Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 97.664
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
mirkossam kaže...
Poz sta je ovaj Pes 20 lite Jel se može igrati online my Club u crnu je fora može li mi neko objasniti

 U pes 20 liteu mozes igrati ako se ne varam sa 6 klubova i mozes igrati njihov my club mod.

11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

pocnem malo igrat bezveze ovaj myclub lajt  i nakon 20 partija mi je vec dosta :)svi igraju isto,presing cijelo vrijeme,buksa i nakortre.. kakav je to nogomet? +kaj cijelo vrijeme dobivam likove kaj imaj 800 puta jace timove,pa golovi u zadnjim minutama,pa svaka druga moji koda su prvi put istrcali nateren,nemogu spojit 3 dodavanja il dok on primi i okrene se ovaj vec nameni,super igrica:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Žiga82 kaže...

pocnem malo igrat bezveze ovaj myclub lajt  i nakon 20 partija mi je vec dosta :)svi igraju isto,presing cijelo vrijeme,buksa i nakortre.. kakav je to nogomet? +kaj cijelo vrijeme dobivam likove kaj imaj 800 puta jace timove,pa golovi u zadnjim minutama,pa svaka druga moji koda su prvi put istrcali nateren,nemogu spojit 3 dodavanja il dok on primi i okrene se ovaj vec nameni,super igrica:)

 Treba to malo i znati igrati. Ti igraj fifu :) 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

igram pes od prvog na pleki ,al do sad samo oflajn

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Da nema citera i laga ovo bi bio savrsen fudbal. Danas vodim protiv nekog 4:0 diskonekcija u 80+ min i meni poraz. Prijavio sam ga naravno mqda cisto sumnjam da ce konami da uradi sta povodom toga. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Da nema citera i laga ovo bi bio savrsen fudbal. Danas vodim protiv nekog 4:0 diskonekcija u 80+ min i meni poraz. Prijavio sam ga naravno mqda cisto sumnjam da ce konami da uradi sta povodom toga. 

povede lik 2-0 u 30min iz slobodnjaka i nekog glupog odbijanca i ostatak partije se dodava iza ,nije ni probo napast,nit je preso centar,uzo mu loptu par puta i zavrsilo 2-2,brijem da je poludio,ima preko 600 partia lik i tim ono svi neki prek 90 igraci,ovo je bilo koda  je varteks izvuko 0 sa realom

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
ruya kaže...

Da nema citera i laga ovo bi bio savrsen fudbal. Danas vodim protiv nekog 4:0 diskonekcija u 80+ min i meni poraz. Prijavio sam ga naravno mqda cisto sumnjam da ce konami da uradi sta povodom toga. 

Sinoć gubin 2:0, 79 min. ulazin u meni za promjenu formacije; izlazin van a u donjem livom kantunu famozni krug se vrti. Diskonekcija i meni pobjeda.

Pitanje: jeli i ja triban PRIJAVIT ovoga lika?

Oko čega se vi sekirate. Ako i neko i stvarno "krade" ili se dodaje isprid svoga gola onda ga prvenstveno triba ŽALIT, jer zamislite kakvi mu je mizeran život kad vara na JEB..OJ IGRICI.

Igran PES od ISS-a 2, mana ima definitivno ali idalje je NAJBOLJA nogometna simulacija.

Inaće šta se tiče ovih diskonekcija, nekoliko puta mi je puka net (router do PS) tokom igre i nikad me nije diskonektiralo za razliku od PES 18 i 19.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
mučenik Al Akse kaže...
ruya kaže...

Da nema citera i laga ovo bi bio savrsen fudbal. Danas vodim protiv nekog 4:0 diskonekcija u 80+ min i meni poraz. Prijavio sam ga naravno mqda cisto sumnjam da ce konami da uradi sta povodom toga. 

Sinoć gubin 2:0, 79 min. ulazin u meni za promjenu formacije; izlazin van a u donjem livom kantunu famozni krug se vrti. Diskonekcija i meni pobjeda.

Pitanje: jeli i ja triban PRIJAVIT ovoga lika?

Oko čega se vi sekirate. Ako i neko i stvarno "krade" ili se dodaje isprid svoga gola onda ga prvenstveno triba ŽALIT, jer zamislite kakvi mu je mizeran život kad vara na JEB..OJ IGRICI.

Igran PES od ISS-a 2, mana ima definitivno ali idalje je NAJBOLJA nogometna simulacija.

Inaće šta se tiče ovih diskonekcija, nekoliko puta mi je puka net (router do PS) tokom igre i nikad me nije diskonektiralo za razliku od PES 18 i 19.

 Ja sam barem 30 utakmica izgubio na ovaj nacin gde ja vodim, diskonekcija i meni poraz, do mog neta nije jer se sve nastavlja normalno ne izbacuje me iz myclub-a jer da je do mene prekid izbacilo bi me na pocetni ekran pesa... Naravno da cu da se zalim kad na taj nacin mi kradu bodove, uzeo sam sampionsku znacku tako da mi je lakse sad i dalje mi je oko 1000 rejting, ali opet mi to strasno smeta.

O ovima sto se dodaju na svojoj polovini nemam nista da kazem, slazem se tu sa tobom.

A sto se tice fudbalse simulacije, to ne postoji, Pes i Fifa su arkadne igre, s tim da je Pesov gameplay i meni daleko bolji i realniji od fifinog, cesto imas dojam da gledas neku utakmicu iz lige sampiona ili top 5 liga dok igras.

Eto toliko 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
3 godine
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Moze li pomoc. Naime nece da mi uopce pokrene pes.

Kad pokrenem igricu preko steam, do trenutka kad se treba pojavit konami logo jednostavno izade bezz ikakvog errora?

Da li je imao tko kakav slican slucaj???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
domagoj27 kaže...

Moze li pomoc. Naime nece da mi uopce pokrene pes.

Kad pokrenem igricu preko steam, do trenutka kad se treba pojavit konami logo jednostavno izade bezz ikakvog errora?

Da li je imao tko kakav slican slucaj???

 Jel koristiš 5.1 surround? Ako da probaj staviti na 2.0.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

666 bodova i 999 rejting 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Moji statsi u diviziji za sada, inače ništa od pesa 2021, izaći će samo update na jesen za pes 2020...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
BeLLicus kaže...

Moji statsi u diviziji za sada, inače ništa od pesa 2021, izaći će samo update na jesen za pes 2020...

 ni na ps5?????

za ps4 mi je logicno da nece radit, nevidim ni svrhu da se vise izdaju igre kad ce biti potpuno iste kao prethodne..

 

9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Mortiis kaže...
BeLLicus kaže...

Moji statsi u diviziji za sada, inače ništa od pesa 2021, izaći će samo update na jesen za pes 2020...

 ni na ps5?????

za ps4 mi je logicno da nece radit, nevidim ni svrhu da se vise izdaju igre kad ce biti potpuno iste kao prethodne..

 

 Tek na jesen 2021 ce izaci novi next gen pes za ps5!

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

ovo im je valjda dodatni pucanj u nogu jbg....nazalost

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Čekaj oni će samo za squad update naplatiti $30?!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
m77 kaže...
Čekaj oni će samo za squad update naplatiti $30?!

 Da. Njima je svejedno sve dok dok igrači nastave trošiti prave pare na coinse u MyClubu #COINAMI


13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

do prije 2 dana sve mi je normalno radilo i sada kada pokenem pes pojavi se na ekranu i samo se prekine,jel ima netko slican problem?

NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Znaci vodim sad 4:0 protiv neke nobine, nakon cetvrtog gola, diskonekcija i poraz meni naravno, izgubim 15 rejting poena i 300 ovih nedeljnih. Prijavio sam djubre ali sta vredi, steta za ovu igru sve ovo, tako dobar gameplay a sve ostalo je dno dna...

I da, barem 30% mojih poraza je ovo omer mi je 600 pobeda i 150 poraza, barem 40 poraza su mi ovakvi, tuzno... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 0:03 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ili se meni cini ili je gameplay zadnjih par dana duplo brzi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Sljedeći PES će raditi na potpuno novom engineu, Unreal Engine. Po meni dobra ofluka. Bolje da ne žure izbaciti igru ove godine ako nekih pomaka neće biti, neka se fokusiraju na novi engine i next gen za 2021. godinu.

 

Teaser za PES na Unreal Engineu:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ne znam sta se dogadja sa myclub modom ali definitivno je dosta ubrzan gameplay i svi igraju neki lud presing ne svidja mi se to uopste. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Juce sam igrao neki turnir u kaficu, izgubio od osvajaca tog turnira nesrecno 2:1. Razlika izmedju offline i online je nebo i zemlja, nikako nisam mogao da se naviknem na gameplay xd. Ali nema veze, popio sam im svo toceno pivo 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Jel ima netko problem da mu nece uc u igru? Stalno onaj white screen i samo izbaci. Probao mjenjat drivere, firewall i reinstall igre. Smece nece radit.

5 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav raja, zivim u Bosni, i na Steam-u nema PES-a za moju regiju da se kupi, a htio sam kupiti kod preko jednog sajta gdje je jako jeftin. E sad me zanima da l ice se moci unijeti taj kod i da li ce se moci instalirati i pokrenuti igra. Lp

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, zivim u Bosni, i na Steam-u nema PES-a za moju regiju da se kupi, a htio sam kupiti kod preko jednog sajta gdje je jako jeftin. E sad me zanima da l ice se moci unijeti taj kod i da li ce se moci instalirati i pokrenuti igra. Lp

 

Koji je sajt u pitanju? Neke verzije su ogranicene na neki odredjeni region npr. samo Rusija, i tu tom slucaju bi morao koristiti vpn da aktiviras igru. Ako ima oznaku worldwide ili europe tad bi mogao normalno aktivirati.

 

Sto se tice steam store-a, trebalo bi i tu da ima pes jer je ove godine otkljucan i za balkan.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020

Instant gaming...a sto se tice steam store-a, nema mi PES-a ne mogu ga nikako naci.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Da li je realno da mi ceo dan na svakoj utakmici trza i secka a net mi skroz ok i biram kao i obicno protivnike sa dve crtice signala. Pes online je uzas. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

@ruya, meni tako sjeckalo prije mjesec-dva i bilo ipak do mog neta skonto sam do cega je.

Ako sjecka ponekad ok ali ako mi sjecka svaku utakmicu onda znam da je do toga samo resetujem ruter.

Sto ne znaci da u tvom slucaju nije do igre ako si vec resetovo ruter.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

@ruya, meni tako sjeckalo prije mjesec-dva i bilo ipak do mog neta skonto sam do cega je.

Ako sjecka ponekad ok ali ako mi sjecka svaku utakmicu onda znam da je do toga samo resetujem ruter.

Sto ne znaci da u tvom slucaju nije do igre ako si vec resetovo ruter.

 E jesam brate restartovao sam ali svedno juce je ceo dan seckalo, ne znam do cega je kad idem na speed test sve je ok ping mi 10. To se desi otprilike jednom u nedelju dana inace.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice