Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 80.099
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Ne znam sto te taj lag toliko handri ja nemam problema sa tim na PC. Ali zato je 50x veci fond cheatera nego na konzolama. Tako da nisam siguran sta je gore. A gemplej ko gemplej je meni ok, bolje nego prosle godine.

 Nemam pojma brate stvarno, znaci nekad je sve ok a ima dana da nema utakmice da mi ne steka. Sa 3 crtice nema sanse da nadjem protivnika ili bas dugo trazi pa igram na dve crtice i sacekam da vidim da li pada na jednu pa da trazim drugog protivnika. Da li namerno pale torente ili sta rade ne znam ali vise mi je neigrivo nego igrivo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Kako se puca po podu u ovom pesu? Koliko god ja slabo tapnuo tipku za sut lopta uvijek ide u zrak dok sam kod mojih protivnika primjetio da mogu opaliti ostre udarce po podu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...

Kako se puca po podu u ovom pesu? Koliko god ja slabo tapnuo tipku za sut lopta uvijek ide u zrak dok sam kod mojih protivnika primjetio da mogu opaliti ostre udarce po podu

 Jedino na manual shot ali rijetko ko to koristi jer je tesko. Probaj na treningu. U opcijama promjenis shot sa basic na advanced ili ostavis na basic a sutas sa L2 + kocka.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

 Jedino stavljam restrikciju na konekciju jer nemam volje igrati gdje sve sjecka radje pricekam malo duze za normalan game

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
ruya kaže...

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

 Jedino stavljam restrikciju na konekciju jer nemam volje igrati gdje sve sjecka radje pricekam malo duze za normalan game

 Sta stavis balanced ili stabilnu konekciju? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...
The_K kaže...
ruya kaže...

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

 Jedino stavljam restrikciju na konekciju jer nemam volje igrati gdje sve sjecka radje pricekam malo duze za normalan game

 Sta stavis balanced ili stabilnu konekciju? 

 balanced

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

 Nevalja Simeone ove godine nisi nista propustio, ja sam imao 4222 pa sam ga otpustio. Hassenhutl, Manalt i Diche su dobri 442 ako nadjes.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 14:40 (erminn).
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...
ruya kaže...

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

 Nevalja Simeone ove godine nisi nista propustio, ja sam imao 4222 pa sam ga otpustio. Hassenhutl, Manalt i Diche su dobri 442 ako nadjes.

 A sta mislis u vezi njega, probao sam bajern u online divizijama i odlican mi je, sad da li je to do bajerna ili taktike ne znam haha ali bice da je do bajerna xd 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 15:19 (ruya).
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Kako stavite ovde podesavanja za matchmaking? Hteo Valbuenu tj Dijega Simeonea da uzmem taman su mi se otkljucali skoro svi bolji menadzeri kad sad videh njegova formacija nije vise 442 nego 3322 sad ne znam koga da uzmem a navikao sam da igram 442.

 Nevalja Simeone ove godine nisi nista propustio, ja sam imao 4222 pa sam ga otpustio. Hassenhutl, Manalt i Diche su dobri 442 ako nadjes.

 A sta mislis u vezi njega, probao sam bajern u online divizijama i odlican mi je, sad da li je to do bajerna ili taktike ne znam haha ali bice da je do bajerna xd 

Ne odgovaraju meni menadzeri sa low compactness, gledam da bude minimalno 6 a ova dva menadzera koja koristim imaju 8. Pogotovo ako je wide containment i onda jos low compactness, nije dobro. Primjetices da skoro niko vise ne koristi Guradiolu i Kloppa koji su inace top menadzeri a ove godine su im stavili compactness izmedju 1-3.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Poceo sam igrati master ligu i imam pitanje. Sa dinamom igram u drugoj engleskoj ligi i za sada nakon pola sezone nisam pricao sa novinarima dok moj frend koji upravlja sa tottenhemom redovno prica sa novinarima. Zanima me zasto je tako. Da li je to zato jer u drugoj ligi nema intervjua ili je nesto zbugano u mojoj igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ladno nataburam lika od 950+ bodova sa Dinamom hehehehe, još jedan lik mi izašao na poluvremenu (pošten izlazak) dje sam sa Uzbekistanom vodio 3:0. Ladno bi se moglo doći do D1 u divizijama. Od iduće sezone selim na PS5 previše sam dobar da bi se smarao na PC sa cheaterima,lagerima,quiterima i slično. U my clubu sam na 72% pobjeda, u divizijama isto tako ali tu se zajebavam, da igram sa jakim klubom imao bi iznad 80% kao i prošle sezone. Ovako uzimam države, manje klubove i guštam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Uzeo Manalta i kako sad uigrati ove igrace i povecati team spirit imao 14 tactical training i ulupao u ovu i jos jednu ekipu i sa 50 i nesto doslo na 65. Znaci sad moram odigrati 50 glupih sim meceva da bi ovi imali 99 spirit, katastrofa. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 16:25 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

I ja napravih u sezoni online 24 pobede za redom za sad ali nmg vise, dosadilo mi da pobedjujem xd. Par tekmi je bilo kriticno sa golim razlike ostalo sve 4+

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Probao 4312 formaciju i fantasticna je, trazio ovog menadzera sa slike Fisher-a ali ga izgleda nema, pitao na twitchu neki mi kazu da se ne moze kupiti, da je on jedan od ovih na pocetku menadzera kad pocinjes myclub :/. Ima li ko kakvu informaciju?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nemozes kupiti fishera ako ga nisi uzeo na pocetku. Inace ja njega najvise koristim i odlican je. Dobijem duel negdje na sredini i u 2-3 dodavanja zabijem, to se nemoze sa svakim menadzerom. 4312 counter, najjaca taktika u pes 20 i 21.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Nemozes kupiti fishera ako ga nisi uzeo na pocetku. Inace ja njega najvise koristim i odlican je. Dobijem duel negdje na sredini i u 2-3 dodavanja zabijem, to se nemoze sa svakim menadzerom. 4312 counter, najjaca taktika u pes 20 i 21.

 Da, od pesa 19 igrao sam 442 tj imao Simeonea i ok je bilo presao sam 1000 sa njim ali cesto mi je bila rupa u sredini terena, nisam puno opcija imao za pas, cela igra se svodila na krila i na dva cf. Sa ovom formacijom gotovo uvek imas resenje za pas igru i puno je lakse za igrati. Jbg bas mi zao za Fishera a hteo sam ga bas uzeti, nmvz naci cu nekog sa tom formacijom i da igra counter. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

https://pesmyclubguide.com/managers/2021/a-rauzzini-2/

 

Rauzzini mozda? 4-3-1-2/ Counter

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Support range mi je previsok, uzeo sam ovog gospodina pa sad uigravam ekipe. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Support range mi je previsok, uzeo sam ovog gospodina pa sad uigravam ekipe. 

 Compactness katastrofa na Soskjeru.

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Genesio je tata, gotovo identično igram i kad igram divizije sa svojom formacijom, preferiram više possesion game od countera, jer težim ka dodavanjima više nego što stiskam trokut u prostor, sam si stvorim akciju ovako na counteru završe u offsideu puno puta. Tako da mi je Genesio bolji od Fischera iako su ima taktike jako jako slične osim tog countera i fischer se brani na wide, meni je bolje da se brane centralno jer 90% igrača napada preko centra. Preko 70% pobjeda, primam manje od 2 gola po utakmici zabijam gotovo 4, blizu sam 1000 bodova, igram jako jako malo jer sam previše nervozan na ovom broju bodova, pobjeda donese 2 boda a poraz te vrati u kameno doba... Kad i ako pređem 1000 e onda tek počima showtime jer onda počima opušteno igranje a tada igram najbolje kao i svi vjerovatno. Doveo sam Maldinija preko Epointsa lik je zvijer. Eo dolje malo slika, moje ekipe,formacije, moje statistike, i postavke trenera.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Videcu kako ce ici sa Solskjerom, kupim i tog da probam. Prvenstveno formacija mi odgovara kod ovih menadzera. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Meni otiso LB na gamepadu sad valja cekat da novi dodje sa ebaya, imam i rezervni gamepad ali mi ne lezi ko ovaj.. Narucio sam i prekidace (LB/RB) iz kine pa i to nekad kad dodje popraviti ovaj. Naviko sam igrati svaki dan pa ce biti zajebano. Stao sam na 1150 rejtingu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 16:40 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Meni otiso LB na gamepadu sad valja cekat da novi dodje sa ebaya, imam i rezervni gamepad ali mi ne lezi ko ovaj.. Narucio sam i prekidace (LB/RB) iz kine pa i to nekad kad dodje popraviti ovaj. Naviko sam igrati svaki dan pa ce biti zajebano. Stao sam na 1150 rejtingu.

 Kriza haha, ma stici ce :D

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Pozdrav,

 

da li se netko susreo sa problemom sa Joystickom/igrom neznam u cemu je kvaka. Ugl imam monitor(2560x1440) od 144hz i prilikom igranja i u izborniku Joystick kao da sam pritisce tipke. Vraćanjem na 60 hz pri istoj rezoluciji problemi nestaju, sve normalno radi?

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ovo ofsajd? Ovaj MyClub je toliko skriptovano smece, tacno cu igrati samo sezonu online. Takve gluposti su mi se danas desavale da to nije realno. 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

A najjace je kad sudija svira kraj poluvremena u situacijama kad istrcavam kontru 2v1 ili cak kad trcim sam prema protivnickom golu, znaci situacija ja i protivnicki golman i on prekine napad svira kraj. A nekad pusti 3-4 minute preko vremena i to kad su svih 11 u odbrani a protivnik kruzi oko 16-erca

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 16:44 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Da, to bi trebao biti ofsajd. Gleda se linija s predzadnjim obrambenim, što bi ovdje bio golman. Ali on je na tvojoj polovici tak da je ta linija onda tocno sredina terena (na svojoj polovici nema ofsajda).

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Ovo ofsajd?

 

 Više puta mi se dogodilo online da prilikom moga napada guraju "bezveze" golmana naprid i svi moji koji se nađu iza njegova golmana su u opsajdu bez obzira na njegove ostale igrače. Izgleda da Konamiju golman uvik ZADNJI igrač ma di se on nalazija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 17:52 (mučenik Al Akse).
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

malo messijeve magije... nanizo ih ko bisere

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice