Team Fortress 2

poruka: 1.801
|
čitano: 429.535
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
M4RTY kaže...

Pozdrav!

Ako je netko zainteresiran za igranje 9v9 (četvrta Highlander sezona, više informacija: ETF2L)  neka mi pošalje Steam zahjev

Prijavili smo se za div6 ovu sezonu, ništa ozbiljno, malo za zabavu :)

Mikrofon i Mumble su obavezni i naravno morate znati igrati sa vašom klasom (competitive iskustvo je plus)

 

EDIT 2: trebaju nam zamjene za svaku klasu, pogotovo sniper i demo, dakle igrati ćete često sa nama, nećete grijati klupu bezveze

Sjećam se kad smo mi to igrali...

 

 

Još imam medalju.

15 godina
offline
Re: Team Fortress 2

@ZC_Someone: Ma to je ok, ali nemrem se pomirit time da kad izletim sa strane iz kucice s caberom, a on se scopan zarotira, headshota me i zatim pokida ostatak ekipe headshotovima.

 

@Čux: Hvala!

 

Inace, igram na linuxu, predzadovoljan sam, radi mi bolje na archu nego na windowsima. 30-40 na win7x64 vs 45-60 archx64 i to mislim da bi islo vise kad bi se dalo u nvidia driverima ugasiti v-sync, ignorira mi sve postavke nvidia u x11 i terminalu dok opcije u nvidia settingsima niti nema.  U svakom slucaju je na linuxu sve responzivnije i puno bolje radi nego na win7. I ako koristite alternativan keyboard layout, u mom slucaju dvorak, zbog buga vam igra registrira tipkovnicu kao qwertz, a chat ostane dvorak.

 

Ako netko zeli tradat kljuceve za crateove, javite, pa se dogovorimo, mislim da ih imam 40~. Obicno ne tradam, al puni mi se 6 slot u backpacku.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 0:32 (Ante).
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Show me whatcha got, možda bi mogli i trgovat :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 19:20 (Čux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Team Fortress 2

http://www.tf2outpost.com/backpack/315417

 

evo, tradal bi za iteme koje nemam i kljuceve da otvorim pokoju kutiju za sebe.

I sesire ak mi se svide :D

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 19:46 (Ante).
14 godina
offline
Team Fortress 2

Igra li tko? Svida mi se co-op. Nisam igrao dugo vremena.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Team Fortress 2

Igra odlicna, zabavna jos i besplatna.. kako je ovako malo ljudi igra? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
fanaticni gejmer kaže...

Igra odlicna, zabavna jos i besplatna.. kako je ovako malo ljudi igra? 

To se igra online multyplayer jel tako?

Silence, I kill you!
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
ilvk9696 kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Igra odlicna, zabavna jos i besplatna.. kako je ovako malo ljudi igra? 

To se igra online multyplayer jel tako?

Da

16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
fanaticni gejmer kaže...

...kako je ovako malo ljudi igra? 

Možda malo ljudi s ovog foruma, ali u globalu baš i ne bi rekao da je tako. TF2 je najpopularniji FPS na Steamu, znači ispred CoDa, CSa (ak gledaš svaki CS posebno),... A lako moguće da ima više igrača i od nekih popularnijih shooterea kojih nisu na Steamu.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
10 godina
offline
Re: Team Fortress 2
ZC_Someone kaže...

Možda malo ljudi s ovog foruma, ali u globalu baš i ne bi rekao da je tako. TF2 je najpopularniji FPS na Steamu, znači ispred CoDa, CSa (ak gledaš svaki CS posebno),... A lako moguće da ima više igrača i od nekih popularnijih shooterea kojih nisu na Steamu.

Opet mi to ništa neznači pošto ga malo ljudi u hr. igra. Od mojih frendova i bivsih kolega iz klanova nitko!   

15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Ja sam ga igrao dosta dok nije postao besplatan... nakon toga se nekako razvodnilo...

 

They say freak, when you're singled out...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2

ma to je dobro sto je postao free, mozes sa frendovima rokati ;)

16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
preparepls kaže...

ma to je dobro sto je postao free, mozes sa frendovima rokati ;)

U mom slučaju upravo suprotno. Par mjeseci nakon što je postao F2P iz kojekakvih razloga ljudi su se jednostavno razišli i počeli igrati nešto drugo.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2

Isto tako je bilo i kod mene... prvo je pocelo biti komplicirano prijaviti se na server, a nakon toga je doletila nekakva 'l33t' ekipa koji su psovali i derali se preko mikrofona, admin ih je banao nekoliko ali uglavnom smo se svi vec poceli razilaziti...

Steta, vrhunska je igra, i iako to kazem sam za sebe - prilicno sam kvalitetno igrao.

 

Da se potrudim naci kvalitetan server i dobru, opustenu ekipu sa slicnim skill levelom - siguran sam da bi ponovno poceo pomalo prasiti...

They say freak, when you're singled out...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
fanaticni gejmer kaže...

Igra odlicna, zabavna jos i besplatna.. kako je ovako malo ljudi igra? 

Ja bi je igrao,samo mi se neda skidati tih 10gb...

Btw. malo off topic al ko ti je ovo na slici (mozes mi i u pp odgovorit)...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 22:08 (zerocool12).
10 godina
offline
Re: Team Fortress 2
Deus ex machina kaže...

Isto tako je bilo i kod mene... prvo je pocelo biti komplicirano prijaviti se na server, a nakon toga je doletila nekakva 'l33t' ekipa koji su psovali i derali se preko mikrofona, admin ih je banao nekoliko ali uglavnom smo se svi vec poceli razilaziti...

Steta, vrhunska je igra, i iako to kazem sam za sebe - prilicno sam kvalitetno igrao.

 

Da se potrudim naci kvalitetan server i dobru, opustenu ekipu sa slicnim skill levelom - siguran sam da bi ponovno poceo pomalo prasiti...

bas to, u 90% slucajeva zaglavim sa nekakvim "kr3t3nima"!

 

@zerocool12

-Eric von Manstein

http://hr.wikipedia.org/wiki/Erich_von_Manstein

16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

A ima dosta naših koji igraju, al su razbacani svi. Nas par redovito pegla svaku večer, al trebalo bi probat nešto organizirano složit pošto imamo i domaći server na raspolaganju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2

A bilo bi dobro, samo sto ljudi vecinom casual igraju, tako da bi server gotovo uvijek bio prazan i sl., ali mozda da se napravi neki community ...

14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Ako je potrebno, imam server na raspolaganju. Nas za sad ima 5, ponekad nas se okupi 6, ima voljnih igrača da igramo ponekad 4v4 ili više?

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Team Fortress 2

Jutros instalirao TF2, da se ostavim malo DotA-e 2 i Battlefielda 3, uđem na server, rasturim (iako ne ono da mi je skor bio 1246 / 2 + igrao sa prilično visokim pingom, pic related, ja sam Machined God), bila je neka CTF_Orange mapa, totalno glupa, završi game, admin me bana "jer sam čiter", a ja čitove ni instalirati ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2013 15:40 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
4ucker kaže...

Jutros instalirao TF2, da se ostavim malo DotA-e 2 i Battlefielda 3, uđem na server, rasturim (iako ne ono da mi je skor bio 1246 / 2 + igrao sa prilično visokim pingom, pic related, ja sam Machined God), bila je neka CTF_Orange mapa, totalno glupa, završi game, admin me bana "jer sam čiter", a ja čitove ni instalirati ne znam.

A nije neka fora igrat Orange sa snajperom... {#}

Welcome my son...
15 godina
offline
Re: Team Fortress 2
zv'jer2 kaže...
4ucker kaže...

Jutros instalirao TF2, da se ostavim malo DotA-e 2 i Battlefielda 3, uđem na server, rasturim (iako ne ono da mi je skor bio 1246 / 2 + igrao sa prilično visokim pingom, pic related, ja sam Machined God), bila je neka CTF_Orange mapa, totalno glupa, završi game, admin me bana "jer sam čiter", a ja čitove ni instalirati ne znam.

A nije neka fora igrat Orange sa snajperom... {#}

  Igrao sam cijelo vrijeme sa Spyjem i Soldierom, ali zadnjih 10 killova sam pokupio sa Sniperom (+ killovi iz sudden deatha jer je sudden death bio presudan).

16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Najavljena je nova, šesnaesta, etf2l 6v6 sezona! 

 

Prijave traju do četvrtka (12.09.), a sama sezona počinje 22.09., zato ako mislite sudjelovati brzo pronađite tim i neka zabava počne :) 

 

Mape koje će se igrati, unlockovi, nagrade te druge promjene još nisu objavljene. 

 

Znam da se do sada jedan domaći tim prijavio, drugi se pokušava formirati pa bi po tome ova sezona mogla biti do sada najzastupljenija sa igračima s ovih prostora :) 

 

Usput, ako netko traži tim, a igra solya ili medica, neka mi se slobodno javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Trebam pomoc. Tko ovdje ima iskustva s prodajom rijetkih itema? Gdje traziti procjenu i gdje ponuditi item? Radi se o itemu potencijalne vece (velike) vrijednosti pa prodaja kroz market gdje je limit 400 dolara nije opcija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
Rain Man kaže...

Trebam pomoc. Tko ovdje ima iskustva s prodajom rijetkih itema? Gdje traziti procjenu i gdje ponuditi item? Radi se o itemu potencijalne vece (velike) vrijednosti pa prodaja kroz market gdje je limit 400 dolara nije opcija.

Kakav je to item ako ti 400$ limit nije dovoljan {#}  Daj neki ss ili link na item, da me ne ubije znatizelja.

16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Radi se o ovome. Za sad imam ponudu od 375 dolara ali prema slobodnim procjenama trebala bi cijena ici gore.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 15:10 (Rain Man).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Jesi stvarno to uspio dobiti :o

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
PLASMAorLCD kaže...

Jesi stvarno to uspio dobiti :o

Jucer skoro prodao za 0.10 eura na steam marketu. Trazim po marketu zasto nema jos tih kapa da usporedim cijenu. Ne igram aktivno TF2, niti sam ukljucen u ekonomiju (trade, prodaja i slicno) pa nisam ni upoznat s extra-rare itemima. Kazu ljudi su samo 2 izradena. Najjaca stvar je sto sam napravio samo jedan Snow Globe 2013 i odmah uleti Randolph. Drugi moze takodjer biti kod TF2 nooba poput mene pa se nikad nece ni pojaviti.

13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Ma lazu ti ljudi, daj ti to meni za 20€ pa ti ga se ja rijesim da ne razmisljas previse. {#} 

Cestitke, tko bi rekao da ce od 2 netko odavde dobiti 1.

 

Imas sada virutalni item od 500€ u inventoryu, gdje ovaj svijet ide...

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2014 15:53 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
PLASMAorLCD kaže...

Imas sada virutalni item od 500€ u inventoryu, gdje ovaj svijet ide...

 

3000 dolara zadnja ponuda... :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice