Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 79.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Koliko vidim u ovom slučaju je ispravan ofsajd. Samo je 1 igrač protivnika bliže golu?

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ofsajd je samo se ovako nešto rijetko viđa pa valjda čovjek nije znao kako pravilo zapravo glasi.

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nisam pes igrao godinama..sad bi malo za gušt uzeo pa preotiv com-a primarno. Jel i dalje skriptirano da odjednom psotanu nadljudski u 80tim minutama, sve im se odbija, dok su moji goli kurac iako dominram cijeli meč?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Najskriptiraniji pes dosad. Fkin random sreca. Skill gap nikakav. Igrao protiv frenda ili macke neces skuzit na prvu.
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

O

 

probao demo malo, sporo i čudno. kakva je ovo kamera watef, jel bolje snjom ili?

 

Zahtjeva puno navikavanja, zadnji pes mi je bio ne sjećam se možda 13... 

 

možd abi i uzeo da kratim vrijeme,a  i složio bi se na telku preko dužeg hdmi kabla i usb extendera pa bi guštao i živcirao se.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Hazar kaže...

Ofsajd je samo se ovako nešto rijetko viđa pa valjda čovjek nije znao kako pravilo zapravo glasi.

 Ja bio ubedjen da nije ofsajd haha. Retko se bas vidja da zato i nisam znao.

Sad igram myclub i peta utakmica povedem 1:0 i prekid, ja mislio ovaj izasao kad mene diskonektovalo iz mycluba i naravno poraz, vratim se pobedim opet 4 i peta utakmica 2 crtice u matchmakingu kako je kocilo i stekalo nije normalno i zavrsi 2:2 prosto neigrivo i u 90 min izadjem sa ronaldom 1 na 1 i uklizi mi s ledja i dobije crveni ali to je bilo to. Krenem da trazim protivnike sa 3 crtice ma nema sanse, citava vecnost i na kraju mi pise da promenim podesavanja za pretragu. Pes je dobra igra sa odlicnim gameplayom ali online je uzasno iskustvo nazalost. Pogotovo kad se sve na to doda skripta u myclubu uzas. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Slazem se meni je isto myclub katastrofa igrati premda imam igrace 90 ratinga oni se nekad ponasaju koda imaju 60. Lopta prodje kroz dva tri moja igraca, zbog nekog razloga nekad znaju ignorirati loptu pa proci samo pored nje a i da ne pricam o konekciji bude na pocetku 3 i onda poslije odjednom bude katastrofa krene sve zapinjati. Bilo mi je dovoljno da samo jednu tekmu odigram online na dan. Ali onda poceo sam igrati master ligu sa dinamom stavio sam se u championship. Trenutno sam druga sezona i igram u premier ligi. To je milina za igrati gameplay je svjetlosnim godinama ispred myclub gameplaya i gameplaya fife. Napokon igram nogomet i sve ima smisla osim sudaca koji su i dalje katastrofalni. A ta master liga je puno zanimljivija od carrer moda od fife. Svidjaju mi se ti skillevi koje mozes uciti igrace, sto igraci imaju status u klubu, popularnost. Vecina igraca zeli imati otkupne klauzule tako da ti ne bi mogao za njih traziti enormnu cijenu. Ako imas love ne mozes dovesti bilo koga jer ja kao dinamo sam lose rangiran tek 128. u svijetu i premda ja mogu npr. Modricu isplatiti placu i kupit ga ali on nece htjeti doci u moj klub jer je premali naspram Real Madrida. Ne znam kad sam zadnji put uzivao tako u nogometnoj igri. Doslovno jedva cekam odigrati sljedecu utakmicu dok kad sam igrao myclub to nisam mogao vise od jedne po danu jer mi je gameplay bio naporan, iritantan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Da se ovde pohvalim malo, 33 vezane pobede u online divizijama. Ovo mi je rekord. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Fino fino. Jel igraš možda na pesexpertu?
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
bumbumzvonko kaže...
Fino fino. Jel igraš možda na pesexpertu?

 Ne igram, na xboxu sam trenutno pa ne znam da li ima uopste nekih turnira u nasoj regiji za tu platformu.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Jel igrate s ovom novom kamerom ili ste vratili na wide?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
fila2208 kaže...

Jel igrate s ovom novom kamerom ili ste vratili na wide?

 Ja igram na dynamic wide, custom 0-0

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

odigrao sam par mečeva na superstar težini, i ne znam što reći. Kao da igram novu igru. Markiraju me stalno, nemrem dodavanje odradit maltene, a da ne kažem šansu za šut.

Njihoav dodavanja su perfektna, uvijek im igrači trče u for moji neće, trče u liniji, Ibra stoji u sred neće uopće da pusha naprijed.

 

Obrana, najjači moj CB nemre izbit messija, ne kužim.

Masu puta stišćem kvadrat da obrambeni izbije on kao gluva kuja kao da nema interesa branit svoj gol, njihov uđe u jendom koraku ispred i spremi je iza golmana wtf. Kao da nisu responsive.

 

di griješim moram opet učit igrat pes jer ovo nema veze s pesom prije.

kakvi savjeti, ili nešto?

Znam od prije sve kontrole klasične, jel se šta dodalo mijenjalo? hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 13:21 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
fila2208 kaže...

odigrao sam par mečeva na superstar težini, i ne znam što reći. Kao da igram novu igru. Markiraju me stalno, nemrem dodavanje odradit maltene, a da ne kažem šansu za šut.

Njihoav dodavanja su perfektna, uvijek im igrači trče u for moji neće, trče u liniji, Ibra stoji u sred neće uopće da pusha naprijed.

 

Obrana, najjači moj CB nemre izbit messija, ne kužim.

Masu puta stišćem kvadrat da obrambeni izbije on kao gluva kuja kao da nema interesa branit svoj gol, njihov uđe u jendom koraku ispred i spremi je iza golmana wtf. Kao da nisu responsive.

 

di griješim moram opet učit igrat pes jer ovo nema veze s pesom prije.

kakvi savjeti, ili nešto?

Znam od prije sve kontrole klasične, jel se šta dodalo mijenjalo? hvala

 Nemoj igrati na super star jer tu varaju ako zelis igrati koliko toliko realan nogomet igraj na top player. Na super staru ti svi protivnicki igraci imaju 99 rating, sutci im pustaju grubu igru i svaki tim ce igrati kao Barcelona prije deset godina. Na top playeru su ratinzi igraca normalni, sutci su i dalje kriticni ali su i dalje bolji nego na super staru i svaki tim igra svoju taktiku sto je realno.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...

 Nemoj igrati na super star jer tu varaju ako zelis igrati koliko toliko realan nogomet igraj na top player. Na super staru ti svi protivnicki igraci imaju 99 rating, sutci im pustaju grubu igru i svaki tim ce igrati kao Barcelona prije deset godina. Na top playeru su ratinzi igraca normalni, sutci su i dalje kriticni ali su i dalje bolji nego na super staru i svaki tim igra svoju taktiku sto je realno.

 Sudac im pušta apsolutno sve, i čini se da imaju 99 tako i igraju.

Muku mučim kažem nekad dobijem jedva 1-0 ili nešto, ali inače kojom brzinom odigravaju to je bolestno.

 

Hvala.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Ovo ofsajd? Ovaj MyClub je toliko skriptovano smece, tacno cu igrati samo sezonu online. Takve gluposti su mi se danas desavale da to nije realno. 

 

 pa ovo ti je čisti offside...ispred golmana mora biti još jedan obrambeni igrač da nebi bio offside..a posto je golman u napadu, onda se zadnji igrač gleda kao da je golman (a ne kao igrač)...i onda bi morala biti 2 igrača iza lopte a ne samo 1 (ako nema golmana)

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Mortiis kaže...
ruya kaže...

Ovo ofsajd? Ovaj MyClub je toliko skriptovano smece, tacno cu igrati samo sezonu online. Takve gluposti su mi se danas desavale da to nije realno. 

 

 pa ovo ti je čisti offside...ispred golmana mora biti još jedan obrambeni igrač da nebi bio offside..a posto je golman u napadu, onda se zadnji igrač gleda kao da je golman (a ne kao igrač)...i onda bi morala biti 2 igrača iza lopte a ne samo 1 (ako nema golmana)

 Skontao sam sad, nisam imao pojma za to pravilo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nesto mi se cudno dogadja u myclubu, nikako da vezem 5 pobeda rejting 800+,igram kao i uvek i uvek sam bio oko 1000 prosle godine i preko 1000 a igra je ista kao prisle godine 🤔. U sezoni online sa klubovima sve je ok, slikao sam vam. U myclubu razvalim igrace sa preko 1200 i onda dodje neki od 400 i mene razvali 😂, nije mi jasno gde gresim. Vratio sam se na 4222 ali svedno sam zaglavljen na 800 +. Ne ide mi bas u myclubu. Ovo je prvi put da igram bez Simeonea ali nzm da li mi bas to pravi problem, cisto sumnjam. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Nesto mi se cudno dogadja u myclubu, nikako da vezem 5 pobeda rejting 800+,igram kao i uvek i uvek sam bio oko 1000 prosle godine i preko 1000 a igra je ista kao prisle godine 🤔. U sezoni online sa klubovima sve je ok, slikao sam vam. U myclubu razvalim igrace sa preko 1200 i onda dodje neki od 400 i mene razvali 😂, nije mi jasno gde gresim. Vratio sam se na 4222 ali svedno sam zaglavljen na 800 +. Ne ide mi bas u myclubu. Ovo je prvi put da igram bez Simeonea ali nzm da li mi bas to pravi problem, cisto sumnjam. 

 Moguce da je zbog taktike probaj uzeti trenera koji ima sto slicniju taktiku koju igras u sezoni. Ili je moguce da nisi imao srece u tim tekmama ili su protivnici poslati bolji od prosle godine.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
ruya kaže...

Nesto mi se cudno dogadja u myclubu, nikako da vezem 5 pobeda rejting 800+,igram kao i uvek i uvek sam bio oko 1000 prosle godine i preko 1000 a igra je ista kao prisle godine 🤔. U sezoni online sa klubovima sve je ok, slikao sam vam. U myclubu razvalim igrace sa preko 1200 i onda dodje neki od 400 i mene razvali 😂, nije mi jasno gde gresim. Vratio sam se na 4222 ali svedno sam zaglavljen na 800 +. Ne ide mi bas u myclubu. Ovo je prvi put da igram bez Simeonea ali nzm da li mi bas to pravi problem, cisto sumnjam. 

 Moguce da je zbog taktike probaj uzeti trenera koji ima sto slicniju taktiku koju igras u sezoni. Ili je moguce da nisi imao srece u tim tekmama ili su protivnici poslati bolji od prosle godine.

 Moze biti svasta al mislim da je najvise do mene jer nisam dovoljno posvecen, igram paralelno i pes i fifu. Prosle godine sam se skroz posvetio pesu bio a i ove cu. Koliko god da fifa ima vise kontenta u futu pesov gameplay mi se daleko vise svidja. Polako samo, bice napretka. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Nesto mi se cudno dogadja u myclubu, nikako da vezem 5 pobeda rejting 800+,igram kao i uvek i uvek sam bio oko 1000 prosle godine i preko 1000 a igra je ista kao prisle godine 🤔. U sezoni online sa klubovima sve je ok, slikao sam vam. U myclubu razvalim igrace sa preko 1200 i onda dodje neki od 400 i mene razvali 😂, nije mi jasno gde gresim. Vratio sam se na 4222 ali svedno sam zaglavljen na 800 +. Ne ide mi bas u myclubu. Ovo je prvi put da igram bez Simeonea ali nzm da li mi bas to pravi problem, cisto sumnjam. 

 Ma nabijem i my club i sve, 1000+, 900+, 850+ rated protivnici cijelo vrijeme kako sam blizu 1000 bodova. Gadi mi se, svaka utakmica drži nedaj mogao bi komotno roknuti normabel nakon svake, odbijanja,skripte show program, nije ni čudo kad su sve napucani igrači na 99 trče svi ne staju. Badave mi igrača od 99 kad ne uživam u nogometu, ukoliko se ne riješiš lopte u roku 0.1 sekunde gubiš je, online division radi kao pjesma, došao sam do divizije 3 čak sa Atalantom sam nanizao 10 pobjeda, baš gušt za igrati. My club je proljev zato i imam samo 150 tekmi u 4 mjeseca. 

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...
ruya kaže...

Nesto mi se cudno dogadja u myclubu, nikako da vezem 5 pobeda rejting 800+,igram kao i uvek i uvek sam bio oko 1000 prosle godine i preko 1000 a igra je ista kao prisle godine 🤔. U sezoni online sa klubovima sve je ok, slikao sam vam. U myclubu razvalim igrace sa preko 1200 i onda dodje neki od 400 i mene razvali 😂, nije mi jasno gde gresim. Vratio sam se na 4222 ali svedno sam zaglavljen na 800 +. Ne ide mi bas u myclubu. Ovo je prvi put da igram bez Simeonea ali nzm da li mi bas to pravi problem, cisto sumnjam. 

 Ma nabijem i my club i sve, 1000+, 900+, 850+ rated protivnici cijelo vrijeme kako sam blizu 1000 bodova. Gadi mi se, svaka utakmica drži nedaj mogao bi komotno roknuti normabel nakon svake, odbijanja,skripte show program, nije ni čudo kad su sve napucani igrači na 99 trče svi ne staju. Badave mi igrača od 99 kad ne uživam u nogometu, ukoliko se ne riješiš lopte u roku 0.1 sekunde gubiš je, online division radi kao pjesma, došao sam do divizije 3 čak sa Atalantom sam nanizao 10 pobjeda, baš gušt za igrati. My club je proljev zato i imam samo 150 tekmi u 4 mjeseca. 

 Bas to ukoliko se ne riješiš lopte u roku 0.1 sekunde gubiš je, slzem se sa svim, nekad je komicno koliko odbijanji sudaranja ima, da li je do laga ili sa kod u igri nemam pojma.

Evo sad igram protiv nekog 30% win rate i vise poraza od pobeda onda znas kakav je igrac, decko igra sa parkiranim autobusom znaci ona plava crtica skroz dole i svi igraci mu u sesneastercu i ajde ti to sad probi, uhvatio me na jednu kontru i pobedio, apsolutno mu nista nisam mogao jer su mu svi igraci u sesneastercu, sve pokriveno, nemas kome dodati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 18:10 (ruya).
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

 Pozdrav ekipa , nakon puno godina preskakanja uzeo sam pes 21 i mogu reći da sam jako loš u njemu , zadnji pes koji sam igrao je bio pes 13 i tamo sam rasturo , a ovdje ne znam kako prijeći igrača , pa mi trebaju vaši savijeti , inače igram na ps5 .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
morbida kaže...

 Pozdrav ekipa , nakon puno godina preskakanja uzeo sam pes 21 i mogu reći da sam jako loš u njemu , zadnji pes koji sam igrao je bio pes 13 i tamo sam rasturo , a ovdje ne znam kako prijeći igrača , pa mi trebaju vaši savijeti , inače igram na ps5 .

 Samo igraj tako ces najlakse i najbolje napredovati, pogledaj na youtubeu par tutorijala o djelovima igre koje te zanimaju i svakako pogledaj tutorijale u vezi taktika jer su taktike jako bitne u ovoj igri.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Znaci ipak nije do mene nego do igre, skripte, laga itd. Igrao sam protiv ovog danas mislio sam da ce da me odvali gledajuci rejting ali nikad laksa pobeda od 3:1 i taj jedan gol za njega sam ja postigao tj auto gol haha.

Ovaj gol od Mesija je bio pobedonosni protiv nekog 700+ rejtingovanog igraca.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Evo, sta reci, za 5. pobedu i verovatno 900 bodova. I kako posle ovog igrati normalno, ne znam kako vama ali meni se ovo bas cesto desava i tako mi ubije volju za igranjem. Toliko je amaterski ovaj pes u online modovima da je to presmesno sta se sve dogadja u ovoj igri. Da li je citer ili sta je vec nemam pojma ali tuzno sta sve rade. 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Sad me spoji sa pajdom od 1000+ on PSG ja Atalanta, igrao sam na full blue cijelu utakmicu lik nije imao poštenog šuta na gol a kamoli šta drugo. Poveo sam rano i onda pred kraj utakmice iz konte još jedan. Prc milojko... Deep blue je stvarno moćan inače ga ne igram nego sam išao testirati danas par utakmica i stvarno se protivnici muče da stvore pass igru a kamoli da stvore priliku za gol. Ruya jbt ovo gore stvarno preloše, nije cheater kad ima tako malo bodova, meni se to nikad nije desilo a igram na kancerogenom pcu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...

Sad me spoji sa pajdom od 1000+ on PSG ja Atalanta, igrao sam na full blue cijelu utakmicu lik nije imao poštenog šuta na gol a kamoli šta drugo. Poveo sam rano i onda pred kraj utakmice iz konte još jedan. Prc milojko... Deep blue je stvarno moćan inače ga ne igram nego sam išao testirati danas par utakmica i stvarno se protivnici muče da stvore pass igru a kamoli da stvore priliku za gol. Ruya jbt ovo gore stvarno preloše, nije cheater kad ima tako malo bodova, meni se to nikad nije desilo a igram na kancerogenom pcu.

 Da kad parkiraju autobus tj kako kazes deep blue mozes se slikati, jako jako je tesko probiti to a sto se ovog gore mog videa tice ne znam sta reci, usao sam u formu i vratio staru igru, danas 9 pobeda i jedan tesan poraz, ovaj poraz sto sam snimio ne racunam al mi je to bila najbitnija utakmica koja je nosila najvise bodova. Stalno se to meni desava i ranije dok sam igrao na playstation-u i sad na xboxu, stotine bodova sam tako izgubio, sto je najgore pored svih sranja u igri, skripti, lagova jos i ovo. Jbs ga, samo se iskreno nadam da ce da urade pravu stvar sa pesom 22.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Pocnem danas da igram i zaustavim se na 899 bodova dakle 1 bod mi fali za elite 1 i dodje mi trenutno najbolji igrac u pesu na xbox platformi. Preteska utakmica, dobro sam se drzao mada mogao sam dosta bolje odigrati jer sam imao neku tremu jer znam protiv koga igram i kad god sam dao gol idem deep blue mada nikad tako nisam igrao i ne znam ja da se branim samo i tad i slbije igram i primim 2x gol, ali neka trema mi usla pod kozu jbm li ga.

Nekako sam uspeo na yt da uploadujem video, morao spajati 4 video klipa u 1 jer je xbox konzola za snimanje i upload gaming videa 5 rangova ispod ps konzole, od tud sam morao i telefonom snimati, ali gledljivo je. Pa eto ko hoce neka pogleda

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

I dalje ne kuzim kako pes racuna te bodove igrao si nerjeseno protiv lika koji ima skoro 3 puta vise bodova od tebe i svejedno gubis bodove??? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice