SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 251.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

opet nema baza. pa jel žele da svi napuste igru ili koji k....

 Pomalo...Vjerujem da sljedeci update ce donijeti tako nesto.Meni je ful dobar ovaj update sto je izasao.Mozda jesu sitnice,ali dobre sitnice.I da...Nemoze gore od jednog DayZa...Znaci ako nisu napustili ljudi DayZ nakon tolko godina,nece niti ovo u par mjeseci.

8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

koliko znam za ovaj prošli update se govorilo da će biti vozila. ali preskočili su ih. to valjda ide u idući. pa možda nakon toga baze. možda

10 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Nisu ništa napisali kad će izaći nego da rade na tome.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Imam key ekstra, javite samo ako ste iskoristili. Slobodno se i za game javite! :D

 

4APVL-67V7X-HJ0HQ

I possess a skill to google.
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Hvala Minoza....dao frendu koji nije imao igru..sad moze s nama...nije na forumu...jako puno ti se zahvaljuje..imaš pivo kad dojes u Pozegu

13 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Jedna mene i kolege...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 23:09 (galinjo24).
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Sad nailazim samo na teamove i to završava tako da ubijem jednog i onda me drugi rokne pa se ovaj prvi spawna na njemu. A zadnjih dana čak srećem 3 ili 4 lika u teamu. Jebiga, bye bye solo igranje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

Sad nailazim samo na teamove i to završava tako da ubijem jednog i onda me drugi rokne pa se ovaj prvi spawna na njemu. A zadnjih dana čak srećem 3 ili 4 lika u teamu. Jebiga, bye bye solo igranje.

 A po mom misljenju glupo je i  igrati solo.Barem meni,bude dosadno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Endymon kaže...
gnomisa kaže...

Sad nailazim samo na teamove i to završava tako da ubijem jednog i onda me drugi rokne pa se ovaj prvi spawna na njemu. A zadnjih dana čak srećem 3 ili 4 lika u teamu. Jebiga, bye bye solo igranje.

 A po mom misljenju glupo je i  igrati solo.Barem meni,bude dosadno.

 Djelomično se slažem ali mislim da je sustav matchupa iz PUBGa (u tom dijelu) puno bolji. Dakle bilo bi dobro da se može birati timski ili solo. Pa onda kad igraš s frendom da naletavaš na ostale duo. Ili kad si solo na solo igrače. Ovako se često dogodi da mi koji igramo (i) solo najebemo i da nemamo šanse u okršajima već u samom startu. To je još izraženije na privatnim serverima di postoje redovno ekipe od 6-10 ljudi koji stalno igraju zajedno i onda kad naleti neko random lak je plijen. Meni to nema smisla osim za one koji vole dominaciju u igri koja nije nužno vezana za skill.

13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Taman spominjem teamove i jučer naletim na 3 njemca. Ubili me ko pesa (nisam imao šanse, na otvorenom smo se sreli). Spawnam opet u sektoru i uletim u bunker i čujem njih kako ulaze i pitaju "Are you friendly?". Odmah nakon toga krene kanonada. Gade mi se takvi šupci. Uglavnom na njihovu žalost bila je moja večer pa sam ubio svu trojicu. Stvarno sa zadovoljstvom. Nakon toga roknuo još 3cu u solo borbama. Po nekoj logici danas bi trebao preskočiti igranje jel ću sakati opako haha.

 

Nego, kad će više popraviti rubberband/lag? Posebno se to kuži kod obračuna di ti lik nekad "skače" lijevo desno 3m i neznaš di ciljati...iritantno jako. To se uglavnom događa kad je više ljudi na serveru...nek riješe više taj netcode....

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 11:53 (gnomisa).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Taj netcode je problem apsolutno svih FPS naslova zadnjih par godina...

Scum jos ima i najbolji od slicnih igara. Vjerojatno nece nikad popravit,jednostavno što manje ljudi ima na serveru to je bolji netcode,sto je više to je veca banana.
Ista stvar vrijedi za Armu,PUBG,Fortnite,Blackout...

Recimo ja kitu u pubg nemrem pogodit,doslovce. Navikao sam na stare i brze FPS igre tipa UT,Quake,CS... Dakle ono što vidim na ekranu je realna reprezentacija onog što svi vide na ekranu...Dok ovdje to nije tako i mos ga jebat. Nemrem stec feel kad se stalno netcode mijenja,doslovce veci lead moram radit na pocetku kad ima 80 ljudi nego na kraju kad ostane cca 20-ak. Sramotno dosta.

11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rocinante2112 kaže...

Taj netcode je problem apsolutno svih FPS naslova zadnjih par godina...

Scum jos ima i najbolji od slicnih igara. Vjerojatno nece nikad popravit,jednostavno što manje ljudi ima na serveru to je bolji netcode,sto je više to je veca banana.
Ista stvar vrijedi za Armu,PUBG,Fortnite,Blackout...

Recimo ja kitu u pubg nemrem pogodit,doslovce. Navikao sam na stare i brze FPS igre tipa UT,Quake,CS... Dakle ono što vidim na ekranu je realna reprezentacija onog što svi vide na ekranu...Dok ovdje to nije tako i mos ga jebat. Nemrem stec feel kad se stalno netcode mijenja,doslovce veci lead moram radit na pocetku kad ima 80 ljudi nego na kraju kad ostane cca 20-ak. Sramotno dosta.

 Nemoj to ni da govoris...Vjerojatno najgori netcode za sada ima SCUM.Jer u drugim igrama ima tog net codea ali ne u ovakvoj mjeri.Ovo je doslovno teleportacija likova sa mjesta na mjesto.Znaci uzas.PUBG ima taj problem,ali ne vidi se da ti lik skace ljevo desno.Fortnite mi se cini da je dobar.A ovu Armu i Blackout nisam niti igrao previse,tako da necu nista komentirati.Ali da...DEFINITIVNO,treba popraviti netcode.

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Mislim netcode je opcenito los u svakoj FPS igri danas...

BF serijal ima 60 (sto je neki minimum za gejmanje danas) i dalje ljudi umiru iza coskova...

Iz vremena provedenog u SCUM-u zakljucio sam da je bio bolji tickrate nego u PUBG-u mada PUBG ima više ljudi na serveru pa je zbog toga...

Probacu iskopat neke brojeve za razne igre,al kak god okrenes komica je to...

11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ali i dalje SCUM ostaje kao najbolja survival igra.Samo se nadam da ce uvesti da se igra samo iz 1 lica.Jer bojim se da cu se toliko naviknuti na 3 lice i onda kasnije necu htjeti igrat iz 1 xD...A daje puno bolji feeling.Ono takodjer sta se nadam da ce ubaciti uskoro,su zamke.Znaci npr zamka za medvjede,improvizirane mine (one koje moras vezati za drvo sa zicom) i npr iskopane rupe sa improvized spears.Neka ubace maglu i jak vjetar.To bi bilo super.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 11:11 (Endymon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Rocinante2112 kaže...

Mislim netcode je opcenito los u svakoj FPS igri danas...

BF serijal ima 60 (sto je neki minimum za gejmanje danas) i dalje ljudi umiru iza coskova...

Iz vremena provedenog u SCUM-u zakljucio sam da je bio bolji tickrate nego u PUBG-u mada PUBG ima više ljudi na serveru pa je zbog toga...

Probacu iskopat neke brojeve za razne igre,al kak god okrenes komica je to...

 BF1 je prvi koji je imao 60hz po defaultu. Cak ne znam da li to vrijedi i za unajmljene servere. BF4 je imao 10hz na pocetku i kasnije je standardiziran na 30hz sto je definitivno umiranje iza coskova i iritantno ali na 60hz se pocne ponasati kao drugacija igrica i nema vise umiranja iza coskova (ako nemas visok ping).

Ako hoces stvarno vrhunsku igricu po pitanju netcode-a, OW!

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

60 je sasvim dovoljno (il nedovoljno) da i dalje umres iza coska. AL barem mos bit konzisztentan sa napucavanjem jer je zakucan na 60. Problem ovih ostalih igara je što tickrate varira i jako je tesko stec neki muscle memory kad u danom trenutku tickrate bude 20,pa skoci na 30,pa padne na 17...i tako u krug.

a OW ,ne hvala. Nije moja šolja čaja,a i bojkotiram blizz pa ono.


Još od Arme mrzim te igre sa velikim mapama ittd..Lijepo je to sve al djabe kad ti je glavna komponenta pucacine napucavanje a to je onaj dio koji velika vecina igara jednostavno fejla :(

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 11:18 (Rocinante2112).
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Endymon kaže...
Rocinante2112 kaže...

Taj netcode je problem apsolutno svih FPS naslova zadnjih par godina...

Scum jos ima i najbolji od slicnih igara. Vjerojatno nece nikad popravit,jednostavno što manje ljudi ima na serveru to je bolji netcode,sto je više to je veca banana.
Ista stvar vrijedi za Armu,PUBG,Fortnite,Blackout...

Recimo ja kitu u pubg nemrem pogodit,doslovce. Navikao sam na stare i brze FPS igre tipa UT,Quake,CS... Dakle ono što vidim na ekranu je realna reprezentacija onog što svi vide na ekranu...Dok ovdje to nije tako i mos ga jebat. Nemrem stec feel kad se stalno netcode mijenja,doslovce veci lead moram radit na pocetku kad ima 80 ljudi nego na kraju kad ostane cca 20-ak. Sramotno dosta.

 Nemoj to ni da govoris...Vjerojatno najgori netcode za sada ima SCUM.Jer u drugim igrama ima tog net codea ali ne u ovakvoj mjeri.Ovo je doslovno teleportacija likova sa mjesta na mjesto.Znaci uzas.PUBG ima taj problem,ali ne vidi se da ti lik skace ljevo desno.Fortnite mi se cini da je dobar.A ovu Armu i Blackout nisam niti igrao previse,tako da necu nista komentirati.Ali da...DEFINITIVNO,treba popraviti netcode.

 Moram priznat da sam rijetko i u ARMI i u PUBG vidio da mi lik "skače" lijevo desno 3m. Laga je bilo ali....ovo u SCUMu je koma...Ali ajmo se nadati da će to riješiti do full verzije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 11:53 (gnomisa).
6 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
gnomisa kaže...

 Moram priznat da sam rijetko i u ARMI i u PUBG vidio da mi lik "skače" lijevo desno 3m. Laga je bilo ali....ovo u SCUMu je koma...Ali ajmo se nadati da će to riješiti do full verzije.

 PUBG je rijesio problem teleportacije, to je bio problem u pocetku kada su se likovi teleportirali taman toliko da ti sjebu ciljanje na mete koje su u trku. Ali je netcode i dalje smece pa pola pogodaka ne registrira, pola ih registrira sa zakasnjenjem itd. Ali ne vjerujem da ce to uspjeti rijesiti sam tako, pogotovo sto je SCUM mapa jos veca nego PUBG i ako cijelo vrijeme prate gdje su svi igraci nema boga da ce ikada to ispolirati na razini BF serijala a kamoli onda OW/CSGO.

12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Da,nazalost bojim se da je tako...

Povampirili smo se za ovim igrama jer u teoriji su zakon,u praksi not so much. A problem je što ce vrlo vjerojatno sve ove nabrojane igre ostat u ovom stanju,jednostavno nevidim slucaj u kojem bi u iducu godinu dana ove igre operirale na bare minimumu (60)

11 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Sada nesto razmisljam, jel ikada i jedna EA igra zavrsena?

(znam da PUBG kao "jeste" ali svi znamo da je to jos uvijek "broke as fuck" igra - ono cak i sami kreatori drze u lobbyu "FIX PUBG" natpis, realno po trenutnom stanju je to jos uvijek BETA)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jel ikad itko našao ww2 kacigu i ako je gdje? Ja sam ju uzeo od lika kojeg sam roknuo ali ju sam nikad nisam lootao. A navodno postoji i njemačka i američka kaciga.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

njemačku ww2 kacigu sam skinuo sa nekog pupija. kažu da je golden deagle "rare item" evo prekjučer sam naletio na jednog lootajući po nekom selu al ok. isto tako kažu da su rijetki predmeti odjeća od djeda mraza al na to dosta često nailazim ( poglavito na kape i rukavice ) ...

pregoRI@ Armored Warfare, CReatOr_75 @ wot
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
grgaRi kaže...

njemačku ww2 kacigu sam skinuo sa nekog pupija. kažu da je golden deagle "rare item" evo prekjučer sam naletio na jednog lootajući po nekom selu al ok. isto tako kažu da su rijetki predmeti odjeća od djeda mraza al na to dosta često nailazim ( poglavito na kape i rukavice ) ...

 Golden deagle i odjeću djeda mraza relativno često nađem..ww2 kacige nikad...

13 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

nakon mjesec dana sm opet pokrenuo scum. lootam vec lootani bunker (sila ne pita), nadjem metke za shotku i trk do vratiju,robot divlja vani,znam da dolazi netko. vrata se otvaraju, nema nikog dva sec i onda se stvori dva metra vec u bunkeru lik. opalim,pise mi ubio gopnika ili tak nekak,ali lik dalje se teleportira lijevo deso, ja pucam i na 4-om metku pada.. a mrtav od prvog.. dobar koncept ali realizacija nula bodova.. zasto im prioritet nije ispeglati napucavanje a ne dodavanje novog sadrzaja.. mislim,na putu do bunkera sam naletel na magarca.. 4 metka(od 5 koliko sam imal) sam mu smjestio u glavu.. nista on ne jebe to.. malo se teleportira lijevo desno,pa se opet smiri. ako se dobro sjecam,sve pada od metka u glavu. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
phnx kaže...

nakon mjesec dana sm opet pokrenuo scum. lootam vec lootani bunker (sila ne pita), nadjem metke za shotku i trk do vratiju,robot divlja vani,znam da dolazi netko. vrata se otvaraju, nema nikog dva sec i onda se stvori dva metra vec u bunkeru lik. opalim,pise mi ubio gopnika ili tak nekak,ali lik dalje se teleportira lijevo deso, ja pucam i na 4-om metku pada.. a mrtav od prvog.. dobar koncept ali realizacija nula bodova.. zasto im prioritet nije ispeglati napucavanje a ne dodavanje novog sadrzaja.. mislim,na putu do bunkera sam naletel na magarca.. 4 metka(od 5 koliko sam imal) sam mu smjestio u glavu.. nista on ne jebe to.. malo se teleportira lijevo desno,pa se opet smiri. ako se dobro sjecam,sve pada od metka u glavu. 

 Mislin da ti je to do servera.Ja na ovom mom privatnom nemam tih problema.

13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Meni skoro svaki put kad nekog sretnem u bunkeru, prvo vidim oružje solo kako "hoda" a lik mi se renda 10 sekundi poslije...užas...a nije to jedini bug...već imamo opjevani rubberbanding, lag, teleportacija....pa kad kraftaš one letve onda ti dvije ostanu u zraku levitirat...Nego streak mi je 14:0 a nisam kamper, neznam kaj mi je inače sam prosjek haha

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 0:37 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Endymon kaže...
phnx kaže...

nakon mjesec dana sm opet pokrenuo scum. lootam vec lootani bunker (sila ne pita), nadjem metke za shotku i trk do vratiju,robot divlja vani,znam da dolazi netko. vrata se otvaraju, nema nikog dva sec i onda se stvori dva metra vec u bunkeru lik. opalim,pise mi ubio gopnika ili tak nekak,ali lik dalje se teleportira lijevo deso, ja pucam i na 4-om metku pada.. a mrtav od prvog.. dobar koncept ali realizacija nula bodova.. zasto im prioritet nije ispeglati napucavanje a ne dodavanje novog sadrzaja.. mislim,na putu do bunkera sam naletel na magarca.. 4 metka(od 5 koliko sam imal) sam mu smjestio u glavu.. nista on ne jebe to.. malo se teleportira lijevo desno,pa se opet smiri. ako se dobro sjecam,sve pada od metka u glavu. 

 Mislin da ti je to do servera.Ja na ovom mom privatnom nemam tih problema.

 a je to samo za probranu ekipu ili?

11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
phnx kaže...
Endymon kaže...
phnx kaže...

nakon mjesec dana sm opet pokrenuo scum. lootam vec lootani bunker (sila ne pita), nadjem metke za shotku i trk do vratiju,robot divlja vani,znam da dolazi netko. vrata se otvaraju, nema nikog dva sec i onda se stvori dva metra vec u bunkeru lik. opalim,pise mi ubio gopnika ili tak nekak,ali lik dalje se teleportira lijevo deso, ja pucam i na 4-om metku pada.. a mrtav od prvog.. dobar koncept ali realizacija nula bodova.. zasto im prioritet nije ispeglati napucavanje a ne dodavanje novog sadrzaja.. mislim,na putu do bunkera sam naletel na magarca.. 4 metka(od 5 koliko sam imal) sam mu smjestio u glavu.. nista on ne jebe to.. malo se teleportira lijevo desno,pa se opet smiri. ako se dobro sjecam,sve pada od metka u glavu. 

 Mislin da ti je to do servera.Ja na ovom mom privatnom nemam tih problema.

 a je to samo za probranu ekipu ili?

 Nije moj server,ali mogu te ubaciti unutra.Ali ima odredjenih pravila,koja je admin stavio.Tako da bis se morao pridrzavati njih.Plus pojacani su zombiji i sami mechovi dosta,tako da je pravi HC server.Ima nas nekih 10tak za sada i super je ekipa.Ako te zanima,slobodno mi se javi u PM,da ne spawnujemo ovdje. :)

13 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

preporuka za server, nema laga,trzanja i tih gluposti(server po preporuci od cro teama), fora je safe zona u spickovini, prvi put se srecem sa roleplay ekipom pa neznam kak da se postavim,moram naci neku nishu za sebe. da mogu ostat u spickovini i pod zastitom ali da bude malo vise anarhizma... 

 

ako je ko za 99% PVE, nek gnjavi endymona za ip adresu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Znaci kad te u ubiju gubis sve i opet skupljas stvari iz pocetka,malo frustrirajuce.

 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice