Medal of Honor:Warfighter

poruka: 1.055
|
čitano: 144.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Schima kaže...

Da bilo bi puno igrača onda, ali vecinom bi to bili hakeri, a i prestali bi igrat nakon nekoliko tjedana, tako sad MoH2010 ima maksimalno 400 online igrača, za vrijeme Bundle-a je bilo i preko 1500, a prije bundle-a oko 100-150.

jbg barem nesto , igrica je stvarno super ne znam sto im se ne svida

10 godina
protjeran
offline
Medal of Honor:Warfighter

Da bar hoce napraviti Medal of Honor: Vietnam, to bi se meni osobno jako svidjelo. Dosadille su vec ove mape na temu Afganistana i urbanih gradova i rusije i cega svega ne, hocu zelenilo, palme, bambusove kolibe, bacace plamena...napalm :))))))

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
tireN1337 kaže...
Schima kaže...

Da bilo bi puno igrača onda, ali vecinom bi to bili hakeri, a i prestali bi igrat nakon nekoliko tjedana, tako sad MoH2010 ima maksimalno 400 online igrača, za vrijeme Bundle-a je bilo i preko 1500, a prije bundle-a oko 100-150.

jbg barem nesto , igrica je stvarno super ne znam sto im se ne svida

Nazalost igra ima par nedostataka koji ti nakon nekog vremena ubijaju zelju za igrom. Mene uzasno zivcira nemogucnost biranja tima ili fireteam-a. Tako nekad ekipa dodje a ne mozemo zajedno odraditi. S tim da ima jos neke bug.ove od pocetka. Uglavnom jako zabavna igra ali se vidi da je nazalost prebrzo izasla van.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Da, mene najviše živciraju tehnički problemi kao DirectX error kod igranja Sector Control-a koji mi je definitivno najdraži gamemode u MoH-u, ali stvarno nije ok od njih što su digli ruke od MoHW-a, igra je ipak stara samo godinu dana...

Sniping is my job.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Digli su ruke nakon samo dva mjeseca sto je jako zalosno, jer mislim da prodaja nije sigurno bila toliko losa da ne dobije poliranje.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Da su ga redovito održavali, izdavali bolje DLC-ove s više sadržaja(onaj The Hunt je koštao 9.99eura, a imao je samo 2 mape...), igra bi bila uspješna isto kao i BF3 i "masno" bi zaradili, jednostavno mi nije jasno zašto su odustali, ali eto...

Sniping is my job.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Tuga pregolema. Jedini FPS koji igram sa guštom nakon što je AA umrla, a nema igrača. Odnosno, ima ih ali ne dovoljno pa moraš tu i tamo trpiti debile poput RN admina. HR igrača gotovo da nema, malo nas je ali smo zato zajebani {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter

Ima nas još.

13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Igra je imala potencijala i dobre ideje, ali su loše realizirane. Trebali su sacekati mjesec/dva s izbacivanjem da ju ispoliraju do kraja.

Slazem se s ovime za tim i fireteam sto je Ceco spomenuo.

 

Baš nedavno kad sam igrao MoH 2010, i zakljucio sam da bi dobar MoH bio da spoje najbolje stvari iz tog MoH-a i Warfightera.

Battlelog: D-Ki11aML
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

jel igra tko jos ovo cudo? gledam na battlelogu jedva da ima 5 popunjenih servera :/  ako je netko zeljan nabacit koju rundu neka mi se javi u pm 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
SuperDox kaže...

jel igra tko jos ovo cudo? gledam na battlelogu jedva da ima 5 popunjenih servera :/  ako je netko zeljan nabacit koju rundu neka mi se javi u pm 

ja bi ali nemam ga instaliranog...battlelog laže...puno više servera pokazuje dok ideš direktno iz igre na servere...

http://www.gametracker.com/search/mohw/#search

13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Mahjongg kaže...
SuperDox kaže...

jel igra tko jos ovo cudo? gledam na battlelogu jedva da ima 5 popunjenih servera :/  ako je netko zeljan nabacit koju rundu neka mi se javi u pm 

ja bi ali nemam ga instaliranog...battlelog laže...puno više servera pokazuje dok ideš direktno iz igre na servere...

http://www.gametracker.com/search/mohw/#search

Ja sam nedavno stavljao nove windowse ali bi rado bacio koju rundu, samo bi ga trebao ponovo instalirat.

Tj. cak i ne bi trebao jer sam napravio back up igre samo ne znam kako ide onaj postupak skidanja igre do par %, zaustavljanja/pauziranja i zatim kopiranja tih back up file-ova.

Ima li neka dobra duša da mi objasni kako se to tocno radi? {#}

Battlelog: D-Ki11aML
12 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter

samo prebaci datoteke natrag u folder Origin games na instalacijskom disku i pokreni skidanje...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
SuperDox kaže...

jel igra tko jos ovo cudo? gledam na battlelogu jedva da ima 5 popunjenih servera :/  ako je netko zeljan nabacit koju rundu neka mi se javi u pm 

Igram ja, ali imaš više servera punih, moraš ih in-game tražiti jer Battlelog pola njih ne prikaže, preko tjedna imaš sigurno 6-7 punih i ostali s 10tak igrača, a preko vikenda bude i preko 20tak punih servera. :)

Sniping is my job.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Legendic1911 kaže...

Ja sam nedavno stavljao nove windowse ali bi rado bacio koju rundu, samo bi ga trebao ponovo instalirat.

Tj. cak i ne bi trebao jer sam napravio back up igre samo ne znam kako ide onaj postupak skidanja igre do par %, zaustavljanja/pauziranja i zatim kopiranja tih back up file-ova.

Ima li neka dobra duša da mi objasni kako se to tocno radi? {#}

upalis origin i stavis skidat igru..(neka skine par mb) pauziras download...ugasis origin i odes u mapu di ti se poceo skidat moh..i tamo zakeljis taj bac up koji imas..upalis origin nastavis download i bude odma doslo do 100% i pricekas dok instalira i to je to..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
SuperDox kaže...
Legendic1911 kaže...

Ja sam nedavno stavljao nove windowse ali bi rado bacio koju rundu, samo bi ga trebao ponovo instalirat.

Tj. cak i ne bi trebao jer sam napravio back up igre samo ne znam kako ide onaj postupak skidanja igre do par %, zaustavljanja/pauziranja i zatim kopiranja tih back up file-ova.

Ima li neka dobra duša da mi objasni kako se to tocno radi? {#}

upalis origin i stavis skidat igru..(neka skine par mb) pauziras download...ugasis origin i odes u mapu di ti se poceo skidat moh..i tamo zakeljis taj bac up koji imas..upalis origin nastavis download i bude odma doslo do 100% i pricekas dok instalira i to je to..

Zahvaljujem, slicno sam napravio i s BF3, pa i je nakraju skinuo svih 35GB xD

Battlelog: D-Ki11aML
12 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Schima kaže...
Zločko kaže...

koje smeće od igre, ne mogu vjerovati da koristi isti engine kao i bf3. grafika je očajna, texture sve mutne, efekti nikakvi, mape su koma (sve na istu shemu: pobacane kuće i prolazi)... nije ni čudno šta su zatvorili razvojni studio koji je ovo radio, uništili su franšizu :-(

Šta? I ja sam mislio da je smeće i da je franšiza uništena(bar je tako izgledalo iz trailera i gameplay-a), no nedavno sam kupio i stvarno se iznenadio, igra je jako zabavna i ima nekih tehničkih problema(nije baš zanemarivo, ali u redu), ali sve u svemu isplati se uzeti i zaigrati, žao mi je samo što nema puno aktivnih igrača i što je razvojni studio zatvoren.

Po meni iza svega toga stoji EA sa svojom politikom, MoHW je izašao na tržište kao "poluproizvod", a da su sačekali još 1-2 mjeseca igra bi bila više nego odlična!

 ne netacno EA da su htjeli da je urade uradili bi je i akd je ziasla igra jer posroji update isto kona bettlefeidl 3 EA su vas sam sjebali i uzeli vam pare

lisnjic
12 godina
offline
Medal of Honor:Warfighter

Daanas vidim Ceco igra i hajde reklo da i ja jednu bacim kad ono rank 1 nemam otkljkučanih oružja...??? WUT?

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Soldier977 kaže...

Daanas vidim Ceco igra i hajde reklo da i ja jednu bacim kad ono rank 1 nemam otkljkučanih oružja...??? WUT?

isti problem imam, ne samo da sam level 1, vec ne vidim pusku uopce, ne mogu birati izmedju klasa. Koji K ??

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
12 godina
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
ceco22 kaže...
Soldier977 kaže...

Daanas vidim Ceco igra i hajde reklo da i ja jednu bacim kad ono rank 1 nemam otkljkučanih oružja...??? WUT?

isti problem imam, ne samo da sam level 1, vec ne vidim pusku uopce, ne mogu birati izmedju klasa. Koji K ??

Probat ću opet danas. Definitivno je igra zabavna {#} i puna sranja...

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Ima još igrača ? Ako ima skinut ću pa možemo igrat od ovih koji tu imaju.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Procesor je intel core 2 duo E 4500 2x2.2 Ghz

Radna memorija DDR2 2GB 5300 (667 MHz)

Grafička Nvidia GF8500 GT 512 MB

Sa ovom konfiguracijom sam igrao bez problema call of duty 4,call of duty 6 modern warfare 2,call of duty modern warfare 3

 

Probao sam igrati igricu Medal of Honor Warfighter na 1440x900,1280x800,800x600 i problem je što je sve usporeno jel problem u grafičkoj,radnoj memoriji ili je nešto drugo.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2014 18:01 (MEGATON).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter

U svemu navedenom, Medal of Honor Warfighter koristi drugačiji engine od COD serijala, frostbite, kao Battlefield serijal i puno je zahtjevniji.

12 godina
neaktivan
offline
Medal of Honor:Warfighter

Dali tko igra MP? Zanima me koliko ima servera i dali ima igraca dosta, mislim kupiti igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter

Uf nemoj...

www.kolarek.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Daka96 kaže...

Dali tko igra MP? Zanima me koliko ima servera i dali ima igraca dosta, mislim kupiti igru

 servera i igraca ima jos uvijek dosta. Tako ako mislis kupiti za neku sitnu lovu, samo naprijed jer je igra zabavna. Ali ne ocekuj od nje COD ili BF.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
16 godina
offline
Medal of Honor:Warfighter

Što se dogodilo s ovom igrom? Znam da su betu dosta hvalili i onda kad su ju pustili uslijedile su očajne recenzije...

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter
Dodinho kaže...

Što se dogodilo s ovom igrom? Znam da su betu dosta hvalili i onda kad su ju pustili uslijedile su očajne recenzije...

 zato sto osnovne stvari koje su obecali nisu ispunili. Igra je dobila samo jedan pravi fix patch. Koji i nije uspio sve popraviti. Ostatak ni ja ne mogu shvatiti zasto je EA tako brzo digla ruke. Vec nakon toga patcha je bilo duplo vise on line igraca. Uz jos koji patch igra bi bila savrsena.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
12 godina
offline
Medal of Honor:Warfighter

Ova je igra primjer najlošije potrošenih 28 funti. Ceco mišljenja sam da igra nebi doživljela uspjeh ni da su na vrijeme sredili tog buddy i mogućnost igranja sa svojom ekipom sa ts-a.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Medal of Honor:Warfighter

Ja sam uvjeren da bi igra imala daleko vise igraca, da su to sredili i neke ogromne bugove koji i danas muce. Igra je super zabavna, i nikad se,nisam zivcirao ni u pola kao u BF 3. Igra ima odlican balans klasa, sa svakom se da igrati, destrukcije nema i mogu reci da ne fali u ovakoj igri. Ali ove djecje bolesti ti s vremenom pocmu ubijati zelju za igrom. Jednostavno igra je prebrzo dosla vani.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice