Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.235.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mafia 2

riječ je o piratskoj verziji pretpostavljam, problem je u cracku

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Imam jedan problem sa ovom igrom. Na 14 chapteru sam i imam zadatak Pay Bruno money back, nesto tako. I kad dođem do tih vrata di trebam nezeli mi, tj ko da nisu to ta vrata, a na svim gameplayovima di san gleda na ta vrata se ulazi. Help.

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mafia 2
Kako izbjeci instaliranje nekog physx za nvidiu bez kojeg mi ne zeli pokrenut igru,a u mene nije nvidia i syebe mi citavu grafiku :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Moja profi recenzija ove prekrasne igre

1971- ∞
 
7 19 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 2
Roko567 kaže...

Moja profi recenzija ove prekrasne igre

molim te nemoj vise radit recenzije, jer ovo je mislim jedna od najglupljih stvari koje sam pogledan na internetu i zao mi je sto sam potrosio vrijeme na to. prvo ovo nije nikakva recenzija ovo je par minuta hodanja i prepricavanja uvoda igre, psujes, ponavljas se, meljes gluposti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
sad me zanima, da li je igra "kompletni šitfest", "remek djelo" ili "kompletno sr*nje"
“Don’t go to men who are willing to kill themselves driving in circles looking for normality.”
11 godina
offline
Mafia 2

Dali sam ja dobro cuo? Znjaleta? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
Maretk0 kaže...
sad me zanima, da li je igra "kompletni šitfest", "remek djelo" ili "kompletno sr*nje"

Baš je moćna. Naročito Joe's adventures kada imaš free roam.

Malo je policija oštra(love te čak zbog brzine). Realistična je, ali zabavna.


Ocjenio bih ju sa kompletno djelo sa ponekim zakon featureom(pljačka, prešanje auta, otvaranje gepeka {#})

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
Maretk0 kaže...
sad me zanima, da li je igra "kompletni šitfest", "remek djelo" ili "kompletno sr*nje"

Sve od navedenog :D

 

Naravno, video je zajebancija. Obožavam Mafiu :D

1971- ∞
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
mar123 kaže...
Roko567 kaže...

Moja profi recenzija ove prekrasne igre

molim te nemoj vise radit recenzije, jer ovo je mislim jedna od najglupljih stvari koje sam pogledan na internetu i zao mi je sto sam potrosio vrijeme na to. prvo ovo nije nikakva recenzija ovo je par minuta hodanja i prepricavanja uvoda igre, psujes, ponavljas se, meljes gluposti.

 

Ako ti ime "MAFIJA DVA RECENZIJA" i Mate Bulić i Mile Kitić u thumbnailu nisu otkrili da je ovo sprdnja, ne znam šta će ti. Ako ne kužiš humor jbg

1971- ∞
15 godina
offline
Mafia 2

stari moj smisao za humor ti je {#}

Moj PC  
7 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
mar123 kaže...

stari moj smisao za humor ti je {#}

"If you don't like me, blow me" - Dr.Dre

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
17 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
 
1 4 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 2

Recenzija ti je u pm xD...Ali kada bi morao da biram izmedju MAFIA 1 ili MAFIA 2,jedinica pobjedjuje {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Mafia 2
Roko567 kaže...
mar123 kaže...

stari moj smisao za humor ti je {#}

"If you don't like me, blow me" - Dr.Dre

a jesi naša koga ćeš citirat hahahaha

https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
9 godina
protjeran
offline
Re: Mafia 2
https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
KerFlorijan kaže...

Koja rodica s profilne?

 

1971- ∞
12 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Kupio sma ju i onako nekad imam problema jer ne mopgu preci misiju :D

Igrica je super i realna je,moram uzeti tezi auto da ne izlece s ceste

Rotiram ju sa Sleeping Dogsom

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
Roko567 kaže...

Moja profi recenzija ove prekrasne igre

Pogledah ovo i shvatih da je je*eno dobro. 

 

Popljuvao si igru pošteno, na kulturan način. Budući da smo je čekali godinama, i godinama, i godinama, uživao sam u njoj kad je izašla zbog hype-a, sad kad pogledam nazad na to, nije ništa naspram drugih igara.

EUW: iPLAY Murloc
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
BannedOnThisForum kaže...
Roko567 kaže...

Moja profi recenzija ove prekrasne igre

Pogledah ovo i shvatih da je je*eno dobro. 

 

Popljuvao si igru pošteno, na kulturan način. Budući da smo je čekali godinama, i godinama, i godinama, uživao sam u njoj kad je izašla zbog hype-a, sad kad pogledam nazad na to, nije ništa naspram drugih igara.

Samo sam izvukao sve mane iz igre koje sam mogao i složio video da nasmijem ljude :D

Inače igra je sasvim solidna

1971- ∞
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
Roko567 kaže...

Samo sam izvukao sve mane iz igre koje sam mogao i složio video da nasmijem ljude :D

Inače igra je sasvim solidna

Ne bih rekao solidna. Veoma kratka sa velikim propustom što nema mogućnosti sandboxanja nakon završetka, već eto, moram moddati igru za to.

 

Mimo toga, priča je okej, gameplay je okej, ono, za igru koja se čekala dosta dugo 5/10

EUW: iPLAY Murloc
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Jucer sam prvi put igrao mafiju 2 I nije mi jasno da na novom laptopu na kojem pokrecem igre iz 2013 I 2012 na medium I high sa uvjek full rezolucijom I nikad nije ni jedna blokirala a mafia iz 2010 na high blokira ko komp iz 2005..???

 

Moram ju igrat na medium I na 1600x900! Onda je uredu

 

I nije mi jasno da li je to samo kod mene posto se niko ne zali na sijenu koja je skroz retardirana koja se vrti kako se mis okrece a nije fiksirana pod kutem od sunca?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 23:51 (igyp).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Mafia 2

Pozz! Imam problem sa instalacijom igre!Kaže da nema nekog file-a! xinput1_3 Poslije toga sam skinuo program sa ove stranice i instalirao i poslije toga mi kaže da opet nešto nedostaje slika u prilgu!Koji je problem???Molim pomoć!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
CPU kaže...

Pozz! Imam problem sa instalacijom igre!Kaže da nema nekog file-a! xinput1_3 Poslije toga sam skinuo program sa ove stranice i instalirao i poslije toga mi kaže da opet nešto nedostaje slika u prilgu!Koji je problem???Molim pomoć!

 Instaliraj DirectX

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
10 godina
offline
Re: Mafia 2
Roko567 kaže...
CPU kaže...

Pozz! Imam problem sa instalacijom igre!Kaže da nema nekog file-a! xinput1_3 Poslije toga sam skinuo program sa ove stranice i instalirao i poslije toga mi kaže da opet nešto nedostaje slika u prilgu!Koji je problem???Molim pomoć!

 Instaliraj DirectX

 Koji??Najnoviji ili koji je došao sa igricom??Hvala!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
CPU kaže...
Roko567 kaže...
CPU kaže...

Pozz! Imam problem sa instalacijom igre!Kaže da nema nekog file-a! xinput1_3 Poslije toga sam skinuo program sa ove stranice i instalirao i poslije toga mi kaže da opet nešto nedostaje slika u prilgu!Koji je problem???Molim pomoć!

 Instaliraj DirectX

 Koji??Najnoviji ili koji je došao sa igricom??Hvala!

 Probaj najnoviji ako ne ide uzmi taj koji je došao s igrom.

10 godina
offline
Re: Mafia 2
Puls3 kaže...
CPU kaže...
Roko567 kaže...
CPU kaže...

Pozz! Imam problem sa instalacijom igre!Kaže da nema nekog file-a! xinput1_3 Poslije toga sam skinuo program sa ove stranice i instalirao i poslije toga mi kaže da opet nešto nedostaje slika u prilgu!Koji je problem???Molim pomoć!

 Instaliraj DirectX

 Koji??Najnoviji ili koji je došao sa igricom??Hvala!

 Probaj najnoviji ako ne ide uzmi taj koji je došao s igrom.

 Instalirao sam DirectX onaj koji je došao sa igricom! BTW. koji je najnoviji DirectX?? Sad imam novi problem kad otvorim Setup on fino sve učita i krene i zaledi se komp. na trenutak i kaže da je program Setup prestao raditi!!! Koji je sad problem. Windows 7 sam danas novu instalirao i nisam napravio sve uptade ima ih još 210! Dali je to možda taj problem ili nečega drugog?Problem koji se dogodi prilikom učitavanja Setupa je u prilogu slika!!!Bio bih jako zahvalan kad bi neko odmah odgovorio!

Učitavanje Setupa! Učitavanje Setupa!
Problem koji se dogodi nakon 4-5sec. Problem koji se dogodi nakon 4-5sec.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 22:21 (CPU).
10 godina
offline
Mafia 2

Znali iko koji je problem?Bio bih mu jako zahvalan kad bi neko odmah odgovorio!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mafia 2

Pozz forumaši imam problem sa igricom ili možda s kompom! Upalim igricu Mafia 2 i lijepo sve učita i kad krene igrica tj. pucanje,akcija komp. mi se zaledi i ostane nekakvih 7-8 sec. zaleđen i poslije toga se ugasi ekran i ponovo upali i radi normalno 4-5sec i opet zaledi??Koji je problem?? Dali je grafa ili proc. slab! Procesor je AMD Athlon 64 x2 3600+ , GPU:ATI Radeon HD5450 1gb Silent Edition Asus!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice