Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 933.504
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

OK, i ja sam psovao vukove, istina. A Blizzard je poznat po animacijama, podosta daje pozornosti tome, od uvodnih filmova do animiranja avatara. LOTROu možemo oprostiti neke stvari, ipak vukovi i poneki slični ne kvare legendarnost drugih elemenata te igre.

 

Kad smo kod Blizzarda, neka netko načne thread na temu Warcraft filma Osmijeh Bez obzira što mi je WoW izazvao gađenje nakon nekog vremena igranja, vjerujem da bi Warcraft film trebao biti izvrstan, naravno samo ako ga radi Blizzard, a problem nastaje onda kada čujemo da su produkciju prepustili nekom drugom (prvi mogući hoax ovih dana) ili da će to biti igrani, a ne animirani film (drugi mogući hoax ovih dana).

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 14:34 (Zeljko B).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zeljko B kaže...

Kad smo kod Blizzarda, neka netko načne thread na temu Warcraft filma Osmijeh Bez obzira što mi je WoW izazvao gađenje nakon nekog vremena igranja, vjerujem da bi Warcraft film trebao biti izvrstan, naravno samo ako ga radi Blizzard, a problem nastaje onda kada čujemo da su produkciju prepustili nekom drugom (prvi mogući hoax ovih dana) ili da će to biti igrani, a ne animirani film (drugi mogući hoax ovih dana).

 Istina... nadao sam se da će film biti iz njihove produkcije, po mogućnosti da ga oni animiraju. Prepuštanje drugom studiju rad, i činjenica da neće biti animirani, već igrani, malo smanjuje moja očekivanja (ne želim gledati Thralla u izvedbi Toma Cruisea ili Brada Arthas Pitta Viče).

No vratimo se mi na temu... dakle LOTRO... =)

 

"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 15:39 (Hadriel).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da je Goran odlično interpretirao ono što sam napisao.

 

Ne radi se o crtanju i animaciji kao takvoj tj. stilu animiranog filma, nego animaciji ("oživljavanju") likova.

 

Samo da dodam primjer vuka: u WoW-u se vuk češka šapom dok miruje, trza glavom, trese se nakon snijega, zavija, trčkara, napada vjeverice - ukratko, ponaša se kao da je živ.

U LOTRO-u u najmanju ruku drvene rezbarije... ne, ne... lijepe voštane figure.

Tako je i s playing characterima. Krute i nezgrapne kretnje s premalo jointova.

To je meni osobno bitnije od rezolucije tekstura.

 

Assasin's Creed primjerice ima dobru animaciju. Posebice animaciju konja. Vidjet ćemo kako Conan to radi.

 

 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 16:02 (naxeem).
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Svaka cast.

Kao sto sam napomenuo, svakom je nesto drugo bitno.

 

Meni je bitna prica, atmosfera, questovi, dobro razradjeno gradjenje lika. Nekima animacija.

 

Takodjer, jos uvijek su mi drage prastare igre, tipa civilizacija, bez ikakve usminkane grafike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Svaka cast.

Kao sto sam napomenuo, svakom je nesto drugo bitno.

 

Meni je bitna prica, atmosfera, questovi, dobro razradjeno gradjenje lika. Nekima animacija.

 

Takodjer, jos uvijek su mi drage prastare igre, tipa civilizacija, bez ikakve usminkane grafike.

 

A meni HOMM 1-3, igram ga desteljece :)

 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni su questovi bitni.. priča, atmosfera, ali kad vidiš da ti se lik kreće kao da je animiran u kućnoj radinosti mišem... e onda... bljak.

Animacija likova je bitna jer u likove gledaš 99% vremena. Pogotovo u vlastitog lika. Kada se likovi kreću kao da imaju štap od metle u svakom ekstremitetu i kad im odjeća ima fizikalna svojstva malo mekšeg kartona...


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Slažem se sa svim što je rekao naxeem. Meni su izrazito bitni questovi, priča, atmosfera i druge negrafičke stvari, ali budući da je to 3d igra, isto me neke stvari grafičke prirode znaju bosti u oči. Jedna od takvih stvari je loša fluidnost animacije... No kao što sam rekao, to nije presudan faktor...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.3.2008 19:36 (Hadriel).
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Iznenađujuće je kako kombinacija naoko sitnih detalja (kao što su animacije određenih pokreta, detaljnost nekih manjih objekata i sl.) može podosta utjecati na sveukupni dojam same igre. Na početku uopće nisam skužio zašto me WoW više 'šarmira' nego LOTRO, kada već na prvi pogled LOTRO ima bolju grafiku, no nakon nekog vremena sam ustanovio upravo sve gorenavedeno. Nedostaje 'života' u prezentaciji virtualnog Middle Earth-a. Azeroth je prikazan u WoWu totalno 'karikaturalno', kao iz nekog crtića i uopće nisu išli na neku ultra detaljnost, a opet sve nekako 'ima dušu' i dorađeno je do najsitnijih detalja. Da su se u LOTROu malo više potrudili oko tog artworka i udahnuli više života u ME, vjerojatno bi još uvijek igrao igru..

 


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Svaka cast.

Kao sto sam napomenuo, svakom je nesto drugo bitno.

 

Meni je bitna prica, atmosfera, questovi, dobro razradjeno gradjenje lika. Nekima animacija.

 

Takodjer, jos uvijek su mi drage prastare igre, tipa civilizacija, bez ikakve usminkane grafike.

 Sto se questova tice, tu pak dajem LOTRO-u prednost - no opet, nisam vidio kako to funkcionira na high-levelima pa ne mogu usporedjivati s WoW-om.
Mozda mi je to u LOTRO-u nekako sve prirodnije jer odmah na pocetku imas neku epsku pricu koju poznajes iz knjiga pa je dobar osjecaj povezati se na taj nacin.

U WoW-u (glupo mi je stalno usporedjivati, ali nema druge) ima isto dosta dobrih prica koje se protezu (pogotovo prije TBC-a) no za njih si obicno morao imati itekakav guild da ih vidis. Recimo, mi je najludje bilo vidjeti Vaelastrasza (Vael za starije igrace) kroz igru - prvo tipa upoznas u LBRS-u (staroj 5-man instanci - prvi dio BRS-a) gdje ti se predstavi u ljudskom obliku (inace je crveni zmaj) te ti omoguci da napravis kljuc za UBRS (drugi dio BRS-a, mala raid instanca za 10 ljudi). Tamo ga mozes prizvati da se bori za tebe pomocu prstena koji napravis, a odmah vidis da to nije kraj jer je njegova zelja unistenje Nefariana (crni zmaj, tamo vidjen u ljudskom obliku). I onda kad konacno se dokrcas u BWL (ogromna instanca za 40 ljudi), prodjes prvog bossa, upadas u prostoriju gdje se sukobljavaju Nefarian i Vael kojeg Nef ipak uspije zatrovati. Kad vidis tog ogromnog crvenog zmaja velicine omanje zgrade i kad ga konacno sredis (s drugih 39 divljaka, dakako) te kad njegova prica zavrsi, to je ludnica.
Nazalost, kako rekoh, nisam vidio hi-level instance i sadrzaj u LOTRO-u i nisam siguran ima li takvih stvari - vjerujem da ima i to mi se jako svidja.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I, jel neko od vas koji ste prosli tjedan nabavili igru zaigrao?

 

Dojmovi? Ja mislim da sam se skroz navukao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

I, jel neko od vas koji ste prosli tjedan nabavili igru zaigrao?

 

Dojmovi? Ja mislim da sam se skroz navukao...

Ja sam je kupio ima 3 dana. Prva 2 dana mi je tribalo da se priviknem na UI (nakon dugo WoW-a i GW-a).
Malo mi je cudno bez addona al to su repovi iz starih dana :)
Sve u svemu zasad mozak na pasu i gustam u trckaranju po ledinama te rudarenju bez bojazni da ce me horda ili ally zaklati :)
Moja preporuka!

madafaka
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

I, jel neko od vas koji ste prosli tjedan nabavili igru zaigrao?

 

Dojmovi? Ja mislim da sam se skroz navukao...

 Ja sam prvo igrao 7 dnevni trial i LoTro mi se totalno svidio. Sad već tjedan dana igram full igru. Lotro nemogu uspoređivati sa WoW-om, ali ako ga uspoređujem sa L2 moram priznati da mi je punooo bolji i detaljnije razrađen, a o grafici da ne govorim.
Jednostavno na svakom koraku je vidljivo da je to MMO nove generacije.
Totalno mi se sviđa što nema grindanja i questovi su tako napravljeni da te jednostavno vuku dalje.
Još sam u fazi učenja i svaki dan naučim hrpu svojih stvari, ali rulja koja Lotro igra već neko vrijme me uvjerava da će vrlo brzo sve sjesti na svoje mjesto.

LOTRO svakako preporučam.
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igrao sam malo na trial accountu, i naoko mi se svidjela, iako se jos nisam privikao na UI.

No još uvijek sam ljubitelj WoW-a pa mi je malo financijski teško igrati obe full verzije istovremeno...

No čim odem na faks prebacujem se na LOTRO, budući da je, koliko sam skužio, manje vremenski zahtjevan, i 20tak kuna jeftiniji.

 

BTW, mislim da sam vidio da postoji lifetime opcija plaćanja. Platiš jedanput određenu svoticu i igraš doživotno. Može mi tko pojasnit? (Možda sam se i zabunio)

=)


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Iskreno, nisam ni sam siguran. Znam da ima lifetime, u igri srecem dosta takvih ljudi, ali kak se na to prebacis, ne znam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Hadriel kaže...

 

BTW, mislim da sam vidio da postoji lifetime opcija plaćanja. Platiš jedanput određenu svoticu i igraš doživotno. Može mi tko pojasnit? (Možda sam se i zabunio)

=)


 Ne znam za lifetime, ali sam ja u siječnju upao u neku akciju da na tri mjeseca platiš cca. 150 kn (50 kn mjesečno), i oni ti to skidaju svaka tri mjeseca (siječanj, travanj, itd.). Milsim da sam platio preko WorldPay, a može i PayPal, bez problema. Treba vidjeti jel to samo zimska akcija ili ima još.

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Je je ima lifetime opcija (ili je barem postojala), koliko se sjecam platis pretplatu u vrijednosti godine dana (ili tako nesto) i onda je lifetime aktivan, može biti da je u pitanju bila samo akcija.

Da ima fora sa tromjesecnim placanjem, onda je mjesecno pretplata jos i niza, ali ja sam se ipak odlucio na mjesecnu nadoplatu, jer nisam siguran koliko cu vremena u buducnosti moci posvetiti igranju.

u biti evo vam link pa sami provjerite.

http://www.lotro-europe.com/faq.php?type=Billing#Billing

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 21:11 (Porosoro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ali nije to toliko važno ako igraš radi gušta!

 

ovisi... meni recimo animacija modela povećava doživljaj, čime mi je i veći gušt igrat...

no ne kažem da je to presudni faktor...


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Hadriel kaže...

ali nije to toliko važno ako igraš radi gušta!

 

ovisi... meni recimo animacija modela povećava doživljaj, čime mi je i veći gušt igrat...

no ne kažem da je to presudni faktor...


 ...presudan faktor je imat 2 pive te nesto przenog kikirikija na stolu uz ekran! Izlanuo se

madafaka
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Gledao sam malo cijene, i skuzio da mi je najiplatljivije kupiti preko Turbine-a Special edition koji dode 24$ + 10$ shipment (digital download je 10$ ali ne mozes ako nemas kreditnu ili debitnu karticu iz Amerike), standard edition takoder nema.

 

Nego mene zanima kako placas pretplatu posto ovi nasi frikovi od ducana nabijaju prevelike cijene pa se ne isplati kupiti 60 dana card. A da ne govorim o igrici, standard edition 400 kn! Strasno! ...Znaci placas pretplatu preko lotro-europe.com ili kako? Jel postoji opcija od turbine-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Reko sam vec na pocetku, al dobro.

 

Ko prvo, preporucam ti da ne uzimas US verziju igre jer ces morat igrat na njihovim serverima. Iako imaju vise populacije, igraju u skroz drugo vrijeme.

 

Ko drugo, uzmi preko neta, istina, ali najbolje ti je uzet iz dvd.co.uk

Kostat ce te 10 funti (11 sa postarinom). Dodje za 3-4 dana. Btw, funta je 10kn, znaci igra te dodje dzabe, posto je mjesec dana igranja 100kn.

 

A pretplata je nisam ziher, ali mislim nekih 12eura. Nisam ziher, zato sto sam ja sad usao u neku zimsku akciju i platio sam 3 mjeseca 150kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kako si uzeo pretplatu, tj. preko koga ju placas?

 

 

http://dvd.co.uk/product.asp?id=CD31745

 

Tu se ne spominje da se dobije mjesec dana besplatno, jesi siguran da se dobije?

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.3.2008 19:40 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Provjeri nacine placanja na stranici.

Ja uzimam preko mastera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Cini se da smo u isto vrijeme post poslali, tj. ja uredio svoj!:D

 

Jel se sigurno dobije 30 dana play-a? I kako placas pretplatu, tj. kako vi svi placate? Ne koristite valjda time card-ove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da u svim mmorpgovima( nisam sve probao pa nemogu tvrdit) imas 30 dana prvih za dzabe.

Ovdje imas ziher.

 

A kad uzmes igru i kreiras acc, imas za odabrat oces na prepaid kartice ili na neku kreditnu.

Meni se cini da je najlakse i najbolje, te najjeftinije preko kreditne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pitam jer nemam kreditnu nego debitnu.

Mislis da bi mogao i sa njom placati pretplatu? ...Jer njom sam upravo kupio na dvd.co.uk a mogao sam i na turbine.

 

I zadnje pitanje, prvi put kupujem preko neta pa me zanima kako pakirano to dode?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hmm, kaj je konkretno debitna kartica?

American?

Ili najobicnija Cirrus/Maestro.

 

Dodje zapakirano u onom pakiranju sa mjehuricima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam lotro kupio preko ovog linka

http://www.codemasters.co.uk/eshop/more-details.php?digitalitemid=49&territory=EnglishUK

 

prije nego što kupiš igru (ili prije nego što aktiviraš trial account) moraš se registrirati na codemasters directu.

Tamo ćeš onda dobiti otvorene opcije za automatiziranu nadoplatu ili ćeš ručno svakih mjesec ili svaka 3 mjeseca unositi novi serial.

 

Ja sam sve sredio da mi ide preko paypal-a koji mi tereti moj mastercard.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

A recimo ako bi uzeo Americku verziju (jer imam lika na Arkenstone, a mrzim ispočetka igrati), pretplata bi me dosla 9.99$ (50kn) e sada mene zanima da li su pretplate za EU i USA medusobno kompatibilne, tj. uzmem EU verziju i placam 10$ preko turbine! Jel to moguce?

 

...Ako nije, puno vise je isplatljivije uzeti USA i placati 9.99$ nego 12 Eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja koristim eu verziju i plaćam ju 15$mjesečno. to je nekih 9,75€ tj, 70,80kn

Neznam zašto ali meni naplaćuju u dolarima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice