Sekiro: Shadows Die Twice

poruka: 358
|
čitano: 84.537
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Nemojmo se previše uzbuđivati. Ipak je to cinematic trailer, vidi se da je tu puno toga editirano i poljepšano. Vjerujte mi ovakve texture necemo imati u igri, pogotovo ne na ps4, a mozda ni na pcu. Sve ce to izgledati mrvicu losije, zbluranije,

 Nema razloga za brigu, odavno smo mogli vidjeti stvarni gameplay od raznih gaming kanala i kako će igra izgledati. Igra izgleda super i možda je kolega mislio na brutalan gameplay, a ne grafiku. Nije to Overkill's The Walking Dead, gdje smo slinili nad cinematic trailerima, a nismo još znali ni žanr igre, a kamo li vidli gameplay.

7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Colossus7 kaže...

Gledam gameplay i totalno mi smrdi na nešto poznato što sam davno igrao, i onda vidim po googlu da su to kreatori starog Tenchu serijala koji je bio napravljen na skoro isti kalup što se borbe i settinga tiče iako je Tenchu bio puno više stealth game.

 

Ovo izgleda ko Dark-Demon Souls upakiran u taj Tenchu look. Nisam nešto impresioniran, pogotovo kad vidiš nešto poput ovoga na tu tematiku :

 

 

 

 

 

 

 Vidiš, meni pak FIFA 19 smrdi na FIFU 18 i tako već 26 godina. Tenchu čak zavrjeđuje nekog nasljednika nakon 15 godina, ali Sekiro je puno sofisticiraniji i ne može se to nazvati baš "na isti kalup", i ovdje si samuraj, nisi nindža, trebati će se malo više fajtati. Ima samo određeni broj žanrova i igre će dijeliti mnogo sličnosti u mehanikama gameplaya od drugih i čak i dijelove priče. U svakom FPS-u moraš ciljati "down the sight" da bi bio precizniji, pa mi Apex ne smrdi na Metro Exodus.

Ghost od Tshusima treba pokazati pravi gameplay jer ovo s E3 to nije (ako je, onda je jako čudan, od samog fighta do kamere), grafika manje važna (sve ekskluzive ionako već izgledaju super), neću se 30 sati čuditi lijepoj grafici. Najvjerojatnije i to  kupujem, ali za sad se loptamo s onim što uskoro izlazi, a to je Sekiro. Glupo je npr. ne igrati Days Gone jer će izaći TLOU 2, uvijek će neka igra biti bolja od druge.

 

7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Miyazakijeva igra ne može biti loša.

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

A baš, gledan ljude sa svojin strahovima, FS se drži standarda kojeg su postavili sa DeS, igra nemože kiksat ni da je idu namjerno shebat

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
TKScump kaže...

A baš, gledan ljude sa svojin strahovima, FS se drži standarda kojeg su postavili sa DeS, igra nemože kiksat ni da je idu namjerno shebat

 pa naravno. ljudi se dokazali i zaslužuju povjerenje naslijepo dok ne isprobamo igru. gledam prije koji dan tipa na youtubeu, inače fan DS i BB, rekao da mu je Sekiro bila odbojna igra i da nije baš očekivao da će mu se svijdeti, i onda je otišao na ovaj expo što je bio, igrao nekoliko sati i kaže da je potpuno promijenio mišljenje, jbg sad ne mogu pronaći link

15 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro je FS igra i sa ovoliko pokazanog gameplaya mogu je kupiti na slijepo.

To je souls igra upakirana u japan, sa dodatnim mehanikama izbjegavanja primanja dmg-a i vertikalnog putovanja sa grapling hook-om koji otvara sasvim novu dimenziju.

Kad smo kod toga, dodaci za protezu su razni ako shvaćam samo jedan može biti aktivan, bi će sasvim nova igra ovisno koji se koristi.

 

GoT mi se sa druge strane čini dosta arkadan u dosad viđenom, nešto poput whitchera - action RPG u dosta jednostavnoj formi bez putno mekaniha, blok, ciljanje kombo napada, to je otprilike to.

 

Grafički su mi obje igre interesantne, pričom isto, ali iz dosadašnjih igara, neusporedivo najbolja, najdinamičnija, zahtjevnija, kompleksnija i naj bolja borba mi je iz souls serija,a a onda duuugo duuugo ništa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 17:39 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Days Gone ce debelo podbaciti, bit ce precijenjeno smece koje ce mnogi hvaliti jer je eskluziva. Ono sto sam vidio od gameplaya je smeće. Animacije govora i voce acting losi, repetativno, Ai los, dosadno, upravljanje motorom kao da klizes po ledu. Last of Us wannabe nista vise.
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Days Gone ce debelo podbaciti, bit ce precijenjeno smece koje ce mnogi hvaliti jer je eskluziva. Ono sto sam vidio od gameplaya je smeće. Animacije govora i voce acting losi, repetativno, Ai los, dosadno, upravljanje motorom kao da klizes po ledu. Last of Us wannabe nista vise.

 Skoro sam ti rekao da si malo pretjerao, ali neću, jer si mnogo pretjerao.

13 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Ekipa, da li netko zna gdje se može kupiti po najpovoljnijoj cijeni igra (boxed izdanje)? Ps4 ili PC, svejedno je. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 19:50 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Kinguin ima preorder koji će key delivery bit na dan releasea, i ne daje unaprijed pa nema preload.

Sa money transferom i buyer protection košta oko 57€

Budući je na Steamu 59,55€ ja mislim da je to najbolja opcija.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Rhodin kaže...

Kinguin ima preorder koji će key delivery bit na dan releasea, i ne daje unaprijed pa nema preload.

Sa money transferom i buyer protection košta oko 57€

Budući je na Steamu 59,55€ ja mislim da je to najbolja opcija.

 

To je digitialno izadnje je tako? Ja bih volio uzeti boxed izadnje rađe 

7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

 

Igra ce biti vrh!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Evil Access kaže...

 

Igra ce biti vrh!

To sigurno. Ne gledam već neko vrijeme ništa novog oko Sekira da si ne spojlam previše, želim sve otkriti sam, pa neću ni otvoriti video, ali apsolutno si u pravu 

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Ima stvari koje mi se svidaju a koje ne. Svida mi se sto te opet tjeraju da budes agresivniji ofenzivniji. Umjesto stamine naglasak je na poise. Ne svida mi se ono sto je receno u videu da mozes prijeci citav level bez da ikog ubijes dok ne dodes do subbossa na kraju. Ne svida mi se stealth. Borba djeluje super, svida mi se kako je izvedeno mačevanje ali vec vidim da mi se vec nakon pol h nece dati i da cu previse koristiti stealth samo da sto prije dodem do kraja. Ono sto mi se svida je to da ce bit tesko i da neprijatelji imaju combo napade a ne samo 1. Bit ce super. Samo mi je zao sto igra izlazi u petak, iz santa domenice cu ju dobiti tek u srijedu mozda. Pitanje kad ce poslati.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
NathanDrek kaže...
Evil Access kaže...

 

Igra ce biti vrh!

To sigurno. Ne gledam već neko vrijeme ništa novog oko Sekira da si ne spojlam previše, želim sve otkriti sam, pa neću ni otvoriti video, ali apsolutno si u pravu 

 pametno, dosta je rečeno spoliera po youtubeu. barem što se tiče prvih par sati

9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Ima stvari koje mi se svidaju a koje ne. Svida mi se sto te opet tjeraju da budes agresivniji ofenzivniji. Umjesto stamine naglasak je na poise. Ne svida mi se ono sto je receno u videu da mozes prijeci citav level bez da ikog ubijes dok ne dodes do subbossa na kraju. Ne svida mi se stealth. Borba djeluje super, svida mi se kako je izvedeno mačevanje ali vec vidim da mi se vec nakon pol h nece dati i da cu previse koristiti stealth samo da sto prije dodem do kraja. Ono sto mi se svida je to da ce bit tesko i da neprijatelji imaju combo napade a ne samo 1. Bit ce super. Samo mi je zao sto igra izlazi u petak, iz santa domenice cu ju dobiti tek u srijedu mozda. Pitanje kad ce poslati.

 

stoposto nećeš moći preći većinu na stealth, morat ćeš ubijati ove manje da bi skupio xp, i kladim se u šta hoćeš da će poslije imati neke živine koje te mogu otkriti iako si skriven, kerove neke i takve stvari

15 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Ima stvari koje mi se svidaju a koje ne. Svida mi se sto te opet tjeraju da budes agresivniji ofenzivniji. Umjesto stamine naglasak je na poise. Ne svida mi se ono sto je receno u videu da mozes prijeci citav level bez da ikog ubijes dok ne dodes do subbossa na kraju. Ne svida mi se stealth. Borba djeluje super, svida mi se kako je izvedeno mačevanje ali vec vidim da mi se vec nakon pol h nece dati i da cu previse koristiti stealth samo da sto prije dodem do kraja. Ono sto mi se svida je to da ce bit tesko i da neprijatelji imaju combo napade a ne samo 1. Bit ce super. Samo mi je zao sto igra izlazi u petak, iz santa domenice cu ju dobiti tek u srijedu mozda. Pitanje kad ce poslati.

Navodno se skuplja više stvari, jedno je valuta, drugo su neki mini shardovi koji služe kako za kupovinu, tako i levelanje skilova.

Ne znam detalje, nisam toliko detaljno pratio, ali streamer je rekao da definitivno nije pametno preskakati mobove jer neće biti character progresa i na kraj se neće moć ubit bossa.

Minibosseve sigurno ne miješ preskakat, mobove možda neke i da, ali ne sve.

7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Akcija u igiri izgleda fenomenalno, jedva cekam da ovo zaigram. Svidja mi se sto ces moci reset fight, pobjeci, sakriti se, pa udariti opet, trcati po mapi ko budala, ili igrati polako. Volim igre kada imas izbor kako pristupiti rjesenju "problema". Samo se nadam da ce kontrole za PC biti ok, jer ne volim igrati igre sa gamepadom. Zadnji souls je imao cisto ok kontrole key+mouse, ako naprave na toj razini ja sretan.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Ima stvari koje mi se svidaju a koje ne. Svida mi se sto te opet tjeraju da budes agresivniji ofenzivniji. Umjesto stamine naglasak je na poise. Ne svida mi se ono sto je receno u videu da mozes prijeci citav level bez da ikog ubijes dok ne dodes do subbossa na kraju. Ne svida mi se stealth. Borba djeluje super, svida mi se kako je izvedeno mačevanje ali vec vidim da mi se vec nakon pol h nece dati i da cu previse koristiti stealth samo da sto prije dodem do kraja. Ono sto mi se svida je to da ce bit tesko i da neprijatelji imaju combo napade a ne samo 1. Bit ce super. Samo mi je zao sto igra izlazi u petak, iz santa domenice cu ju dobiti tek u srijedu mozda. Pitanje kad ce poslati.

 To što si nabrojao su meni sve plusevi.

Mogućnost dolaska do bossa bez da gubiš vrijeme na rulju "sitnog zuba" u igrama sa neprijateljima koji se respawnaju je odlično za NG+ prolaze gdje idem većinom samo na boss rush. Prvi/drugi prolaz moram i čistim sve po redu (zbog učenja igre, skupljanja exp zbog otključavanja skilova, farmanja itema, inače neću ni doći do kraja).

Stealth ćemo svi koristiti, jer ako uletimo ko Rambo vrlo brzo ćemo dobiti zidarske pljuske sa vlastitom protezom. Što nikako ne znači da je lagano ili uopće moguće sve riješiti stealthom. Vjerojatno u većini slučajeva možeš samo ubiti izdvojene neprijatelje i ako imaš cover (trava, zid, odozgo), a neke samo uz item za nevidljivost jer neće svi protivnici biti pozicionirani da je samo tako lako izvesti stealth kill. Uglavnom pametno je razrijediti rulju maksimalno prije otvorenog okršaja, jer će nam brzo slomiti gard i onda ćemo traziti po džepovima "di mi je jebeni grapling hook" i crta. Uglavnom obožavam stealth kad je po izboru, jedino ne volim prisiljene stealth misije kad je gotovo cim te spaze.

Igru ćeš dobiti najvjerojatnije u ponedjeljak, jer sancta šalje Gls-om koji dostavlja slijedeći radni dan. Ja svoju podižem kod njih u petak, zatim idem u kino na "Captain Marvel", pa doma i install. Igrat ću najvjerojatnije čitav vikend. Život je lijep.

Žena će mi popizdit, to će biti ovako nekako:

Joel (moja žena): "What are you doing kiddo? Are you really gonna go through with this?"

Ellie (moja malenkosti): "I'm gonna find, and I'm gonna kill, every, last, one of them!" 

 

 

15 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Faliti negdje "motherf.cking" u zadnjoj rečenici... every last motherf.cking one of them... :P

 

Jedva čekam petak, la vita e bella!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Pzdrav, hvala na upitu i kupovini. Datum izlaska Sekiro: Shadows Die Twice PS4 je 22.03.2019.g. i igru bi trebali dobiti na dan izlaska budući da igre iz prednarudžbi šaljemo na vašu adresu dan prije. lp

 

Odgovor iz SD.

PSN - ediholic
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Evil Access kaže...

 Dobra, dobraaaaaaaaaaaaaaaaa.

7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Ako vam je znatizelja jaca strana .

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

bome se piči po twitchu dosta, a još su jučer počeli, očekivao sam embargo barem do danas

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Upravo sam dobio poruku od GLSa da je paket spreman. Datum isporuke 25.3. :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Upravo sam dobio poruku od GLSa da je paket spreman. Datum isporuke 25.3. :)

 I ja san dobija poruku, ali mi kaze da je lozinka neispravna. 

PSN - ediholic
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Lozinka ti je samo 5 znakova, nemoj kao ja prvi put dodati .GLS kao dio lozinke :)
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Gogy7 kaže...
Lozinka ti je samo 5 znakova, nemoj kao ja prvi put dodati .GLS kao dio lozinke :)

 To san i napravija... Kasnije san otisa na mail i vidija pravu lozinku.. meni je takoder isporuka 25.3. zva san gls i rekli su mi da ako obrade paket danas da ce me i sutra bit isporuceno. Posla san poruku na fb Sancti i pita mogu li otkazat placenu prednarudzbu i sad cekan odgovor. Cak i ako ne buden moga, mislin se uzrtet digitalno na storeu i prodat fizicku kopiju cin dode. Ne bi triba izgubit vise od 20ak kn, ako ista i izgubin.

PSN - ediholic
7 godina
protjeran
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Izasla je jogurt verzija, ako nekog zanima da proba igru.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice