Team Fortress 2

poruka: 1.801
|
čitano: 429.486
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

E ovako zanima me kako mogu dobit nova oružja za TF bia je sniper update & spy i obavia sam neke achivmente ali ništa od oružja. može li mi neko reći kako nabacit ta oružja.

 

 

 

HVALA UNAPRIJED

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
lolek kaže...

E ovako zanima me kako mogu dobit nova oružja za TF bia je sniper update & spy i obavia sam neke achivmente ali ništa od oružja. može li mi neko reći kako nabacit ta oružja.

 

 

 

HVALA UNAPRIJED

 Kažu da se dobivaju po nekom novom principu, ali uglavnom-osvajaj achievemente!
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

sada oruzja dobivas random, nakon nekog vremena, nema veze s acivemtima... onaj princip s acivmentima su ukinuli jer su ljudi pomocu unlokera dolazili do oruzja, i time se gubila cijela smisao acivmenta...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
ytbapa kaže...

sada oruzja dobivas random, nakon nekog vremena, nema veze s acivemtima... onaj princip s acivmentima su ukinuli jer su ljudi pomocu unlokera dolazili do oruzja, i time se gubila cijela smisao acivmenta...

 Glupo... Ja bi rađe onaj stari način jer želim nova oružja. Evo, frend mi cijeli dan igra, osvojil je maximalan broj achivementa koji se mora do 1.oružja i ništa... Nego, to se na podu pobere?
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

meni se svidja taj nacin

 

makar nisu svi korislil unloker, al sada neka pate s ovima koji su koristili, neka se nauce pameti i kukaju za novim itemima koji su usput nakon pajra totalno losi, medik ima najbolje, pajro isto moze proci, ali hevi i ostala ekipa katastrofa...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
ytbapa kaže...

meni se svidja taj nacin

 

makar nisu svi korislil unloker, al sada neka pate s ovima koji su koristili, neka se nauce pameti i kukaju za novim itemima koji su usput nakon pajra totalno losi, medik ima najbolje, pajro isto moze proci, ali hevi i ostala ekipa katastrofa...

 Launch paketi su zanimljivi, bar meni :D Ja igram s Spyem puno pa me zato brine, hoću isprobati :D To se na tlu pronalazi, jelda?
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

koje novi ajtemi? nemam pojma... igram samo s solidom i medikom, ostalo me ne zanima, kao niti nova oruzja

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Igram tu igru već poprilično dugo, no ovo što su napravili sa tim predmetima koji padaju sa neba je presmiješno. Jučer sam odigrao 5 minuta sa spy-em i odmah dobio Ambassadora dok su neke kolege iz klana igrale cijeli dan i dobile gomile sandwich-a, natacha itd. Niti mi je zamisao dobra, niti je logična. Sada nema razloga da obavljam achievemente osim prestiža radi.

 

Ja još uvijek čekam soldier update, jer je ta klasa definitivno zaostala. Četiri spore rakete koje plutaju po zraku, spori vojnik, sekundarna oružja katastrofa.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
reservoir dog kaže...

Igram tu igru već poprilično dugo, no ovo što su napravili sa tim predmetima koji padaju sa neba je presmiješno. Jučer sam odigrao 5 minuta sa spy-em i odmah dobio Ambassadora dok su neke kolege iz klana igrale cijeli dan i dobile gomile sandwich-a, natacha itd. Niti mi je zamisao dobra, niti je logična. Sada nema razloga da obavljam achievemente osim prestiža radi.

 

Ja još uvijek čekam soldier update, jer je ta klasa definitivno zaostala. Četiri spore rakete koje plutaju po zraku, spori vojnik, sekundarna oružja katastrofa.

 Ako nećeš Ambassadora pokloni ga meni :D MOže se darivati
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

kako je krenulo sve se bojim da update za solida nece biti bas nesto...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
reservoir dog kaže...

Igram tu igru već poprilično dugo, no ovo što su napravili sa tim predmetima koji padaju sa neba je presmiješno. Jučer sam odigrao 5 minuta sa spy-em i odmah dobio Ambassadora dok su neke kolege iz klana igrale cijeli dan i dobile gomile sandwich-a, natacha itd. Niti mi je zamisao dobra, niti je logična. Sada nema razloga da obavljam achievemente osim prestiža radi.

 

Ja još uvijek čekam soldier update, jer je ta klasa definitivno zaostala. Četiri spore rakete koje plutaju po zraku, spori vojnik, sekundarna oružja katastrofa.

 Soldier je vjerojatno najjača klasa. Ako znaš kako igrati s njime, onda je genijalan. Uostalom, većina gurua(hrvatski TF2 klan) igra s Soldierom.
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Naravno da je dobra klasa ako se zna igrati sa njime. Svaka klasa je savršena ako je igrač dobar.

 

Govorim o tome da nema nikakve prednosti nad ikojom klasom osim što je dobar u kombinaciji sa kritzkriegom. Nije dobar za sentrije jer ako je inženjerac iza njega soldier nema šanse; dakle demoman je bolja opcija(osobito ako zna bacati stickye na daljinu). Dobar je na blizinu ali onda postoji opasnost od splash damage-a, sačmarica je preprosječna a melee weapon je koliko znam među slabijima u igri.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

85.25.73.72:27030 HCL.hr TF2 Server -|dustb|goldr|badw|hoodf|- by Hrvatski-Hosting.com

 

server je opet u pogonu

 

navali

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Danas sam skupio sva oružja i mogu reći da je prema meni to najbolji TF2 update do sada. Čak sam počeo igrati s Sniperom zbog Huntsmana, inače Snipera kao klasu nisam volio :D

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

izvrstan update

igram samo Arena

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
doxy kaže...

izvrstan update

igram samo Arena

 Ono jučer nisi bio ti na toy_fortu? ;D Od arene mi valja samo ravine, lumberyard i watchtower. Ostale nisam baš niti probao...
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

toy fort...bio sma tamo kratko

al ti još kraće, došo i otišo

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Evo meni se bas skida, nadam se da je dobra kako vi kazete.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

za one koji ne znaju

 

 

http://www.teamfortress.hcl.hr/

 

 

http://steamcommunity.com/groups/crotf2p/

 

 

85.25.73.72:27030 HCL.hr TF2 Server -|badw|goldr|dustb|hoodf|- by Hrvatski-Hosting.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Evo kako izgledaju "šeširi".

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
reservoir dog kaže...

Naravno da je dobra klasa ako se zna igrati sa njime. Svaka klasa je savršena ako je igrač dobar.

 

Govorim o tome da nema nikakve prednosti nad ikojom klasom osim što je dobar u kombinaciji sa kritzkriegom. Nije dobar za sentrije jer ako je inženjerac iza njega soldier nema šanse; dakle demoman je bolja opcija(osobito ako zna bacati stickye na daljinu). Dobar je na blizinu ali onda postoji opasnost od splash damage-a, sačmarica je preprosječna a melee weapon je koliko znam među slabijima u igri.

 Znači da smo ddoxy i ja profesionalci. Danas smo skupa igrali na cp_granary i bili smo među prvima u našem teamu, a obojica smo igrali sa Soldierom. Uzmi u obzir da smo mi talentirani profići jer obojica igramo TF2 oko 6-7 sati tjedno...
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
15 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

lolara

malo mi mutav granary

 

i capture the point općenito

najveće guštanje je s sniperom na bilo kojoj mapi u Arena modu

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
doxy kaže...

lolara

malo mi mutav granary

 

i capture the point općenito

najveće guštanje je s sniperom na bilo kojoj mapi u Arena modu

 DM, TDM i CTF su preuzeti iz ostalih igara. CP je OSNOVA TF2-a! PL je tek kasnije dodan. Na ostalim FPS-ima se privikneš na ARENA mod, ali na launch ikoni od TF2 je stavljen capture point iz ptičje perspektive!
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

@ Horagio...

 

Bravo, e a sad zamisli što bi bilo kada bi soldier bio malo više fer za igrati i dobio neka bolja oružja. Nema apsolutno nikakvu prednost nad ikojom klasom. Za boga miloga, barem su mogli staviti da brže puni rakete. I ja volim zaigrati sa soldierom u zadnje vrijeme, ali ne mogu se oteti dojmu da bi mu dobro došao update.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Pozdrav ekipa! Neki dan sam dobio na poklon Orange box i instalirao TF2. Zanimljiva mi je igra ali pomalo nejasna na pocetku. Zanima me, ima li kakav tutorial, ili server gdje mogu trenirati i upoznati klase, oruzja, mape. Neki HR server? Kako? Hvala unaprijed! I nadam se da uskoro zajedno igramo!

 

Pathos rule the waves
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

U zadnje vrijeme sam ju dosta igrao, stvarno je dobra stvar za izgubit malo vremena. Možda ju čak i kupim pošto se piratska scena malo pomalo raspada.

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Pathos kaže...

Pozdrav ekipa! Neki dan sam dobio na poklon Orange box i instalirao TF2. Zanimljiva mi je igra ali pomalo nejasna na pocetku. Zanima me, ima li kakav tutorial, ili server gdje mogu trenirati i upoznati klase, oruzja, mape. Neki HR server? Kako? Hvala unaprijed! I nadam se da uskoro zajedno igramo!

 

 Hrvatski server:
85.25.73.72:27030 HCL.hr TF2 Server -|badw|goldr|dustb|hoodf|- by Hrvatski-Hosting.com
tutoriale mozes naci na na jutubu kako igrati odredjene klase
upsi naziv how to play spy, ili medic, demoman, itd.
kad samo kod jutuba, kako igrati solida :) na warovima naravno
i
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2009 0:02 (ytbapa).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Pathos kaže...

Pozdrav ekipa! Neki dan sam dobio na poklon Orange box i instalirao TF2. Zanimljiva mi je igra ali pomalo nejasna na pocetku. Zanima me, ima li kakav tutorial, ili server gdje mogu trenirati i upoznati klase, oruzja, mape. Neki HR server? Kako? Hvala unaprijed! I nadam se da uskoro zajedno igramo!

 

 Ti si prije bio Aurioch, a prije toga Iron Storm. Jelda? Ja sam sad vidljiv pod imenom =(e)=™ Krazy Ivan. Imam te u friends listi. Nego, tutorijali su ti na youtubeu, zatim odi na ubercharged.net i ako se sjetim još neke ti javim :D
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2

Ma nisam bio nista prije Pathosa :) Dodao sam te kao frienda jer sam vidio da si aktivan na TF 2 i L4D (i to igram :)) Za L4D mi je bilo lako jer sam dugo igrao single player i naucio mape itd. Ali sada se u TF cinim beskoristan, hodam bezveze okolo i odmah me ubiju :( Koju klasu igrati kao pocetnik, koju mapu, koji igru (DM; capture flag....?) Hvala!

Pathos rule the waves
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice