PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.288.685
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ping lock može raditi jedino ako će banirati sve VPN adrese; ili ako će uzimati ping iz klijenta, a ne od servera prema prvom IP-u kojeg vidi (kad netko koristi VPN, server vidi IP VPN-a, a ne IP igrača - pa onda vidi i manji ping)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako god bilo izgubili su dosta igrača sada sa ovom novom glupom mapom, i desync je koma na njoj te veliki minus maknuti Vikendi...

 

Ja je više skoro pa i ne igram jer se toliko izživciram da to nisu istine... digao sam si rank u CS:GO sa GN1 na MG

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja upravo skidam APEX , jer je ovo koma postalo mozda pocnem ponovno igrat ukoliko vrate vikendi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Ja upravo skidam APEX , jer je ovo koma postalo mozda pocnem ponovno igrat ukoliko vrate vikendi.

 sad ces se tek usrecit, isto govno drugo pakovanje , usto samo jedna jedina mapa, uzas

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je Vikendi isto bila omiljena ali na njoj nikad nisi mogao da igras solo samo duo, sqvad. Msm da bolje da su stavili Karakin umesto Miramara a da ne diraju Vikendi ali oni su majstori da zajebu nesto. Inace od 6.1 update-a igra nije vise igriva na procesorima sa 4 jezga i tu su nesto ujebali opasno. 

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jebo ja njima mater i sve. Boli me klinac više.

 

Uninstall ko kuća. Znam da jedan rageani igrač njima ne znači ništa, ali nadam se da će se bar nekom štucati od mojih majkojebavajućih poslanica koje šaljem:

svim Kinezima,

svim govnjivim VPN korisnicima,

svim čiterima (posebno ovoj kategoriji do sedmog pokoljenja sve jebem),

svim Turčinima s pingom 150 bez VPN-a,

svim strimerima koji reklamiraju VPN kako bi još više igrača čulo za to i jebavalo sistem.

 

5 faking gejmova, 2 puta zbog desynca, 2 puta zbog jebene mehanike igre i 1 zbog čitera. U 5 gejmova nikog nisam ubio.

I ne, nisam loš..  Hvala na pitanju.

 

Pri dropu se sve dogodilo.

Unutar prvih 10 killova u gameu sam bio.

 

 

Moje stanje uma i živaca su meni ipak važniji od ovog smeća u koje sam uložio dolare i dolare mimo kupovine keya.

Imam 2-3 sata preko vikenda, maksimalno da igram ovu igru i da ja trošim na ovakve scenarije.

Nećeš više. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 21:47 (sudy_freak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra zadnjih mjeseci mislim od nove sezone i ovih sranja sa novom mapom meni osobno radi gore no ikad. Fps katastrofa a pc mi nije zadnja kanta. Prije sam imao preko 100 fps jedino u Yasnaji bi varirao ostalo ko mlijeko i sad su usrali da je na momente ne igrivo. Evo sad dsync nakon 2. partije puce server izgubio sam volju da igram ovo smece.

Xatta6_BIH
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Official Team Deathmatch & Arcade Mode Leaked | PUBG #137

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dzoni95 kaže...

Meni je Vikendi isto bila omiljena ali na njoj nikad nisi mogao da igras solo samo duo, sqvad. Msm da bolje da su stavili Karakin umesto Miramara a da ne diraju Vikendi ali oni su majstori da zajebu nesto. Inace od 6.1 update-a igra nije vise igriva na procesorima sa 4 jezga i tu su nesto ujebali opasno. 

 da, da bome poceo pubg dobro mi kuriti 12 thredova, jos gledam koji se k desava hvala na infu nisam za to ni znao

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

potvrđujem sve navedeno,drago mi je da nisam zabrijao ....

riječ je o i5 3570k 4.8 ghz ...igra radila ko svila nevjerovatno ram na 2133 mhz c10 .....

- update 6.1 dosao ....cpu usage na sve 4 jezgre konstantno 100% .... frame dropovi ...kreša se igra random ... idiotarija

4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da da ja imam i5 3470 tj imao do pre neki dan igra radila odlicno do update-a kada su dodali onu krv. Do tada bio na nekih 80, 70% sada konstantno na 100% nekad malo padne na 90  i to sve sa ugasenim vsync inace sa ugasenim zakuca na 100% . Ne preporucujem nikom ko hoce da se ponovi sa novim procesorom nista ispod ryzen 5 1600 jer ima 6 core i 12 thr ne preporucujem ni intelove i3 8,9 generacija msm da za gejming vise nije dovoljno 4 jezgra. Msm ako ne zelite vise od 60 fps za to moze da prodje

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 18:32 (Dzoni95).
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

https://forums.pubg.com/topic/397098-hard-fps-drop-stutter-100-cpu-utilization-issue-reports/page/6/ tu na njihovom forumu je bas rasprava oko 6.1 i izvođenja na 4 jezgrenim cpu ....kažu da rade na tome :s... tko zna mozda su ih sjebali ryzeni pa su kod vise za njih optimizirali ali zato kriplali kod za 4 jezgrene cpu ...nemam pojma samo vidim simptome o uzrocima nagađam

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam igrao na alienware 13 r3 i5 7300hq (i5 2300) gtx 1050 prije 2 godine radio mi je na oko 60-70 fpsa dropovi na oko 40 moglo bi se reci katastrofalno iskustvo.Zatim sam igrao na i7 7700hq (i7 3770)  koji ima HT i gtx 1060 radila je lock 75fpsa a islo je i vise ali nisam htio forsirat radi temperatura na laptopu.Sada na ryzenu 3600 i rtx 2060 radi oko 144fpsa sa dropovima na 115 avg 126...

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 18:56 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Svima dropa sad zavisi ko kakav komp ima ko ima slabiji dropace mu vise. Zato kazem igra je posle zadnjeg updata jako nestabilna nesto su zajebali, a citere da i ne spominjem katastrofa nije ni cudo sto polako igru svi napustaju. Kostantno se trude da uniste igru ubacuju neke mape kao da je njihov krajnji cilj bio da postanu nesto kao COD a da je BR bila samo platforma ako me razumete.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Službeni video:

New Update - Team Deathmatch | PUBG

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hoce biti loot ili ce se ulazit sa oruzijma i attachmentsima po zelji ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Hoce biti loot ili ce se ulazit sa oruzijma i attachmentsima po zelji ?

 Ako sam dobro shvatio, imat ćeš na izbor nekoliko load-out-a pa ulaziš s njima. Također, slično BF TDM-u, trebao bi se spawnati blizu teammate-ova.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
pozdrav,nikako u zadnjih 10-ak dana da uđem u gejm di je ping ispod 70,prije sam redovito oko 30-40 nekad i 26 najniže,možda je do mog interneta al mjerio sam ping test normalan je 33-34 do Beča
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 9:25 (dejo74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

 

"Second, Snipers and DMRs are really strong on Karakin.

We’re going to try an updated loot setting that will increase meds, while reducing bandages, SRs, DMRs, and the Win94. We know many of you prefer these guns on Karakin, but we feel that Karakin needs a little more risk for the reward of these weapons. To help mitigate this adjustment a bit, we’re adding the G36C and MP5K to Karakin as requested by many of you when Vikendi started its vacation. Also, we have adjusted the care package airplane speed to move faster across the island."

 

Yey!

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
I imeni je zadnji tjedan ping 100 a prije bio 20.
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
I imeni je zadnji tjedan ping 100 a prije bio 20.

 spojio sam ga na mob 4g isti đavo do igrice je

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dva moguća razloga:

ugašeni EU serveri i spaja se na UK il tak negdje.

Igra prikazuje pogrešan ping poslije updatea.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ili imaju problema s brojem igraca pa nas bacaju sve u isti koš ili su stvarno debili pa sa svakim patchom useru sve vise, ili manjak sredstava pa gase servere. Jos mi nije jasno zasto su izbacili Vikendi? Koja je poanta, sto je pisac htio reci?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Vikendi nisam mogao pronaci match u jutarnjim satima cak i po 10 min a inace nade bez problema , vjv. je player base bio slab na Vikendi iako sam ja igrao vecinom samo vikendi i bila mi je omiljena mapa.Pubg je u zadnjih godinu dana pao opako ispod milion aktivnih igraca da se ne lazemo 500000 igraca je i dalje super playerbase igra ima problema sa cheaterima i sumnjam da ce to otic u dobrom smjeru.

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG Corp. did ping lock tests in EU last month. Ping lock coming soon!

 

reddit

 

 

Yes. We tested this last month in EU and will likely do it again in EU and NA.

It has matchmaking implications and also implications for players with bad ISPs.

It needs to be done correctly. We have two addt’l features coming to help those players continue to enjoy the game.

link na tweet genexp je inače studio direktor PUBG-a i ako on to kaže i da je napisao, ovo je brutalna novost i možda najveći patch koji bi mogao pogoditi PUBG.
Nikakvi TDM-ovi, Karakini i pizdarije.

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon dugo vremena ekipa i ja gustali u karikinu, opet se poceli svaku vecer okupljat. Sinoc usli, hladan tus.

Kao nekakav loot balance, a oni makli sve karove, m24 i sl.

Baš bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Bar se ping stabiliziro nije više 80-90
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
  • Kako ovi krenuli na kraju cemo samo sakama ubijati jedni druge nece biti pusaka. 
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
Ili imaju problema s brojem igraca pa nas bacaju sve u isti koš ili su stvarno debili pa sa svakim patchom useru sve vise, ili manjak sredstava pa gase servere. Jos mi nije jasno zasto su izbacili Vikendi? Koja je poanta, sto je pisac htio reci?!

 Gube igrače. Sa svakim updateom igra je sve lakša i prilagođenija klincima plus kaj realno ničeg novog nema osim mapa i pokojeg oružja. Za 10g niko ne bu ni igrao na PCu već sam ona konzolama a prosjek godišta igrača će biti 18g.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 17:44 (gnomisa).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice