Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.037
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

Igram nogometnu igru, bitno mi je da je sto realniji nogomet a da je igra i dalje zabavna, i ovaj pes to ostvaruje. Kad na wide kameri opalim golmanu baca se poprilicno realno, je nekad kad se u mjestu baci malo cudno lebdi, al da cu zbog toga zamrzit igru ni najmanje, jer na gameplay uopce ne utjece. Dosad nisam dozivio nitijednu glupost golmanovu zbog koje sam gol primio..  Stvarno neki pretjeruju ode..

 

 

Pogle kako se ponaša golman u fifi? Remek djelo za ovog i da ih je moguće zamijeniti pes bi bio 50% bolji. U fifi golman radi povaljku, izlazi na niski ubačaj, visoki, u gužvu, na tisućui naćina i svaki je golmanski.  Pogle kako školski pada, užitak je gledati. On ima volumen, težinu i kad padne osjetiš da je pao. Kako prima loptu, kako s njom pada, kako se ponaša u xy situacija. Stvarno vrhunski i to pesu nedostaje.  Evo sada igram na PS3 i igra mi je 20% bolja nego na PC.  Grafika je ista, možda čak simpatičnija na PS3 nego na PC. Igrivost odlična no to mi je više do kontrolera nego do igre, vjerojatno. Golman? Isti kao i na PC, za zaborav.  Ako je tebi realno da pri svakom padu pada na pluća i pritom širi ruke, gvrči noge pod guzicu i ruke diže kao da se predaje, meni nije i to me smeta.

Ako su mogli naparviti ovako realne kretnj svakom igraču a njih je 20 u polju zašto to isto nisu mogli napravbiti dvojci golmana?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Skinuo sam igru sa ovog prvog linka što je dospio na forum.Zadovoljan sam igrom iako nije neko remek djelo svakako je bolja od PES 2012.Poredat cu po dijelovima i napravit neku malu recenziju {#}

 

GAMEPLAY sve je dobro osim toga što su igrači nekako limitirani.Tačno se znaju njihove mogućnosti.Igra je sporija nego što bi trebala biti tako da vam preporučujem da u general settings-ima namjestite veći "game speed" (ja sam namjestio na +2).

 

GRAFIKA me nije oduševila ali sam ipak zadovoljan.Jednaka je onoj u PES-u 2012.Jedina zamjerka je onaj blur na igračima na početnoj sceni meča tj. kada kreću sa centra igrališta.Ali vjerovatno će to ispraviti do full izdanja {#}

 

ANIMACIJA igrača je solidna i veoma su dobro uradili animacije ovih poznatijih igrača (Ronaldo,Neymar,Ronaldinho,Ozil,Xavi,Iniesta...).Igrači se lako daju prepoznati samo po načinu na koji vode loptu ili po driblinzima.

 

P.S. Ako u full izdanju ne bude većina licenci instalirajte Pesedit.com patch koji će uskoro biti izdan za PES 2013.U njemu se poprave imena igrača,stadioni,kopačke,izgled igrača,dresovi,brojevi,grbovi timova i njihovi nazivi.Ja koristim Pesedit.com 3.5 patch za PES 2012 i sve ono što mi je smetalo je poboljšao čak je donio i nekih novosti. {#}

 

Ukupna ocjena 8/10

 

{#}

saodhnasdihwd0hiwdphaisdf'wqfhasčfasfnsiafhnawihasiofjqwđfhniasm
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
cecenac kaže...

Igram nogometnu igru, bitno mi je da je sto realniji nogomet a da je igra i dalje zabavna, i ovaj pes to ostvaruje. Kad na wide kameri opalim golmanu baca se poprilicno realno, je nekad kad se u mjestu baci malo cudno lebdi, al da cu zbog toga zamrzit igru ni najmanje, jer na gameplay uopce ne utjece. Dosad nisam dozivio nitijednu glupost golmanovu zbog koje sam gol primio..  Stvarno neki pretjeruju ode..

 

 

Pogle kako se ponaša golman u fifi? Remek djelo za ovog i da ih je moguće zamijeniti pes bi bio 50% bolji. U fifi golman radi povaljku, izlazi na niski ubačaj, visoki, u gužvu, na tisućui naćina i svaki je golmanski.  Pogle kako školski pada, užitak je gledati. On ima volumen, težinu i kad padne osjetiš da je pao. Kako prima loptu, kako s njom pada, kako se ponaša u xy situacija. Stvarno vrhunski i to pesu nedostaje.  Evo sada igram na PS3 i igra mi je 20% bolja nego na PC.  Grafika je ista, možda čak simpatičnija na PS3 nego na PC. Igrivost odlična no to mi je više do kontrolera nego do igre, vjerojatno. Golman? Isti kao i na PC, za zaborav.  Ako je tebi realno da pri svakom padu pada na pluća i pritom širi ruke, gvrči noge pod guzicu i ruke diže kao da se predaje, meni nije i to me smeta.

Ako su mogli naparviti ovako realne kretnj svakom igraču a njih je 20 u polju zašto to isto nisu mogli napravbiti dvojci golmana?

a *ebale te vise animacije golmana (padanje na pluca,gvrcenje pod guzicu....),i zar ti imas vremena to sve vidit?

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
jeli bilo prošle godine nekih patcheva za demo osim ovo za promjenu vremena? bilo bi super kad bi napravili patch sa više ekipa kojih nema u demu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Logigamer kaže...

a *ebale te vise animacije golmana (padanje na pluca,gvrcenje pod guzicu....),i zar ti imas vremena to sve vidit?

 

Pa prije dvije godine sam samo zbog golmana prešao s pesa na fifu. Kako netko voli vidijeti origigi kopačke, dres s natpisom ili frizuru igrača ja uživam u realnim golmanskim potezima.  Cijeli život sam golman pa mi je to jako bitno.  Ne mogu si pomoći. Evo i dalje mlatim na PS3 i fakat je igra dobra.  Samo da je ubaciti golmana iz fife...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
Logigamer kaže...

a *ebale te vise animacije golmana (padanje na pluca,gvrcenje pod guzicu....),i zar ti imas vremena to sve vidit?

 

Pa prije dvije godine sam samo zbog golmana prešao s pesa na fifu. Kako netko voli vidijeti origigi kopačke, dres s natpisom ili frizuru igrača ja uživam u realnim golmanskim potezima.  Cijeli život sam golman pa mi je to jako bitno.  Ne mogu si pomoći. Evo i dalje mlatim na PS3 i fakat je igra dobra.  Samo da je ubaciti golmana iz fife...

Sad sam skontao zasto toliko o golmanima pričaš ! Sad te kontam {#}

saodhnasdihwd0hiwdphaisdf'wqfhasčfasfnsiafhnawihasiofjqwđfhniasm
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kad hocu da spremin ovaj tweak/unlocker izbaci error. Kako da napravim? Malo igrat 5 min.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Niti sam odusevljen niti sam razocaran. Jos uvijek je to DEMO.

 

Ono sta me razocaralo je da kada uklizes nekome ili ga taknes,sudac svira faul tek kad opet dotaknes loptu,ili ja ili protivnicki igrac. To me zivcira UZASNO. Kao i u pesu2012

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
sad kad sam igrao protiv kompa još sam više zadovoljan. Popravili su to totalno, ima situacija kad te komp nadigra, ali ne na onaj način kao u prijašnjim igrama da imaš osjećaj da je sve to nezaustavljivo i da je komp kao cheater, nego te baš nadmudre. Nekoliko puta mi se dogodilo da sam pokušao odigrati visoki presing na igrača negdje kod centra, a on me samo lagano prebaci loptom i izbaci me bez problema. Isto tako u situacijama kad se branim 1 na 1, zna me izbaciti driblingom ili onim pretrčavanjem gdje pošalje loptu u jednu stranu, a pretrči me na drugu. Također ima situacija kad komp stane na loptu i pričeka da mu se priključe ostali igrači, to je također veliki napredak u odnosu na prijašnje nogometne simulacije gdje si imao osjećaj da je komp na speedu i kad krene kao da se nije u stanju zaustaviti i dobro promisliti sljedeći potez, a ovdje je to prisutno. Stvarno sam zadovoljan, ovo mi je trenutno dosta bolje od FIFE 12 kad igram protiv kompa, tamo sam brzo odustao od offline modova.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 19:15 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kako namjestit da mi na desnoj gljivi budu finte,driblinzi itd a ne pucanje,dodavanje,kao i sto su na gumbima?

 

Jel se to namjesti u igri ili u sett ?I kako bi trebalo izgledat to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
jeli bilo prošle godine nekih patcheva za demo osim ovo za promjenu vremena? bilo bi super kad bi napravili patch sa više ekipa kojih nema u demu.

bit će ove godine sigurno jer su templatei za 12-icu i 13-icu isti, tako da nema puno posla, samo prebacit sve to :)

i ja ću ove godine online čini mi se, i FIFU i PES :)

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 21:01 (rookica19).
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Novi Pes su stvarno toga dosta popravili, nema vise onih super naglih okreta napokon je oduzimanje lopte dobro, suce malo trebaju sredit ali sve ostalo je skoro poboljsanje bar u ovom demu.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

kako da si produzim duzinu tekme s onim tweakerom... javalja mi neku gresku kad stinem spremi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
maxy0 kaže...

kako da si produzim duzinu tekme s onim tweakerom... javalja mi neku gresku kad stinem spremi... 

Desni klik na PES2013_DemoTweak.exe i Run as administrator :)

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

jesam li ja jedini ovde kome je lose dodavanje napravito

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Indestructible kaže...

jesam li ja jedini ovde kome je lose dodavanje napravito

nisi mene ubi u pojam

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
fila2208 kaže...
Indestructible kaže...

jesam li ja jedini ovde kome je lose dodavanje napravito

nisi mene ubi u pojam

stavite dodavanja na manual, meni je prva liga.

 

btw. kakvu sam sad golčinu zabio, baš krećem uploadati na YT :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kao golmani su dobri? Izgleda da i ove godine ništa.

 

 

Neka me puna verzija igre demantira. 

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 22:46 (sinister_axe).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Ja sve što sam zabio su bile rašlje. Ne sviđa mi se to. Kretanje je pretrzavo, lopta se od noge odbija pretečno i nerealno. Sve je nekako ograničeno, nema onog osjećaja potpune slobode. 

Nakon što sam sve na manual stavio, igra je nešto zanimljivija od PES 2012

šumski put je bio ravan.
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

može mi neko kazati kako da pospremim replay od primljenog pogodka? pa da vidite što mi golmani rade -.-"

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Vidim dosta vas je zadovoljno s Pesom 13 demo, i dolazim do zanimljivoga zaključka iz godine u godinu ekipa je zadovoljna kad dođe Pes demo i čim dođe Fifa demo većina govori kak je Pes sranje, ili kad zaigraju full Pes verziju isto kukaju kak igra ne valja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Praetorian1 kaže...

Vidim dosta vas je zadovoljno s Pesom 13 demo, i dolazim do zanimljivoga zaključka iz godine u godinu ekipa je zadovoljna kad dođe Pes demo i čim dođe Fifa demo većina govori kak je Pes sranje, ili kad zaigraju full Pes verziju isto kukaju kak igra ne valja...

kod mene nije takav slučaj, PES je ove godine stvarno napredovao u svim poljima, jedino golman zaostaje.

Uglavnom, zadnje 3 godine sam instalirao demo PES-a i izbrisao bi ga poslije 2 utakmice svaki put, ali evo sad ga igram cijeli dan, jednostavno mi se sviđa što je igra napredovala i odgovara mi gameplay, a vidim i dosta ljudi na stranim forumima je jako zadovoljno igrom. Samo da se ne dogodi da upropaste ovo što imaju trenutno dok ne izađe cijela igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
sinister_axe kaže...

Kao golmani su dobri? Izgleda da i ove godine ništa.

 

 

Neka me puna verzija igre demantira. 

 

 

Mene više od gola užasava golmanova reakcija.  Kaj vas ne živcira ovako loše animiran golman? Po tom pitanju nisu puno napredovali zadnjih desetak godina...Čovjek lebdi, širi ruke, maše, pada na guzicu, sve radi što inače golman ne radi...

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
Mene više od gola užasava golmanova reakcija.  Kaj vas ne živcira ovako loše animiran golman? Po tom pitanju nisu puno napredovali zadnjih desetak godina...Čovjek lebdi, širi ruke, maše, pada na guzicu, sve radi što inače golman ne radi...

pa da, golman je katastrofa, problem je u animacijama.

Šteta što golman izgleda kao da je iz druge igre trenutno, jer sve ostalo štima i paše, barem meni, pa onda golmana nekako pretrpim, za razliku od prošlih nastavaka kad je bilo svakakvih problema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ja ne mogu ni jednu utakmicu odigrat do kraja. Nije mi uopće sjela igra nikako. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 23:22 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
evo gola, moj najbolji dosad :D
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

tamo sam personal data sve stavio na off i sve mi je sad cudno... nekako kao da su pasovi slabiji i općenito cini mi se da su igraci spori, golmani su losi, drago da su popravili kretanje igraca s loptom... u pes 12 kao da im je lopta bila zalijepljena za nogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

ja san usavršija nutmeg dribling i pretrčavanje, rainbow znan otkad, zabija san skoro identičan gol onome sa trailera sa neymarom, samo šta sam prvog igrača pretrča, drugom proda tunel, i onda finesse :)

 

PES 2013 First Demo - Unlock teams patch preview

 

 

 

Features list for first release:
- Unlock all setting
- LOD mixer
- Replay disable (switchable)
- Blur disable (switchable)
- 12 teams & 2 stadiums will appear in Exhibition mode
Release date : tomorrow 

Izvor:http://jenkey1002.blogspot.com/

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 23:38 (rookica19).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Prednaručeno prije 2 i pol mj i apsolutno opravdano viđenim. Bravo Konami ! :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Zbog cega mi je C. Ronaldo zasluzio rating 99? Mislim da je malo pretjerano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice