Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 167.178
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Igra je prebolesno dobra,optimizirana vrhunski i radi glatko ko urica.Bf serijal ali u budučnosti.Ako je ovo budučnost free to play igara onda je to bogami svijetla budučnost za nas gejmere.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
$inke kaže...

Igra je prebolesno dobra,optimizirana vrhunski i radi glatko ko urica.Bf serijal ali u budučnosti.Ako je ovo budučnost free to play igara onda je to bogami svijetla budučnost za nas gejmere.

Uhhhh na 88% je download, jedva cekam

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
16 godina
offline
Re: Planetside 2
$inke kaže...

...Bf serijal ali u budučnosti...

Ili možda jednostavno nastavak originalnog PSa. Čiji razvoj je počeo prije nego je izašao prvi BF.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
offline
Planetside 2

Kakva je igra zapravo? Može li netko pojasniti princip igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
4ucker kaže...

Kakva je igra zapravo? Može li netko pojasniti princip igre?

FPS kombiniran s MMO svijetom, medutim meni ide na 15-20 FPS-ova i nazalost nista od igranja

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
16 godina
offline
Planetside 2

Ukratko, spojiš se na server i spawnaš se kao pripadnik jedne od tri frakcije koje se bore za prevlast na jednom od jako velikih kontinenata. Trebaš zauzimati tuđe baze i braniti svoje. A na raspolaganju imaš više vrsta pješadije i razna vozila i letjelice.

 

Svakako pogledaj par gameplay videa. Igra je ogromna i kompleksna. Pa ju je teško samo u par rečenica opisati. A na kraju krajeva budući da je besplatna najbolje bi bilo da probaš.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Planetside 2
ZC_Someone kaže...

Ukratko, spojiš se na server i spawnaš se kao pripadnik jedne od tri frakcije koje se bore za prevlast na jednom od jako velikih kontinenata. Trebaš zauzimati tuđe baze i braniti svoje. A na raspolaganju imaš više vrsta pješadije i razna vozila i letjelice.

 

Svakako pogledaj par gameplay videa. Igra je ogromna i kompleksna. Pa ju je teško samo u par rečenica opisati. A na kraju krajeva budući da je besplatna najbolje bi bilo da probaš.

  Hvala...

 

Skidam upravo, ali pitam da znam već što me čeka.

 

Što bi s onim sustavom članstva? Obestinilo se ili na neki način propalo?

16 godina
offline
Re: Planetside 2

Ne znam na što točno misliš. Postoji pretplata i oni koji ju plaćaju dobivaju neke povlastice. Ali inače je koliko znam sve dostupno svima. Samo F2P igrači to sporije otklučavaju.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
offline
Planetside 2

evo krenuo download sa prosiebena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Skinuh igru preko Steama. Radi sve normalno osim FPS-a....35-40 je max, a kad sam na području gdje je barem 30-ak ljudi, e onda ide i ispod 20 >_>

 

Malo neoptimizirana ali da se sredit ako se pročačka po .ini file-u i onda je ko po loju {#}

 

Sve u svemu dosta zabavna igra ako igrate s par frendova uz voice chat {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Igra je odlična, dosta customizacije lika, oruzja, vozila, naravno sve se to kupuje poenima, ali fascinira me činjenica da ova free2play igra ima jako puno opcija što se tiče organiziranosti teama, squada, leadera, VOIP-a, onih bitnih stvari koje neki današnji popularni shooteri nemaju. Nije sasvim free2play, ovo bi spalo u "freemium" kategoriju što je i razumljivo jer developeri definitvno zaslužuju zaraditi nešto za ovakvu igru.

 

Samo da je još malo optimiziranija, neznam, meni na SLI-u na Medium postavkama vani vrti 30-40 fps-a. Možda je i do SLI-ja, nisam probao bez..

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
thesekiman kaže...

Igra je odlična, dosta customizacije lika, oruzja, vozila, naravno sve se to kupuje poenima, ali fascinira me činjenica da ova free2play igra ima jako puno opcija što se tiče organiziranosti teama, squada, leadera, VOIP-a, onih bitnih stvari koje neki današnji popularni shooteri nemaju. Nije sasvim free2play, ovo bi spalo u "freemium" kategoriju što je i razumljivo jer developeri definitvno zaslužuju zaraditi nešto za ovakvu igru.

 

Samo da je još malo optimiziranija, neznam, meni na SLI-u na Medium postavkama vani vrti 30-40 fps-a. Možda je i do SLI-ja, nisam probao bez..

Kao i svi MMO-i to je CPU bound igra, znaci treba imat zvijer od proca

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
11 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

igra iko od vas trenutno ?? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Planetside 2

Totalno neigrivo. Pogledajte Moj PC, otključane jezgre, pristojna grafička, iako starija, trebala bi moći gurati igru na low, ali ne, ni tako ne ide. Imam 15-20 sličica u sekundi. Kad gledam u kut neke sobe se popne na 30.

 

U onome što sam vidio, sve je to krasno, ali kad ne mogu igrati kako treba, i optimiziranost nije neka, bb igro. :plač:

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

igram ja sa par kolega, cak smo i usli u jedan "outfit" iliti klan

vise detalja kada se dogovorimo sa leaderom (stranica itd...) , pa ako nam se netko zeli pridruziti slobodno.

 

prica se na engleskom, i for fun je :)

 

inace se i ovdje moze pridruziti nekom outfitu, ja sam svoj nasao unutar igre pod social

http://forums.station.sony.com/ps2/index.php?forums/outfit-recruiting.15/

Pozdrav,Calinjos (BF3 ingame: calinjos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
4ucker kaže...

Totalno neigrivo. Pogledajte Moj PC, otključane jezgre, pristojna grafička, iako starija, trebala bi moći gurati igru na low, ali ne, ni tako ne ide. Imam 15-20 sličica u sekundi. Kad gledam u kut neke sobe se popne na 30.

 

U onome što sam vidio, sve je to krasno, ali kad ne mogu igrati kako treba, i optimiziranost nije neka, bb igro. :plač:

ja sam prije ove konfiguracije imao slabiji CPU (Q8xxx) i igra je radila jedva igrivno na normal.

Sada, sa istim GPU, radi na high savrseno.

 

CPU je naravno OC na koliko god ide, sto bi se dalo zakljuciti kao sto je netko gore postao, da je igra jako CPU bound (sto je i logicno kada se vrti i po par stotina ljudi istovremeno (navodno na kontinentu oko 2000)

Pozdrav,Calinjos (BF3 ingame: calinjos)
12 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Šteka nenormalno. 15 fpsa iman.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 20:43 (Winchester01).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Planetside 2

The Absolute Basics - Navigating the world

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 20:41 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Baš šteta što ide tako loše, barem je meni kakva takva utjeha pomisao da onda nisam bacio tolike novce na i5 heh. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Pozdrav ekipi!

 

Da li se tko susreo sa famoznim G37 errorom (server is down na 98%)?

Pretpostavka je majka svih za*eba, Mass Effect 3 potvrdio izreku!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Planetside 2
PLASMAorLCD kaže...

Baš šteta što ide tako loše, barem je meni kakva takva utjeha pomisao da onda nisam bacio tolike novce na i5 heh. {#}

Jbš grafičke :D

 

i7 je bio najbolji potez koji sam ikad napravio. Grafika se da smanjiti. Ali ako igra ždere procesor onda često nema pomoći.

 

A kupio sam ga zapravo za neke druge stvari a ne za igre :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
protjeran
offline
Planetside 2

također i7... igra klizi

 

 

koji ste server??? 

 

ps. nek netko napravi Outfit

Stay a while and listen...
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 1:29 (pad0branac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

ja igram na i3 sve mi normalo radi :) nije mi do sad niti jedno zastekla igra ili slicno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Super igra ali nedostatak ikakvog tutoriala in game je užas. Igra te ubaci u mapu i kaže snađi se, pa da mi i kontrole objasni malo kamo li koji se vrag događa oko mene.

Meni na mojoj konfi radi sasvim uredu i malo padne FPS tu i tamo ali sve u svemu igrivo. Kad se malo snađem u igri vjerovatno ču više igrati ali do tada gledam ovaj video što je kolega iznad postavio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ako izaberemo jedno carstvo kad prvi puta ulazimo u igru,mozemo li kasnije promjeniti na neko drugo?

EU West:Venom035 EUNE:Korleone035
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

Mislim da ne ali mozes kreirati novog lika.

11 godina
offline
Planetside 2

Jel radi EU verzija?Ako da,da li bi mi mogao netko poslati link

gdje je mogu skinuti?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Planetside 2

Ja mogu samo potvrditi da Steam verzija radi normalno.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Planetside 2

a da svi dođemo na isti server?!?!?!? 

 

 

Stay a while and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Planetside 2

Svaki put kada pokušam pokrenuti igrica mi se crasha, več sam  dva puta download-ao i uvijek isti problem

Pronašao sam neke fix-ove ali ništa ne pomaže.

 OS:Windows 8

BF3:crna_bandera
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice