Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.391
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Probao i ja demo, i ne valja mi. Fifa 12 je bolja, a vjerujem da će i Fifa 13 biti još bolja.

 

Bye bye Pes...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 15:48 (Praetorian1).
Moj PC  
7 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
dreammaker kaže...

Nisam izdržao do kraja skraćenog prvog poluvremena. Fizika lopte? Kretnje igrača? Ovo je gore od 2012 po meni. Nemojte me zezat, recite mi kad izlazi Fifin demo?

 

fizika lopte jest malo cudna kod dugih lopti narocito, al kretnje igraca su inteligentne i lijepo odrađene.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Iako igram fifu dvije godine ima pes neku čar.možda je to samo zato što sam ga u djetinjstvu igrao pa zato. inače...igrači su prespori dok su u pesu 12 bili prebrzi.grafika iako nije nešto što je presudno ali me od ovoliko blura boli glava nakon pet minuta. čekm fufu

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Moraš maknut kvačicu s Settings-a da ti piše unlocked.

jesam, al izbacuje error kad ides sejvat..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

ako vam je gameplay prespor(kao i meni) stavite game speed na +1 ili +2,ja osobno igram na +2 i puno je bolje

16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Glupo je što nisu dali tutorial pa ne znam  pola toga :/
Al sve u svemu, odlično poboljšanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

jesam, al izbacuje error kad ides sejvat..

moraš imati Framework 4.0 ili neki noviji

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nije pes loš.dobar je. nesviđa mi se što nemam potpunu kontrolu nad igračem.recimo idem na ubačaj,lopta ide previsoko i moj igrač kojeg ja imam sam krene trčat za loptom iako sam ja htjeo da barem pokuša dohvatit loptu.to mi se nesviđa.bez obzira što je loptu previsoka ja neželim da igrač s kojim ja upravljam radi nešto što ja ne želim

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Većina stvari u igri je poboljšana i igra je sasvim ok. Ja sam se najviše razočarao u obrani.

1. Situacija:
Dodavanje u for prema Welbecku koji utrčava u prostor. De Rossi je igrač koji bi ga trebao pratiti. De Rossi se ukopava na mjestu na kojih 25m od gola, umjesto da normalno nastavlja trčati, i Welbeck izbija sam pred golmana i zabija.

2. Situacija:
Nabačaj na kojih 11m na Cassana i Schweinsteiger ima svo vrijeme na svijetu da se zaleti i skoči ispred Cassana i izbije loptu. No, on to ne radi. On u nekom trenutku odluči da bi bilo bolje pozicionirati se iza Cassana i naravno Cassano neometano zabija glavom. 

Poanta je da bi malo trebali popraviti AI. 

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Kill Frenzy kaže...

Nije pes loš.dobar je. nesviđa mi se što nemam potpunu kontrolu nad igračem.recimo idem na ubačaj,lopta ide previsoko i moj igrač kojeg ja imam sam krene trčat za loptom iako sam ja htjeo da barem pokuša dohvatit loptu.to mi se nesviđa.bez obzira što je loptu previsoka ja neželim da igrač s kojim ja upravljam radi nešto što ja ne želim

imaš potpunu kontrolu, samo je trebas znat koristit, opali r1+r2 (super cancel se to zove, uvedeno jos na pes6) i povuci igraca malo natrag i onda opali sut

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2013
canonnn7 kaže...

Ja skidam preko torrenta i brzina 0,3 kB/s :( :( :( :(

 

 

Zakaj preko torrenta kad imaš ponuđene linkove preko kojih ide kao metak?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Zna itko kako aktivirat specijalne poteze npr Ronalda, Terry-a , Nanija i ostalih s player ID-om?

iTKO ?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
canonnn7 kaže...

Ja skidam preko torrenta i brzina 0,3 kB/s :( :( :( :(

 

 

Zakaj preko torrenta kad imaš ponuđene linkove preko kojih ide kao metak?

 

Ne znam ni ja, mislio sam da ce brze ici... :D  Nisu kod mene  ni ovi linkovi bas bzi, max. brzina 110 kB/s

15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2013
canonnn7 kaže...

Ne znam ni ja, mislio sam da ce brze ici... :D  Nisu kod mene  ni ovi linkovi bas bzi, max. brzina 110 kB/s

 

 

Meni je išlo kao metak, 1,2 MB/s.  Ne znam koji je problem kod tebe i koju brzinu skidanja imaš?

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nema Messija, ali nema veze kad ima Ronaldinho...... Za sad mi se svidja, jest da sam prvu izgubio 5-0 hahaha

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Odigrao sam igru do 78 minute i obrisao. Šta je ovo koji klinac? Zamućena slika, moram držat 12 tipki istovremeno da bi on brzo trčao, golmani opći užas, bolje da su stavili stolicu umjesto golmana, možda bi se neka lopta odbila od stolicu, kontrole su bolje da nisu. Ne znam što da kažem, ne sviđa mi se.

 
0 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

evo par stvari koje bi izdvojio u novome pesu:

dobre :vidi se razlika između jačih i slabijih igrača, udarci su fluidniji i suđenje je bolje

loše :golmani su i dalje strava i užas, obrana je totalno u kur**, oni posebni pasovi na W su me totalno razočarali.

 

sve su svemu novi pes je bolji od prethodnika, ali ipak trebaju još poraditi na AI-u, golmanima i još nekim stvarima.

 
2 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Wicked_Sick87 kaže...

Odigrao sam igru do 78 minute i obrisao. Šta je ovo koji klinac? Zamućena slika, moram držat 12 tipki istovremeno da bi on brzo trčao, golmani opći užas, bolje da su stavili stolicu umjesto golmana, možda bi se neka lopta odbila od stolicu, kontrole su bolje da nisu. Ne znam što da kažem, ne sviđa mi se.

 

Kaj svi priičate i ove i prošle godine o zamućenoj slici?  Kod mene je normalna pa nisam mogao skužiti u čemu je fora?

Što se golmana tiče, u pravu si.  Jednu sasvim solidnu igru upropaštavaju. Ako stoper, napadač ili vezni mogu realno pasti, zašto to ne može golman?

Zašto lebdi kao balon u paradi? Igra mi je dobra dok se u kadru ne pojave golmani.  Tada ne znam jel bi se smijao ili plakao?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

Kaj svi priičate i ove i prošle godine o zamućenoj slici?  Kod mene je normalna pa nisam mogao skužiti u čemu je fora?

Što se golmana tiče, u pravu si.  Jednu sasvim solidnu igru upropaštavaju. Ako stoper, napadač ili vezni mogu realno pasti, zašto to ne može golman?

Zašto lebdi kao balon u paradi? Igra mi je dobra dok se u kadru ne pojave golmani.  Tada ne znam jel bi se smijao ili plakao?

Pretjeruješ

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Jel itko zna kako se mijenja taktika: svi u napad,svi u obranu,possesion game i te sheme? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
canonnn7 kaže...
movie kaže...
canonnn7 kaže...

Ja skidam preko torrenta i brzina 0,3 kB/s :( :( :( :(

 

 

Zakaj preko torrenta kad imaš ponuđene linkove preko kojih ide kao metak?

 

Ne znam ni ja, mislio sam da ce brze ici... :D  Nisu kod mene  ni ovi linkovi bas bzi, max. brzina 110 kB/s

vidio sam i ja da nema fajde, pa sam nasao preko ftp-a full brzinom skinuo za cca pola sata (pri brzini od 480kb/s)
Igrica onako nije losa, samo je tesko kontrolirati/ kako koji PES izlazi sve je teze driblati, sad igrao, ne mozes preci igraca, bas ga moras malo vise zaobici da prodjes...

grafika je dobra s obzirom da sam ja stavio na minimum detalje da mi sto prije ocita jer mi automatski podesilo na 1024x780 i high detalje, ucitavalo je ali sporo...

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 17:24 (Haker_x).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...
Tommy_123 kaže...

Zna itko kako aktivirat specijalne poteze npr Ronalda, Terry-a , Nanija i ostalih s player ID-om?

iTKO ?

 

ja znam sa Neymarom, kad si na mjestu drži R2 i onda će izvesti ono kao na videu sa nogom oko lopte, super mi to izgleda. Inače, što više igram sve mi se više sviđa, osim golmana. Obrambeni igrači su puno popravljeni, nema više onako debilnih izlaaka naprijed i ostavljanja prostora iza leđa. Sve sam ovo igrao protiv frenda, tako da još neznam kako je protiv kompa igrati, to ću probati večeras.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 17:27 (antimadridista).
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

Pretjeruješ

 

 

Pogle malo kad radi paradu kako to izgleda. Zgvrči noge pod guzicu, lebdi unazad i lahko pada kao pero. Uspoređujući igrača u polju i golmana kao da su iz dvije različite igre.  Evo upravo si skidam PS3 verziju pa ću je probati za par minuta. Meni je to uvijek bolje na konzoli nego na računalu...

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
cecenac kaže...

Pretjeruješ

 

 

Pogle malo kad radi paradu kako to izgleda. Zgvrči noge pod guzicu, lebdi unazad i lahko pada kao pero. Uspoređujući igrača u polju i golmana kao da su iz dvije različite igre.  Evo upravo si skidam PS3 verziju pa ću je probati za par minuta. Meni je to uvijek bolje na konzoli nego na računalu...

I meni je puno bolje na PS2 nego na PC-u, a na PS3 nisam nikad igrao PES-a...

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...

Pogle malo kad radi paradu kako to izgleda. Zgvrči noge pod guzicu, lebdi unazad i lahko pada kao pero. Uspoređujući igrača u polju i golmana kao da su iz dvije različite igre.  Evo upravo si skidam PS3 verziju pa ću je probati za par minuta. Meni je to uvijek bolje na konzoli nego na računalu...

Igram nogometnu igru, bitno mi je da je sto realniji nogomet a da je igra i dalje zabavna, i ovaj pes to ostvaruje. Kad na wide kameri opalim golmanu baca se poprilicno realno, je nekad kad se u mjestu baci malo cudno lebdi, al da cu zbog toga zamrzit igru ni najmanje, jer na gameplay uopce ne utjece. Dosad nisam dozivio nitijednu glupost golmanovu zbog koje sam gol primio..  Stvarno neki pretjeruju ode..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...
Tommy_123 kaže...

Zna itko kako aktivirat specijalne poteze npr Ronalda, Terry-a , Nanija i ostalih s player ID-om?

iTKO ?

 

ja znam sa Neymarom, kad si na mjestu drži R2 i onda će izvesti ono kao na videu sa nogom oko lopte, super mi to izgleda. Inače, što više igram sve mi se više sviđa, osim golmana. Obrambeni igrači su puno popravljeni, nema više onako debilnih izlaaka naprijed i ostavljanja prostora iza leđa. Sve sam ovo igrao protiv frenda, tako da još neznam kako je protiv kompa igrati, to ću probati večeras.

Znam za Neymara, jesi probao nutmeg tj da mu kroz noge gurneš ili ga zaobiđeš. To ti je super kad ideš s obrambenim 1 na 1. Istina. Odlična je. Znaći mogu te očekivat Online ove godine ? :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
preporuka za vas koji to niste napravili, isključite sve assiste u controller settings (osim one prve opcije) i stavite šuteve na manual, puno mi je bolje tako. Trebat će vam vremena dok se naviknete ali svakako probajte, ja sam to napravio odmah kad sam upalio igru jer sam naviknut na to iz FIFE.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Glupo je što moraš svaki put to napravit kad izađeš iz igre. But nevermind.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Znaći mogu te očekivat Online ove godine ? :D

nisam još siguran, ali trenutno sam bliže opciji da ću kupiti nego da neću. Mislim da ću ove godine igrati i PES i FIFU.

Tommy_123 kaže...

Glupo je što moraš svaki put to napravit kad izađeš iz igre. But nevermind.

je, to sam zaboravio napomenuti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 17:42 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Razorio sam Santos s Atlético Mineira. 3:0. Igrač tekme Ronaldinho s 2 finessa i Vagner jedan screamer s 25m :D Najbolji PES do sada. :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice