Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 79.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja pokupio Tottija i Cafu-a. Cafu mi ne treba a dobio sam ga barem 6-7 puta od pes19 pa do sada, Totti moze proci mada bi mi vise odgovarao da ima karticu Hole player umjesto Classic 10. Jednostavno ne ubacuje se u prostor isto kao Maradona.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Jučerašnji gol Rijeke dao novu dozu realnosti PES-u.

Tako da idući put kad dobite ovakav gol ne lomite đojstike.

 

https://twitter.com/seidodge/status/1311744683543007240

16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

PES - realniji od realnog 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja jos na pesu 20, nesto mi se ne daje 20+ eura za ovo . Verovatno cu lite verziju sacekati.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Ja jos na pesu 20, nesto mi se ne daje 20+ eura za ovo . Verovatno cu lite verziju sacekati.

 Na ruskom steamu imas ga za 50kn. Ja si razmisljam da ga uzmem posto ove godine nisam fifu uzimao

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ma na xboxu sam, fifa je definitivno proslost, uzivao sam u proslom pesu samo ne daje mi za obican update toliko, smatram da stvarno ne vredi. Uskoro ce i lite verzija jos koji mesec.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Ma na xboxu sam, fifa je definitivno proslost, uzivao sam u proslom pesu samo ne daje mi za obican update toliko, smatram da stvarno ne vredi. Uskoro ce i lite verzija jos koji mesec.

 Aha a onda ti je najbolje cekati lite ili neki veci popust

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

mislim da ce i moj patch izaci za jedno 2-3 tjedna

 

ex-yu liga

 

na kraju sam se odlucio ipak za 36 klubova, 2 lige s po 18

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Koja je razlika izmedju Pes 2021 FC Barcelona/Standard npr i obicne standard verzije sto se tice my club moda i ima li razlike uopste?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Dobijes iconic messija od 19 godina. Dobijes 3000 coinsa i jos neke stvari. Ugl uzmi Barca edition svakako.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

E jbg ja uzeo obicnu verziju nasao jeftino za 15 eura. Posto nemam tim u myclub modu jos naravno igrao divizije i nije lose, prvu izgubio 5:1, ostalo potarupao lako sem jednog remija. 

Slican je proslogodisnjem izdanju ali treba opet malo prakse, nekako mi teze igrati odbranu i igraci su okretniji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Brzi je od proslogodisnjeg iako sam citao da je sporiji, pasovi su brzi i lakse prolaze, sta znam, trebace da se navikne. Odbranu je malo teze igrati iz tog razloga. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 13:34 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Od 40 utakmica imam 2 poraza, jedan diskonekcija tako da sam samo jednu izgubio i onda kad krene igra da kenja i da te jebe u mozak isto kao i fifa, jebeni skripting, nabijem ih sve na onu stvar. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Od 40 utakmica imam 2 poraza, jedan diskonekcija tako da sam samo jednu izgubio i onda kad krene igra da kenja i da te jebe u mozak isto kao i fifa, jebeni skripting, nabijem ih sve na onu stvar. 

 To divizije sibas a ? Ja ove godine myclub najvise imam 200+ meceva i jos 50-ak u mecdej.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...
ruya kaže...

Od 40 utakmica imam 2 poraza, jedan diskonekcija tako da sam samo jednu izgubio i onda kad krene igra da kenja i da te jebe u mozak isto kao i fifa, jebeni skripting, nabijem ih sve na onu stvar. 

 To divizije sibas a ? Ja ove godine myclub najvise imam 200+ meceva i jos 50-ak u mecdej.

 Nemam jos tim za myclub pa treniram u divizijama haha. Mada vec dva Ronalda imam i onako solidne igrace, ali necu da pocinjem da igram dok ne budem imao dve solidne ekipe.

Slikacu ti da vidis.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Od 40 utakmica imam 2 poraza, jedan diskonekcija tako da sam samo jednu izgubio i onda kad krene igra da kenja i da te jebe u mozak isto kao i fifa, jebeni skripting, nabijem ih sve na onu stvar. 

 To divizije sibas a ? Ja ove godine myclub najvise imam 200+ meceva i jos 50-ak u mecdej.

 Nemam jos tim za myclub pa treniram u divizijama haha. Mada vec dva Ronalda imam i onako solidne igrace, ali necu da pocinjem da igram dok ne budem imao dve solidne ekipe.

Slikacu ti da vidis.

 Evo moje.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...
ruya kaže...

Od 40 utakmica imam 2 poraza, jedan diskonekcija tako da sam samo jednu izgubio i onda kad krene igra da kenja i da te jebe u mozak isto kao i fifa, jebeni skripting, nabijem ih sve na onu stvar. 

 To divizije sibas a ? Ja ove godine myclub najvise imam 200+ meceva i jos 50-ak u mecdej.

 Nemam jos tim za myclub pa treniram u divizijama haha. Mada vec dva Ronalda imam i onako solidne igrace, ali necu da pocinjem da igram dok ne budem imao dve solidne ekipe.

Slikacu ti da vidis.

 Evo moje.

 Odlicna ekipa, igras li na pc ili na xboxu? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Te dve ekipe imam za sad. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Te dve ekipe imam za sad. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

@ruya,

 

nije lose, ako stavis tog albu u prvu ekipu fali ti jos samo dobar dmf i onda je to to. Igraj kup under 3999 da ti ne dolaze prejake ekipe dok jos ne pojacas svoju i levelujes igrace.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 15:33 (erminn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja sam ti na pcu. Oko 830 bodova za sada mada ne igram previše imam nekih 50 utakmica do sad. Doziram lagano jer za my club treba imati konjske živce a ja to nemam. 65% mi je win ratio. Ali svakakve gluposti se događaju. Zadovoljan sam ekipom uložit ću gp sada za Vieiru legendu pa kad bude idući scout da budem spreman.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

I ja igram na pc-u. Lud sam više. Mislim da sam od prvih 20 utakmica, izbubio njih 15,bio na ratingu 200 i nesto. Napokon si složim dobar tim i nađem managera koji mi paše, i dođem do 630 ratinga. Opet se zaredaju porazi, padam ispod 600, te jučer napokon dođem na 740+.

i izbigim dvije tekme za redom od ekipe 400 ratinga gdje je jedan imao 4 udarca po golu a drugi 1. Ovo više nije normalno, teže mi je igrati protiv ekipe koja još nema 10 tekmi u pesu nego protiv ekipe rating 700+. Ovo mi je druga godina da igram myclub i već me dugo tako jedna igra nije izludila. Točno znam kad ću izgubiti, kad mi npr u prvih 30 sec Harry Maguire stigne Mbappea a imam prednost od par metara i loptu u nogama. To mi ne ide u glavu nikako. Da jednu tekmu nemogu pobjeći sporom igraču, a u drugoj ja sa hendersonom hvatam mesija bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Pa tako je zadnjih 3 godine, ja sam uvijek bio oko 850 rejtinga i rijetkost je bila da imam laku utakmicu protiv nekog od rejtinga 500 i oko toga...dok bih ako igram protiv ljudi mog rejtinga, moja ekipa izgledala super fluidno, dodavanja, cursor switch, ma sve radi kao po špagi.

Urezana mi je u pamćenje situacija od lani iz zadnjeg tjedna kad sam igrao myclub, znači lik igra prvu utakmicu, ima par zlatnih lopti ovo sve ostalo goli k, konačan rezultat 1-1.🤣
Doslovno dvije utakmice nakon igram protiv lika rejtinga oko 1100 i dobivam ga ladno 3-1.🙄
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Zna li neko kad tacno izlaze ovi Featured Players, kojim danima, jer ovde recimo pise da je trebalo 5.11 da izadje Belgija, Engleska, Francuska i Portugal a juce sam gledao i nema nista 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
Nisu li prošle godine izlazili ponedjeljkom i četvrtkom?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Pa da ali sta onda pisu 5.11. Onda neka stave 9.11.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...

Zna li neko kad tacno izlaze ovi Featured Players, kojim danima, jer ovde recimo pise da je trebalo 5.11 da izadje Belgija, Engleska, Francuska i Portugal a juce sam gledao i nema nista 

 Nigdje nije pislao 5.11 rečeno je 9.11 ili ti ga u ponedjeljak.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Noc sa nedelje na ponedeljak u 1am.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...
ruya kaže...

Zna li neko kad tacno izlaze ovi Featured Players, kojim danima, jer ovde recimo pise da je trebalo 5.11 da izadje Belgija, Engleska, Francuska i Portugal a juce sam gledao i nema nista 

 Nigdje nije pislao 5.11 rečeno je 9.11 ili ti ga u ponedjeljak.

 Ja sam to ovde pratio, vidis gore pise 5.11. ali nije ni bitno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ma jbm im mater japansku od 1100 koinsa i 11 igraca oni meni daju 5 golmana.

 

Ispravka 1200 koinsa 6 jebenih golmana

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 11:03 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice