Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.235.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Mafia 2
aska kaže...

-System:
    Microsoft Windows XP

      Professional

      Versino 2002

      Service Pack 2

 

-Registered to:

      asmir

 

-Computer

                                          Intel[R]

      Pentium[R] 4 CPU 1.80GHz

      1.79 GHz,2,00 GB of RAM

  na ovom kompu lijepo zaigraj mafiu 1 koja je 10x bolja igra od dvojke...taman ce ti bit...

13 godina
neaktivan
offline
Mafia 2
 Joe is now presumed dead after he was droven off in another car. Joe's fate still remains unknown, although it should be noted that he had the Smith and Wesson Model 19 Revolver he concealed when in the car.
Čitajte samo oni koji su prešli igricu!
Pa šta vi mislite o tome??? ( Jućer tek prešao igricu! )
VEoma tužan kraj!!!
Ipak on je bio glavni lik u igrici, baš kao i Vito! Čak je napravljen i DLC  sa njim, tj. da možete upravljati sa njim, tako da mislim da on nije ubijen, možete vidjeti i u zadnjoj sceni kako Vito postaje ljut!, A takodje, kako i Joe posjeduje pištolj prije nego duje u automobil! Tako...šanse ima!!!
Samo se nadam {#}
harry
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

eh ovako momci interesuje me sljedece :

kupio sam cd MAFIA II

na njemu ima upustvo : 1...: Instal 7z     2...: Unrar with latest 7Zip or equivalent     3...: Run " Setup.bat "     4...: Play Game from Desktop!

vjerovatno preko programa 7zip

na cs-u nema setup igrice

nego steup programa 7zip i jos nekog programa

eh sad ja neznam sta da radim , i ima mi MAFIA II na winraru , neznam , nerazumjeem , nece mi da ga extraktujem ni u jedan folder 

 

zamolio bih objasnjenje sto prije , molim vas , hitno mi je :D

 
0 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
ex-you321 kaže...

eh ovako momci interesuje me sljedece :

kupio sam cd MAFIA II

na njemu ima upustvo : 1...: Instal 7z     2...: Unrar with latest 7Zip or equivalent     3...: Run " Setup.bat "     4...: Play Game from Desktop!

vjerovatno preko programa 7zip

na cs-u nema setup igrice

nego steup programa 7zip i jos nekog programa

eh sad ja neznam sta da radim , i ima mi MAFIA II na winraru , neznam , nerazumjeem , nece mi da ga extraktujem ni u jedan folder 

 

zamolio bih objasnjenje sto prije , molim vas , hitno mi je :D

Pretpostavljam kupio si u nekog klinca iz ulice...

13 godina
protjeran
offline
Mafia 2

saće za par dana, ako uopce i skuzi kako se to otvori ,doci sa pitanjima ej bok imam kompijutor win xp 500GB harda veoma moćan kupijo kum za krizmu ali mafija 2 mi trza šta da radim  {#}

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mafia 2
Mitsuoka kaže...
ex-you321 kaže...

eh ovako momci interesuje me sljedece :

kupio sam cd MAFIA II

na njemu ima upustvo :  1...: Instal 7z         2...: Unrar with latest 7Zip or equivalent         3...: Run " Setup.bat "         4...: Play Game from Desktop!

vjerovatno preko programa 7zip

na cs-u nema setup igrice

nego steup programa 7zip i jos nekog programa

eh sad ja neznam sta da radim , i ima mi MAFIA II na winraru , neznam , nerazumjeem , nece mi da ga extraktujem ni u jedan folder

 

zamolio bih objasnjenje sto prije , molim vas , hitno mi je :D

Pretpostavljam kupio si u nekog klinca iz ulice...

  Mitso...kupio ju je sa piratske luke, čepote, jel mogo bit prozirniji?

Look me in the eye.It's ok if you're scared. So am I.But we're scared for different reasons.I'm scared of what I won't become, and you're scared of what I could become...
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Presao igru danas nevjerovatno sam odusevljen  pricom,atmosferom,likovima dizajnom grada i predobrom optimiziranosti malo prekratka je ali kako je tako je...

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Ja je bas prelazim problem su misije koje se uglavnom sastoje od duge voznje a sve ostalo je super!

 

btw jel postoji neki patch koji optimizira igru?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2

Zasto??? igra je savrseno optimizirana...

13 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Ma samo pitam

 

btw jel ima freeroam?

 

i da ragdool je jako cudan puknes covjeka on klizi?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 15:10 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2

Postoji freeroam...

13 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

Ja sam preso mafiju 2 ali nema freeroama.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mafia 2
Kewin kaže...

Ja sam preso mafiju 2 ali nema freeroama.

Stavi gore neki DLC i eto ga..=)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
DamageHigh kaže...
Kewin kaže...

Ja sam preso mafiju 2 ali nema freeroama.

Stavi gore neki DLC i eto ga..=)

eto jesam {#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
12 godina
offline
Re: Mafia 2

Nisam uspio sa GTA4 a kako stvari stoje necu ni sa Mafiom 2 ovo je zadnji pokusaj ako ne uspijem ni sa ovim necu se vise baktati sa igrama :D

Znaci trazi mi cd key kakva je procedura guglam vec 2 sata i nigdje nisam nasao neko rjesenje gomilu spamova

13 godina
offline
Mafia 2

www.google.hr  Upisi How to crack a game i malo se zahebaji. Skuzit ces nije tesko....

recod
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 2:24 (r3c0d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
kaw_liga kaže...

Nisam uspio sa GTA4 a kako stvari stoje necu ni sa Mafiom 2 ovo je zadnji pokusaj ako ne uspijem ni sa ovim necu se vise baktati sa igrama :D

Znaci trazi mi cd key kakva je procedura guglam vec 2 sata i nigdje nisam nasao neko rjesenje gomilu spamova

{#}

take no prisoners comrade!
12 godina
offline
Re: Mafia 2

Ma znam ja skiniti crack i sve kopirati ga u folder igre ali kako cu kad mi trazi cd key prije nego sto instaliram igru :?

12 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

mogu li da igram ja ovu igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2

da, naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mafia 2

Sa ovom konfom iz Moj PC mozes igrat.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
GDra91 kaže...

eee,jel ima u mafiji onaj pištolj plašljivac,jer ja ne volim ubijat ljude,želim ih samo plašit da trče naokolo misleći da im fali komad glave {#}

You made my night better {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Mafia 2

Nisam u toku bas bio ali napisacu pa vi ako zelite izbrisite a mozda nekima i pomogne. Kako resiti Los AA u Mafia, AMD, NVIDIA nebitno. AA podesavanja ne uticu na igricu.

Ovo je resenje samo za Nvidia karte.

 

Da vam zice za struju i kola i zgrade ne budu stepenasti. Ovde je jos dobro kako umeju na AMD kartama da bude sa svim max supersamplovima CCC-a. Ne pomaze nista.

 

http://i.imgur.com/b9BTF.jpg

 

Evo kako je kod mene sada. Odmah da kazem da sam slike smanjio na 800x600 samo zbog brzeg uploada i da su u stvari na 1920x1080 i potpuno je sve ravno.

 

http://i.imgur.com/a6zj4.png

http://i.imgur.com/oZP6s.png

 

 

Naime potrebno je promeniti fajl mafia.exe ili samo mafia u Jericho.exe ili kod mene samo Jericho.

Uci u Nvidia kontrol panel, Manage 3D Settings, ADD pa prronaci preiminovani fajl. Ako uradi dobro Nvidia Control Panel procitace kao CliveBarker Jericho i onda cete podesiti AA kakav odgovora.

 

 

 

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Mafia 2

Evo ja sam podesio ovako a vi tweakujte kako odgovara i prema mogucnostima. 

 

http://i.imgur.com/F1ABg.jpg

http://i.imgur.com/bvulm.jpg

 

 

Naravno ako sve ovo nije bilo da ne trazim po 160 strana.

 

Ne zaboravite pre radnje bilo cega da stavite u igrici AA na OFF. 

Ovde cete zavisno od tweaka osetiti tezinu kako menjate AA i ostalo fps ce padati.

 

Sutra nosim ponovo mapu postera u fotokopirnicu pa se igra prelazi po drugi put.

Svaki se mora naci.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 23:41 (Vlada011).
12 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

mafia 2 applicacion has stopped working. skinuo sam je od zamunda unzip instal i kad zelimda ja igram uklucim i samo se to pojavi. probao sam i properti za kompatabilnost sa windows 7 ni to ne pomaze. lek ? pomos

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 2

da li mafia2 radi na ATI grafičkim jer mi kad pokrenem igru dode instalacija nvidia physx i onda se igra sruši.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Mafia 2

naravno da radi

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
loko_1 kaže...

da li mafia2 radi na ATI grafičkim jer mi kad pokrenem igru dode instalacija nvidia physx i onda se igra sruši.

Radi, koju graficku imas?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
loko_1 kaže...

da li mafia2 radi na ATI grafičkim jer mi kad pokrenem igru dode instalacija nvidia physx i onda se igra sruši.

Vrlo moguće da već imaš instaliran PHYSX od starijih igara, deinstaliraj stari PHYSX(program drive sweeper i normalna deinstalacija), te zatim instaliraj novi PHYSX.

 

 

PS,

 

Imaš 2 PHYSX-a; PHYSX.exe i PHYSX.msi, ukoliko ne bude dozvoljavalo instalaciju tj. govorilo da nije pronađen PHYSX koristi PHYSX sa sufiksom msi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 2
Kada sam instalirao Mafia-u 2 tokom instalacije pitalo me dali želim instalirati Physx, ja sam kliknuo na Cancel, pošto sa nanovijim Nvidia driverima dolazi i najnovija verzija Physx-a, ona verzija Physx koju mi je Mafia 2 ponudila je već stara.

Dali sam trebao kliknuti potvrdno, bez obzira što je starija verzija od one koju već imam, dali bi se vezija Physx spustio na verziju koja nudi Mafia 2, dakle stariju od one koja dolazi sa nanjovijim driverima od Nvidia-e?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice