Sekiro: Shadows Die Twice

poruka: 358
|
čitano: 84.651
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Dann3R kaže...
Da nema tih bosseva igra bi trajala 8-10 sati.A i ovako je duplo kraća od bilo koje Souls igre.

 
Istina DS ne igram,ali zona je dosta manje bilo nego u BB,i bez toga sam opet nekih 50 sati igrao i uzivao ali ne bih se zalio na jos bar 4-5 lokacija.

Nekako su me najvise memory lokacije razocarale,jednu dobijes skoro pa napocetku igre i mislio sam da ce ih jos biti koje ce te tako kroz igru vracati u vrijeme da igras i spojis pricu ali nazalost nije bilo tako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 10:59 (Wack).
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Sastavio sam Game MOVIE IZ Sekira, ostaviti cu link ako nekog zanima..

No tjekom editiranja sam naletio na nesto jako zanimljivo, Poslije SHURA endinga ima jedna recenica: And a long after it was said That Demon lurked the land.

Znaci da bi i sekiro postao demon poslije shure. Zanimljivo kako su shura i imortal severance povezani. I koliko su povezani Sekiro i Sculptor. Sculptor je izgubio ruku od Isshina a sekiro od genichira, Sculptor je na kraju igre postao demon zbog rata jer ga je proždirala mrznja i povjest vezana uz isshina i svog partnera kojeg je ubio guardian ape. Nakon sto sekiro porazi demona aka sculptora, sekiro postaje novi sculptor u imortal severance endingu. Znaci da je sculptor bio shura prije, zato nas isshin zeli zaustaviti da nas ne prozdre mrznja kao sculptora. Pokusat cu pogledati sve dijaloge koje sam vodio s sculptorom prije nego postane demon da vidim neke naznake. Uglavnom, jako zanimljiva i zamrsena prica koju bi volio vise istraziti.

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Wack kaže...

Nekako su me najvise memory lokacije razocarale,jednu dobijes skoro pa napocetku igre i mislio sam da ce ih jos biti koje ce te tako kroz igru vracati u vrijeme da igras i spojis pricu ali nazalost nije bilo tako.

 DLC bi se mogao sastojati od tih memory lokacija poput Hirate, naravno ako ga bude, ohrabruje prodaja zasad pa ima izgleda za dlc čak i nastavak.

11 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Odustajem dok  jos nisam razbia  televiziju! Zapea sam na genichiru i nebi ga bog Isus ubia. Dodjem u trecu fazu ali me svaki put sjebe i ajmo iznova. poludia san. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
DONZI kaže...

Odustajem dok  jos nisam razbia  televiziju! Zapea sam na genichiru i nebi ga bog Isus ubia. Dodjem u trecu fazu ali me svaki put sjebe i ajmo iznova. poludia san. 

 Ma pomalo, odspavaj pa sutra opet :D

9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

To sa deflectanjem, e ne sjecam se da je igra igdje objasnila da je najbolje deflectati pravovremeno i da je rečeno da se ne može razbiti posture bar sa pravim deflectom, niti je prikazano kako izgleda pravi deflect, ovako od oka kada pomislim da sam dobro deflectao on mi razbije posture jer eto ne znam kako izgleda pravi deflect. Možda je bilo par crta o tom na početku igrau ali zaboravim. Moglo se bolje to izvest i imat više smjernica ali eto neko voli tako, ja volim kad ima više i je puno više objašnjeno bar u prvih par sati da te vuče za ruku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
DONZI kaže...

Odustajem dok  jos nisam razbia  televiziju! Zapea sam na genichiru i nebi ga bog Isus ubia. Dodjem u trecu fazu ali me svaki put sjebe i ajmo iznova. poludia san. 

 Ne znam kako su ostali radili ali ja kada sam igrao genchija ako me ubije u prva dva bara ja ne iskoristim resurection i stisnem die jer ako trebas iskoristiti resurection u prva dva bara nema smisla da igram trecu. Igraj igraj dok ne savladas prvu i drugu fazu bez resua i bez healova onda se na trecu zaleti ona je najlaksa

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Isto ti je kao i kod Bloodborne i ds parry. Stisnes tipku when attack lands. Tako ti pise. Deflect ti ne puni posture ako ti je pun, pukne ti deflect jer ti uputi 3 brza udarca a ti deflektas 2 od 3. Probaj deflectati i loaded umbrellom. Meni je zao sto nisam vise koristio prosthetic, igrao sam Ds stilom.
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Da ali najveci zajeb je i od mene što nisam tako igrao čitav game. Nisam igao ništa od hidetake tako da nemogu povlačiti poveznice kao vi što ste igrali, ja sam u ovu igru ušao kao u akcijsku avanture svjestan težine. Samo to.

Da li sada za ispovjed popu kažem da sam samo igrao sekiro da ne nabrajam grijehe, jednostavnije je

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Preporučio bi da probate nioh, nije popularan bas bio, ali jako kvalitetna igra, slična sekiru po tematici i žanru.

9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Malo da oživim temu.

Izasao je PATCH za sekiro i donosi neke promjene.

 

  • Adjusted the efficiency and Spirit Emblem cost of some skills to encourage usage
  • Reduced the Posture damage dealt by the first hit of the Combat Arts "Senpou Leaping Kicks" and "High Monk" as it was causing more damage than intended in certain cases. Posture damage dealt in the latter-half of the combo has been increased.
  • Increased the Poison build-up dealt by the Prosthetic Tool "Sabimaru" against enemies that were intended to be weak against it.
  • Increased the drop rate of "Divine Confetti" for Fencers in Ashina Castle.
  • Adjusted loading screen tips and tutorial text, as well as adding new text.
  • Slightly reduced Posture and Vitality of Blazing Bull in order to improve game pacing and balance time in combat.
  • Lowered the price of information sold by Anayama the Peddler.
  • Improved stability & performance.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 9:06 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Nisan puno komentira ni cita, jer nakon prva 3 dana igranja od izlaska vise nisan ima toliko vrimena ( u prva 3 dana priko 30 sati), a zelija san prvi prelazak da mi prode bez ikakvih spoilera. Istrazija san velik dio igre, i nisan zurija sa prelaskon, vraca san se dosta puta u neke vec predene dijelove igre i pokusava san iscrpit sve NPC dijaloge, te mi je za prvi prelaz igre trebalo 72 sata, puno vise nego san ocekiva od igre koja ima install 12 GB. Igra je odlicna, pocevsi od price (iako san zasad zavrsija samo na 1 nacin), bossevi su osmisljeni fenomenalno, jedan od najboljih bosseva koje san susrea u FROMSOFT igrama se nalazi u ovoj igri, raznolikost neprijatelja je velika, mehanike i pristup svakoj slijedecoj borbi me odusevija.. Taktika koja prolazi kod jednog bossa, vec kod slijedeceg moze bit neefikasna, te igra trazi prilagodbu u pristupu. Shinobi prosthetic nudi toliko varijacija na temu da, makar u igri postojalo samo 1 glavno oruzje, coviku pruza veliko zadovoljstvo i raznolikost koristenja. Ova igra definitivno dolazi na listu uz novi GoW ka igra koja mi je pruzila najvise zadovoljstva igrajuci je i istrazujuci je. Nadan se da ce te svi ostali uzivat makar upola ka ja igrajuci je. Jedan jedini savjet koji iman za vas koji je jos niste igrali je: nemojte na Sekiro gledat ka da je to igra iz Soulsborne serijala, jer ona to nije. 

PSN - ediholic
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Isto koliko i Bloodborne nije dio Dark Souls serijala. Ali na kraju dana su to sve From Software igre i nemoguće je izbjeći usporedbe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Logično kad im je koncept refreširanja neprijatelja isti.Bonfire-Lamp-Idols.
Kad pogineš ponovno se respawnaju itd.
Jedino Bloodborne traži agresivan pristup i izmicanje dok Sekiro traži dobar tajming za udarce i blokadu.
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Hexfire kaže...

Isto koliko i Bloodborne nije dio Dark Souls serijala. Ali na kraju dana su to sve From Software igre i nemoguće je izbjeći usporedbe.

 Da, ali DS serijal i Bloodborne se vecinon svode na iframeove (baren meni jer nikad ne igran sa shieldon) dok u Sekiru to nije stvar. Moras imat perfect deflect / mikiri counter ili skocit u pravo vrime ili si jeban. Kazen ponovo, Sekiro nudi dosta varijacija u tome kako pobjedit protivnika jer nije uvik cilj spustit protivniku HP na 0, vec igra trazi dozu maste i razmisljanja koji je najbolji pristup za kojeg protivnika. Nekome to moze bit spamanje firecrackera ili snap seeda, dok drugome moras spustit HP bar na 60% da bi mu moga gradit posture damage. Sve ove rici dolaze od Bloodborne fanatika, ali Sekiro: Shadows Die Twice je posebna igra..

PSN - ediholic
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Ja uzeo sad na summer saleu, u 2 dana 15 sati nakupio, fantastična igra teška ali fantastična borba je vrhunski odrađeni, igram polako istražujem sve, rješio za sada 3 generala, shinobi huntera, chained ogrea, ashina elite, to su sve mini bossevi koliko sam skužio, i jednog main bossa onoga na konju. Ugl uz ove vrućine, čovjek se dva puta oznoji uz ovu igru :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

ma ni prvu misiju kad dobijem mac od onog djeteta nisam uspio proc nakon 10 pokusaja..... brze bolje revo uninstaller da ne polomim tipkovnicu.. ne znam kako su zamislili da neko igra tu igru, block udaraca ne znaci nista.... sta da skacem ko majmun ko neprijatelja pol sata...

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
nebulosa kaže...

ma ni prvu misiju kad dobijem mac od onog djeteta nisam uspio proc nakon 10 pokusaja..... brze bolje revo uninstaller da ne polomim tipkovnicu.. ne znam kako su zamislili da neko igra tu igru, block udaraca ne znaci nista.... sta da skacem ko majmun ko neprijatelja pol sata...

 

hoces kad malo stanes na loptu i krenes razmisljati, ako trebas odi na youtube i pogledaj koji savjet, u svakom slučaju kad zakolješ nekoga - jako je dobar osjećaj i zato svi volimo igre form softwarea 

4 godine
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

haha, obrisao sam je vec, ali imam je jos na disku pa mozda opet jednom prilikom pokusam...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

za sekira treba imat zivaca jer te brzo nasekira...

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Pocetak je zeznut... Kad svladas tajming i mehaniku igra ti postane prelagana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Žao mi para koje sam dao za igru. Igra je teška u PM!!! Nisam prvog generala mogo ubit! Onog u onom dvorištu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Azmo kaže...

Žao mi para koje sam dao za igru. Igra je teška u PM!!! Nisam prvog generala mogo ubit! Onog u onom dvorištu!

 Onog prije Ogra ili nakon Ogra, ili misliš na Gyoubua, onog na konju? U biti, obojici miniboss generala možeš jedan deathblow zadat stealth, a ostatak ideš na deflect. Možeš ih i preskočit ali ostaješ bez beadsa za HP

13 godina
odjavljen
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Pocetak je zeznut... Kad svladas tajming i mehaniku igra ti postane prelagana.

  
Točno to, nakon nekoliko tjedna igranja sam uspio preć igru deathless, ali nakon Genichira  se savlada i deflect, onda je ostatak igre relativno lakši, jedino gdje sam štekao je bio Ape, Owl i Isshin Sword Saint

10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
footballer kaže...
Azmo kaže...

Žao mi para koje sam dao za igru. Igra je teška u PM!!! Nisam prvog generala mogo ubit! Onog u onom dvorištu!

 Onog prije Ogra ili nakon Ogra, ili misliš na Gyoubua, onog na konju? U biti, obojici miniboss generala možeš jedan deathblow zadat stealth, a ostatak ideš na deflect. Možeš ih i preskočit ali ostaješ bez beadsa za HP

Ma kakvog Ogra??? Tam na početku! Kad dobiješ ruku i prvi put one jebene pse vidiš!

12 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Ja sam ubio te pse i onda dosao do nekog samuraja njega nisam uspio ubit dalje nisam ni igrao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Azmo kaže...
footballer kaže...
Azmo kaže...

Žao mi para koje sam dao za igru. Igra je teška u PM!!! Nisam prvog generala mogo ubit! Onog u onom dvorištu!

 Onog prije Ogra ili nakon Ogra, ili misliš na Gyoubua, onog na konju? U biti, obojici miniboss generala možeš jedan deathblow zadat stealth, a ostatak ideš na deflect. Možeš ih i preskočit ali ostaješ bez beadsa za HP

Ma kakvog Ogra??? Tam na početku! Kad dobiješ ruku i prvi put one jebene pse vidiš!

 Pa kaj radis covjece to je tutorial level...

Igra zna bit teska na momente no kad uđes u ritam ide ko violina.

 

Zamisli si da je ovo guitar hero gdje trebas u određenom trenutku stisnut određenu tipku samo ti ne pise kada tocno nego to vidis na neprijatelju.
Prati kaj neprijatelj radi, svaki ti da jasno do znanja kakav ce potez napravit prije nego ga napravi samo trebas to naucit citat.

Prevario si se ako si mislio da ces moc upalit igru i samo mlatit kroz level...

 

 

Inace igra mi je fenomenalna. Bas mi je dobro to doslo kaj su prekinuli soulse da ovo naprave jer su mi vec bili zamorni

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 12:24 (Santana).
10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
MGloc kaže...

Ja sam ubio te pse i onda dosao do nekog samuraja njega nisam uspio ubit dalje nisam ni igrao.

 E do tud sam došao :D

10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Santana kaže...
Azmo kaže...
footballer kaže...
Azmo kaže...

Žao mi para koje sam dao za igru. Igra je teška u PM!!! Nisam prvog generala mogo ubit! Onog u onom dvorištu!

 Onog prije Ogra ili nakon Ogra, ili misliš na Gyoubua, onog na konju? U biti, obojici miniboss generala možeš jedan deathblow zadat stealth, a ostatak ideš na deflect. Možeš ih i preskočit ali ostaješ bez beadsa za HP

Ma kakvog Ogra??? Tam na početku! Kad dobiješ ruku i prvi put one jebene pse vidiš!

 Pa kaj radis covjece to je tutorial level...

Igra zna bit teska na momente no kad uđes u ritam ide ko violina.

 

Zamisli si da je ovo guitar hero gdje trebas u određenom trenutku stisnut određenu tipku samo ti ne pise kada tocno nego to vidis na neprijatelju.
Prati kaj neprijatelj radi, svaki ti da jasno do znanja kakav ce potez napravit prije nego ga napravi samo trebas to naucit citat.

Prevario si se ako si mislio da ces moc upalit igru i samo mlatit kroz level...

 

 

Inace igra mi je fenomenalna. Bas mi je dobro to doslo kaj su prekinuli soulse da ovo naprave jer su mi vec bili zamorni

Pa to ti kažem! ne mogu dalje od početka!

 

Ma teško za pop...

 

Možda probam opet jednom prilikom kad budem imao više živaca. Sad su na redu RDR2, Disco Elysium, SWJ: Fallen Order... :)

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

ti vjerojatno igraš na kompu jel? mislim da je to još teže, mislim da takva igra bolje odgovara za joystick

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice