The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

Koliko ja znam, uskoro stiže next-gen update (takođe i Witchera)  pa bi svakako trebalo sačekati to, pogotovo mi koji nismo igrali Cyberpunk. Pitanje je samo da li će igra izaći u vreme kada budu navalili ostali hitovi, te bi na taj način opet bila nekako iza scene.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 10:33 (Dragonbane).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

Tvoje lice zvuči poznato?

 

Starina developera CDPR-a (seniori koji su radili na Witcher igrama) oformili su novi studio u Poljskoj - Rebel Wolves.

Rade na novom dark fantasy RPG-u, smeštenom u srednjovekovno okruženje. O igri se ne zna ništa sem da će koristiti Unreal Engine 5. Traže i novu radnu snagu. Radujem se ovom samo tako jer će verovatno biti duhovni naslednik Witchera.

 

Jedan konceptualni crtež iz igre gde lik podseća na neku verziju mladog Geralta.

https://images.gnwcdn.com/2022/articles/2022-02-15-17-14/Rebel_Wolves_Teaser_Key_Art.png/EG11/resize/690x-1/quality/75/format/jpg

 

Kada se igra oficijalno najavi otvorićemo temu, ali eto samo da znate.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2022 23:12 (Dragonbane).
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Opa, stiže nam nešto novo. Na Unreal Engine 5, nova igra, nema drugih informacija.
Moja teorija je posto je medalion mačka - Ženski protagonist? Ciri?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
9 0 hvala 6
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
D3lBoy kaže...

Opa, stiže nam nešto novo. Na Unreal Engine 5, nova igra, nema drugih informacija.
Moja teorija je posto je medalion mačka - Ženski protagonist? Ciri?

 

drago mi je da se pravi novi Witcher,obožavam te igre, ali mora se priznati da je ovo prilično bijedna objava nove igre. Red bi bio da se čekao E3 ili sličan event i izbacio neki teaser trailer. Ovo mi izgleda kao da su išli smirivati dioničare ili tako nešto, djeluje kao očajan potez.

6 godina
offline
Re: The Witcher 3
D3lBoy kaže...

Opa, stiže nam nešto novo. Na Unreal Engine 5, nova igra, nema drugih informacija.
Moja teorija je posto je medalion mačka - Ženski protagonist? Ciri?

Zar nije u witcher 3 bilo više različitih krajeva, a jedan od njih definitivno ne ide u prilog mogućnosti da igraš sa ciri.

12 godina
offline
Re: The Witcher 3
duke3d kaže...
D3lBoy kaže...

Opa, stiže nam nešto novo. Na Unreal Engine 5, nova igra, nema drugih informacija.
Moja teorija je posto je medalion mačka - Ženski protagonist? Ciri?

Zar nije u witcher 3 bilo više različitih krajeva, a jedan od njih definitivno ne ide u prilog mogućnosti da igraš sa ciri.

 Pa kakve to ima veze :) lako za jedan od krajeva proglase da je "cannon"... tak je bilo i u Mass effectu i jos igara

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
The Witcher 3

od sveg srca se nadam da neće biti ni Ciri ni Geralta, koliko god ga volio. Njihova priča je gotova i to je to, nema se tu šta više dodati. To bi trebalo biti nešto potpuno novo, ili u prošlosti ili u budućnosti, ja bi više volio budućnost. Znam da je koncept "pokušavanja novog" potpuna nepoznanica mnogim kreatorima, npr Star wars scenaristima i sličnima, ali ako sljedeći WItcher ne bude 100% nova priča sa novim likovima neće biti dobro.

Moj PC  
11 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

od sveg srca se nadam da neće biti ni Ciri ni Geralta, koliko god ga volio. Njihova priča je gotova i to je to, nema se tu šta više dodati. To bi trebalo biti nešto potpuno novo, ili u prošlosti ili u budućnosti, ja bi više volio budućnost. Znam da je koncept "pokušavanja novog" potpuna nepoznanica mnogim kreatorima, npr Star wars scenaristima i sličnima, ali ako sljedeći WItcher ne bude 100% nova priča sa novim likovima neće biti dobro.

 Tako i ja razmišljam... Štoviše, nadao sam se nekom novom svijetu i nekim novim ljudima... Tako da se zapravo ovome uopće ne veselim, ne želim opet witchera samo sa drugim imenom nego želim neki posve novi i drugačiji svijet. Jebeš ovo, imali smo 5-6 igara u tom svijetu daj nešto novo jebote. Ali opet, nije da neću odigrat... 

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...

od sveg srca se nadam da neće biti ni Ciri ni Geralta, koliko god ga volio. Njihova priča je gotova i to je to, nema se tu šta više dodati. To bi trebalo biti nešto potpuno novo, ili u prošlosti ili u budućnosti, ja bi više volio budućnost. Znam da je koncept "pokušavanja novog" potpuna nepoznanica mnogim kreatorima, npr Star wars scenaristima i sličnima, ali ako sljedeći WItcher ne bude 100% nova priča sa novim likovima neće biti dobro.

 Tako i ja razmišljam... Štoviše, nadao sam se nekom novom svijetu i nekim novim ljudima... Tako da se zapravo ovome uopće ne veselim, ne želim opet witchera samo sa drugim imenom nego želim neki posve novi i drugačiji svijet. Jebeš ovo, imali smo 5-6 igara u tom svijetu daj nešto novo jebote. Ali opet, nije da neću odigrat... 

 

mislim da ne žele sad nikako riskirati, idu na Witchera koji im je provjereni uspjeh i koji će imati publiku šta god bilo.

 

Osobno volim taj svijet i ok mi je da idemo opet u njega, a ruku na srce koliko god volili Witchera 3 nije da nema mjesta za napredak. Svijet može biti bolji, borba također, nadam se da će se napustiti koncept hrpetine upitnika po mapi. Sve te neke mane je W3 nadoknađivao vrlinama kao što priča, likovi, zapleti, mogućnosti izbora, ali sad kad to bude isključivo na next genu vjerujem da će se sve podići na novu razinu.

 

Nadam se pokojoj novoj frakciji u Gwentu, jer to je genijalna mini igra, odnosno ne samo da je genijalna, Gwent mi je najbolja mini igra u nekoj igri ikad. 

5 godina
offline
The Witcher 3

Jebiga, ja sam se nadao nekom novom IP-u, npr neki modern day RPG (npr alpha protocol - ne mora svaki bit srednji vjek/fantasy/scifi/apokalipsa) Svi uvijek po istom tuku i toga mi je već pun kurac. I sad ćemo opet pit potione i tuć čudovišta sljedeće 3 igre novog witchera koji ima nimalo lak zadatak zamijenit Geralta. Sve mi je to u kurcu al dobro - to sam samo ja i mene - ko jebe.

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Srce Isusovo kaže...

Jebiga, ja sam se nadao nekom novom IP-u, npr neki modern day RPG (npr alpha protocol - ne mora svaki bit srednji vjek/fantasy/scifi/apokalipsa) Svi uvijek po istom tuku i toga mi je već pun kurac. I sad ćemo opet pit potione i tuć čudovišta sljedeće 3 igre novog witchera koji ima nimalo lak zadatak zamijenit Geralta. Sve mi je to u kurcu al dobro - to sam samo ja i mene - ko jebe.

 

ma slažem se ja s tobom, i ja sam željan novog IP-a, svašta bi se tu moglo izvesti, samo treba mašte. Ali trenutno ništa od toga, barem kad je u pitanju CDPR, sada je za očekivati da će igrati vrlo ziheraški. 

 

i u pravu si ovo za Geralta, i možemo očekivati da ga neće dostojno zamijeniti, pogotovo jer je prilično vjerojatno da ćemo sami kreirati svog lika na početku, a čim je tako to budu slabiji likovi od onih unaprijed određenih. Jedini koji je bio odličan lik, a da smo ga sami pravili je commander Shepard, barem meni.

16 godina
offline
Re: The Witcher 3

najveci izazov sada za novu witcher igru su po meni branching paths. prvo, produzuje dugotrajnost igre aka multiple playthroughs. drugo, stvara ti osjećaj da tvoje odluke zaista imaju neku težinu, a naročito kad se manifestiraju nakon određenog vremena. i treće, mislim da im je to jedina stvar s kojom mogu napravit taj extra korak u kvaliteti jer smo vec navikli na questove i likove (koji su zaista super) tako da osim ovoga nemaju vise mjesta za manevar kada je rijec o nekoj evoluciji. tako da, sto se mene tice, daj mi mogućnost izbora do te mjere da se i sam pogubim u svemu tome.

to su u cyberpunku jako meh odradili... jedina dobra stvar po meni je quest "the pickup". e takvih questova treba puno više. postoji ovo kao jedan pokazatelj kako stvari izgledaju u cyberpunku ako koga zanima. sad, nisu stvari u cyberpunku toliko loše ali bar što se mene tiče stjecem dojam da se moglo bolje.

 

 

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...

najveci izazov sada za novu witcher igru su po meni branching paths. prvo, produzuje dugotrajnost igre aka multiple playthroughs. drugo, stvara ti osjećaj da tvoje odluke zaista imaju neku težinu, a naročito kad se manifestiraju nakon određenog vremena. i treće, mislim da im je to jedina stvar s kojom mogu napravit taj extra korak u kvaliteti jer smo vec navikli na questove i likove (koji su zaista super) tako da osim ovoga nemaju vise mjesta za manevar kada je rijec o nekoj evoluciji. tako da, sto se mene tice, daj mi mogućnost izbora do te mjere da se i sam pogubim u svemu tome.

to su u cyberpunku jako meh odradili... jedina dobra stvar po meni je quest "the pickup". e takvih questova treba puno više. postoji ovo kao jedan pokazatelj kako stvari izgledaju u cyberpunku ako koga zanima. sad, nisu stvari u cyberpunku toliko loše ali bar što se mene tiče stjecem dojam da se moglo bolje.

 To je jedinica imala najbolje riješeno... Takve stvari su danas hard core. Sve moraš vidjet odmah.

Sve Vas Volim
15 godina
offline
The Witcher 3

Kao nekome tko nije nikada odigrao niti jednu Witcher igru, biste li rekli da je pod mus odigrati prve dvije igre prije trojke? Molim vas da ne krenete s drvljem i kamenjem na mene 
Mislio sam početi i s knjigama budući da sam počeo gledati drugu sezonu serije. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
steve90 kaže...

Kao nekome tko nije nikada odigrao niti jednu Witcher igru, biste li rekli da je pod mus odigrati prve dvije igre prije trojke? Molim vas da ne krenete s drvljem i kamenjem na mene 
Mislio sam početi i s knjigama budući da sam počeo gledati drugu sezonu serije. 

 

Zašto drvlje i kamenje?? 

 

Najbolje je početi s knjigama, odlične su i igre se nastavljaju nakon zadnje knjige. Idealno bi bilo odigrati sve 3 igre. Prva je malo zastarjela u nekakvom gameplay smislu, ali je genijalna igra, vrlo atmosferična i misteriozna, nekima je i najdraža. Druga igra ima veći budžet, bolje to sve skupa izgleda i bolje su kontrole i sve, puno modernija igrica, a treća je klasik, to već svi znaju. Najbolje iskustvo je konzumirati to sve, i knjige i igrice, tako sam ja napravio i nisam se pokajao.

 

 

13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Naravno da nije pod mus, ali puno toga se gubi ako se hoćeš full uživiti u priču. Ko da počneš sa Mass effectom 3 recimo.

Možda barem dvojku odigrati jer je ipak modernija od prvog dijela.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
The Witcher 3

Drvlje i kamenje je bila na neki način šala jer već jaaako dugo čitam o witcheru 3 koji je bio GOT i cijelom serijalu skupa. Najžalosnije od svega je što volim fantasy i činjenica da sam čitao Game of Thrones (ovo koliko je izašlo) a nisam Witcher serijal.
Znači prva igra se nastavlja na zadnju knjigu "Season of storms"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
steve90 kaže...

Drvlje i kamenje je bila na neki način šala jer već jaaako dugo čitam o witcheru 3 koji je bio GOT i cijelom serijalu skupa. Najžalosnije od svega je što volim fantasy i činjenica da sam čitao Game of Thrones (ovo koliko je izašlo) a nisam Witcher serijal.
Znači prva igra se nastavlja na zadnju knjigu "Season of storms"?

 Da nastavlja se iako nije nužno procitati knjige prije igre. Moj savjet ti je da odigraš jedinicu svakako zbog price iako je malo zastarijela i takav stil igre ne odgovara svima.

9 godina
offline
Re: The Witcher 3
steve90 kaže...

Drvlje i kamenje je bila na neki način šala jer već jaaako dugo čitam o witcheru 3 koji je bio GOT i cijelom serijalu skupa. Najžalosnije od svega je što volim fantasy i činjenica da sam čitao Game of Thrones (ovo koliko je izašlo) a nisam Witcher serijal.
Znači prva igra se nastavlja na zadnju knjigu "Season of storms"?

 

ne. Season of storms je samostalna knjiga, čak i nije bitna za cijelu priču. Idu ovako knjige:

  • Sword of Destiny
  • The Last Wish
  • Blood of Elves
  • Time of Contempt
  • Baptism of Fire
  • The Tower of the Swallow
  • The Lady of the Lake
  • Season of Storms

 

Ove žute su uvodne knjige,  u njima je više manjih priča, ali su bitne za cjelokupnu radnju tako da bi ih trebao pročitati. Ove zelene su jedna cjelovita saga, odnosno jedna priča. Znači prva igra ti kreće nakon The Lady of the Lake. 

 

U Hrvatskoj imaš sve prevedene, na hrvatskom prijevodu (i na srpskom isto) ti je Sword of Destiny prva knjiga, Lady of the Lake sedma. Season of Storms je jedina koju možeš ali i ne moraš čitati. 

 

Oprostite svi na upotrebi boja, nije mi Rambox hakirao acc, ne brinite. 

15 godina
offline
Re: The Witcher 3

Pripremio sam ih sve na Kindle-u i nadam se da žutanjci neće predugo čekati da ih krenem čitati. 

9 godina
offline
Re: The Witcher 3
steve90 kaže...

Pripremio sam ih sve na Kindle-u i nadam se da žutanjci neće predugo čekati da ih krenem čitati. 

 te žutanjce bi trebao prve pročitati ako krećeš na knjige, to si skužio jel?

3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

Vidim pominju se knjige pa da se uključim... Season of Storms je po mom mišljenju najbolja knjiga. Kako je neka vrsta odvojene priče savetujem svima koji nisu čitali knjige da pročitaju prvo nju pa ako im se svidi da idu na romane, ako ne - batalite sve...

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
The Witcher 3

zna netko kad izlazi onaj next gen update?

odgađam ponovni prelazak witchera radi toga :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: The Witcher 3
blackdevil kaže...

zna netko kad izlazi onaj next gen update?

odgađam ponovni prelazak witchera radi toga :D

 I mene to zanima, isto čekam već neko vrijeme. Zadnja info koju ja imam je bila Q2 2022, ali nešto nisam siguran u to.

11 godina
offline
The Witcher 3

Halk hogan mode imate na nexusu.to je remaster

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2022 21:44 (GSP).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Mozes mozda poslati knjige Witchera? Ili gdje da ih skinem?
VenAtoR#2231
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
jocommb kaže...
Mozes mozda poslati knjige Witchera? Ili gdje da ih skinem?

 

ima sigurno na balkan downloads ako hoćeš na hrvatskom ili srpskom

4 godine
offline
The Witcher 3

166.6 sati utroseno zajedno sa ekspanzijama. Ne znam. Evo bas ne znam sta napisat.

Najblize nesto sto mi je na umu je nesto kao dobra knjiga koju ne zelis da zavrsi.

Zavrsio sam prije nekih 10ak dana i od tada nista od igara nisam upalio. Apsolutno me neprivlaci.

Znam da kasnim godinama u odnosu na ostale sto su ovo odigrali, no et to je moje kasno i skromno iskustvo. 

I neka praznina. 

Tako nekako.

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Arctic Skies kaže...

166.6 sati utroseno zajedno sa ekspanzijama. Ne znam. Evo bas ne znam sta napisat.

Najblize nesto sto mi je na umu je nesto kao dobra knjiga koju ne zelis da zavrsi.

Zavrsio sam prije nekih 10ak dana i od tada nista od igara nisam upalio. Apsolutno me neprivlaci.

Znam da kasnim godinama u odnosu na ostale sto su ovo odigrali, no et to je moje kasno i skromno iskustvo. 

I neka praznina. 

Tako nekako.

 Isti osjećaj sam i ja imao kada sam je završio, baš jedan osjećaj praznine koji nikako da prođe i štogod sam si još planirao odigrati jednostavno je palo u treći plan :D 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice