PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.289.091
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Što je sinoć/noćas bilo cheatera u igri, to nije za povjerovati. Aimbot na aimbotu i to neki glupi. Znači stojim iza zida, lik me u nijednom trenutku ne vidi, samo odjednom puca u zid, kao da mu aimbot ne kuži zid. I onda raznorazni prefire headshoti, headshoti u vožnji, u dimu, onda gledam deathcam ili replay likovi se totalno očito okreću ka neprijateljima instantno, prate kroz zidove...

Bit će da je Krafton opet ugasio anticheat, zna im se to dogoditi, nine prvi put.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, odigrao meč sa Streamerom RolliPolliTTV, iako, on ovaj put nije dugo poživio:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako moš igrat sa 150 pingom

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

a je iritantan...što ga melje toliko,ja bi ga mutao odma :)

 

kakav net imas da je takav ping?

...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

Kako moš igrat sa 150 pingom

 

DaNiTo kaže...

a je iritantan...što ga melje toliko,ja bi ga mutao odma :)

 

kakav net imas da je takav ping?

 Igrali smo na North America serveru (on me pozvao u Squad kao viewera kod njega).

 

A njegov glas, a fura se na to... Ipak, ukupno, lik je zabavan i pristojan igrač, po meni.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2023 21:09 (TomoR).
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Evo, odigrao meč sa Streamerom RolliPolliTTV, iako, on ovaj put nije dugo poživio:

 Rollipollipotamus? Nisam još igrao s njime, ali jesam s CDome...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
6 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel claimao tko sa PRIMEgaminga booster pack(pise na kraftonu da je claimano) i kada mu je stiglo ingame?

Cekam vec 3. dan. Na krafton su mi linkani steam, twitch i amazon.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2023 9:14 (Aportus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Aportus kaže...

Jel claimao tko sa PRIMEgaminga booster pack(pise na kraftonu da je claimano) i kada mu je stiglo ingame?

Cekam vec 3. dan. Na krafton su mi linkani steam, twitch i amazon.

 

Dođe odma, ingame odeš pod "customize" pa utility i tamo pod "crates & keys" imaš kutiju od prime-a koju je potrebno otvoriti da bi dobio sve navedeno

 

EDIT:

-pod uvjetom kada stisneš na ovaj LINK, imaš poruku kao na ovom SCREENSHOTU

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2023 14:05 (p4wner).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
isti problem i samnom, cekam 3 dana, neki govore da relinkanje rijesi problem, no ne i kod mene..
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

meni je pomoglo relinkanje accounta.

 

 

Thanks for writing to PUBG support.
 
We understand that you have claimed the Amazon Prime rewards but haven't received them in your game account yet. Not to worry, I will assist you with it.
 
Could you please try unlinking the Amazon account from your Krafton account and then re-link it to your Krafton account. This helped many of the players to get the rewards.
 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Konačno dolazi dugo traženi revive system za mape Erangel, Miramar, i Deston (skoro pa identičan revive system kao u apex-u) sa patchom 23.2!  

 

Pojašnjenje zašto nisu stavili revive na sve mape:

Smaller maps have shorter play times, making it faster to start a new game upon death. And we've decided to add the Recall system exclusively to maps without the existing Comeback BR.

 

To je po meni daleko najznačanija stavka ovog patcha, a bogami i ostale stavke su super!

 

 

 

Još jedna jako bitna stavka patcha je ta da sada možete knocked down kolegu dignuti i odnjeti u vozilo za slučaj brzog bijega :)

 

 

 

Još jedna fora stavka je to da će vam se sada na mapi prikazati ikona vašeg vozila koje ste zadnje koristili (u slučaju da zaboravite gdje je ste vozilo ostavili što je po meni super)!

 

Vezano na stavku vozila, ubacili su i timer od 3 sekunde kada izlazite iz auta u vožnji preko 60km/h (koliko puta vam se desilo da ste slučajno stisnuli F, sada to više neće biti slučaj) 

 

 

 

Za kraj, uvesti će i CLAN sistem 

 

 

Patch notes: https://pubg.com/en-eu/news/6292

 

tl:dr video:

 

 

detaljnije:

 

 

 

Po meni će se dosta ljudi vratiti igri, makar nakratko :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 17:24 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedino dobro da se nokan moze u auto stavit :) ovo ozivljavanje i razni gulak gluposti mrzim...pa ako si mrtav mrtav si..kakva vracanja...dobro pa nece u ranked to..

...potpis nije potreban...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

Jedino dobro da se nokan moze u auto stavit :) ovo ozivljavanje i razni gulak gluposti mrzim...pa ako si mrtav mrtav si..kakva vracanja...dobro pa nece u ranked to..

Sva sreća pa si u manjini jer inače ne bi uveli ove super stvari da većina ljudi drugačije razmišlja, ali normalno, svatko ima pravo na svoje mišljenje   Tebi je recimo draže čekati suigrače po 25-30min ako slučajno krepaš u startu meča što je čak i vrlo često ako igraš agresivno, nego da te se uspješno revive-a? (biti će i kempanja tih revive spawnova + trebat će 10 sekundi da se aktivira taj respawn point, tako da će biti taktiziranja u krugovima kasnijim, a i neće biti tako lako reviveat-i tvog suigrača jer neće biti stalno aktivan respawn point ako ga već netko koristi (što je super). Ako sam dobro vidio do faze 7 će raditi taj revive system što je oke).

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 1:23 (Baldurion).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja i frend tražimo suigrače za FPP/TPP normale (svejedno koji mod, ali preferiramo FPP). Jedini je uvjet da imate makar malo mozga i skilla (nismo ni mi profići, ali ponekad znamo odigrati solidno) 

 

Ja mogu igrati popodne/navečer više manje svaki dan. 

 

Ako ste zainteresirani javite se na PM 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 17:32 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedini koji se raduju ovom patch-u su kidosi  koji nemaju ruke pa su plakali zadnje dve godine da se ubaci gulag kao u warzone pa im je to onda bilo malo jer su shvatili da ni tu nemogu nikoga ubiti pa su krenuli da placu kako treba ubaciti ovo sranje comeback ili kako se vec zove. Na dan kada ovaj patch bude live taj dan pubg zvanicno umire i prestaje da bude igra koja se izdvajala u moru istih dosadnih igara. Mozete me prozivati vredjati ali to je moje misljenje kosooki developeri se vec godinama trude da uniste igru i uspeli su, vec vidim kako ovo nece biti dovoljno kidarama pa ce traziti da se smanji recoil ili takva neka glupost ili legalni wallhack sto da ne cool stufff toliko pozz.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 17:37 (Dzoni95).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imaš već legalni wallhack na Destonu, u vidu Blue Chip Detectora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Prije su nove stvari isprobavali na pubg test verziji a sada to rade na normal mode, srca da igram samo ranked i da to ne diraju, ovako stalno nesto novo, previše za nas senilne. Neka jednostavno naprave pubg2 sa laserina, teleportacijom i gulagom, dvospolcima..
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...
DaNiTo kaže...

Jedino dobro da se nokan moze u auto stavit :) ovo ozivljavanje i razni gulak gluposti mrzim...pa ako si mrtav mrtav si..kakva vracanja...dobro pa nece u ranked to..

Sva sreća pa si u manjini jer inače ne bi uveli ove super stvari da većina ljudi drugačije razmišlja, ali normalno, svatko ima pravo na svoje mišljenje   Tebi je recimo draže čekati suigrače po 25-30min ako slučajno krepaš u startu meča što je čak i vrlo često ako igraš agresivno, nego da te se uspješno revive-a? (biti će i kempanja tih revive spawnova + trebat će 10 sekundi da se aktivira taj respawn point, tako da će biti taktiziranja u krugovima kasnijim, a i neće biti tako lako reviveat-i tvog suigrača jer neće biti stalno aktivan respawn point ako ga već netko koristi (što je super). Ako sam dobro vidio do faze 7 će raditi taj revive system što je oke).

 a nazalost u manjini sam,ili mozda nisam :) 

 

nije mi drago cekat ,ali jbg ne dogada se to tako cesto da letim ko muha bez glave u startu 

bit ce tu kampiranja oko tih tornjeva,neka i bude...

 

jednostavno volim realno stanje (ako je to moguce naravno) 

 

...potpis nije potreban...
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...
Baldurion kaže...
DaNiTo kaže...

Jedino dobro da se nokan moze u auto stavit :) ovo ozivljavanje i razni gulak gluposti mrzim...pa ako si mrtav mrtav si..kakva vracanja...dobro pa nece u ranked to..

Sva sreća pa si u manjini jer inače ne bi uveli ove super stvari da većina ljudi drugačije razmišlja, ali normalno, svatko ima pravo na svoje mišljenje   Tebi je recimo draže čekati suigrače po 25-30min ako slučajno krepaš u startu meča što je čak i vrlo često ako igraš agresivno, nego da te se uspješno revive-a? (biti će i kempanja tih revive spawnova + trebat će 10 sekundi da se aktivira taj respawn point, tako da će biti taktiziranja u krugovima kasnijim, a i neće biti tako lako reviveat-i tvog suigrača jer neće biti stalno aktivan respawn point ako ga već netko koristi (što je super). Ako sam dobro vidio do faze 7 će raditi taj revive system što je oke).

 a nazalost u manjini sam,ili mozda nisam :) 

 

nije mi drago cekat ,ali jbg ne dogada se to tako cesto da letim ko muha bez glave u startu 

bit ce tu kampiranja oko tih tornjeva,neka i bude...

 

jednostavno volim realno stanje (ako je to moguce naravno) 

 

 Da dosta to neralno zgleda, ko neki teski sf, bezveze! trebali su to pojednostaviti ko u recimo bf i sl.

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ok, ako ti frend pogine u prvoj/drugoj fazi, trebaš imati šansu vratiti ga u igru, a ovo sve do faze 7 i to da i u kasnijim fazama pada bez ikakve opreme iz aviona, to je debilno.

Trebali su napraviti nešto tipa; tko pogine u prvoj, drugoj ili trećoj fazi, možeš ga pozvati natrag, kasnije ne, i da se vraća s ruksakom lvl1 uz neki pištolj, metke, 5 bandaža i jedan boost.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Za sad ne vidim problem oko novog patcha. Mislim da će biti zabavnije nego do sad. Nećeš biti tolko punishan ako imaš neki early engagement u squad/duos što znači da će bit manje skakanja na rubove mape i više akcije, bit će manje kampiranja na početku igre jer ćeš se htjet pokefat ako skočiš u neki hot drop ili blizu hot dropa, bit će manje kampiranja i čekanja u mid game jer će biti više igrača živo, nadam se da će se dosta prorijedit gameplay pattern lootanja prvih 5 minuta pa onda 20 minuta hodanja po mapi ili kempanja nekog compounda na sredini mape, isto tak se nadam da se budu igrači vratili u PUBG zbog ovog feature-a (koji svi ostali veliki BRovi imaju i ne vidim baš da se nešto previše žale na to) što opet znači više igrača, a manje botova, a moguće da bude i priljeva novih igrača jer dosta ljudi koje znam su rekli da bi igrali PUBG kad bi PUBG imao neki revive sistem kao u Apexu. Da ne kažem kolko puta se raspao squad jer jedna osoba umre u prve dvije minute pa treba čekat sljedećih 20-25 da završi game. To je po meni najgluplja stvar u ovoj igri. Znači ja koji sam u igri agresivan, rusham, pusham, knockam trojicu u enemy timu i četvrti me dovrši dok moj tim ne dođe, sad sam ja punishan i ja moram čekati 20 minuta da moj squad dovrši igru jer smo eto htjeli skočiti negdje u sredinu mape i imat malo akcije, a ne na kraj mape sigurno se izlootat. Ne znam za vas ostale, ali meni osobno je to early umiranje u squadu pa čekanje da ostatak ekipe završi 20x gore nego da me netko revive-a pa da igramo odmah dalje kao full squad i uživamo, što i dalje neće biti lak zadatak s obzirom na pozicioniranje tih tornjeva za revive (nadam se da su pazili na to) i zvukovno upozorenje koje ti tornjevi daju kad ih aktiviraš.

 

 

U PUBG-u adrenalin ne osjećam ni u prvih 5 minuta lootanja ili borbe s nekim squadom, ni u sljedećih 20 minuta hodanja/kempanja compounda/eventualno koji long range fight ili evo ajde baš rush ako enemy nema full bolju poziciju. Adrenalin lupi u zadnja 2 kruga kad je win blizu i svaki potez je bitan i to se s ovim patchom i ubacivanjem revive-a sigurno neće izgubiti. Jedino mislim da je predugo aktivan taj revive sistem i da bi ga trebali disable-at minimalno u zadnja dva kruga, ali to će vrijeme pokazati kako ga treba poštelati. Patchu ću definitivno dat šansu pa ću vidjet za tjedan dva kako revive zapravo funkcionira i kako utječe na igru.

 
1 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nikad ne dobe ban za Intentional Teamkill - cijeli meč nije ništa rekao... Ubio ga prvi team ljudi na koje je naletio, naravno. Ranked pr0....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Vjerojatno si ga naljutio jer mi se po kretnji čini da je lik htio knockat enemija sa granatom. Pretpostavljam da je u pitanju battle pass misija pa je pukao.

 

Uglavnom, lik je debil.

3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Nikad ne dobe ban za Intentional Teamkill - cijeli meč nije ništa rekao... Ubio ga prvi team ljudi na koje je naletio, naravno. Ranked pr0....

 stari moj ti se u tom crvenilu vidis iz svemira ti su mi najdrazi

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Nikad ne dobe ban za Intentional Teamkill - cijeli meč nije ništa rekao... Ubio ga prvi team ljudi na koje je naletio, naravno. Ranked pr0....

Ovo mi neće nikad bit jasno... Kakav retard moraš bit da ovo ideš napravit radi toga što nisi dobio jedan kill... Ovo je sigurno neko dijete od 15-17 god jer sumnjam da bi ovo išla raditi odrasla osoba (25-30+). Pošalji direktno taj video na pubg support, tamo bi trebao dobiti ban sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2023 20:25 (Baldurion).
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 

Malo sam pregledao settings videe i web stranice. Nisam stavljao profi igrače poput Tgltna jer oni svi koriste najniže detalje i custom rezolucije koje razvuku.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Napravili kolega i ja klan u PUBG pa slobodno pošaljite request ako ste još uvijek clanless i zanima vas poluozbiljan gameplay  - N7Esports

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zna netko zašto mi se dešava da nakon završetka gejma, treba dosta da se vrati u lobby ?

Uglavnom, zapne u onom loading screenu nakon gejma i treba mu puno više vremena da se vrati u lobby, nego je to bio slučaj prije.

Prije nekih mjesec dana sve radilo normalno, igru nisam igrao to vrijeme.

Nekidan upalim i vidim taj problem.

Dal postoji neki način za to riješit ili da idem na reinstal ?

 

Igra je na Samsung 980 ssd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zabranjeniples kaže...

Zna netko zašto mi se dešava da nakon završetka gejma, treba dosta da se vrati u lobby ?

Uglavnom, zapne u onom loading screenu nakon gejma i treba mu puno više vremena da se vrati u lobby, nego je to bio slučaj prije.

Prije nekih mjesec dana sve radilo normalno, igru nisam igrao to vrijeme.

Nekidan upalim i vidim taj problem.

Dal postoji neki način za to riješit ili da idem na reinstal ?

 

Igra je na Samsung 980 ssd.

 Zadnji ssd firmware?

 

Prošao repair igre?

 

SFC windowsa?

 

Dosta mjesta na SSD-U?

 

SSD trim aktivan?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...

ssd zadnji firmware, windows uredan, apsolutno ništa se nije mijenjalo u odnosu na moje igranje prije ove pauze.

Znači sve radi uredno, pa čak i kad ja livam gejm.

Znači jedino kad završim gejm, onda nastane neki problemčić i povratak u lobby traje duže nego je normalno.

Mislim da ću probat reinstal igre, nema mi druge.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice