Stalker 2

poruka: 236
|
čitano: 100.695
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Stalker 2

Jedva čekam, definitivno najbolja igra koju sam imao prilike odgledati. Vezano za atmosferu, na PS5 sad igram Fallout 4 i tek nakon 10-15 sati sam se definitivno sjetio da sam ju igrao kad je izašla kak sam spaljen. Nekaj mi je falilo, atmosfera bi trebala bit ok pa sam se sjetio da u Stalkeru nije bilo scenske glazbe u pozadini već samo ambijentalni zvukovi. Isključio sam muziku u Falloutu i dobio nešto puno bolje, bolja stmosfera kad se čuje samo vjetar i šuštanje. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
forumaš kaže...

I onda kad naprave odlični Cyberpunk 2077 i svi padnu u nesvjet jer treba malo jači komp. Ali dobro oni nisu opterečini kapitalom i nisu lagali konzolaše da je igra igriva i prodali im igru koja ne radi 

 

Sobzirom na slike pripremite se za Stalker 2, da ne bi bilo nisam rekao. Bude trebao ninđa PC i opet bu plakanja.

 

buraz pogledaj moj PC, to sam sve imao i kad je CP2077 izašao, ja gotovo uopće nisam imao problema sa grafikom i crashevima, igrao sam na 1440p i nekakvim mixom high i ultra detalja, igra mi se vrtila oko 60 fpsa, monitor ima 144hz i gsync, dakle stvarno sam imao odlično iskustvo što se tiče tehničke strane. I svejedno sam jako nezadovoljan igrom jer CDPR nije ispoštovao mnogo toga što je najavio. Previše su gurali igru marketinški, a nisu to mogli ispratiti u developmentu. 

 

Da ne bude potpuni offtopic, nadam se da Stalker2 neće imati sličnih problema

3 godine
neaktivan
offline
Stalker 2

E pa ljudi, prva prava AAA next-gen igra stiže na PC pored novog Xboxa, no nažalost ili na sreću neće doći na PS5.

Biće interesantno videti odnos zahtevnosti na PC-u, i premda su zahtevi objavljeni i ne deluju toliko strašno sigurno treba očekivati neki skok, jer ono što se da videti na ovim slikama jeste neverovatna količina detalja i fantastična view distanca.

 

Kada sam davno prešao CoP očekivao sam nastavak u nekom razumnom periodu, a kada je igra oficijalno otkazana mislio sam da ga nikada nećemo dobiti.

 

Stalker je igra koja ima takvu atmosferu da ja volim da kažem ne da sam je igrao, već da sam bio tamo. Imerzivno opijajuće igračko iskustvo koje je toliko unikatno da sve bubice istočnjačke produkcije postaju nevidljive. Naprotiv, ta produkcija je i zaslužna što je igra takva kakva je. Da pojednosavim, da bi mi se igra svidela mora imati taj X faktor, međutim, ono što Stalkera čini sjajnim jeste to što ima nekoliko X faktora.

 

Ovakav proizvod je iz navdenog razloga ekstremno teško kopirati i iskreno jedino je Metro Exodus uspeo da izvuče sličnu formulu i bude neverovatno blizu ali na svoj način.

 

Da zaključim, ovo je jedno od najvećih gejming uskrsnuća nakon više od decenije te se zaista nadam da će u novom ruhu biti više i nego dostojan nastavak.

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Stalker 2

jedva čekam, ako postoji igrica koju redovito igram opet i opet, onda je to stalker

a kako inače teško podnosim replay dok bar malo ne zaboravim misije i ostalo, onda su mi razmaci sve duži i duži, pa očajnički čekam novi nastavak

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stalker 2

Još kad bi do izlaska pojeftinila 3080 i izašao Oled 42" od LG-a kaj su ga najavili pa da bude kao da sam u Pripjatu ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stalker 2
Znači ode i ova igra u k*rac
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Stalker 2
antimadridista kaže...
Znači ode i ova igra u k*rac

 Rekli su da će to biti opcionalno, znači igru ćeš moći igrati normalno. (ak ne promijene)

9 godina
offline
Stalker 2

da, odmah su napisali na twitter da to neće nimalo utjecati na igrače, nego da je to samo opcija ako netko želi.

 

U svakom slučaju me boli tuki, ne mogu me zajebat ako nisam kupio igru. Ne bi baš volio da useru stalkera al bio sam i gore razočaran tak da me ne dira previše, šta bude bude

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Stalker 2

A što to znači u smisli gameplaya, taj NFT? Kako to utječe na igru i na njenu igrivost? Ne kužim.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stalker 2

Koliko sam skužio, NFT je za izradu custom NPC-a koji će ličiti na vlasnika ili će biti dizajniran po njegovoj želji, i on će biti u igri kao NPC (ono što igre znaju raditi dati ime nekom NPC-u po fanovima, donatorima, develepoerima i sl.) Ovo je samo fancy naziv za istu stvar i eto sad je i blockhain u to umiješan 

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Stalker 2

 Ništa od toga, otkazali su sve vezano za NFT.

Zaključili su da tako fanovi žele.

9 godina
offline
Re: Stalker 2
keke13 kaže...

 Ništa od toga, otkazali su sve vezano za NFT.

Zaključili su da tako fanovi žele.

 

bome zanimljivo. Jako je loša reakcija bila i na redditu i discordu, tak da vjerujem da su skužili da će im to samo sjebati igru

5 godina
offline
Stalker 2

Navodno igra odgođena do jeseni - jeba joj ja mater. Ali razumijem potez... Čudno je bilo da nema nikakvih novih clipova ili ingame screenshotoca a izlazi tobože u 4/2022.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stalker 2

Neka! Bolje delay pa i da postane vapourware nego da izadje poluproizvod.

 

Object reference not set to an instance of an object
15 godina
offline
Stalker 2

Nema odgađanja, slika sa ofišl stranice:

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Stalker 2
dery kaže...

Nema odgađanja, slika sa ofišl stranice:

 JE-BE-NO! A taman sinoć završio Radiophobia (SoC) 3 tako da se malo "osvježim" i gledam da probam onaj gunslinger mod za CoP... Taman bude materijala za do izlaska igre

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Stalker 2

Ja taman završio jučer Metro Exodus EE i sad samo ovo čekam, najradije bi sad ko medo zimski san do 4mj obavio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stalker 2

Malo sam skeptičan za ovaj 4 mjesec. Premalo sadržaja i ingame filmica su mi izbacili. Volio bi da griješim ali bolje i da prolongiraju samo da je izbace neki poluproizvod samo da bi se držali rokova

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Stalker 2
MRSKI kaže...

Malo sam skeptičan za ovaj 4 mjesec. Premalo sadržaja i ingame filmica su mi izbacili. Volio bi da griješim ali bolje i da prolongiraju samo da je izbace neki poluproizvod samo da bi se držali rokova

 

još tamo od 2017. godine im stoji ta web stranica na kojoj je pisalo STALKER 2 - COMING 2021. Dakle već su prekobacili za ovu godinu, a igra je već dosta dugo u developmentu. Možda je i dio marketinga da se ne prikazuje prerano previše stvari. A možda smo i mi previše navikli na moderne gaming marketinge u kojima vidiš pola igre prije nego što uopće igra izađe. Vrhunac je naravno bio cybperpunk 2077 koji je prikazao najbolje misije u prerelease marketingu. Bolje da mi ništa ne prikazuju i da sam sve otkrijem

 

 

12 godina
offline
Stalker 2

..

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 5
9 godina
offline
Re: Stalker 2
Soldier977 kaže...

.. 

 

a dobro, šta je tu je. to je prva odgoda, i to malo veća, ako ostane jedina onda ok. Samo da igra bude ono što od nje očekujemo

13 godina
offline
Re: Stalker 2
Cansee kaže...

 Samo da igra bude ono što od nje očekujemo

 Ja od Stalkera ne očekujem ništa manje nego da mi se crasha minimalno svakih 30 minuta, da NPC-jevi nasumično dobijaju mogućnost penjanja po zraku, Chimere koje iz ničega izletavaju, stutter svakih 10 sekundi, FPS dropovi kad gledam u vegetaciju, banditi koji mi iz okreta glavu prospu... ma joj

Say hello to my little friend
10 godina
offline
Re: Stalker 2
Ne kužim hype. Stalker je totalno bezveze. Igrao sam 5 minuta koliko je dosadno bugovito. Metro je nemjerljivo bolji.
Moj PC  
0 23 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stalker 2
Azmo kaže...
Ne kužim 

 U pravu si.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
5 godina
offline
Re: Stalker 2
Krunoo7 kaže...

 Ja od Stalkera ne očekujem ništa manje nego da mi se crasha minimalno svakih 30 minuta, da NPC-jevi nasumično dobijaju mogućnost penjanja po zraku, Chimere koje iz ničega izletavaju, stutter svakih 10 sekundi, FPS dropovi kad gledam u vegetaciju, banditi koji mi iz okreta glavu prospu... ma joj

 To je bilo 2007... Probaj Autumn Aurora, RadioPhobia, OGSE, Lost Alpha pa čak i complete mod - to je nešto sasvim drugo koliko je to popeglano i apgrejdano i vizualno i što se tiće igrivosti... 

Azmo kaže...
Ne kužim hype. Stalker je totalno bezveze. Igrao sam 5 minuta koliko je dosadno bugovito. Metro je nemjerljivo bolji.

Zbog ovog gore što je kolega napisao i sve to uz nenadjebivo dobru i jezivu atmosferu zone. Kao što rekoh gore, igra je izašla 2007 a dan danas izlaze kompletni overhauli igre i to za sva 3 nastavka... Pa valjda su neki kurac dobro napravili kad je tome tako.

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Stalker 2
Srce Isusovo kaže...
dery kaže...

Nema odgađanja, slika sa ofišl stranice:

 JE-BE-NO! A taman sinoć završio Radiophobia (SoC) 3 tako da se malo "osvježim" i gledam da probam onaj gunslinger mod za CoP... Taman bude materijala za do izlaska igre

 Pokušaj sa Escape From Pripyat mod,trenutno nema boljega.

5 godina
offline
Re: Stalker 2
funny games kaže...

 Pokušaj sa Escape From Pripyat mod,trenutno nema boljega.

 To je neki freeplay ili?

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: Stalker 2
Srce Isusovo kaže...
funny games kaže...

 Pokušaj sa Escape From Pripyat mod,trenutno nema boljega.

 To je neki freeplay ili?

 https://discord.gg/vbWwuvMSTN

15 godina
offline
Stalker 2

treba na rusiju opalit atomske ustvari poravnat ih samo nek se stalker uradi

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice