Medal of Honor (2010)

poruka: 1.590
|
čitano: 274.200
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
Adisuki kaže...
TopForumaš kaže...

po cemu je igra rippoff

zato jer je smjestena u moderno doba?

kaj sad znaci da iw i mw imaju autorska prava na moderno doba?

baljezgaris ga do bola

Baljezgarim? Molim bez uvreda argumentiraj.

 

Odnosio sam se na nahypean trailer. Da ne piše da se radi o MoH-u sigurno bi ljudi pomislili da je ovo MW. Think before you talk. Nisu mi tvrdnje toliko plitke. Ne kužim tvoj PMS; kopiranje je kompliment ^^

 

Mogu se kladiti da će kampanja biti užasno skriptirana u IW stilu.

kakav pms daj se smiri

isuse svi na forumu se srde ko ludi kad nekome kazem da baljezgari

moram prestat koristiti tu rijec

i sta sad sto je slicno nisi ni jos vidio gameplay pa neznas dal ce biti skripta ili ne

14 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

sry za dupli post

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/Medal-of-Honour/~r345456/

vec se moze preorderati

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Evo trailer na kojeg sam naišao. Izgleda jako dobro.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 9:11 (Razer_Copperhead).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Izgleda super. Sviđa mi se ona vožnja sa helićem.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Novi Medal of Honor

Taman na jesen izlazi (ak bog da)...

Bolje kupit to nego dlc od mw2...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Novi Medal of Honor

Ja bi baš volio kad bi igra bila sve, samo ne kao cod, bez obzira koliko je on popularan. Htio bi da imamo već izbor igri različitih koncepta a ne 5 istih igri samo sa drugim naslovom i drugim glasovima i drukčije mapeNeodlučan Za mene bi ovaj MoH bio hit da ispune nekoliko uvjeta:

 

-mogučnost korištenja vozila-ali na način ne da ja misija di voziš tenk pa ga onda koristiš nego da usred misije možeš sam ulazit i izlazit iz vozila koja oćeš i koristit ih po potrebi tako imaš više mogučnosti načina za prolazit misije(ovo govorim za SP)

 

-veće otvorene mape-znači da imamo mape veličine tipa kao što su u crysisu gdje imamo mogučnost raznim zadacima pristupit na različite načine,usko povezano sa ovim gornjim prijedlogom

 

-inteligencija protivnika i suboraca-u misijama bi trebali uvijek imat suborce, te bi trebali napravit jednostavan način upravljanja jedinica(ne detaljno kao što ima arma)već nešto tipa da im samo kažemo koji od recimo 2-3 objectiva da oni krenu napadat tako da oni znaju u kojem se smjeru kretat. Al opet tu treba dosta rada oko toga da se jedinice znaju snalazit na takvom području, i da ne idu uvijek istom rutom, nego da traže rutu koja je najbrža ali i sigurna te po potrebi i skrenu s puta ako nalete na veći broj protivnika i sl.

 

-modanje oružja na terenu- ova ideja mi je došla iz crysisa gdje usred igre možemo stavljat razne add-one na oružja i to mi se sviđa i mislim da bi bilo fora tako nešto i tu stavit, jer kao što rekao par puta-veće mape, više objectiva, više pristupa jednom cilju, više tatkičkih pristupa protivniku možemo uć potiho sa prigušivaćem, ili agresivno sa sačmom uletit, izbor je naš(ili naredit suborcima da napadnu a vi sa sniper dajete support fire)

 

-fizika- uz sve to mislim da bi trebala bit i fizika dobro napravljena da to sve lijepo dočara kad sa tenkom pucamo po zgradi i slične foreOsmijeh

 

Uglavnom to bi bile moje ideje za SP kako bi ja htio igru mada i sad što sam rekao opet liči na kopiju nekih drugih(primjerice crysis i bf) pa opet moje priče padaju u vodu xD al opet bolja to, nego da imamo cod pod drugim nazivomBelji se

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 9:42 (Stoja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Medal of Honor

Nadam se da če ovaj MOH staviti COD na koljena jer izdavaći CODa ne vide koliko su uništili gamplay tako što je postao konzolaški naslov prebaćen na PC. Pa mi PC igraći dobijemo pojednostavljenu igru te gubimo mogućnosti modanja, pravljenja svojih mapa, servera. Što bi se reklo da možeš narediti sve postavke igre po svom ukusu. Dedicate serveri FTW.

 

Sometime the best defense is to attack!
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Heh, ovo sto si naveo je cisti Crysis. Ne poznajem te, ali prema tome procitanome tebi je Crysis vjerojatno najbolji FPS sto se takog ratovanja tice. Ako bi tako bilo kao sto ti kazes, to bi bio cisti Crysis 2 :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Novi Medal of Honor
Prison Breaker kaže...

Heh, ovo sto si naveo je cisti Crysis. Ne poznajem te, ali prema tome procitanome tebi je Crysis vjerojatno najbolji FPS sto se takog ratovanja tice. Ako bi tako bilo kao sto ti kazes, to bi bio cisti Crysis 2 :)

Ovo nemogu lagat, pogodio si hehe, al opet igra se i dalje može  dosta razlikovat iz par razloga

 

-u crysisu su si 90% singleplayera sam, ovdje bi bilo obrnuto

 

-u crysisu si sam jer si poseban, dok biš ovdje bio prašinar poput ostalih(nema nanosuita i ostalih fora)

 

-Mape ne bi bile na nekom tropskom otoku, može bit i pustinja i planina i svega i svačega Belji se

 

-oružja bi bila moderna odnosno ona koja danas postoje(to bi uzeli iz coda)

 

U principu da liči na crysis al nemora bit tako, moglo bi bit između njega i coda(znači ne tako velike mape)al dovoljno velike da imaš 2-3 pristupa da negdje dođeš a ne u codu samo jedan. Uglavnom crysis je drukčiji zbog nanosuita koji ti daje tu slobodu jer praktički nema mjesta na mapi di ti nemožeš bit dok obično vojnici nemogu tako što pa onda i cijeli koncept nemože bit čisti crysis.Recimo veličina mape u stilu zadnjeg MoH : airborna je bilo dobro. Mapa srednje veličine sa dosta ciljeva i mi smo sami imali mogučnost koji ćemo prvo napast(još bi se mogli i sa padobranom omdah usmjerit prema njemu) Znači takav neki sličan koncept da koliko-toliko se ima izbora a ne da je ono : ideš od A do B, pa od B do C itd...

 

I da, siguran sam da čak ni sa takvim uvjetima ne bi bio čisti crysis 2, jer če mi za njega trebat nova grafa da ga igramBelji se

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 10:16 (Stoja).
15 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

Aha, da, e to bi tako bilo fora. I naravno, da nije prezahtjevna igra. :)

 

U svakom slucaju, meni najava izgleda nabrijano, jeste da puno lici na MW, ali Boze moj, ipak je to moderno ratovanje, ne mogu se previse ni razlikovati. Samo neka SP potraje dugo.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Novi Medal of Honor

Jedino po engineu se može razlikovat od CoD-a...jer nudi isto ko i on (i obrnuto) ... nabrijan SP, zabavan MP. Moderno ratovanje, vojska, teroristi ... moderna oružja ...

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
Prison Breaker kaže...

Samo neka SP potraje dugo.

E to. Ja baš mislim da će na tome i poraditi, makar morali reciklirati neke stvari, štoviše izbaciti ih polugotove. Mislim, nemojte me krivo shvatiti, vjerojatno će dobro izgledati - poradit će na tome da popeglaju stvari koje su odvratile ljude sa MW-a. Ako ništa dobar potez za prodaju ^^.

 

Ali dobro, prerano je za veću špekulaciju.

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 14:32 (Adisuki).
15 godina
online
Novi Medal of Honor

E to mi opet nije jasno, zašto stalno forsiraju ameri(good guys) protiv terorista(bad guys). Zašto nemogu izmislit priču da je izbio 3.svjetski rat di imamo pravo moderno ratovanje a ne ovo di uber orpemljeni marnici protiv terorista sa kalašom i maramom oko glaveNeodlučan Što je to sve što nam moderno ratovanje donosi? I možda kampanja sa raznim nacionalnostima tipa amer,rus, koreanci i tako to, kao što u svim strategijama koje svijet zna uvijek imamo kampanju i sa good i bad rasamaSmijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 10:29 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Novi Medal of Honor

ja mislim da slijedi 9 mjeseci flejmanja, hajpanja i spamanja kao u MW2 temi ...

 

samo nek bude ko Airborne, s manje bugova, i dobrom igrivosti...nikaj više ne tražim.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi Medal of Honor
Stoja kaže...

a ne ovo di uber orpemljeni marnici protiv terorista sa kalašom i maramom oko glaveNeodlučan Što je to sve što nam moderno ratovanje donosi?


Erm... u zadnjih nekoliko godina otprilike da.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
online
RE: Novi Medal of Honor
Danny_HR kaže...


Erm... u zadnjih nekoliko godina otprilike da.

Nažalost jedino stalker i crysis i možda još par naslova se ne drže toga ali opet crysis je u budućnosti dok je stalker priča za sebe(tamo se rusi među sobom ubijajuBelji se)

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 10:32 (Stoja).
14 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor

ah šteta što svaka pucačina u modernom dobu prezentira amere kao svece kao čuvatelje mira

američka vojska je najkorumpiranija i najkriminalnija vojska na svijetu

rade šta hocu i nitko im nista nemoze

evo jedne istine o američkoj vojsci i ratu o iraku

pa da onda vidim ko će reći da ameri imaju veze s dobrom

video gledajte do kraja

https://www.youtube.com/user/CowboyBebop2012#p/u/14/Q-bpgZY4t4M

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 21:09 (TopForumaš).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor
Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Novi Medal of Honor

Sviđa mi se da će MP bit rađen u frostbite enginu, u njemu je rađen i BF BC2 i mislim da bi to mogao bit pun pogodak, a za SP i unreal engine,što reć nego da će SP bit optimiziran, pa bi mogle i starije mašine ga vrtit,al svakako pohvalnoSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi Medal of Honor
Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Medal of Honor

znamo i neka nova oruzja

 

http://www.hcl.hr/img/galerija/100409223-00331852.jpg

ovdje se vidi m4 i desert eagle a ovdje

http://www.hcl.hr/img/galerija/1783057090-00331850.jpg

m16a4

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Medal of Honor

http://kotaku.com/5474906/break-down-doors-with-these-medal-of-honor-screens/gallery/#

evo slika 2 pokazuje ima camuflage za puske i vidimo da ima holo sight i silencer u spu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Novi Medal of Honor
hari85 kaže...

To je UT engine i izgleda lijepše nego dice-ov frosbite...

Na kraju če SP(sa UT engineom)biti puno bolji od MP(sa dice-ovim frosebite-om)

15 godina
protjeran
offline
RE: Novi Medal of Honor
hari85 kaže...

pa za te puske se znalo odavno da budu u igri ipak su to sluzbene puske americke vojske tak da tu nije nista otkriveno 

BUCKETHEAD /// http://companyofheroesonline.tumblr.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
pirat kaže...
hari85 kaže...

To je UT engine i izgleda lijepše nego dice-ov frosbite...

Na kraju če SP(sa UT engineom)biti puno bolji od MP(sa dice-ovim frosebite-om)

govoris to samo zato jer ti bc2 trza

nemoj biti takav

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
15 godina
moderator
offline
RE: Novi Medal of Honor
TopForumaš kaže...
pirat kaže...
hari85 kaže...

To je UT engine i izgleda lijepše nego dice-ov frosbite...

Na kraju če SP(sa UT engineom)biti puno bolji od MP(sa dice-ovim frosebite-om)

govoris to samo zato jer ti bc2 trza

nemoj biti takav

Ne trza mi Battlefield...ni sad nit mi nije prije patcha.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
pirat kaže...
TopForumaš kaže...
pirat kaže...
hari85 kaže...

To je UT engine i izgleda lijepše nego dice-ov frosbite...

Na kraju če SP(sa UT engineom)biti puno bolji od MP(sa dice-ovim frosebite-om)

govoris to samo zato jer ti bc2 trza

nemoj biti takav

Ne trza mi Battlefield...ni sad nit mi nije prije patcha.

ma da a na bc2 temi si pricao drukcije

dobro dosta offtopica

nemozes znat na temelju teaser trailera sta ljepše izgleda

i otkud znas da je UT eninge na traileru?

daj link di to pise

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
15 godina
offline
Novi Medal of Honor

lol pa svađaš se s čovjekom a znam i ja da mu ide oko 65, a prije mu išlo 55 fps-a.

Evo ti link, gdje piše da koristi dva engina, sp bu imal kao svaki moh-a unreal engine, a mp frosbite. A kolko se vidi na traileru je sp.

EDIT: nije nikakav offtopic  razgovara se o igri.

Da i ako na ovim traileru i slikama izgleda kao ljepša grafika onda bu uživo još ljepša.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 14:33 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Novi Medal of Honor
TopForumaš kaže...
pirat kaže...
TopForumaš kaže...

govoris to samo zato jer ti bc2 trza

nemoj biti takav

Ne trza mi Battlefield...ni sad nit mi nije prije patcha.

ma da a na bc2 temi si pricao drukcije

 

Nikad nisam rekao da mi igra trza...ni u jednoj temi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi Medal of Honor
Jack Sparrow kaže...

lol pa svađaš se s čovjekom a znam i ja da mu ide oko 65, a prije mu išlo 55 fps-a.

Evo ti link, gdje piše da koristi dva engina, sp bu imal kao svaki moh-a unreal engine, a mp frosbite. A kolko se vidi na traileru je sp.

EDIT: nije nikakav offtopic  razgovara se o igri.

Da i ako na ovim traileru i slikama izgleda kao ljepša grafika onda bu uživo još ljepša.

to da ima 2 engina sam vec posto par postova prije

i jest offtopic ako razgovaramo dali piratu trza bc2 ili ne

i dobro ak mu radi kako treba ja se ispricavam al mislim da sam cuo drukcije no nema veze sad vise

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2010 15:49 (TopForumaš).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najavljen novi Medal of Honor, Medal of Honor bez Talibana, Walkthrough za MOH 2010 Xbox 360
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice