Kingdoms of Amalur: Reckoning

poruka: 166
|
čitano: 29.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Moj bratič ima 25 sati igre, i pitam ja njega što misli o igri, te da li mu je dobra. On mi odgovori kako je igra sranje, zato jer se mora jako puno nahodavati, kada se riješi kvest natrag do osobe koja ga je dala. Na to upitam ja njega zašto ne koristi fast travel. A on mene pita zar toga ima u igri, kako on to nije znao, na što normalno slijedi moja facepalm reakcija. Nakon toga pitam je njega zašto ima slobodna mjesta na oružjima, te zašto nije stavio shardsove na njih, na što normalno on meni opet kaže kako nije znao da se to može.

 

To se događa kada COD igrač pokuša igrati nešto drugo osim pucačine.

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Tako je to kad se navikneš na jedan žanr igrica, al mislim da je ovo jedna od rijetkih igrica koju barem ja igram onako sa guštom. Kad počnem nikako da prestanem, moram sam sebe odvlčit od kompa da bi presto. 

 

Što se tiče igre sad sam na nekih 6 i pol sati igre pošto sam morao iz početka -_- , igram Rouge-Magea te sam na 11 lvlu i za sad sve pohvale igra je doslovno savršena, jedino malo kamera hebe al to nije toliki problem. :) 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Tirnock me muči,,neda se ubit.Dovedem mu lifrforce na 0,0001, pojavi se slovo F na monitoru ja stiskam, držim, nema šta nisam probao, a baja se trgne,mrdne i opet na 40%liveforce počme bljuvat Splinteriće of Fate, pa tako u nedogled. Ne mogu nać na netu jel bug ili nije, a proguglao sam 1000foruma. Kad se pojavi F, šta teba stisnut???

EDIT

skužio sam, treba naciljat F na Trinoca i le fin

evo ovaj F evo ovaj F
Work like you don't need money, love like you've never been hurt, dance like no one's watching And SEED LIKE THERE IS NO BANDWIDTH LIMIT
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 10:23 (micho0305).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
micho0305 kaže...

Tirnock me muči,,neda se ubit.Dovedem mu lifrforce na 0,0001, pojavi se slovo F na monitoru ja stiskam, držim, nema šta nisam probao, a baja se trgne,mrdne i opet na 40%liveforce počme bljuvat Splinteriće of Fate, pa tako u nedogled. Ne mogu nać na netu jel bug ili nije, a proguglao sam 1000foruma. Kad se pojavi F, šta teba stisnut???

Pa meni kad se F pojavi stisnem F {#} ali mozda pogledaj u key bindings/controls st atreba se stisnuti. Tako je meni bilo u vezi skyrima ono pise da za shout trebam z stisnut i ja stiscem i stiscem nista i stisnem Y onako slucajno kad evo ga FUS...

13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

No mene sad zanima mogu li ja imati zenu nekakvu ili bar nekog ko me prati i ta sranja ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kent8 kaže...

No mene sad zanima mogu li ja imati zenu nekakvu ili bar nekog ko me prati i ta sranja ? 

Koliko znam ne možeš imat nikog tipa one trebe iz Skyrima. Tu si ono ''On your own''

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
atiHD kaže...
Kent8 kaže...

No mene sad zanima mogu li ja imati zenu nekakvu ili bar nekog ko me prati i ta sranja ? 

Koliko znam ne možeš imat nikog tipa one trebe iz Skyrima. Tu si ono ''On your own''

A mozes li imati zenu ozeniti se(udati ako si zensko) ?           

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kent8 kaže...

A mozes li imati zenu ozeniti se(udati ako si zensko) ?           

Za to sam siguran da ne možeš. 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

A mozes li imati zenu ozeniti se(udati ako si zensko) ?           

Nemožeš uopće, nebitno jeli marriage straight ili gay,

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kakvog lika igrate? ili koje punite talente .
EDIT: Eto i mix i dvije kombinacije :D  

EDIT:Koji sam fail napravio jbt .

3 Rogue(finesse)
7 Warrior(Might)
7 Mage(Sorcery)
1 Mix(Sorcery/Finesse/Might)
1 Dva kombinirana.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2012 11:49 (Kent8).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kent8 kaže...

Kakvog lika igrate? ili koje punite talente .

Dodaj i ovo , btw might/sorcery ftw ( battlemage so imba ) 

2 Might/finesse
6 Might/sorcery
1 sorcery/finesse
0 tribrid(jednako u sve )
Shazbot !
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2012 2:08 (hari85).
15 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning
što se dogodi kad završimo igru? jel se može opet proč kao u diablu/war in the north ili je de facto game over?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Vidim u današnjem članku da u buducnosti planiraju napraviti mmo prema ovoj igri, sad me zanima izvor tih informacija i zapravo dal je to uopće u razvoju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Gozz kaže...
Vidim u današnjem članku da u buducnosti planiraju napraviti mmo prema ovoj igri, sad me zanima izvor tih informacija i zapravo dal je to uopće u razvoju?

Pa pricali su jednom o njemu. Ime projekta je Copernicus i navodno je smjesteno 200 godina prije desavanja Reckoninga.

Shazbot !
15 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Gozz kaže...
Vidim u današnjem članku da u buducnosti planiraju napraviti mmo prema ovoj igri, sad me zanima izvor tih informacija i zapravo dal je to uopće u razvoju?

I sam reckoning je trebao biti mmo, ali su se predomislili...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
hari85 kaže...
Gozz kaže...
Vidim u današnjem članku da u buducnosti planiraju napraviti mmo prema ovoj igri, sad me zanima izvor tih informacija i zapravo dal je to uopće u razvoju?

Pa pricali su jednom o njemu. Ime projekta je Copernicus i navodno je smjesteno 200 godina prije desavanja Reckoninga.

Koliko sam uspio istrazit u ovih par minuta samo sam nasao da ga razvija 38 studios

12 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning
hvala na infu :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ja igram kao full might, uvjek sam preferirao 2H oružje prije strijele i magije. No ovako, na 20 sati igre sam, obavljam sve sidequestove te sam za sada član House of Ballads frakcije (riješio sam sve questove te sam sad dobio neku titulu u frakciji, ja mislim King), te Warsworn frakcije (tek sam pridošlica, riješio prvi quest koji mi je izdao vođa). Odlično mi je u igri to što možeš resetati skillove u slučaju ako ti je dosadio stil igre ili si pak negdje gadno zahebo. Neznam zasto ali mi cjelokupni izgled igre, questovi te još neke pojedinosti dosta sliče na WoW, ali naravno višestruko puta poboljšano.

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
RangeR kaže...
što se dogodi kad završimo igru? jel se može opet proč kao u diablu/war in the north ili je de facto game over?

any1?

16 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

poštovanje,

 

ae da i ja kažem 2 riječi, dakle kao prvo igra je i dalje prelagana trebali bi ugraditi neki teži nivo jer ovdje ni boss fightovi ne traju duže od 20-30 sec. trenutno sam lvl 35 maga i lutam po karti i riješavam Q. Ono što mi stvarno smeta u igri osim laganog konzolitisa je što malo koji neprijatelj koristi svoje sposobnosti kako bi trebao jako Šteka AI čak i na najtežem nivou sve mi je smješno. S tim da uopce ne koristim napitke niti si sam radim naoružanja ni armor znaci samo što  mi daju ili padne samo. preporuka svima je da završite sve guild base Questove jer priča iza njih je simpa. Drugo što mi smeta je da sada na 35 lvl_u si više manje bog koji hoda na zemlji. možeš otići u bilo koji grad i doslovce svih pobiti i niko ti niš ne može katastrofa. Bilo bi fora da su ugradili neki PVP dio ili barem co-op (uz hell težinu). Igra je zabavna i nakon dugo vremena ajde neki RPG koji ima donekle manje-više nepredvidljivu priču. Makar zadnji rpg sa dobrom pričom je bio Planescape Torment(slava mu). Priznajem da poneki Questići me znaju ugodno iznenaditi sa svojim završetcima.

 

Igri dajem 8.2/10 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
RangeR kaže...
RangeR kaže...
što se dogodi kad završimo igru? jel se može opet proč kao u diablu/war in the north ili je de facto game over?

any1?

Imaš Main Quests ( glavni questovi ), Faction Quests ( questovi za guildove ), Side Quests ( od pomaganja ljudima na cesti, do oslobađanja dvoraca i na taj način dolaziti do rare artifacta, armora.. ) te Tasks ( skupi mi 5 ovoga, ili sto moras skupljat knjige za " brother Til-a " ..  ).

Prešao sam sve Main, Faction, te Side questove, i kada to napraviš, više ti ništa zanimljivo ni ne preostaje, možeš ti igrati koliko god hoćeš, ali to je bez cilja, znaci brzo bi ti dosadilo..

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Evo da i ja iznesem svoje dojmove

 

Kako sam morao krenut iz početka tako sam odabrao rasu Ljosafar mislim da se zove, zanimljiva rasa na samom početku ability daje 2 skilla u dispeling i sagecraft. Sad sam na nekih petnaestak sati igre, riješavam sve moguče questove, nekako čak više side nego main, to puštam za kasnije. 19 lvl seer. Punim sorcery najviše, ali svako toliko malo ubacim u might i finesse. Svijet je ogroman i stvarno atmosfreičan i šaren. Čak ni ne koristim fast travel več tražim neke malo ljepše vidike i krajolike. Sistem borbe poprilično fluidan i brz, neprijatelji solidno dobro napravljeni. Priča odlična. Jedna od rijetkih igara koja me baš onako uvukla u priču te me tjera da igram dalje i dalje. 

 

Moja ocjena 10/10 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 21:32 (atiHD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Isprobao, vidi da se je ovo trebao biti MMO a ne SP RPG jer citav setting podsjeca na to. Nije da sam nesto pretjerano zagrizao ali je ok za ubiti vrijeme.

12 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Pozdrav ljudi. Samo bih da se nadovežem na vaše utiske i da se složim sa vama da je igra (namjerno ne igrica) pravo dobra. Već nekoliko dana od kad sam je nabavio ne odvajam se od laptopa, udubljen 100% u igranje. Elem, hteo bih da vas pitam kako da igram preko joystick-a? Imam nekakve GIGAtech  SA-500X gamepad (sa USB ulazom i sa ulazom za PS3) i pažljivo sa pročitao sve vaše postove u vezi toga, i uradio sve identično kako ste napisali (na slici u desnom donjem uglu ima spisak svih programčića koje sam instalirao), za DS3 Tool i za x360ce sam sve kopirao u instalacioni folder igre (pa i u system32), i u programima imam joystick, naštimano sve, rade svi dugmići i vibracija i sve, ali nikako ne mogu da dobijem u izbornuku u igri da prebacim ili naštimam joystick-e, niti uopšte reaguju kad pokrenem KOA:R? I još tih nekoliko programa sa skinuo i pokrenuo (ima na slici), ali ništa. Da li neko zna u čemu je problem? Bio bih mu jako zahvalan (ako vam to išta znači) ili plaćam piće kad se vidimo :-). Jer mi se čini da je preko joystick-a dosta bolji ugođaj igrati, mada i preko miša i tastature nije loše, već sam se uštelio, ali opet joystick je joystick. Možda sam jako "glup" pa sam nešto negde preskočio, i ako jesam bilo bi baš oke da mi neko ukaže na tu grešku :-). Hvala unapred i sve najbolje vam želim, kako u igranju, tako i u životu.

 

http://tinypic.com/r/vdibzo/5

 

http://i40.tinypic.com/vdibzo.jpg

grof_Jandric
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
anabolicaa kaže...

Isprobao, vidi da se je ovo trebao biti MMO a ne SP RPG jer citav setting podsjeca na to.

To je i trebao biti - ali nisu imali novaca za MMO pa su potrošili na jednu tvrtku koja je radila RPG u tajnosti (a nisu to znali) - rezultat je da su preko starog RPG-a nalijepili novi svijet/likove/djelomično priču.

 

 

I moram reći da za frankensteina izgleda odlično. Vraća me u dane Fable-a 1 kojeg obožavam{#} Ali sam negdje 2 sata u igri tako da je prerano govoriti

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Hvala ti Paolo,sad si me podsjetio šta ću igrati dok ne nabavim ponovo MBO za socket 775.

Ovaj Single Core Athlon 3000+ nema uopće snage zavrtiti Skyrim u više od 5 FPS-a

dok KoA može,ali zna trzuckati pa mi ide na živce.

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Paolo2612 kaže...
anabolicaa kaže...

Isprobao, vidi da se je ovo trebao biti MMO a ne SP RPG jer citav setting podsjeca na to.

To je i trebao biti - ali nisu imali novaca za MMO pa su potrošili na jednu tvrtku koja je radila RPG u tajnosti (a nisu to znali) - rezultat je da su preko starog RPG-a nalijepili novi svijet/likove/djelomično priču.

 

 

I moram reći da za frankensteina izgleda odlično. Vraća me u dane Fable-a 1 kojeg obožavam{#} Ali sam negdje 2 sata u igri tako da je prerano govoriti

Ovo sam točno ja izjavio kad sam probao igru, Fable mi je i dalje najdraži RPG, a ovo me užasno podsjeća na njega. Odlična igra, baš za uživanciju! {#}

LoL username: UnimatriX (EU West) HoN username: ArmageddonX
16 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ja sam tek krenuo sa igranjem i naletio na bug u questu the hunters hunted...dali je itko imao isti problem? dali se može riješiti reinstalacijom i dali se mogu stari saveovi onda koristit?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Igra li još netko ovo?

Ja baš sad počeo prije pola sata.. Grafika mi je dobra. Da je drugačija, nebi valjala zbog šarenog svijeta.. Igra me dosta podsjeća na Fable najviše zbog borbe.

I još jedna dobra stvar je optimizacija. Dosta novijih i starijih igara nemogu igrati sa ugodnim FPS-om (valjda zbog procesora) ali iznenadilo me kako sa ovom igrom to nije problem. Skyrim mi je jedva išao na 20-25fps bez obzira na postavke, dok mi je kod ovoga fps 60-70 uz maalo laganje kada se naglo pomakne kamera.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ja upravo prelazim Legends of the dead Kell DLC, zanimljiv dodatak igri. Novi komad mape, podosta novih oružja i armora te novih neprijatelja i zanimljivih questova.

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice