odlični questovi u onom vergenu. tek kad im se pridružiš, novi igrač npr. saznaš kakav je zapravo scoiatel i zašto su takvi... uglavnom, baš je onako kako bi i trebalo biti, ništa nije crno ili bijelo i nitko nije nedužan.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
offline
The Witcher 3
Dali se zna koja treba konfa?
Work hard play harder
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
Vuk15 kaže...
Dali se zna koja treba konfa?

Pa jedva da su najavili igru, od kud bi se znalo?

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
13 godina
offline
The Witcher 3

Evo, ja cu bubnut ko baba Jaga i ostat živ... Minimum (dakle minimum da se pokrene) DX10 grafe (gtx280,HD4890 1gb ram) i neki C2D E83,4,500+, a nebo je gornja granica..

Igra je openworld tak da 2 gb rama na grafi nece ostat neiskorišteno, s obzirom da je to CDPRED nece sparat na texturama ko Bethesda u Skyrimu..

U svakom slucaju mislim da ce CDPRED napravit dobar posao te ce oni s osrednjim kompovima imat lijepu igru, a oni s bijesnim formulama ce imat napokon nest sto ce izvuc sve iz njih..

Ja se definitivno veselim novom Witcheru, a divim se i opcenito tim ljudima jer sam usao u neki razgovor s covjekom iz gog.com-a i poslali su mi mail gdje mi se svi djelatnici gog/cdpred

ispricavaju u ime Poljske zbog serije Wiedzmin i jos su mi dali par igri djabe na gogu..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
The Witcher 3
League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
The Witcher 3
League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Geralt puno agilniji i moci ce skakat ova igra ce bit prezakon =D

12 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Najviše me zanima ovaj VATS dio. Fallout NV nisam igrao, ali sam vidio na po jutubu kako to otprilike izgleda. Nadam se da će naglasak svejedno bit na običnoj makljaži, pa eventualno u pravom trenutku to upotrijebit, ne želim da pojednostavne combat :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lopoc kaže...

Najviše me zanima ovaj VATS dio. Fallout NV nisam igrao, ali sam vidio na po jutubu kako to otprilike izgleda. Nadam se da će naglasak svejedno bit na običnoj makljaži, pa eventualno u pravom trenutku to upotrijebit, ne želim da pojednostavne combat :D

  nešto tipa bullet time gdje će Geralt morati zadavati kritične udarce na raznim vitalnim mjestima na raznim monsterima.

14 godina
online
The Witcher 3

Q&A

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

next-gen

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
The Witcher 3

kak se ja bojim da nebudem to mogel pokrenuti,ali vidit ćemo.

Gdje je više Preorder gumb, čekam te :D

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ipak je slika bila na prvoj stranici. 

Veoma sam zadovoljan trenutnim, ali čeka se neki gameplay da bi donio bolji sud.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2013 16:15 (CoLdPlay).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
The Witcher 3
League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2013 7:20 (null).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
bio je neki rumor da ce bit multiplayer u witcher 3 ali CD PROJEKT RED je to odbacio i rekli su da nece biti DRM-a jer je to najgora stvar u gaming industriji. Obozavam ove developere :DD

http://www.eurogamer.net/articles/2013-04-26-cd-projekt-red-there-is-no-place-for-multiplayer-in-so-strongly-a-story-driven-game-as-the-witcher-3
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
The Witcher 3

dok čekate nesto novo o W3, pročitajte ovaj intervju s najboljim moderom Redkit-a closed bete.

http://www.moddb.com/mods/lykaon/features/redkit-closed-beta-winner-interview

 

Mač je brutalan :)

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

grafika na ovim slikama izgleda skoro pa identicno onoj iz TW2 10% bolje mozda...

14 godina
online
Re: The Witcher 3
The White Wolf kaže...

grafika na ovim slikama izgleda skoro pa identicno onoj iz TW2 10% bolje mozda...

grafika mi je najmanje bitna u Witcheru, sve igram na low, tako ću i njega. Sve ostalo je važnije.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
16 godina
offline
Re: The Witcher 3

vidija sam i ja da grafiku niti ne primjecujem (tipa kad neko uleti jaoj vidi kvalitetne teksture itd)

 

gameplay je bitniji, pogotovo u rpg igrama.

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
offline
The Witcher 3

Geralta su malo godine stisle....

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
doktor1 kaže...

Geralta su malo godine stisle....

its the beard {#}

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Epic :D

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 22:27 (CoLdPlay).
Moj PC  
10 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Kakav PC ce trebat da  ovo ide na high preko 40 fps-a izgleda najbolesnije od svega sto sam do sad vidio u gaming industriji ikad,izlazi i za PS4 ali nema sanse da ce te konzole imat dovoljno snage da to izgleda ni priblizno ovako ako da,onda definitivno kupujem PS4 samo zbog ovoga...

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
CoLdPlay kaže...

Epic :D

Goosbumps! MIslim da imamo igru godine kad god izađe da izađe. 

I'm very large!
14 godina
online
The Witcher 3
League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
2 0 hvala 3
15 godina
offline
The Witcher 3

Ufff kako ne mogu docekati da zaigram i opet ostavim po 12 sati za kompom :D

 

http://www.destructoid.com/the-witcher-3-impressed-the-hell-out-of-me-256147.phtml

 

Pohvale 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
Re: The Witcher 3
doky01akablava kaže...

Ufff kako ne mogu docekati da zaigram i opet ostavim po 12 sati za kompom :D

 

http://www.destructoid.com/the-witcher-3-impressed-the-hell-out-of-me-256147.phtml

 

Pohvale 

upravo čitam.

 

Much of the emphasis this time around is placed on crafting an absurdly large open world -- one that takes 40 minutes to travel across on horseback -- and filling it with interesting, often dynamic things.

 

{#}

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice