PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.830
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ma i meni je tako...kad se zavrsi game onda ono vracanje u lobby...valjda je do njih...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

ma i meni je tako...kad se zavrsi game onda ono vracanje u lobby...valjda je do njih...

Ipak sam uspio riješit, napravio repair igre treći put.
Ovaj put sam prije repaira izbrisao i kompletan settings, znači i postavke i sve i zveknuo repair i sad opet sve radi kako treba.

 

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Ipak sam uspio riješit, napravio repair igre treći put.
Ovaj put sam prije repaira izbrisao i kompletan settings, znači i postavke i sve i zveknuo repair i sad opet sve radi kako treba.

 

Ipak nisam uspio riješit, ono je bilo trenutno.

Opet imam isti problem, zaista mi nije jasno.

Windows uredna, ažuriran, zadnji driveri za grafu, zadnji firmware za ssd, ništa problematično.

Ostaje mi jo š eventualno reinstal igre u nadi da će se riješit.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imam isti problem sa ulaskom u Lobby nakon meča, nekih mjesec dana, koliko vidim ljudi iz drugih država nemaju taj problem.

 

Repair mi nije pomogao. Windowsi/driver patchani, također.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Napravio reinstal igre, bacio dva gejma za probu, za sada sve uredno.

Vidjet ću kroz dan/dva kako će se ponašat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako ima netko da igra češće kroz popodne/predvečer (ne mora nužno bit svaki dan, što je i normalno, ali da nije jednom tjedno), nek me doda.

Nick je i na steamu i u igri isti kao i na forumu.

 

Btw., sad se spojio odigrat još jednu, deifnitivno radi kako spada nakon reinstala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2023 21:55 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Probao public random :D
Da vidim te novosti...ok.. to oživljavanje i nije toliko cesto...još ako ti je kolega random tesko da će ni ic to pokusavat..i dosta njih napusti game...ne da im se čekati...
Mene jednom vratilo i nisam imao apsolutno ništa od loota,sto je dobro...mislio sam da će to bit gore nego šta je...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Napravio fresh install + Repair 4 file-a nakon istog. Jedan meč mi otišlo skoro odmah u Lobby, idući meč, isto sranje - opet čekam dugo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

sta se mucite,ne mozete popravit,vidite da nas je vise s tim problemom...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jesi igru instalirao na isti hdd/ssd?
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kod mene sve radilo uredno prvi dan i sad opet isto.

Ništa, ostaje još vratit na prijašnje Nvidia drivere, stvarno nemam pojma šta drugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

koliko bodova skida nakon 7 dana ne igranja rankeda? pise rank decay starts after 7 days,samo ne znam koliko skida...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

koliko bodova skida nakon 7 dana ne igranja rankeda? pise rank decay starts after 7 days,samo ne znam koliko skida...

 Ako nisi Diamond+, mislim da se ne moraš brinuti. Ako jesi, onda bome peglaš po Ranked. Koliki je decay, ne znam, ne mogu pronaći, ni ne sjećam se da je itko na streamovima spominjao.

 

Citat:

"Rank decay is a real thing in PUBG. If you were ranked diamond or above in the game and you've not played a single game for a week or more, your rank will decay over time. Rank decay will not affect players below that rank, though. Plus, ranks will be reset in between seasons."

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Diamond 3

nije uopce tesko uc u diamond,ne hot dropam nego se vucaram po rubu zone :D

 

vecini se to ne svida ali boli me...

 

 

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...

Ja i frend tražimo suigrače za FPP/TPP normale (svejedno koji mod, ali preferiramo FPP). Jedini je uvjet da imate makar malo mozga i skilla (nismo ni mi profići, ali ponekad znamo odigrati solidno) 

 

Ja mogu igrati popodne/navečer više manje svaki dan. 

 

Ako ste zainteresirani javite se na PM 

 moze, igram FPP, nemam mozga ni skilla, ali imam volje

 

dodaj me

 

https://steamcommunity.com/id/execina69/

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 6:14 (exer1234).
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam opet u potrazi za nekim za duo ili squad, nebitno.

Bitno mi je samo da se igra.

Nick i na steamu i u igri, isti kao na forumu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 20:34 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Novi update...
U rankedu deston zamjenili Vikendijem..to je jedina dobra stvar...u public nastavljaju sa sranjima od uvodenja blue chipa prošli update...sad tactical gear...bez komentara. Vidim dosta negativnih komentara na to pa se nadam da maknu :D
...potpis nije potreban...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Triba nam nekakav vanilla mod; bez self-reza, drona, tactical geara, blue chip detektora i ovog vraćanja sa chipovima, bez minobacača i zolje....

lol
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Do sada je to bio ranked nisi imao nikava sranja nazalost kosooki su resili i to da uniste vec vidim ta blue chip sranja za nekoliko meseci u rankedu.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Šta su tek napravili od starog dobrog Vikendija, teška sramota, opet bolje od užasnog Destona.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da meni nije jasno napravis perfektnu mapu kao Vikendi prva sto bila i onda krenes iz cista mira da menja sve to i dosli do toga da ubace ovaj novi retardirani Vikendi sa jos retardiranim medvedima ideje u rangu desetogodisnjeg deteta. A na sve to i ovaj Deston tesko smece od mape al jbg kidare kazu da je to najbolja mapa ikad sad ti vidi.

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Prvi i drugi vikendi su bili top mape.
Ovaj sad sa svim ovim sranjima mi je katastrofa. Najgora stvar je onaj tornado koji te usporava i damagea I UNUTAR ZGRADA WTFF
lol
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Volim pogledati wackyjacky...nekad dosadan. on to analizira kad igra, ali dobar je :) također mu se ne sviđaju ove blue chip gluposti...možda čak krene ranked igrat radi toga :) e da..još jedna gluparija,skidanje gume..stavljanje iste... haha...
Keep it simple...nadam se da ce popravit..odnosno uklonit..barem blue chip

vikendi..prvi je savršen bio...ali tako su i sanhok promijenili,bio je sramje...da bi ga nakon par mjeseci vratili
...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2023 19:13 (DaNiTo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne vidim da ce ista tu promeniti glupani iz kraftona su se skroz pogubili i jedino sto rade jeste ubacivanje gluposti koje traze kosooka kineska deca. Oni su se skroz okrenuli kineskom regionu gde se igra najvise i igra. Ova igra se nece nikada povratiti na staro dok je imaju u vlasnistvu ovi korejski idioti.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Rekoh, idem probati random duo, ali lik otišao prije nego je timer došao na nulu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neki dan prijavio dvojicu i sinoc dobim poruku da su čiteri, na ocigled! neznam dali sam troje skuzio u 1200 sati ali mi se sad svako malo cini da me ubijaju sumanuto i moram priznati full mi je tesko pobijediti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...

Neki dan prijavio dvojicu i sinoc dobim poruku da su čiteri, na ocigled! neznam dali sam troje skuzio u 1200 sati ali mi se sad svako malo cini da me ubijaju sumanuto i moram priznati full mi je tesko pobijediti!

 A sad još i Blue Chip Detector (navodno ga miču u srijedu kompletno iz igre), pa Drone, više nisi siguran.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://pubg.com/en/news/6453

 

Novi patch došao pred 2 dana, maknuli su glupi blue chip detector 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2023 3:10 (Baldurion).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Od zadnjeg patcha tu i tamo kad ocu pogledati replay matcha na loading screenu zabloka da moram alt+f4

Nekuzim kako da sad kupujem stvari tj chestove kad za iste dobijem dvoznamenkaste bodove kroz igru a chestovi i dalje kostaju četveroznamenkastu brojku?

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2023 23:09 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice