Oriđiđi GTA 4

poruka: 21
|
čitano: 9.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

Jel se meni iplati uzimat ga kao original?Neodlučan Može link gdje je najjeftiniji?

Može li ga se instalirat na 2 kompa uz isti product key?

Koliki je patch (mb)?

Radi li MULTIPLAYER na ilegalnom primjerku?Nevinašce

 

hvala.Namigiva

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 22:34 (Hex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

radi na ilegalnom primjerku, ja ga igram na piratskoj verziji. samo traži CRACKED servere i možeš igrat. ja ne kanim kupovat a tebi na volju

 

Gigabyte GA-MA78G-DS3H, AMD Phenom X4 9850-3.0Ghz OC@Zalman 9700LED, 2x2GB DDR2 864Mhz OC, HDD 500GB, GF 9800GT 512MB
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
Hex kaže...

Jel se meni isplati uzimat ga kao original?Neodlučan

 
Uvijek ti se isplati original ako ti je zabavnije. Moja dva frenda su s originalima upala online i sretni su kao mala djeca. Probaj jel ti je zabavno na piratskim serverima.


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
16 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

GTA4 kao download

 

Original i radi super.

Tamo sam i ja kupio i nemam primjedbi

Ako hoceš možeš narucit DVD ili samo kao download

 

 

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 11:44 (LUXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4

Luxx, jesi kada narucivao igre na DVDu s ovog linka?  (nisam te skuzio da li si uzeo GTA4 digital download ili na DVDu)

Pred neko vrijeme sam pokusavao naci nekog distributera koji bi mogao poslati igre postom (s Amazona ne moze), jer su cijene originala vrlo primamljive u usporedbi s domacima, tako da - palac gore za link! :-)

 

16 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

GTA4 sam kupio kao download a prije dan dva sam narucio FEAR2 kao DVD.

Ubacio sam moju adresu i ima u izborniku hrvatska pa i šalju u HR.

Samo se izabere nacin slanja Europe i cijeli svijet(košta nekih 4 funte) i nema frke.

Dođe mail kao potvrda da si narucio i da ce igra stici na release day.

Dakle šalju ju par dana prije releasa i stiže na dan kad igra bude u ducanima.

Po meni super

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4

stvarno je, odmah sam isao traziti u delivery options da vidim da li salju i u Hrvatsku (sto mi je i bio cilj); ne znam zasto Amazon ne moze, ali sada to vise i nije bitno - hvala jos jednom, idem i ja narucivat :-)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
@luxx

mozes mi molim te pogledat ovaj link: nije mi bas jasno kako je download 3 puta skuplji od box verzije ili sam nesto krivo shvatio...

http://www.game.co.uk/PC/Racing/~r329191/Test-Drive-Unlimited/
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
15 godina
offline
RE: Oriđiđi GTA 4

kad klikneš na download dobiješ cijenu od 14.37. ali to je još uvijek skuplje od DVDa. kupi u kutiji.

16 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

Nemam pojma zakaj je skuplje.

Nisam im ja admin.

NAđeš kaj ti paše i kupiš i dobro je.

Jeftinije nego kod naših lopova je sigurno

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
LUXX kaže...

Nemam pojma zakaj je skuplje.

Nisam im ja admin.


gle malo si krivo shvatio pitanje, htio sam vidjet jesam dobro shvatio koja cijena
se odnosi na download a koja na box... nisam ni mislio da se razumijes u njihovu
poslovnu politiku tj u odredivanje cijena... no i malo sam krivo postavio pitanje...

pa, skoro da su nevjerojatno niske cijene... no treba uzeti u obzir i da je funta
sada prilicno slaba... a da je ne tako davno bila preko 10-11 kuna...
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
16 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

Po ovome GTA IV dođe oko 300kn. Pa bolje je onda u Hrvatskoj uzimat. Barem je čovjek sigurniji

BTW: autor još nema odgovora na pitanja

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 23:47 (BORN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
Hex kaže...

Jel se meni iplati uzimat ga kao original?Neodlučan Može link gdje je najjeftiniji?

Može li ga se instalirat na 2 kompa uz isti product key?

Koliki je patch (mb)?

Radi li MULTIPLAYER na ilegalnom primjerku?Nevinašce

 

hvala.Namigiva

 iz GTA IV dokumenta o DRMu:
" Product Activation is a one time only online authentication when installing the game. GTA IV has no install limits for the retail disc version of the game, and that version can be installed on an unlimited number of PCs by the retail disk owner.

You will only need to authenticate the retail disk once per Windows account per machine. Even if you uninstall and re-install the game, it will not have to be re-authenticated.

 

There are some unique circumstances under which you may have to re-authenticate the software on a machine. For example, if you change any two ‘major’ components on your PC, i.e. CPU and video card, you will have to re-authenticate the title.

 

Also, if you install on a different PC or under a different Windows account on the same machine, you will have to authenticate that installation as well, but this is standard to any software needing a serial."

Znaci, instaliras koliko te volja. Samo, s originalnim diskom ces moci autenticirati samo jednu instalaciju.

Patch 1.0.2 je 33 MB, sadrzi i 1.0.1


15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4

Hvala svima, ali malo više veridianu.

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
Hex kaže...

Jel se meni iplati uzimat ga kao original?Neodlučan Može link gdje je najjeftiniji?

Može li ga se instalirat na 2 kompa uz isti product key?

Koliki je patch (mb)?

Radi li MULTIPLAYER na ilegalnom primjerku?Nevinašce

 

hvala.Namigiva

 
1. ako ti je igra dobra, ako ti se neda gnjavit s piratskim verzijama i ako zelis imat upute za igru i mapu grada u kojem igras, isplati se

2. ne znam jel ovdje najjeftiniji ali jeftiniji nego kod nas www.game.co.uk, ispadne te manje od 250 kn, oko 220-230 kn sa dostavom!

3. nisam ziher iako sam procitao prethodni odgovor... ispada da mozes ali opet treba ti uvijek original dvd

4. patch je oko 30 mb

5. kao i kod drugih igri, radi ali samo na piratskim serverima

p.s. dopuna odgovoru na prvo pitanje: gta 4 je jedna od 3 igre koje sam imao original, zato sto meni vrijedi tih novaca, sto ne znaci da ce i tebi vrijedit....

molim
× Asus P5Q-PRO × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 500GB RAID0 × Corsair 520HX × win_xp ×× LCD NEC 1970 NX ××
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 12:33 (Vicko).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
BORN kaže...

Po ovome GTA IV dođe oko 300kn. Pa bolje je onda u Hrvatskoj uzimat. Barem je čovjek sigurniji

BTW: autor još nema odgovora na pitanja

 dode oko 220-230 kn... ovisno o tecaju kuna/euro/funta
16 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

Koliko ja kužim uzmeš oriđiđi GTA IV dics i instaliraš s njim na oba kompa. I na oba kompa možeš aktivirati bez problema(da nije situacija kao sa vistom).

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
BORN kaže...

Koliko ja kužim uzmeš oriđiđi GTA IV dics i instaliraš s njim na oba kompa. I na oba kompa možeš aktivirati bez problema(da nije situacija kao sa vistom).

stvar je u tome sto ti za legalno igranje treba disk u DVD driveu; mozes instalirati i autenticirati na vise strojeva (OK, sada se to malo promijenilo, tu se moram ispraviti), ali samo jedan od njih moze biti legalno spojen u dato vrijeme - tj. mozes igrati samo na jednom PCu istovremeno


15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
veridian kaže...
BORN kaže...

Koliko ja kužim uzmeš oriđiđi GTA IV dics i instaliraš s njim na oba kompa. I na oba kompa možeš aktivirati bez problema(da nije situacija kao sa vistom).

stvar je u tome sto ti za legalno igranje treba disk u DVD driveu; mozes instalirati i autenticirati na vise strojeva (OK, sada se to malo promijenilo, tu se moram ispraviti), ali samo jedan od njih moze biti legalno spojen u dato vrijeme - tj. mozes igrati samo na jednom PCu istovremeno


 A kolko ja kužim uzmeš oriđiđi spržiš ga pomoću DVDFaba ili ShrinkDVDa i imaš na 2 kompa isto.
BTW: netko je napisao da njemu vrijedi kupovat oriđiđi. Meni to nikad ne vrijedi. A mapu imam u my menuu. Upute mi baš i nisu bitne pošto sam ih već pročitao (na PS3 verziji al sam ga mjenjo za MGS4). Iako jako volim i poštujem video igrice, nikad mi ne vrijedi uzimat original.
Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
16 godina
neaktivan
offline
Oriđiđi GTA 4

imam gta iv original i kad se igrica pokrene ona samo vrti one ljude sto da ucinim. tako stalno

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Oriđiđi GTA 4
Zziza_vk kaže...

radi na ilegalnom primjerku, ja ga igram na piratskoj verziji. samo traži CRACKED servere i možeš igrat. ja ne kanim kupovat a tebi na volju

 

 kako da udem u te servere,jer kad se u igri probam logirat u Games for windows live izade"product key not valid...submit new."
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice