Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

I ovo mi se jaaako sviđa u ovom PESu. Svaka tako završi. Ne bi ništa ni rekao da nije Gomez, ali ovo je jako iritantno.

  

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Jabulani kaže...

Zbog cega mi je C. Ronaldo zasluzio rating 99? Mislim da je malo pretjerano.

zato jer je kiki na naslovnici, poršle god messi sad idu sa kikijem da vide kako će bit, dogodine neymar ili tako netko samo nek troše pare na reklame umjesto da  igru kako spada naprave 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Oce uopce bit Bundesliga u ovom PESu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

3 kluba samo. Imaš pesedit imat ćeš i prvu i drugu lol.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Sta da kazem... vođenje lopte katastrofa jednostavno se lopta lijepi za igraca sto je totalno nerealno, udarci bez imalo fizike nikako realni, dodavanje u prostor sasvim ok, ubacivanje u prostor katastrofa, jako spore i visoke lopte.., neznam sto tocno mislite na animacije al za mene animacija vođenje lopte je katastrofa..za golmane da negovorim. Sto se tice player id-a iskreno zabolime za to kad je cijela igra u k-cu. Neke od vas nekuzim na kakvu slobodu/fluidnost vi u ovoj igri vidite meni je ovo jedan veliki fail.. bolje rec Yair(http://yairpatch.com/blog/) napravi vise promjena gameplaya nego konami za cijelu godinu... vi mozete rec sta ocete ali to je istina..

[www.tpbg.co.cc] Games Download [www.vertex-hosting.com] Website And Game Hosting
Moj PC  
6 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Izgleda da je jedinome tebi svi segmenti gameplaya u ovom demu fail.

Daria
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 2:56 (jukiii).
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
jukiii kaže...

Izgleda da je jedinome tebi svi segmenti gameplaya u ovom demu fail.

Ja sam samo rekao svoje misljenje.

 

EDIT: Cuj im par stvari koji su dobri al to ne mjenja cijelu igru, kao sto su (bar meni) nabacivanja odlicna onako brze felse, rolanje sa R2, obrana je bolja i otvaranje igraca je malo bolje, mozda ima jos par sitnica al eto ove su neke koje mi se svidjaju.. al to sve su samo neki segmenti koji mi nemogu promjeniti cijelokupno misljenje o igri.

[www.tpbg.co.cc] Games Download [www.vertex-hosting.com] Website And Game Hosting
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 9:26 (Encyanix).
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ako messi nebude ima rating 109 ne kupujem igru,inace sve ok osim golmana

 
2 6 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
drahic kaže...

Kako namjestit da mi na desnoj gljivi budu finte,driblinzi itd a ne pucanje,dodavanje,kao i sto su na gumbima?

 

Jel se to namjesti u igri ili u sett ?I kako bi trebalo izgledat to?

 Anyone.. ? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
drahic kaže...
drahic kaže...

Kako namjestit da mi na desnoj gljivi budu finte,driblinzi itd a ne pucanje,dodavanje,kao i sto su na gumbima?

 

Jel se to namjesti u igri ili u sett ?I kako bi trebalo izgledat to?

 Anyone.. ? {#}

Skini 360 gamepad emulator,namjesti svoje tipke da odgovaraju 360 tipkama i u igri namjesti kontrole

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
http://www.portallbfv.com.br/blog/?p=1836
neke naznake da bi pes moga još jednu ligu ubacit - brazilsku
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Mene samo irititra politika konamija. Zašto jednom ne naprave normalan demo, nego poslije svake tekme ona animacija pa te vraća na poečtak.

Znam da demo nije namjenjen sad nekom igranju, ali svejedno moram 6 patcheva skidat da si sredim demo koji bi otpočetka trebao bit normalan.

I nemogu kikija prožvakat...trebali bi ić kontra svega i stavit neke anonimne igrače ili samo siluete igrača, ne razumijem što misle postić sa time izdrkavanjem i forsiranjem...kod mene i kod mojih par frendova sa koima sa pričo to ne prolazi. Bitna je igra, prezentacija i nije tako zato se i pes 6 još dan danas praši.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Moj PC  
3 4 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
ne razumijem što hoćeš reći? zašto Ronaldo nebi bio na naslovnici igre, i on je igrač isto kao i Messi, Aguero, Robben i svi ostali, ni je ni meni posebno drag igrač, ali u čemu je problem, jedino su malo pretjerali sa njegovim ratingom .Ili si mislio na Player ID i kako su posvetili vrijeme skeniranju igrača? Nije uopće stvar samo u tome da Ronaldo ili još neki igrači trče kao u stvarnosti, nego je to jako lijepo vidjeti da specifični igrači imaju svoje driblinge kao u stvarnosti, to je jako velika stvar i još nije bilo na niti jednoj nogometnoj simulaciji, ne razumijem što te smeta. A ovo za probleme sa demom i što stalno moraš počinjati od početne slike poslije utakmice, pa dobro, to nije ni meni drago, ali kakve vi to živce imate kad vam sve to smeta? Meni je prošle godine smetalo to što su bili stavili trailer koji se nije mogao prekinuti, a ovo mi uopće nije problem pritisnuti dva klika više.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 12:09 (antimadridista).
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

neda mi se više živcirat' za golmanima, uninstall!

 
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ni meni Ronaldo nije drag, ali je definitivno zaslužio biti na Coveru.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Leagues:
The following leagues are fully licensed.
 Ligue 1
 Eredivisie
 La Liga

The following leagues are partly licensed.
 Italy: Serie A, all clubs licensed, but the logo and the name is fake.
 Brasileirão, 9 Clubs licensed: Flamengo, Internacional, Galinhada, Vasco (Eterno Vice), Fluminense, São Paulo, Santos, Cruzeiro, Bahia
 Premier League, 5 Clubs licensed: Manchester United, Manchester City, Arsenal, Chelsea and Tottenham Hotspur.
 Primeira Liga, 4 Clubs licensed: FC Porto, SL Benfica, SC Braga, Sporting CP.
 Argentine Primera División, 4 Clubs licensed: Independiente, Boca Juniors, River Plate, Racing

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=89885

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ima li kakv patch za produžiti vrijeme na 10 ili 15 minuta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
ne razumijem što hoćeš reći? zašto Ronaldo nebi bio na naslovnici igre, i on je igrač isto kao i Messi, Aguero, Robben i svi ostali, ni je ni meni posebno drag igrač, ali u čemu je problem, jedino su malo pretjerali sa njegovim ratingom .Ili si mislio na Player ID i kako su posvetili vrijeme skeniranju igrača? Nije uopće stvar samo u tome da Ronaldo ili još neki igrači trče kao u stvarnosti, nego je to jako lijepo vidjeti da specifični igrači imaju svoje driblinge kao u stvarnosti, to je jako velika stvar i još nije bilo na niti jednoj nogometnoj simulaciji, ne razumijem što te smeta. A ovo za probleme sa demom i što stalno moraš počinjati od početne slike poslije utakmice, pa dobro, to nije ni meni drago, ali kakve vi to živce imate kad vam sve to smeta? Meni je prošle godine smetalo to što su bili stavili trailer koji se nije mogao prekinuti, a ovo mi uopće nije problem pritisnuti dva klika više.

Gle oprosti ako imam svoje mišljenje. živcira me toliko guranje ronalda i preseravnje. Sjeti se starih pesova, samo su bile slike boljih igrača u igri i bok, ovdje di god se okrnem ronaldo.

Player id je super, to je istina, lijepo izgleda to sve nema greške, puno su tu radili i to je lijepo.

Super mi je što im je trebalo 4 nastavka da vrate statistike odmah nakon završenog poluvremena.

Nemoj me krivo shvatiti, pes igram od malih nogu, od jedinice, ali sam objektivan a ne kao ti subjetkivan.

igra je ok, ali očekivao sam više što će se i desiti u finalnom proizvodu od kojeg očekujem da bude još bolji od ove prve verzije.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Doživio i ja Superman Dive :D

 

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Jack Sparrow kaže...

Ima li kakv patch za produžiti vrijeme na 10 ili 15 minuta?

da, ima.

http://www.gamefront.com/files/22034681/PES+2013+Demo+Unlocker+1.1.exe%3Cbr%20/%3E

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

LOOOL

 

Ko retard! Haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Evo moj gameplay,doduše odigrao sam loše jer nije mi bio cilj max odigrati nego prikazati kako izgleda igra.Mozda kasnije uploadam još koju utakmicu ili samo poteze,golove itd.

ps ako netko bude gledao {#}  ,nek gleda u 1080p jer inace grafika je losa na manje

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Najvise mi smeta zalede i tu i tamo nekakvi neprirodni pokreti.... ma preko svega jos mogu proci ali zalede i sudac? kada ce to srediti konacno, to se jos proteze od ne znam koje igre (vrijedi za fifu i pes, izrazenije je u pesu).... igra si vec unaprijed "zacrta" tko ce dodirnuti loptu, a sto je najgore... jasno je da u nekim situacijama mogu dodirnuti loptu ako to zelim ali isto tako i pustiti (no, igra mi to nece dozvoliti :S), uvijek ce po svojoj nekakvoj matematici reci: dirao si, zalede... a jos loptu nisam niti dodirnuo... WTF?  FIFA 12 mi je sveukupno bolja od PES 12, ovaj novi PES mi je bolji od PES 12 zasada. Necu puno toga govoriti jer joj se nisam jos posvetio u potpunosti, a i cekam finalnu verziju, ono sto mogu reci za sada, igra je definitivno spora, barem meni (trebam staviti brzinu bar na 1), e da... i nabacivanje mi je pomalo cudno, nekako previsoko ide lopta (a sporo?)... ali opet mi igre sveukupno ne djeluje lose... i naravno pohvale za PlayerID.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Koja je to težina? regular? lol

 

 

lovac82 kaže...

Najvise mi smeta zalede i tu i tamo nekakvi neprirodni pokreti.... ma preko svega jos mogu proci ali zalede i sudac? kada ce to srediti konacno, to se jos proteze od ne znam koje igre (vrijedi za fifu i pes, izrazenije je u pesu).... igra si vec unaprijed "zacrta" tko ce dodirnuti loptu, a sto je najgore... jasno je da u nekim situacijama mogu dodirnuti loptu ako to zelim ali isto tako i pustiti (no, igra mi to nece dozvoliti :S), uvijek ce po svojoj nekakvoj matematici reci: dirao si, zalede... a jos loptu nisam niti dodirnuo... WTF?  FIFA 12 mi je sveukupno bolja od PES 12, ovaj novi PES mi je bolji od PES 12 zasada. Necu puno toga govoriti jer joj se nisam jos posvetio u potpunosti, a i cekam finalnu verziju, ono sto mogu reci za sada, igra je definitivno spora, barem meni (trebam staviti brzinu bar na 1), e da... i nabacivanje mi je pomalo cudno, nekako previsoko ide lopta (a sporo?)... ali opet mi igre sveukupno ne djeluje lose... i naravno pohvale za PlayerID.

 

A gle nekad igra pusti, ali nekad ga lopta krene igraču onda sudi zaleđe. Možda nije lako programirati to da igra predviđa što i ko pa da se tome prilagođava.

Ok je zaleđe ovdje, popravili su puno toga. meni su samo malo tromi igrači, nekako tromo se kreću, ali to mi je možda promjena sa 12 na 13.

 

rookica19 kaže...

Leagues:
The following leagues are fully licensed.
 Ligue 1
 Eredivisie
 La Liga

The following leagues are partly licensed.
 Italy: Serie A, all clubs licensed, but the logo and the name is fake.
 Brasileirão, 9 Clubs licensed: Flamengo, Internacional, Galinhada, Vasco (Eterno Vice), Fluminense, São Paulo, Santos, Cruzeiro, Bahia
 Premier League, 5 Clubs licensed: Manchester United, Manchester City, Arsenal, Chelsea and Tottenham Hotspur.
 Primeira Liga, 4 Clubs licensed: FC Porto, SL Benfica, SC Braga, Sporting CP.
 Argentine Primera División, 4 Clubs licensed: Independiente, Boca Juniors, River Plate, Racing

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=89885

to za ful igru??? italija gubi licencu??? ma daj smiješno i jadno. Valjda je ronaldo bio preskup pa su mjenjali za jednu licencu-

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 12:56 (fila2208).
Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
lovac82 kaže...

Najvise mi smeta zalede i tu i tamo nekakvi neprirodni pokreti.... ma preko svega jos mogu proci ali zalede i sudac? kada ce to srediti konacno, to se jos proteze od ne znam koje igre (vrijedi za fifu i pes, izrazenije je u pesu).... igra si vec unaprijed "zacrta" tko ce dodirnuti loptu, a sto je najgore... jasno je da u nekim situacijama mogu dodirnuti loptu ako to zelim ali isto tako i pustiti (no, igra mi to nece dozvoliti :S), uvijek ce po svojoj nekakvoj matematici reci: dirao si, zalede... a jos loptu nisam niti dodirnuo... WTF?  FIFA 12 mi je sveukupno bolja od PES 12, ovaj novi PES mi je bolji od PES 12 zasada. Necu puno toga govoriti jer joj se nisam jos posvetio u potpunosti, a i cekam finalnu verziju, ono sto mogu reci za sada, igra je definitivno spora, barem meni (trebam staviti brzinu bar na 1), e da... i nabacivanje mi je pomalo cudno, nekako previsoko ide lopta (a sporo?)... ali opet mi igre sveukupno ne djeluje lose... i naravno pohvale za PlayerID.

 Tocno to.

 

Primjer isto kad pucas na gol i blizu 11-erca si i tvoj ti zasmeta i pogodis njega,lopta se odbije 20 m dalje i ovaj sudi zalede.

 

D Fuq?

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

@fila2208 Naporan si više. Al stvarno.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 12:57 (Tommy_123).
Moj PC  
4 2 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fila2208 kaže...

Koja je to težina? regular? lol

 

  lol,ahahahah.Najteže za tvoju informaciju

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
lovac82 kaže...

Najvise mi smeta zalede i tu i tamo nekakvi neprirodni pokreti.... ma preko svega jos mogu proci ali zalede i sudac? kada ce to srediti konacno, to se jos proteze od ne znam koje igre (vrijedi za fifu i pes, izrazenije je u pesu).... igra si vec unaprijed "zacrta" tko ce dodirnuti loptu, a sto je najgore... jasno je da u nekim situacijama mogu dodirnuti loptu ako to zelim ali isto tako i pustiti (no, igra mi to nece dozvoliti :S), uvijek ce po svojoj nekakvoj matematici reci: dirao si, zalede... a jos loptu nisam niti dodirnuo... WTF?  FIFA 12 mi je sveukupno bolja od PES 12, ovaj novi PES mi je bolji od PES 12 zasada. Necu puno toga govoriti jer joj se nisam jos posvetio u potpunosti, a i cekam finalnu verziju, ono sto mogu reci za sada, igra je definitivno spora, barem meni (trebam staviti brzinu bar na 1), e da... i nabacivanje mi je pomalo cudno, nekako previsoko ide lopta (a sporo?)... ali opet mi igre sveukupno ne djeluje lose... i naravno pohvale za PlayerID.

zaledje u fifi je super riješeno.zaledja se dogadjaju i to je ok.čak nekad(potvrdjeno) sudac svira zaledje iako ga nema.to je rijetko ,jako rijetko ali i to je čar igre i to se dogadja itekako u stvarnom nogometu..nadalje...dogodi se da pomoćni digne zastavicu ali drugi igrač koji nije u zaleđu pokupi loptu i igra se dalje...tako da mislim da je zaleđe u fifi odlično.

Stranice su trenutno nedostupne.
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Doživio i ja Superman Dive :D

 

Tako tako.... ali pozorno pratite igraca broj 2 (poslije zgoditka, dakle, zadnje 2-3 sekunde), to sam mislio kada sam rekao: "tu i tamo nekakvi neprirodni pokreti"..... i lopta kada se odbila od golmana (prsa) i onda na ruci onaj WTF odnosno kako lopta naglo ode u desno (mozda niste niti primjetili) ali pokusajte par puta replay-ati, bilo bi dobro da je slow motion pa bi se bas vidjeli na sto mislim....  ok ajd, to mi ne smeta toliko i nece se dogadati uvijek, just sayin.

 

Necu reci da je lose, ali definitvno treba na nekim stvarima poraditi....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 13:30 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

I ovaj player ID je malo pa ništa, baš igram Fifu 12 i Pes 13 demo i Ronaldo mi se bolje i prirodnije kreće u Fifi 12.

 

Pao je danas uninstal Pesa 13. Dugo sam i izdržao.

Moj PC  
5 4 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice