PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.841
|
čitano: 1.288.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jucer napokon ja i moj squad winali.... Miroljubljiv sam pa nisam nikog ubio...doduše pogodio sam ih al nema killova :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 7:14 (dado16).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...

Jucer napokon ja i moj squad winali.... Miroljubljiv sam pa nisam nikog ubio...doduše pogodio sam ih al nema killova :)

 Kao što je jedan lik na redditu napisao. Ovo je survival igra, nije bitno ubiti nego preživjeti do kraja. :D

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ljudi isplati li se dati 30$ za igru?

Stvarno mi se svida na prvi pogled, i uzeo bih, ali sam teski zagovornik ne kupovanja early access igara, zbog ark-a, zbog day-z zbog h1z1, sve su to early access stare 2-3 godine i nisu maknule nigdje.

btw, ako i uzmem moze li to moj pc gurati?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moze gurati bez problema

 

p.s. uzmes igru za 15$ ;) 

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

di ima za 15 dolara?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Necto kaže...

Moze gurati bez problema

 

p.s. uzmes igru za 15$ ;) 

 Uzeo bih i ja za 15

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://plati.ru/games/playerunknown-180-s-battlegrounds/657

 

Proces nakon kupnje:
> ukljuciti Ruski proxy > kreirati novi steam acc > aktivirati igru na njemu > i aktivirati family sharing prema tvom glavnom acc > odlogirati se > iskljuciti proxy

i dalje nastavis normalno na svom glavnom accountu.

Ukratko, sve sto radis na tom sporednom acc moras raditi sa ukljucenim ruskim proxyem.
Cak i registraciju tog novog accounta online ako ga registriras preko browsera.

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Od kad sam poslao ovdje link za plati.ru pola accountova se rasprodalo za battlegrounds haha...cak je jedno vrijeme bio za 14, sad raste cijena i na rusima
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Weekly patch of 2.4gb. Prvi u nizu sa navodnom optimizacijom.

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/646671482173785407

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Weekly patch of 2.4gb. Prvi u nizu sa navodnom optimizacijom.

http://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/646671482173785407

 Najbitnije od najbitnijih stavaka : povecan zvuk koraka.... napokon

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Necto kaže...

https://plati.ru/games/playerunknown-180-s-battlegrounds/657

 

Proces nakon kupnje:
> ukljuciti Ruski proxy > kreirati novi steam acc > aktivirati igru na njemu > i aktivirati family sharing prema tvom glavnom acc > odlogirati se > iskljuciti proxy

i dalje nastavis normalno na svom glavnom accountu.

Ukratko, sve sto radis na tom sporednom acc moras raditi sa ukljucenim ruskim proxyem.
Cak i registraciju tog novog accounta online ako ga registriras preko browsera.

 Znaci, skinem neki proxy software, tipa SafeIP, i pokrenem ga, kreiram novi acc na steamu i aktiviram igru i djelim i izidem i to je to.

Zanima me sljedece, na plati.ru svi steam gift, znaci da moram platiti i onda mi netko posalje gift? da li je moguce primiti gift ako je novi acc, znam da ne mozes dodati nekoga u prijatelje ako ti je novi acc, nego moras a starog dodati taj novi.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Lol, stavili danas patch, pa ga vratili, skida se dva puta po ~2.5GB.

 

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/849939281011367939

 

Loše je optimizirano za sad, ali djeluje OK igra, pogotovo ako igraš sa ekipom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodye kaže...
Znaci, skinem neki proxy software, tipa SafeIP, i pokrenem ga, kreiram novi acc na steamu i aktiviram igru i djelim i izidem i to je to.

Zanima me sljedece, na plati.ru svi steam gift, znaci da moram platiti i onda mi netko posalje gift? da li je moguce primiti gift ako je novi acc, znam da ne mozes dodati nekoga u prijatelje ako ti je novi acc, nego moras a starog dodati taj novi.

 Ne triba cak ni zaseban program mozes jednostavno postaviti proxy preko browsera kojeg koristis, tamo u opcijama pod advanced>network>connections

Odaberes tu s liste neki IP i upises ga tamo ... https://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-ru/

 

Yup nemas problema s primanjem gifta na novi acc, platis i dodje ti na email link na gift na kojeg kliknes kada si aktivirao proxy i ulogirao se na taj drugi acc.

Potpis:
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Lol, stavili danas patch, pa ga vratili, skida se dva puta po ~2.5GB.

 

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/849939281011367939

 

Loše je optimizirano za sad, ali djeluje OK igra, pogotovo ako igraš sa ekipom.

 ispravak maleni: oni koji nisu skinuli prvobitni update, nece trebati nista skidati.... 

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Necto kaže...
goodye kaže...
Znaci, skinem neki proxy software, tipa SafeIP, i pokrenem ga, kreiram novi acc na steamu i aktiviram igru i djelim i izidem i to je to.

Zanima me sljedece, na plati.ru svi steam gift, znaci da moram platiti i onda mi netko posalje gift? da li je moguce primiti gift ako je novi acc, znam da ne mozes dodati nekoga u prijatelje ako ti je novi acc, nego moras a starog dodati taj novi.

 Ne triba cak ni zaseban program mozes jednostavno postaviti proxy preko browsera kojeg koristis, tamo u opcijama pod advanced>network>connections

Odaberes tu s liste neki IP i upises ga tamo ... https://www.proxynova.com/proxy-server-list/country-ru/

 

Yup nemas problema s primanjem gifta na novi acc, platis i dodje ti na email link na gift na kojeg kliknes kada si aktivirao proxy i ulogirao se na taj drugi acc.

 Hvala opet, tako sam sinoc napravio acc, ali me zanima jos jedna stvar, kako dodati sebe u familly share, znam kako to urdaiti na steam app u windowsu, da li je moguce iz browsera?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nije moguce iz browsera, ali odlogiras se iz steam aplikacije i kad se spojis na proxy udjes na ovaj novi account i napravis share.

Potpis:
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Pitanje za vas koji igrate... kad ste s nekim u squadu i ubiju vas odmah na početku runde, a vaš kompić ostane živ... koliko se čeka do kraja runde, ako kojim slučajem vaš kompić ostane živ do kraja?
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skilledžija kaže...
Pitanje za vas koji igrate... kad ste s nekim u squadu i ubiju vas odmah na početku runde, a vaš kompić ostane živ... koliko se čeka do kraja runde, ako kojim slučajem vaš kompić ostane živ do kraja?

 Spectataš njega ako želiš do kraja kad i on ne krepa,ali možete izaći u bilo kojem trenutnu.

Ti koji krepaš na počeku možeš van, i mislim da možeš napustiti party i odeš u solo ako treba.

 

Ako želi on može isto napustiti igru i odete ponovo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 9:48 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Skilledžija kaže...

Ako želi on može isto napustiti igru i odete ponovo.

A teoretski da izdržiš do kraja runde, koliko to sve skupa traje?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...
Skilledžija kaže...

Ako želi on može isto napustiti igru i odete ponovo.

A teoretski da izdržiš do kraja runde, koliko to sve skupa traje?

~30min

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 10:29 (Jack Sparrow).
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skilledžija kaže...
Jack Sparrow kaže...
Skilledžija kaže...

Ako želi on može isto napustiti igru i odete ponovo.

A teoretski da izdržiš do kraja runde, koliko to sve skupa traje?

 Ako brzo ubiju frenda kratko. Ako kojim čudom izdrži do kraja, a ti si poginuo odmah pri početku, računaj na 30-40 min.

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A jel se dobije vise poena/novca ako se igra u grupi nego kad se igra solo? Nisam jos probala grupnjak pa ne znam...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nastasja0001 kaže...
A jel se dobije vise poena/novca ako se igra u grupi nego kad se igra solo? Nisam jos probala grupnjak pa ne znam...

 Zavisi di završiš i kolko ubijaš.

Ali do sad kad sam igrao sam i bio sam u top10 sam dobivao više nego u duo ili squad. Valjda zato jer iako ti je tim u top10, ipak je više ljudi ostalo živo.

 

Ako si 8 u squadu može značiti da je 20+ ljudi još živo, a u solo znaš da je samo 8.

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nastasja0001 kaže...
A jel se dobije vise poena/novca ako se igra u grupi nego kad se igra solo? Nisam jos probala grupnjak pa ne znam...

 Pazi da Nestašna ovo ne vidi. Svašta bi joj moglo pasti na pamet :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ok, onda i dalje soliram.
I jos nesto, imala sam nekoliko situacija u kojima nisam sigurna dal je moguce drugog igraca upucati kroz zatvorena vrata ili mozda naneti stetu bombom?
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nastasja0001 kaže...
Ok, onda i dalje soliram.
I jos nesto, imala sam nekoliko situacija u kojima nisam sigurna dal je moguce drugog igraca upucati kroz zatvorena vrata ili mozda naneti stetu bombom?

 Smatram da je duo sigurnija varijanta, jer jedno drugome možete pokrivati leđa. Naravno, kad pobijediš u solo queue, to je puno "jača stvar".

 

Zatvorena vrata se mogu propucati, pa vjerojatno i ubiti nekoga kroz njih.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nastasja0001 kaže...
Ok, onda i dalje soliram.
I jos nesto, imala sam nekoliko situacija u kojima nisam sigurna dal je moguce drugog igraca upucati kroz zatvorena vrata ili mozda naneti stetu bombom?

 Neka vrata možeš strgati ako pucaš po njima. Obično vidiš rupu u njima.

TomoR kaže...

 Smatram da je duo sigurnija varijanta, jer jedno drugome možete pokrivati leđa. Naravno, kad pobijediš u solo queue, to je puno "jača stvar".

 

Zatvorena vrata se mogu propucati, pa vjerojatno i ubiti nekoga kroz njih.

 Ja sam više puta došao u top 3 kao solo nego kao grupa. Meni je dosta teže, ali i zabavnije igrati u grupi. Teže jer uvijek kad vidiš jednog lik možeš očekivati i drugoga ili više u blizi, pa se desi da moraš biti strpljiv, a ne odmah odapeti po njema kao u solo.

 

Neki dan smo Pirat, Ceco i ja igrali squad. I plava zona nam bila za petama, 100metar od nas druga 3 lik trče i isto tako plava zona ide za njima. Smješno je bilo nismo pucali jedni po drugima jer smo znali da je to sigurno smrt za oba tima. Na kraju smo našli auto i uzeli im ga pred nosom.

 

Uglavnom ti bodovi su i onako sad bezveze, kupuješ one nekakve paketa, a u njima samo obleka. Tako da ipak bolje se grupirati, nego solo trčati okolo. Čisto radi zezancije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2017 12:09 (Jack Sparrow).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Jadan je onaj kome ja budem čuvala leđa

Ma probaće se i duo svakako, ali trenutno još uživam u solo igri.

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kaj ste sad to svi počeli igrati !? vidim da bum opet nekaj nedovršeno morao kupiti :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nastasja0001 kaže...

Jadan je onaj kome ja budem čuvala leđa

Ma probaće se i duo svakako, ali trenutno još uživam u solo igri.

 Bez brige biti će nam drago da mi tebi čuvamo leđa(zadnjicu).

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice