Najbolji časopis za PC? (gaming?)

poruka: 11
|
čitano: 9.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

Pozdrav, znam da zvuči malo čudno, ali trebam pomoć. Koji je po vama najbolji kompjutorski časopis posvečen PC-u za gaming? E sada da razjasnim:

 

1. Pasti će vam možda na pamet GamePlay, ali on je za sve živo i neživo, tj. sve platforme. Dakle 0 bodova.

2. Pasti će vam na pamet PCPlay, ali je sramota što za 32 kune dobite bijednih 65 stranica. No najviše me iritira što su uveli recenzije i konzolaških igara i mobilnih igara, tj. časopis je postao bijeda. Dakle 0 bodova.

3. Ako mislite PCChip ili Vidi, to je odmah 0 bodova jer su totalno hardverski i za biznismene i kompjutoraše (ne gamere!). 0 bodova.

4. Enter je propao {#}, bio je najjednostavniji i najbolji časopis za gaming. Ali pošto je samo web časopis... 0 bodova.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rezoniramo da je ostao samo BUG. E a sada ima i tu problema. Malo je pre "tehnički i profesionalan", tj. mislim da je namjenjem IT inženjerima i programerima, tj. cijeloj IT branši. Ali me zanima (da ne bacam 35 kuna u vatru) dali je BUG (za razliku od PCPlay-a) EKSKLUZIVAN u recenzijama igara za PC, tj. da recenzira samo igre za PC i koliko stranica za čitanje recenzija i najava ima? Naravno zanima me i kvaliteta recenzija od BUG teama. Vjerovatno će te mi preporučiti BUG. Ali mene s(j)ekira to što kada listam BUG 90% sadržaja me ne zanima, a isto tako ne volim gledati recenzije najnovijih grafičkih, procesora, i svega, jer onda kada usporedim svoju kantu samo slinim{#}. No zaista moram pohvaliti DVD, stvarno je ekstra klasa. Na kraju što ostaje? Gdje je najbolje dobivati informacije ISKLJUČIVO o PC igrama. Ja sam PC gamer i to je sve što me zanima. Molim preporuku ili prijedlog. Što vi mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

ja sam odrasto na BUG-u i Hackeru

 

a ak kod nas misliš gaming časopis rađe nađi neku drugi zanimaciju da da postoji raširoo bi se na sve platforme jer kod nas je samo pc gaming neisplativ

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

Jedini dobar gaming časopis kod nas je gameplay a ako ti ne voliš igre za konzole to je druga stvar ali iako ja mislim da možeš pročitati kou najavu ili recu za neku konzolašku igru jer ipak ćeš je možda jednog dana i zaigrati.

ma da
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji časopis za PC? (gaming?)
AlfaDelta kaže...

Gdje je najbolje dobivati informacije ISKLJUČIVO o PC igrama. Ja sam PC gamer i to je sve što me zanima. Molim preporuku ili prijedlog. Što vi mislite?

  Na Internetu!

Imaš mali milijun stranica koje se bave time, uvijek imaš n njima najsvježije vijesti, recenzije,...

 

Časopis? Bug ili GamePlay... Ali oba daju više nego što je tebi potrebno...

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
14 godina
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

Bug?? IMHO, Bug nikako nije Gaming časopis.

Kao što je kolega gore rekao, jedini pravi gaming časopis u nas je Gameplay.

Nekad je postojao i Hacker, ali ako se ne varam, on je več poprilično nedostupan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji časopis za PC? (gaming?)
AlfaDelta kaže...

Pozdrav, znam da zvuči malo čudno, ali trebam pomoć. Koji je po vama najbolji kompjutorski časopis posvečen PC-u za gaming? E sada da razjasnim:

 

1. Pasti će vam možda na pamet GamePlay, ali on je za sve živo i neživo, tj. sve platforme. Dakle 0 bodova.

2. Pasti će vam na pamet PCPlay, ali je sramota što za 32 kune dobite bijednih 65 stranica. No najviše me iritira što su uveli recenzije i konzolaških igara i mobilnih igara, tj. časopis je postao bijeda. Dakle 0 bodova.

3. Ako mislite PCChip ili Vidi, to je odmah 0 bodova jer su totalno hardverski i za biznismene i kompjutoraše (ne gamere!). 0 bodova.

4. Enter je propao {#}, bio je najjednostavniji i najbolji časopis za gaming. Ali pošto je samo web časopis... 0 bodova.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rezoniramo da je ostao samo BUG. E a sada ima i tu problema. Malo je pre "tehnički i profesionalan", tj. mislim da je namjenjem IT inženjerima i programerima, tj. cijeloj IT branši. Ali me zanima (da ne bacam 35 kuna u vatru) dali je BUG (za razliku od PCPlay-a) EKSKLUZIVAN u recenzijama igara za PC, tj. da recenzira samo igre za PC i koliko stranica za čitanje recenzija i najava ima? Naravno zanima me i kvaliteta recenzija od BUG teama. Vjerovatno će te mi preporučiti BUG. Ali mene s(j)ekira to što kada listam BUG 90% sadržaja me ne zanima, a isto tako ne volim gledati recenzije najnovijih grafičkih, procesora, i svega, jer onda kada usporedim svoju kantu samo slinim{#}. No zaista moram pohvaliti DVD, stvarno je ekstra klasa. Na kraju što ostaje? Gdje je najbolje dobivati informacije ISKLJUČIVO o PC igrama. Ja sam PC gamer i to je sve što me zanima. Molim preporuku ili prijedlog. Što vi mislite?

ScreenFun

http://www.bravo.rs/screenfun/

A life? Where can I download one of those?
14 godina
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

Screenfun?

http://vukajlija.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

Jer ima kakvi casopisi da su online, da se citaju ? Tipa " Gameplay , bug , PC play " 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

Jel PC Play časopis još izlazi ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji časopis za PC? (gaming?)
Sjetila me ova tema na dane mladosti i nestrpljivo cekanje novog broja Hackera.Zasto je taj casopis propao?Pa bio je odlican,kultni.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji časopis za PC? (gaming?)

evo ja napravio čistku što se toče pc-playa i hackera, ako je netko zainteresiran,nudim pc play 82 broja sve skupa

hackera imam duplih nešto

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice