Sekiro: Shadows Die Twice

poruka: 358
|
čitano: 84.852
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Vec? Imat cu sta igrat preko vikenda dok mi ne stigne ps4 verzija
9 godina
online
Sekiro: Shadows Die Twice

po redditu se priča da je igra dosta teška, prosječno vrijeme potrebno za prelazak 50-60 sati, to sve zvuči dobro

 

ono što će možda nekog zabrinuti je to da se priča da ovo nije RPG, već akcija sa stealthom koji je jako bitan. priča se da je borba i sve odlična, samo da dizanje nekih statsa nema neki poseban utjecaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Zanimljivo kako i na stranicama za keyeve je cijena 50 eura, znači ništa značajno jeftinije nego na steamu, inače kad neku igru AAA igru preorderam zna biti od 35 do 40 eura, zanimljivo da je ovo čak i na stranicama dosta skuplje nego inače... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Sekiro: Shadows Die Twice

IGN kaže 9.5/10 - Amazing

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Za one koji vole tako nesto izgleda dobro. Cini mi se malo i laksom od DS-a. Bar pocetak, koliko sam imao vremena da bacim oko na twitch.

Za mene kratkog fitilja no-no.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
BeLLicus kaže...

Zanimljivo kako i na stranicama za keyeve je cijena 50 eura, znači ništa značajno jeftinije nego na steamu, inače kad neku igru AAA igru preorderam zna biti od 35 do 40 eura, zanimljivo da je ovo čak i na stranicama dosta skuplje nego inače... 

 Da, najjeftinija je 47 eura...

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-sekiro-shadows-die-twice-cd-key-compare-prices/

7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Igra je pregenijalna, nakon odigranih 50ak minuta sve sto mogu reci je instant klasik. Najbolja audio/vizuelno borba u povijesti igara, osjecaj da sjeces sa macom nikada nije bio ovako stvaran. Lik se krece dosta brzo i vrlo je 'responsive', sto mi je veliki plus u odnosu na souls igre. IGRETINA!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Kako na crackwatchu nema info??? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Jogurt verziju mozete naci na:

 

www.yogurt.earlyaprilfools.com

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Meni ce faliti sto nema armora i oruzja :'( A ni pvp nema. Tako da je ovo totalno drugačije od DS.

Edit. Jogobela jogurt vezija se trenutno uploada na Skid.... Stranici ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 17:12 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže... 
Edit. Jogobela jogurt vezija se trenutno uploada na Skid.... Stranici ;)

 Sad si i ti počeo trollati malo a? Nije dovoljan ovaj iznad tebe 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 17:31 (Baldurion).
15 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

CODEX je cracko igro.Ima vec linkova za skinut.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Ako netko zeli kupit ps4 primjerak, prodajen Sekiro u ponediljak cin mi dode za isto onoliko koliko san ga platija. 440 kn + eventualna postarina ako moran slat igru.

PSN - ediholic
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Baldurion kaže...
Gogy7 kaže... 
Edit. Jogobela jogurt vezija se trenutno uploada na Skid.... Stranici ;)

 Sad si i ti počeo trollati malo a? Nije dovoljan ovaj iznad tebe 

 Pitao sam zato što do sad je izlazilo najprije(valjda) na crackwatchu, pa zato, eo piše sad prije sat objavljeno. Šteta je ovo ne kupiti jer koliko znam fromsoftware nije nikad stavljao denuvo, uostalom iga nudi dosta sadržaja i već vjerujem da kandidat za goty. 

13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Nisam mislio na tebe nego na korisnika evil access 

 

Igra ce sigurno biti hit prema dosad prikazanom 

 

Kupiti cu i ja igru, samo kada malo padne cijena.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 18:14 (Baldurion).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Baldurion kaže...

Nisam mislio na tebe nego na korisnika evil access 

 

Igra ce sigurno biti hit prema dosad prikazanom 

 

Kupiti cu i ja igru, samo kada malo padne cijena.

  nisam skontao gogyev post isprike

 

Btw rece 89 na 90 a ja bratu jutros govorim vidjet ćeš prve rece će biti 90

Eh sad, volim stealth igre a ovo je dosad vjerojatno mi prva kombinacija stealtha i rpga, vjerojatno će mi biti pun pogodak pogotovo radi combata. Mislim da će biti optimizirana igra i ima samo 15 giga hmm.

5 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Bas gledam forsena kako se vec vise od sat vremena bori protiv Lady Butterfly. Bacio bi monitor od samog gledanja

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
hanteed kaže...

Kako na crackwatchu nema info??? 

 ma ima. sve ti piše. ne b se ja sekiro oko toga. pogledah malo gameplay i izgleda ko japanska lara s escajgom: skakutanja i kolinje po pejzažu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 19:11 (Ajar).
10 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Nisam nikada VPN koristio i Steam da ranije igram igre,a fkt mi se ne ceka do sutra i 4 popodne ako se vec po Japanu igra koliko sam cuo,koji je rizik da Switcham regiju na japan i logam se na Steam,znam da je bannable ako to koristis da kupis igre jeftinije to ni ne zelim,ovo sam uredno preko EU Steam store uzeo,ali volio bih ranije igrati ako nije neki rizik veliki pa me zanima jel netko od ekipe ovdje to uradio sa prijasnjim nekim naslovima ili Sekirom ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Uf.... PS4 ili PC. Vjerojatno ovo prvo iako me privlači 60 fps. Kako god, nabavlja se tokom travnja sigurno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Wack kaže...

Nisam nikada VPN koristio i Steam da ranije igram igre,a fkt mi se ne ceka do sutra i 4 popodne ako se vec po Japanu igra koliko sam cuo,koji je rizik da Switcham regiju na japan i logam se na Steam,znam da je bannable ako to koristis da kupis igre jeftinije to ni ne zelim,ovo sam uredno preko EU Steam store uzeo,ali volio bih ranije igrati ako nije neki rizik veliki pa me zanima jel netko od ekipe ovdje to uradio sa prijasnjim nekim naslovima ili Sekirom ?

 Pa skini rađe jogurt verziju pa probaj. Dok nebudeš mogao igrati svoju.

13 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Malo offtopic 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
hummer0 kaže...
Wack kaže...

Nisam nikada VPN koristio i Steam da ranije igram igre,a fkt mi se ne ceka do sutra i 4 popodne ako se vec po Japanu igra koliko sam cuo,koji je rizik da Switcham regiju na japan i logam se na Steam,znam da je bannable ako to koristis da kupis igre jeftinije to ni ne zelim,ovo sam uredno preko EU Steam store uzeo,ali volio bih ranije igrati ako nije neki rizik veliki pa me zanima jel netko od ekipe ovdje to uradio sa prijasnjim nekim naslovima ili Sekirom ?

 Pa skini rađe jogurt verziju pa probaj. Dok nebudeš mogao igrati svoju.

 
Ma evo skinuo VPN switchao na Japan sve kroz 3-4min "posla" in game sam 2min samo skakao na pocetnome mjestu ali radi sve nema bana jos ugl eto tko zeli probati i ako je nestrpljiv kao ja sve radi samo ni slucajno ne kupovati neku igru dok vam je VNP upaljen.

7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Hexfire kaže...
Uf.... PS4 ili PC. Vjerojatno ovo prvo iako me privlači 60 fps. Kako god, nabavlja se tokom travnja sigurno.

 Odgovor osobe koja ima igru na early accessu na moje pitanje o performansama na ps4 Pro:

@ediholic it’s a very smooth 60fps most of the time without D1 patch. I noticed there was a few dips at places with particle effects like fire

PSN - ediholic
9 godina
online
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Tututuru kaže...
Hexfire kaže...
Uf.... PS4 ili PC. Vjerojatno ovo prvo iako me privlači 60 fps. Kako god, nabavlja se tokom travnja sigurno.

 Odgovor osobe koja ima igru na early accessu na moje pitanje o performansama na ps4 Pro:

@ediholic it’s a very smooth 60fps most of the time without D1 patch. I noticed there was a few dips at places with particle effects like fire

 

jbg vatra zna raditi probleme i u bloodborneu

13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Čitao sam da je nekih 45 fps ciljano. Što više bliže 60 to bolje.

Bloodborne je jako smećast s tehničke strane. Valjda su naučili nešto od onda.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Performanse na konzolama su za drek.

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=vmVM1LsbHvA&t=866s

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
XXX kaže...

Performanse na konzolama su za drek.

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=vmVM1LsbHvA&t=866s

 To je normalno kako ide kraj generacije.

PSN - DeniZg80
16 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Upravo igram GOW i igra radi stabilnih 30 fpsa bez mikrotrzaja...na slim konzoli. Ova odluka da ima otključan fps pa radi na nekih 40 fpsa na pro konzoli a očito onda može na stabilnih 30, je jednastovno loša.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Meni je GoW sa otključanim framerateom bio bolji od 30 lock.

Sekiro bar po ovom videu nije bog zna kakav napredak u odnosu na Bloodborne.
Jbg, preživjet ćemo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice