Stalker 2

poruka: 100
|
čitano: 15.062
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Stalker 2

Ekipa pozdrav,evo čisto da obavijestim da je izašao Stalker Anomaly 1.5.1 finalna verzija te se isplatio zaigrati svakako.Još ako uz to ubacite ove modove koje su u linku ispod taman imamo pripremu za novoga Stalkera.Ubačene su puške iz Escape from Tarkova te još neke ludosti.Daleko najstabilniji mode za Stalkera.

Uživajte!

https://www.moddb.com/downloads/stalker-anomaly-151

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 12:30 (funny games).
Moj PC  
0 0 hvala 2
4 godine
Re: Stalker 2
funny games kaže...

Ekipa pozdrav,evo čisto da obavijestim da je izašao Stalker Anomaly 1.5.1 finalna verzija te se isplatio zaigrati svakako.Još ako uz to ubacite ove modove koje su u linku ispod taman imamo pripremu za novoga Stalkera.Ubačene su puške iz Escape from Tarkova te još neke ludosti.Daleko najstabilniji mode za Stalkera.

Uživajte!

+ još je standalone 

I want to believe
10 mjeseci
funny games kaže...

Uživajte!

Može malo više informacija o tom modu? Jel to fan remake prva 3 dijela ili?

8 godina
user2206 kaže...
funny games kaže...

Uživajte!

Može malo više informacija o tom modu? Jel to fan remake prva 3 dijela ili?

Odnosi se na Call Of Pripyat,koristi se 64-bitna verzija x-ray engine koji je puno stabilinija od 32 bitne inačice  igra je standalone znači ne trebaš imati original igru ili crack verziju igre samo unzipaš u folder i deri!

4 godine

Točnije, odnosi se na mod Call of Chernobyl. To je sandbox/story mod koji je baziran na open source x-ray engineu, a ima inkomporirane mape iz svih STALKERA u jednu veliku. Tu su još i nova oružja, outfiti, itemi, mutanti i još štošta....

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 12:56 (Brki1994).
8 godina
Brki1994 kaže...

Točnije, odnosi se na mod Call of Chernobyl. To je sandbox/story mod koji je baziran na open source x-ray engineu, a ima inkomporirane mape iz svih STALKERA u jednu veliku. Tu su još i nova oružja, outfiti, itemi, mutanti i još štošta....

Da da Call of Chernobyl  Jučer cijeli dan pokušavao namjetiti Misery + Gunslinger za Call of Pripyat pa mi ostao u glavi.Prepun je bugova i ne mogu ga igrati kako treba iako izgleda predobro.

6 godina

nakon pobjede Dinama ovo mi je najbolja vijest ovog tjedna

4 godine
Stalker 2

Evo stiglo još informacija 

Čini se da nam se vraćaju Duty i Freedom, a kakve će tek stalkeri imati zube 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 12:26 (Brki1994).
Moj PC  
2 0 hvala 4
9 godina

Baš skidam Anomaly nisam igro STALKER još ove godine

EDIT:

Nije ovo za mene :(, odoh ja na Clear Sky sa modovma

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 18:18 (Streetpunk).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice