Star Wars: The Old Republic MMO

poruka: 2.131
|
čitano: 466.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Tako je to si uzmi i sve imas u cijeni osim osnovne igre koju moras posebno kupiti. Al koliko sam shvatio to vec imas tako da te to ne zanima. A sto se tice cartel pointsa to ti netreba, sa njima mos kupiti određene stvari i upgredati si neke stvari al to ti nije tako bitno.

Ako trebas malu pomoc mogu ti dati ruku ako si na red eclipse serveru.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

Tako je to si uzmi i sve imas u cijeni osim osnovne igre koju moras posebno kupiti. Al koliko sam shvatio to vec imas tako da te to ne zanima. A sto se tice cartel pointsa to ti netreba, sa njima mos kupiti određene stvari i upgredati si neke stvari al to ti nije tako bitno.

Ako trebas malu pomoc mogu ti dati ruku ako si na red eclipse serveru.

 

pa jel nije osnovna igra free to play? ja sam igrao neko vrijeme potpuno besplatno, prije nekoliko mjeseci

 

a ovo za pomoć, sigurno bi mi dobro došla, znam da mi neke stvari i nisu bile baš najjasnije, oko upgradanja itema, ili craftanja, što li već, jedan tip me je bio vodio sa sobom u republic fleet u kupovinu i govorio mi šta da radim, na kraju smo napravili 10 puta jači armor nego što sam imao do tada, to mi je baš bilo komplicirano. Iako ne znam je li mi to uopće potrebno ako pokušavam igrati singleplayer, baš me zanima priča i te stvari, nisam za PvP i takve stvari.

12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Osnovni accaunt koji registriras kad imas igru moze biti osnovni (besplatni) ili elitni (platis), ali igru moras imat kupljenu ona se ne racuna u ovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

Osnovni accaunt koji registriras kad imas igru moze biti osnovni (besplatni) ili elitni (platis), ali igru moras imat kupljenu ona se ne racuna u ovo.

 nije mi sada jasno, ja sam downloado igru i napravio account, i igrao igru, sve potpuno besplatno, nisam dao ni kune garantiram, kako onda moraš imat kupljenu igru? znam da kad je tek izašla da je se moralo kupiti, ali sada je osnovna igra besplatna koliko ja znam

12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Niti meni sad više ništa nije jasno. Što je potrebno kupiti da bi se imalo sve vezano uz ovu igru? Isto sam vidio da je osnovna igra bez dodataka i pretplate besplatna.

12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Moze biti da sam u krivu onda. Davno je bilo kad sam kupio igru. Vidim sad na originu da ima dvije verzije igre jedna se placa a jedna ne, tako da je tocno da ima besplatna verzija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 16:33 (snake1kl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Ali zašto na Originu nema ta ekspanzija igre?

12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Uzmes si subskripciju na g2a i dobije sve ekspanzije u tu cijenu. Isto pogledaj si: http://www.swtor.com/info

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 18:01 (snake1kl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

Uzmi si ovdje: https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html

 

Dobijes igru i 30 dana premium accaunt sa kojim imas igru i sve dodatke besplatno. Uz to premium accaunt ima jos drugih pogodnosti koje ce ti dosta olaksat igru.

Ako ti se svidi igra kasnije mozes si produziti premium ili mozes nastaviti sa obicnim accauntom.

Moje pitanje je, da li se taj cd key može iskoristiti uz account koji je star manje od tjedan dana i koji je F2P?

 

I mislim da mi je kolegica s faksa rekla da kad jednom uzmeš subscription da dobiješ sve ekspanzije, te da one ostaju i nakon što istekne subscription?

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 18:19 (Hyperion).
12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Nisam siguran za tu verziju, ako ces riskirat probaj. Ako ne uzmi ovu: https://www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-prepaid.html#

Ta je sigurna sto posto. Nakon sto ti istekne subscription ostanu ti ekspanzije jedino izguis pogodnosti koje daje subscription.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 18:48 (snake1kl).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

jel neko zna kako natjerati Logitech Rublepad (gamepad) da radi sa SWTOR?

skinuo sam pinnacle game profiler, skinuo sw profil, ali igra ne vidi i ne reagira na gamepad...

ima neko ideju što sada?

hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

sumnjam da ces moci igrat ovu igru sa gempadom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 17:02 (snake1kl).
15 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
snake1kl kaže...

sumnjam da ces moci igrat ovu igru sa gempadom.

 uspio sm natjerati da radi, uz pinncle driver

nije da sam baš previše oduševljen (za sada sam ko pijanac) i neke stvari nisu mi po volji, ali trebam ga isprobati u borbi

11 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Zanima me posto sam novi igrac: 1. koja je razlika između pve i pvp dali znaci da na pvp ko u wowu da te mogu napasat igrači kad god hoće (istih ili većih levela)?? 2.gdje je opcija da pređem na preferred account na swor stranici i dali moram kupit 30 dana pretplatu da dobijem preferred account ?3.koliko ima ekspanzijai dali dobijem expanzije besplatno kad kupim pretplatu na 30 dana?

Volio bi igrat na prefferd accountu i ako imate neki jos savjet (tipa neke stvari da dobijem besplatno,tipa da te netko invajta dobijes neki bonus)?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 12:59 (zaclee).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
zaclee kaže...

Zanima me posto sam novi igrac: 1. koja je razlika između pve i pvp dali znaci da na pvp ko u wowu da te mogu napasat igrači kad god hoće (istih ili većih levela)?? 2.gdje je opcija da pređem na preferred account na swor stranici i dali moram kupit 30 dana pretplatu da dobijem preferred account ?3.koliko ima ekspanzijai dali dobijem expanzije besplatno kad kupim pretplatu na 30 dana?

Volio bi igrat na prefferd accountu i ako imate neki jos savjet (tipa neke stvari da dobijem besplatno,tipa da te netko invajta dobijes neki bonus)?

1.  pvp i pve su isti ko na wowu

ako si na pve, možeš se markirati kao PVP i onda si protivnicima žuti (inače su plavi)

 

2. kad kupiš pretplatu prelaziš na normalni acc

sa pretplatom ti se otvara cijela igra baš sve

bonuse imaš na legasy (za kredite možeš kupiti boost za 30% na maltene sve)

od expanzija imaš Rawena, Hut Cartel i Fallen Empire koji je u toku

 

ako si igrao wow, po meni ovo je nivo wow-a iz TBC, i osvježenje nakon 10 godina na wowu :)

i ja mislim da se isplati pretplata ako igraš, ako dođeš tu i tamo, onda je bolje free

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 15:24 (Darky).
11 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Sad sto se tiče pretplate koliko dođe (koja je najmanja) i najbolja ,mislim po malo igat dok ne vidim jel mi igra laga i dok ne kupim bolji komp. Sta je to taj prefered acoount?Mozes pojasnit za noobove opcenito kratko?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
zaclee kaže...

Sad sto se tiče pretplate koliko dođe (koja je najmanja) i najbolja ,mislim po malo igat dok ne vidim jel mi igra laga i dok ne kupim bolji komp. Sta je to taj prefered acoount?Mozes pojasnit za noobove opcenito kratko?

 

 Pretplata je ovdje

Ako si novi igrač, uzmi pretplatu, sve ti je otvoreno, od opreme do priče i expanzija,

možeš igrati free, ali

dobiješ manje xp,

nemreš nositi  ljubičasto i narančasto (što je poveči hendikep ili plati skupim cartel cointima)

 

ako si stari igrač koji sve imaš u malom prstu, onda igraj free

15 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

ako tko zeli neka proba 

 

Something for your friend…A Free* Trial of Chapter One: The Hunt -
EPSP-K7RC-5BVG-ADNE

 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Star Wars kao film mi se svidio. Igrao sam LEGO Star Wars igre i bile su super. Kad sam čuo za SWTOR mislio sam da je neka singleplayer igra u pitanju. Tek sam kasnije primjetio da je MMO. Skoro sam je igrao i moram reći da je to najbolji MMO koji sam ikad igra(TERA i GW2 mu nisu ravni). Najvažnije jest da je igra FER prema svim igračima! Nema ovdje P2W, a zadnji update je dodao i level scaling tako da nemožete biti "overleveled". Sve u svemu sve pohvale i preporuke za SWTOR!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
MikelHyuga kaže...

Star Wars kao film mi se svidio. Igrao sam LEGO Star Wars igre i bile su super. Kad sam čuo za SWTOR mislio sam da je neka singleplayer igra u pitanju. Tek sam kasnije primjetio da je MMO. Skoro sam je igrao i moram reći da je to najbolji MMO koji sam ikad igra(TERA i GW2 mu nisu ravni). Najvažnije jest da je igra FER prema svim igračima! Nema ovdje P2W, a zadnji update je dodao i level scaling tako da nemožete biti "overleveled". Sve u svemu sve pohvale i preporuke za SWTOR!

 

Sve stoji, osim ravnopravnosti. Podnošljivo je uz Preffered Status, ali restrikcija ima kudikamo previše.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2016 21:51 (NiramX).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO

ako si f2p povremeni igrać (znači igraš 10 minuta tjedno) onda ne moraš dati lipe za igru. ali ako si imalo ozbiljniji, onda plaćaj pretplatu ili kupuj ekspanzije jer ti je inaće uskraćeno 15 zadnjih levela, najbolji gear itd itd. igra kao f2p nije ništa više nego običan demo.

i ako je tebi to jedan od najboljih mmo-a koje si ikada igrao, pretspostavljam da nisi probao više od 2,3 mmo igre

 

evo, ovdje možeš sve sam vidjeti https://www.reddit.com/r/swtor/wiki/f2p

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2016 23:11 (Skullscar1989).
12 godina
protjeran
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
Skullscar1989 kaže...

i ako je tebi to jedan od najboljih mmo-a koje si ikada igrao, pretspostavljam da nisi probao više od 2,3 mmo igre

 

Ako je u pitanju priča igre, to je sasvim zaslužena titula.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
12 godina
protjeran
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

New Expansion Revealed: Knights of the Eternal Throne!

 

http://www.swtor.com/info/news/news-article/20160715

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Engine je smeće, i ne isplati se igrati PVP ili raidove ako nemaš i5 procesor overclockan na preko 4.5 GHZ, neovisno o grafičkoj i grafičkim postavkama, isto je bilo sve na HIGH ili sve na LOW, nema utjecaja. Na svemu ostalom FPS pada ispod 25 ako je 16 ljudi na okupu.

PVE se može igrati bez problemai proći čitava priča i questovi, ali PVP i raidovi koji su bitan dio svake MMO igre su neigrivi zbog performansi.

Evo ovdje je objašnjen problem s tehničke strane i katastrofalan dizajn igre. Bioware nije napravio svoj engine već je koristio Hero engine kojeg ne koristi gotovo niti jedna ozbiljna igra, i još ga vlro loše modificirao.

Evo tehničkih objašnjenja problema:

https://www.reddit.com/r/swtor/comments/20twou/multithreaded_direct_x_11_engine_rebuild/cg6yuva?st=iqrwmkvh&sh=51107fdf

Engine je smeće od 2 procesa u kojem glavni 32-bitni proces ne može koristiti više od 2 GB rama, dok drugi koristi svega 400 mb, pa igra mora stalo učitavati podatke s diska zbog čega procesor i grafička ostaju u rupama od nekoliko sekundi bez posla i potpuno neiskorišteni, što dovodi do katastroflanog pada FPS-a u PVP warzonama. Inače je takva podijela igre na 2 porcesa neviđena i neuobičajena jer su obično sve igre u istom jednom procesu, ovako ta 2 procesa moraju međusobno komunicirati što je dodatni prazni hod i gubitak.

PVP se može igrati kako treba samo na low levelim gdje likovi nemaju puno skillova i abillitiy, niti opreme, čim se pređe određena granica i digne lika više, mislim preko 30, ili 40 levela vidljiv je ogorman pad u FPS-u na warzonama za 16 igrača.

SW TOR će se moći ugodno igrati tek za par godina kada novi procesori budu po jezgri značajno brži od današnjih, ako tada već ne bude kasno.

S obzirom da je igra izašla 2011. g. kada je i5 2500 bio zvijer od procesora, nejasno na čemu su uopće developeri testirali proizvod.

Nisu valjda očekivali da svatko tko želi igrati normalno mora kupiti i5 ili i7 i overclockati ga na preko 4.5 GHZ.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2016 13:08 (dayvee).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Wars: The Old Republic MMO
dayvee kaže...

Engine je smeće, i ne isplati se igrati PVP ili raidove ako nemaš i5 procesor overclockan na preko 4.5 GHZ, neovisno o grafičkoj i grafičkim postavkama, isto je bilo sve na HIGH ili sve na LOW, nema utjecaja. Na svemu ostalom FPS pada ispod 25 ako je 16 ljudi na okupu.

PVE se može igrati bez problemai proći čitava priča i questovi, ali PVP i raidovi koji su bitan dio svake MMO igre su neigrivi zbog performansi.

Evo ovdje je objašnjen problem s tehničke strane i katastrofalan dizajn igre. Bioware nije napravio svoj engine već je koristio Hero engine kojeg ne koristi gotovo niti jedna ozbiljna igra, i još ga vlro loše modificirao.

Evo tehničkih objašnjenja problema:

https://www.reddit.com/r/swtor/comments/20twou/multithreaded_direct_x_11_engine_rebuild/cg6yuva?st=iqrwmkvh&sh=51107fdf

Engine je smeće od 2 procesa u kojem glavni 32-bitni proces ne može koristiti više od 2 GB rama, dok drugi koristi svega 400 mb, pa igra mora stalo učitavati podatke s diska zbog čega procesor i grafička ostaju u rupama od nekoliko sekundi bez posla i potpuno neiskorišteni, što dovodi do katastroflanog pada FPS-a u PVP warzonama. Inače je takva podijela igre na 2 porcesa neviđena i neuobičajena jer su obično sve igre u istom jednom procesu, ovako ta 2 procesa moraju međusobno komunicirati što je dodatni prazni hod i gubitak.

PVP se može igrati kako treba samo na low levelim gdje likovi nemaju puno skillova i abillitiy, niti opreme, čim se pređe određena granica i digne lika više, mislim preko 30, ili 40 levela vidljiv je ogorman pad u FPS-u na warzonama za 16 igrača.

SW TOR će se moći ugodno igrati tek za par godina kada novi procesori budu po jezgri značajno brži od današnjih, ako tada već ne bude kasno.

S obzirom da je igra izašla 2011. g. kada je i5 2500 bio zvijer od procesora, nejasno na čemu su uopće developeri testirali proizvod.

Nisu valjda očekivali da svatko tko želi igrati normalno mora kupiti i5 ili i7 i overclockati ga na preko 4.5 GHZ.

 U potpunosti se slažem oko engine, totalni promašaj za igru ovakog naslova. Inače igrao sam ju na AMD 965 BE stock i imao sam Sapphire 6970 Flex 2GB karticu, igra je vrtila ok ali na floti je bilo mila majko pogotovo ako je pun krc igrača u istoj mapi, imao sam osječaj kao da igra laga non stop, isto i sa mišem primjetan lag. Onda sam uzeo gtx 970 i gle čuda, igra radi opet isto, nema promjena, onda sam promjenio i cpu i mbo i uzeo intela ( pod Moj PC ), i opet isto njasre, stavio na low ili na max, nema razlike osim u vizualnom izgledu. Fakat sam popizdio i pobrisao igru sa harda te ju skinuo ponovo i od tad, igra radi onak kak je trebal radit odmah. Nema više problema niti trzanja, sve je na max ali je ostao primjetan lag na mišu. Isto tako su i Bioware je malo pokušao popraviti stvar sa engine-om pa su nekaj prepravljali i bolje je negoli kad je igra izašla. Sve u svemu, meni je igra dobra ali engine je katastrofa. Izgleda da su slijepci birali engine kod izrade igre.

 

lp

16 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Ovo mi je bila predobra igra kada je izašla, možda i najzabavniji MMO u dugo vremena, a igrao sam ih cijelo čudo, ali sam je prestao igrati doslovno zbog optimizacije/enginea.

 

Točno se sjećam da sam imao ispod 10 FPS-a u svakom battlegroundu, a Illum (koliko sam shvatio Illum su izbacili iz igre?) je bio doslovno na 1 do 2 FPS-a. Imali su stvarno najveći potencijal od svih "WOW killera" ikada, ali su zasrali sa izborom enginea na najjače. Krenuo sam igrati na releasu sa nekih 20-30 ljudi, dva-tri tjedna poslije nitko više nije igrao zbog očajnih performansi.

 

Baš šteta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Meni je radila igra davno (launch + par mjeseci nakon) bez vecih problema na HD 4850 i E5600 Core 2 Duo (OC na 3.0 GHz). Igrao sam i PvP i raidove i sve je islo ok. Ali se slazem da je Engine tesko smece, npr tada su mi uzasno smetali 10-minutni loading screenovi za planete, pa cinjenica da si morao do svakog planeta ici preko space stationa (glupi nepotrebni korak - jel zna netko dal je to maknuto?) i delay u castanju skillova (to je bilo popravljeno/poboljsano vec prije nego sam prestao igrati).

 

Ali evo razmisljam opet probati igru, vjerojatno kad se zasitim Legiona (predvidam da ce to bit vec nakon 2 mjeseca, kao i sa svakom ekspanzijom dosad). 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 10:20 (Minneyar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Evo jedne ankete iz 2015./2016. g. sa službenog foruma gdje su ljudi postali svoje specifikacije računala i FPS koji imaju u PVP 8v8 warzonama.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=862166

 

Strašno je za vidjet da ljudima sa novim Intel i5 i i7 procesorima i GTX 960, 970 grafičkama igra pada ispod 25 FPS na LOW detaljima kada je 16 igrača na okupu u PVP warzoni.

Jedini koji uspjevaju održati FPS iznad 25 su oni sa i5 ili i7 procesorima overclockanim na preko 4.5 GhZ, što zahtjeva otključanu K verziju procesora i kupovinu posebnog hlađenja.

Engine je katastrofalan i ovisi iskuljučivo o brzini jedne jezgre procesora, iako nije ništa ljepši od WoW-a kojeg većina modernih računala vrti na 60 FPS bez problema, i takav bi trebao biti i ovaj. Treba napomenuti da FPS osobito pada kada dignete lika do završnog levela i igrate Warzone, jer tada likovi imaju sve dostupne skillove, sposobnosti i opremu što je noćna mora za ovaj engine.

Bioware je vrhunsku odradio priču, u skladu sa svojom tradicijom, ovo je prva MMO igra koja ima potpuni voice over i glasove za sve NPC-eve i questove, i na to su potrošili puno para, ali Bioware nema iskustva sa multiplayer igrama i tu su gadno zasrali. Kupili su stari Hero engine još 2005. i pri modifikaciji još i odbili pomoć i podršku samih tvoraca enginea.

Ovakva igra nije smjela proći ni alfa fazu, a kamo li betu i neko ozbiljnije testiranje. Ali je EA vidjevši da je igra vjerojatno probila budžet odlučio pustiti ju na tražište znajući da će milijuni ljudi kupiti igru već samo zbog Star Wars licence i Biowareovog imena. Problema su svjesni od početka, ali vjerojatno mudro korporativno šute jer bi promjena i redizajn enginea previše koštali, odnosno trebalo bi napraviti potpuno novi engine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2016 12:00 (dayvee).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Pozdrav ekipa!

 

Nov sam na forumu u trebam pomoć u vezi ove igre. Prije nekoliko dana sam normalno igrao i kada sam napao nednog like nisam ga mogao udarati sa normalni udarcima nego sam mu jedino štetu mogao napraviti ako ga napadnem sa nekim skillom, tako nemogu igrati jer skillovi imaju cooldown i dok su na cooldownu primim jako puno štete jer sam bespomoćan. Nikako da vidim u ćemu je problem i nikako da to popravim. Čitao sam forum od igre i našao temu sa istim problemom, ali je tom liku problem bio to što je on jedan od skillova stavio da mu bude lijevi klik miša, e pa meni nije tako meni sve radi kako treba i samo mi to neradi jednostavno lijevi klik miša koji inace radio dmg i napadao sada ne radi ništa, btw. ništa nisam čaćko i dirao ako se pitate. Samo sam normalno igrao igru i riješavao priču!

Bio bih vam zahvalan ako mi možete pomoći!:)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Star Wars: The Old Republic MMO

Engine igre je sranje i dugo ti loading na planetama traje al brate dragi ne treba ti 4.5Ghz procesor da bi igrao igru i ucestvovao u end game contentu te odrzavao fps. Ja npr; igram na laptopu sa i5 procesorom sa 2.3 GHz + turbo boost na 2.8 GHz i jos clear-am teze raidove + igram pvp i uvijek uspijevam odrzati FPS preko 25 i to na intel hd 3000 grafickoj jer mi je amd crkao. I najbitnije je da ti je FPS stabilan bio on u granici od 20-25 , 25-30 ili vise samo da ti ne dropa naglo jer jedino je to problem kad ce ti zatrzati igra ili se cak i zamrznuti na sekundu do 2, a i kad razmisljas ti imao 100FPS-a ili 25FPS-a cijelo vrijeme bez naglog dropa igra ce ti isto raditi.

 

Republic strana server The Red Eclipse:

Gild < Balkan Cartel > regrutuje nove clanove. Posjedujemo Guildship. Rep +10%, Exp +10%. Nije bitno da li ste f2p, preff. ili sub. igrac ako želite malo zabave i društva pridružite nam se. http://balkancartel.guildlaunch.com/, TS3 itd itd. /whisper za poziv.

 

Takodjer postoji gild i na imperial strani pod imenom Kreativni nered pa se i tamo mozete javiti ako zelite http://kreativni-nered.enjin.com/

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 15:14 (Rasturam).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice