PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
3 godine
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Igram najčesće popodne i navecer, i7 je 12 gen. No ja sam na 4k, ostale mape rade uredno iako imam osjecaj da su i one postale lagi nakon sto su ubacili ovu novu mapu. Nisam zadovoljan nikako umjesto da nakon ovih godina bude sve bolje ono svako malo sve gore a vjeran sam igrač od early vremena, close combat je i dalje uzasan kao da igra rikne ako dode do fajta unutar par metara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...
Igram najčesće popodne i navecer, i7 je 12 gen. No ja sam na 4k, ostale mape rade uredno iako imam osjecaj da su i one postale lagi nakon sto su ubacili ovu novu mapu. Nisam zadovoljan nikako umjesto da nakon ovih godina bude sve bolje ono svako malo sve gore a vjeran sam igrač od early vremena, close combat je i dalje uzasan kao da igra rikne ako dode do fajta unutar par metara.

 Koristiš li Intelligent Standby Liste Cleaner ISLC?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
3 godine
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pojma nemam o čemu pričaš😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Istina, cheatera nikad više. Pogotovo ujutro kad se osjećaju nesposobno uz streamere i pro igrače.
lol
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...
Pojma nemam o čemu pričaš😂

 PUBG ima ogroman memory leak već dugo. Kroz par sati igre pretrpa standby listu. ISLC čisti listu kada se popuni. Probaj, bude ti PUBG radio znatno glađe.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
yep, igra nakon par partija popuni mi svih 16 gb, a inace stoji na cca 5 gb kad se tek ude u igru
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja nikakav memory leak nemam, kao sto rekoh, igra radi super fluidno, win11 i ram stoji na 10gb. 16imam.

A igrat pubg na 4k je smrtni grijeh, rado bih te izvrijeđao ali nemam sad vremena, na poslu sam.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2022 13:44 (bik).
Moj PC  
2 3 hvala 0
3 godine
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
Ja nikakav memory leak nemam, kao sto rekoh, igra radi super fluidno, win11 i ram stoji na 10gb. 16imam.

A igrat pubg na 4k je smrtni grijeh, rado bih te izvrijeđao ali nemam sad vremena, na poslu sam.

 Nemam takoder nikakvih problema s memorijom imam 32gb,

 Pubg na 4k izgleda stravično dobro! Neprijatelja vidiš čim izviri na 5km tak da

3 godine
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...
Boris grozni kaže...
Pojma nemam o čemu pričaš😂

 PUBG ima ogroman memory leak već dugo. Kroz par sati igre pretrpa standby listu. ISLC čisti listu kada se popuni. Probaj, bude ti PUBG radio znatno glađe.

 Ok znaci instaliram to, neke postavke? imam 32gb rama?

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...

 Ok znaci instaliram to, neke postavke? imam 32gb rama?

 Moje postavke s 32GB RAM:

 

4K ne smeta ako je ekran dovoljno velik i sjediš mu dovoljno blizu. Dobro, tada ne stane cijeli ekran u vidno polje, ali to je druga priča.

 

Za mene, s mojom navikom udaljenosti od monitora i lošim vidom, 32" 1440p je optimalno, baš kao i 24" 1080p.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da malo i ja uletim u temu nakon neigranja 2 godine.
I onda u dva tjedna nagrindam 90 sati #fml.

 

Long story short, nakon malo tvikanja i prtljanja, igra mi radi brutalno na već relativno dotrajaloj konfiguraciji.
Rijetko uz smoke dropa na 120 FPS-a uglavnom je to stabilnih 170+.

 

 

Međutim problem mi je s netom, što nisam nikad mislio da ću imat.

3-4/10 gejmova imam minimalno dva puta Network lag detected gdje mi je igra neresponzivna 3-5 sekundi.
Ok je u fazi lutanja, ali zamislite u fazi fajta kad se pojavi... izdržljiva je logitech periferija što proživi sa mnom, nema šta..

In-game network statistics se normalno zacrveni, a inače imam ovisno o serveru između 25-40 ping.

 

Imam solidnu paricu, novogradnja i A1 gigabitni koaksijalac. Fritz!box modem, cat7 kroz zidove.

Stabilna veza, ali pubg me opako zajebava.. Ranije dok sam igrao warzone nisam imao problema nakon što sam zvao A1 da mi otvore (zaboravio mu ime) port.

Je li itko od vas iskusio išta? Ili još bolje našao rješenje.

Tnx.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Da malo i ja uletim u temu nakon neigranja 2 godine.
I onda u dva tjedna nagrindam 90 sati #fml.

 

Long story short, nakon malo tvikanja i prtljanja, igra mi radi brutalno na već relativno dotrajaloj konfiguraciji.
Rijetko uz smoke dropa na 120 FPS-a uglavnom je to stabilnih 170+.

 

 

Međutim problem mi je s netom, što nisam nikad mislio da ću imat.

3-4/10 gejmova imam minimalno dva puta Network lag detected gdje mi je igra neresponzivna 3-5 sekundi.
Ok je u fazi lutanja, ali zamislite u fazi fajta kad se pojavi... izdržljiva je logitech periferija što proživi sa mnom, nema šta..

In-game network statistics se normalno zacrveni, a inače imam ovisno o serveru između 25-40 ping.

 

Imam solidnu paricu, novogradnja i A1 gigabitni koaksijalac. Fritz!box modem, cat7 kroz zidove.

Stabilna veza, ali pubg me opako zajebava.. Ranije dok sam igrao warzone nisam imao problema nakon što sam zvao A1 da mi otvore (zaboravio mu ime) port.

Je li itko od vas iskusio išta? Ili još bolje našao rješenje.

Tnx.

 takoder na a1, ping mi je od 12-25ms, od kad sam presao na optiku ni da trzne, huawei ruter! normalno sve žicom spojeno!

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evo za groznog jedan chiter od jucer sto sam prijavio, sad moš reci da si ih vidio 6..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
uh strašno, ban 24h.... bokte nedo jesu oni normalni, perma ban i nema oporavka a ne ovako
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da to je baš glupavo, još ranked gameplay, lik je prolazio kroz sve zidove u zgradi, nas par ga prijavilo i onda dobije ban 24h..

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2022 18:14 (bik).
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

A prvo ide 24h pa kao analiziraju i dobije 3 dana, 10 dana ili trajni.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prije kad bi pisalo lag detected nestalo bi u tisucinki i dalje igraš najnormalnije, zadnjih par mjeseci nema šanse da se spoji moram ponovno restartat match, u pozadini sve funkcionira? Jel ima kakvo riješenje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Odigrao danas 3 meča u Casual (dakle protiv max 11 živih igrača) - u svakoj me ubio čiter...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Odigrao danas 3 meča u Casual (dakle protiv max 11 živih igrača) - u svakoj me ubio čiter...

 Da, to je sada često jer - botovi ne reportaju (to je sinoć moj frend bubnuo), na što sam ja dodao "a i ipočetnik, ako ga ubije igrač lvl500 ne pomisli odmah na cheat".

LVL 500, igra s botovima i koristi wallhack, aimbot, damage modifier (puca rafalno s mk12 s štetom od Kar98) i tko zna što još... E sad, dali je to ukradeni acc pa vara, ili je panjina nakon više stotina sati igre prošvicao...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koji je vrag s ovim lamborghinijima, nit mogu otvorit ovaj kontejner, nit ga mogu vozikati okolo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Koji je vrag s ovim lamborghinijima, nit mogu otvorit ovaj kontejner, nit ga mogu vozikati okolo

Fulao si marku, nije Lamborghini nego otpad od McLarena.

Jesi otključao/kupio vozilo/skin? Ako nisi, kako misliš otvoriti kontejner i vozikati ga?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

da li tko igra? neda mi se solo ili sa random igracima, pa ako netko zeli od vas neka mi se javi slobodno, inace nisam neki igrac zasada, tek sam poceo prije nekih 2 3 mjeseca, ali imam vec par wina..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako ima netko da još uvijek igra pubg neka mi se javi na PM. Imam oko 1100h u igri i mislim da sam neki prosjek što se tiče skilla. Preferiram igrati duo. Igrao sam ranked prije, ali to je baš teški tryhard i jednostavno mi se neda više zaje*avati sa tim. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mozete mene dodat slobodno tko igra, isti nick kao na forumu

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Kad dolazi Vikendi? Nešto sam čitao prije zime
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Najbolja mapa!
lol
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako koga zanima, danas je počelo "svjetsko PUBG prvenstvo". Trajat će oko 3 tjedna. Igra i tim koje je sastavljen od naše gore listova, Entropiq.

 

Možete pratiti ovdje:

https://www.twitch.tv/pubg_battlegrounds

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ako ima neko ko igra solo a htio bi igrat duo u fpp-u samo, slobodno nek se javi (moze i u PM).

Igro prije, sad bi se vratio opet aktivno malo napucavat ali nemam sa kim, nisam hc i trazim chill i zajebanciju od gejmova

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tony096 i ja igramo pa ako neko hoce da se pridruzi bilo bi super

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG Global Championship za dva dana ulazi u zadnju fazu - Grand Final. Od 32-e ekipe, 16 ih je dobilo mjesto tamo kroz razne kvalifikacije. 

 

Danas je zadnju šansu za Top 16 imalo 4 ekipe od 19 - od toga su 3 europske ekipe prošle - Overpeekers (igrači bivšeg Team Liquida), Faze Clan i "naš" Entropiq).

 

Natjecanje se nastavlja za dva dana, raspored, te dosadašnji rezultati se mogu vidjeti ovdje:

https://twire.gg/en/pubg/tournaments/tournament/1197/pubg-global-championship-2022/leaderboards?round=grand-survival&group=

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 18:06 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice