Horizon Zero Dawn

poruka: 285
|
čitano: 61.910
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
frey85 kaže...

A ista stvar je bila i dok sam je vrtio na i7 6700k sa 1070 GTX. Imao sam 60 fps na 1080p sa Ultra-High podešavanjima, ali zašteka kad se krećem. Sada sam je testirao na 1440p na Ultra i tu imam bez problema zaključanih 60 fps, ali je igram na 1836p sa Ultra-High podešavanjima. Šteka na svim rezolucijama i na 1080p i low. Čini mi se dosta manje, ali šteka.

 

Meni je ok radila nedavno i na i7 6700K sa 2080Ti. Na 1440p bez nekih većih problema, ali igrao sam na releaseu kad nije još bila najbolje optimirana. Nisam probao sad na R9 5900X.

A probaj prebaciti igru na SSD, sigurno neće odmoći. Ja igram sve igre sa SSDa već par godina (na novom kompu od nedavno ni nemam više HDD). No nisam uvjeren da ti je to problem.

 

Kod klinca na kompu koji ima i5 6400 i GTX 1080 sam imao problem, tamo je jedva vrtio u 30 FPSa na 1080p rezi, a CPU je cijelo vrijeme bio na 100% pa je to razumljivo na takvom lošem kompu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Bitanga kaže...
frey85 kaže...

A ista stvar je bila i dok sam je vrtio na i7 6700k sa 1070 GTX. Imao sam 60 fps na 1080p sa Ultra-High podešavanjima, ali zašteka kad se krećem. Sada sam je testirao na 1440p na Ultra i tu imam bez problema zaključanih 60 fps, ali je igram na 1836p sa Ultra-High podešavanjima. Šteka na svim rezolucijama i na 1080p i low. Čini mi se dosta manje, ali šteka.

 

Meni je ok radila nedavno i na i7 6700K sa 2080Ti. Na 1440p bez nekih većih problema, ali igrao sam na releaseu kad nije još bila najbolje optimirana. Nisam probao sad na R9 5900X.

A probaj prebaciti igru na SSD, sigurno neće odmoći. Ja igram sve igre sa SSDa već par godina (na novom kompu od nedavno ni nemam više HDD). No nisam uvjeren da ti je to problem.

 

Kod klinca na kompu koji ima i5 6400 i GTX 1080 sam imao problem, tamo je jedva vrtio u 30 FPSa na 1080p rezi, a CPU je cijelo vrijeme bio na 100% pa je to razumljivo na takvom lošem kompu.

 

 ako je cpu na 100% a gpu nije onda povecaj resolution scale...da graficku poguras u veci usage.

6 godina
offline
Horizon Zero Dawn

He verzija je 1.0.7, probaću update na 1.10, pa ću testirati, ako ni to ne pomogne, prebaciću na SSD pa javljam. Našao sam negdje da je to zbog nekog bug-a sa VRAM usage, pa su mnogi igrali sa teksturama na low. Navodno su to ispravili u zadnjim update-ima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Rocinante2112 kaže...

 

 ako je cpu na 100% a gpu nije onda povecaj resolution scale...da graficku poguras u veci usage.

 

Da, to bi možda pomoglo da igra bude responzivnija. No nije bitno, samo kažem, klincu sam ionako već dao svoj stari komp u međuvremenu pa sad ima bolji proc.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
frey85 kaže...

He verzija je 1.0.7, probaću update na 1.10, pa ću testirati, ako ni to ne pomogne, prebaciću na SSD pa javljam. Našao sam negdje da je to zbog nekog bug-a sa VRAM usage, pa su mnogi igrali sa teksturama na low. Navodno su to ispravili u zadnjim update-ima.

 

Ček, igraš neupdejtanu verziju?! Još reci da je krekana pa možemo prestati pričati o tome :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

koja je ovo verzija tj patch

 

 

 

v6213244 GOG

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 17:07 (GSP).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Hej, uradio update na 1.10 i ništa se nije popravilo sa sjeckanjem, ali se igra više ne ruši.

 

Prebacio na SSD i igra sada radi bez problema. Ti apdejti su malo popravili performanse pa sam malo podigao grafička podešavanja. Nisam pročitao u spec da igra traži SSD. Vrtio sam je na WD Black jako dobrom i brzom HDD, ali je igra praktično bila neigriva.

Nisam igrao 2 mjeseca i sada mi je jako teška igra, svi questovi su protiv gomile mašina kojima ništa ne možeš. Moram se malo uhodati da završim igru. Mislim da je grafički među top 5 igara svih vremena.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
frey85 kaže...

Hej, uradio update na 1.10 i ništa se nije popravilo sa sjeckanjem, ali se igra više ne ruši.

 

Prebacio na SSD i igra sada radi bez problema. Ti apdejti su malo popravili performanse pa sam malo podigao grafička podešavanja. Nisam pročitao u spec da igra traži SSD. Vrtio sam je na WD Black jako dobrom i brzom HDD, ali je igra praktično bila neigriva.

Nisam igrao 2 mjeseca i sada mi je jako teška igra, svi questovi su protiv gomile mašina kojima ništa ne možeš. Moram se malo uhodati da završim igru. Mislim da je grafički među top 5 igara svih vremena.

 

Možda nisi neke dobre drivere instalirao za matičnu ploču, ili ti disk ima bad sektore (pogledaj SMART).

 

Čudno mi je da igra ne radi dobro na HDDu na PCu, a bez problema je radila na PS4 na HDDu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Neradi igra kako treba na rx 580 4gb...pop in textura se javlja.ima malo v rama i gotovo.cak ni na 1.10 patchu.nista, igrat  nekaj drugo dok nedodju nvidia 3060 kartice

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Horizon Zero Dawn

Ako mozes downgradeaj na 1.06 patch, taj mi je bio najstabilniji, sve nakon toga su mi bili graficki

glitchevi, usporavanja, rusenja itd. Cak i vanilla igra ima manje problema.

 

1.06 je za PC way to go

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
16 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Ljudi sretan Božić,

UPDATE: riješil sve u Frozen Wilds, koji mi je dosta bolji od same jezgre igre.
Nevjerojatna grafika i combat sistem!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2023 10:56 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Horizon Zero Dawn

odljepio sam kad sam vidio, forbiden west, od sutra na vasem pc-u...

 

nisam pratio pa nisam ni znao da tako brzo dolazi na opc.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Jogurt released!
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Horizon Zero Dawn

jel?

 

fitnes verzija ili?

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice