Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.234.671
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
lovac82 kaže...

ja samo mogu reći jedno... Mafia - The City of Lost Heaven "LEGENDA OD IGRE"

 

odlična igra je bila kad je izašla i dan danas mi je dobra što se tiče priče i igrivosti...

grafika je bila dosta dobra u to vrijeme kad je izašla, prešao sam igru negdje 3-4 puta

malo je previše realno napravljena:

imaš benzinske crpke i moraš točiti gorivo, kad ulaziš u auto moraš prvo paliti motor pa tek onda brzina itd --- nije kao GTA, također u auto imaš kilometražu, kad skrećeš pale ze žmigavci itd itd......... ima još puno stvari samo se ne mogu sad sjetiti svih

 

u svakom slučaju u svoje vrijeme je bila bolja od GTA 3 bar po meni

i što reći za kraj... jako iščekujem tu igru za PC... jao da bar bude priča dobra kao prvi nastavak s naravno boljom grafikom

 

EDIT:

da nadodam... kad se voziš brzo s autom i zabiješ se u banderu ili što već čovjek izgubi svoje zdravlje, možeš i pucati kad voziš auto

 

neka samo netko kaže da je igra shit... e taj nezna što je prava igra, u svoje vrijeme je bila stvarno preje.....

 POTPIS.. samo da nova mafia 2 nebude neoptimizirana kao gta iv i da bude barem dobra kao jedinica ili cak i bolja!
 dabar ce ju moc pokrenut ljudi sa dualcem i grafickom tipa x1950pro i igrat normalno ne ovaj gta iv moras imat i7 940 i GTX295 u SLi bokte mazo
15 godina
protjeran
offline
Mafia 2?

prejako, nemogu cekati

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

samo neka bude optimizirana i nek priča bude odlična i ja sretan

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

I da nebude 200 likova u igri kao u gta4, misije obavljaš za 200 ljudi na kraju ni ne možeš izbrojat za koga si sve radio. Dobro gta4 su zeznuli, samo da se to ne ponovi sa mafiom jer to bi bilopreviše šokova u kratko vrijeme.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2?

Ne samo zbog sve sile likova, nego je i priča nekako kratka i kraj nije efektan, nema čar nije efikasan, ja sam osobno odavno prešao story u GTA4 ali mi je game completition oko 70%... glupo

Been there done that
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
DAXINHO146 kaže...
lovac82 kaže...

ja samo mogu reći jedno... Mafia - The City of Lost Heaven "LEGENDA OD IGRE"

 

odlična igra je bila kad je izašla i dan danas mi je dobra što se tiče priče i igrivosti...

grafika je bila dosta dobra u to vrijeme kad je izašla, prešao sam igru negdje 3-4 puta

malo je previše realno napravljena:

imaš benzinske crpke i moraš točiti gorivo, kad ulaziš u auto moraš prvo paliti motor pa tek onda brzina itd --- nije kao GTA, također u auto imaš kilometražu, kad skrećeš pale ze žmigavci itd itd......... ima još puno stvari samo se ne mogu sad sjetiti svih

 

u svakom slučaju u svoje vrijeme je bila bolja od GTA 3 bar po meni

i što reći za kraj... jako iščekujem tu igru za PC... jao da bar bude priča dobra kao prvi nastavak s naravno boljom grafikom

 

EDIT:

da nadodam... kad se voziš brzo s autom i zabiješ se u banderu ili što već čovjek izgubi svoje zdravlje, možeš i pucati kad voziš auto

 

neka samo netko kaže da je igra shit... e taj nezna što je prava igra, u svoje vrijeme je bila stvarno preje.....

 POTPIS.. samo da nova mafia 2 nebude neoptimizirana kao gta iv i da bude barem dobra kao jedinica ili cak i bolja!
 dabar ce ju moc pokrenut ljudi sa dualcem i grafickom tipa x1950pro i igrat normalno ne ovaj gta iv moras imat i7 940 i GTX295 u SLi bokte mazo

 Mislim da bez Quada neče baš biti ugodno.A isto bi bilo poželjno da imaš barem 8800GT.
Vidi se da če imat ludu grafiku,a još kad dodaš ogromnu količinu fizike.Ali ako bude sve dobro optimizirano neče biti problema kao što je slučaj sa GTAIV
MICROMAN
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 21:26 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Evo ga i prvi Mafia 2 interview gameplay.

Samo za sad se nalazi samo na you tube s losijom slikom..

Nema ga jos nigdje, mozda je procurio filmic prije nego je trebao.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Magger kaže...

Evo ga i prvi Mafia 2 interview gameplay.

Samo za sad se nalazi samo na you tube s losijom slikom..

Nema ga jos nigdje, mozda je procurio filmic prije nego je trebao.

 

 Izgleda mrak, jedva čekam. Još samo da kažem, samo da bude optimizaran.
AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Samo mi sline cure kad vidim ovu grafiku i napokon uglađenost pokreta, bez naglih neljudskih trzaja...

 

I napokon face likova izgledaju kao da su stvarne, a ne kao da su plastične.

 

Jippy! Jedva čekam, samo se bojim da neću moći to pokrenuti...

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

joj nisam smio ovo vidjet

sad ne mogu čekat

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Aaaaaaaa

Još ne mogu virovat šta san vidia

 

Nadan se da će je dobro optimizirat a ne ka oni ispljuvak gta 4 ( radia mi je lipo i on, ali mislin i na druge igrače )

XD

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 11:48 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Izgelda fenomenalno ali od svega mi se ne svidja kad je poceo govorit o autima..

Kazao ja kako je to u prvom dijelu mafie, voznja bila simulacija i da to nije bilo previse zanimljivo. I na to doda da za Mafiu 2 su htjeli napravit da voznja bude uzbudljivija s vise adrenalinske voznje jer su i auti naravno brzi, a i dosta vremena ce se provodit u autima..

Pa me to malo zabrinulo jer izgleda da ce napravit arkadnu voznju. Ne treba to nista lose bit al opet..

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 15:42 (Magger).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Evo..

Punih 20 minuta govore o Mafiji 2 uz naravno isjecke iz igre, izmedju stave neke reklama za igre.

Zanemarite prvih 2-3 minute neka reklama.. stravicno..

 

 

http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=57&ch=1&sd=0

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2009 14:13 (Magger).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Ajme igra je jača nego šta san mislija

Ne mogu viriovat da san je iša usprođivat sa Kumom 2

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Igra je SAVRŠENA.Grafika,pokreti, sve SAVRŠENO!

Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz@3.02Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
thuglife kaže...

Ajme igra je jača nego šta san mislija

Ne mogu viriovat da san je iša usprođivat sa Kumom 2

 A dobro, Godfather II je izašao nedavno, a Mafia II izlazi tek krajem godine (možda i u sljedećoj). Uostalom, na Mafiji II se radi već oko 7 godina, dok se na Godfatheru II radilo 2-3 godine.
besla kaže...

Igra je SAVRŠENA.Grafika,pokreti, sve SAVRŠENO!

 Nadajmo se da će i igrivost biti SAVRŠENA!
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
besla kaže...

Igra je SAVRŠENA.Grafika,pokreti, sve SAVRŠENO!

 

Morat ces obavezno novi komp. kupovat Namigiva
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Nova tri gameplay trailera su vani i predobri su.

 

Pogledajte ih ovdje:

Novi Mafia 2 Gameplay Traileri

 

 

 

 

 

 

Gaming Portal Hrvatske Cyber Lige - www.hcl.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Ementaler kaže...

Nova tri gameplay trailera su vani i predobri su.

 

Pogledajte ih ovdje:

Novi Mafia 2 Gameplay Traileri

 

 

 

 

 

 

 


Nisu bas novi..
To su izvadjeni traileri od onog 20minutnog filmica koje sam postavio nekoliko postova prije.
Al dobri su bolje i vise vidis tu nego tamo..
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

kako je daleko jesen/zima sad kad sam vidio ovo

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2009 10:30 (spaws).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
spaws kaže...

kako je daleko jesen/zima sad kad sam vidio ovo

 Da izlazi negdje u desetim mjesecu ili jedanajstom ako bude kakvih odgoda , ko če ju čekat.
Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pljačkam sve što mi dođe pod ruku.xD
15 godina
protjeran
offline
Mafia 2?

ma jedva cekam, kao sto sam cekao novi mis, tako cekam i ovo

Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

ja nemogu docekat jer u to vrijeme dobivam novi komp i onda mafiu 2 na high igram, ja nemogu docekat :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2009 12:02 (legend).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
lovac82 kaže...

ja samo mogu reći jedno... Mafia - The City of Lost Heaven "LEGENDA OD IGRE"

 

odlična igra je bila kad je izašla i dan danas mi je dobra što se tiče priče i igrivosti...

grafika je bila dosta dobra u to vrijeme kad je izašla, prešao sam igru negdje 3-4 puta

malo je previše realno napravljena:

imaš benzinske crpke i moraš točiti gorivo, kad ulaziš u auto moraš prvo paliti motor pa tek onda brzina itd --- nije kao GTA, također u auto imaš kilometražu, kad skrećeš pale ze žmigavci itd itd......... ima još puno stvari samo se ne mogu sad sjetiti svih

 

u svakom slučaju u svoje vrijeme je bila bolja od GTA 3 bar po meni

i što reći za kraj... jako iščekujem tu igru za PC... jao da bar bude priča dobra kao prvi nastavak s naravno boljom grafikom

 

EDIT:

da nadodam... kad se voziš brzo s autom i zabiješ se u banderu ili što već čovjek izgubi svoje zdravlje, možeš i pucati kad voziš auto

 

neka samo netko kaže da je igra shit... e taj nezna što je prava igra, u svoje vrijeme je bila stvarno preje.....

Definitivno bi volio da te stvari ostanu u dvojci, jer bez njih se gubi smisao orginalne mafie, takoder se nadam da ce i grad biti troduplo veci i da ce imat 5 puta vise misija nego mafia, a naravno najvaznije od svega je da naprave priču kakva doliči mafiji

 

Jos malo pa izlazi, ko će čekat

 

EDIT: Jeste li primjetili da u zadnjoj sceni mafie onaj tip koji ubije tommya ima velike sličnosti sa onom dvoicom sto ce biti u novom nastavku mafie 2, htio sam uploadati sliku ali nesto mi nevalja tipka print screen pa cu pokusat sa frapsom

 

EDIT2:

desni ima vise sličnosti desni ima vise sličnosti
nosonja nosonja
malo manje slicnosti malo manje slicnosti
NLO - neidentificirani leteći objekt
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 16:55 (legend).
16 godina
offline
Mafia 2?

Po informacijama sa E3-ja odgodili su igru za 2010.

Heal The World
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Evo pogledajte novi trailer http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/52913

 

Igra izgleda fenomenalno, koji gta4, ovo če biti zakon!

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...

Evo pogledajte novi trailer http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mafia-ii/52913

 

Igra izgleda fenomenalno, koji gta4, ovo če biti zakon!

Po ovome sta vidim isplati se cekati....SmijehMakar 2 godine samo da je ispoliraju do savrsenstva i bit ce ludilaIzlanuo se

Batman je zakon!
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
ovo ce biti predobra igra...moce se uci u svaki restoran i takve fore :)..kakvi gta 4 ovo je IGRA...MAFIA RULES ! ! ! =)
15 godina
offline
Mafia 2?

jedinu zamjerku bi mogao dodati voznja auta.malo me podsjeca na godfatherPlač no jos nisam igrao igru pa nemogu reci kakav je osjecaj voznje.nazalost,nekako mlako izgleda.al valjda ce to ispravit.ostalo sve je TIP-TOP!

Batman je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

evo tu možete vidjet više informacija o mafiji 2 

 

link

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice