Horizon Zero Dawn

poruka: 285
|
čitano: 61.616
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Horizon Zero Dawn

https://www.hcl.hr/vijest/velika-ps4-igra-horizon-zero-dawn-sluzbeno-dolazi-pc-152575/#comment-326229

 

https://prnt.sc/rebkqr

 

Igra dolazi na steamu ovog ljeta. Ja sam je igrao i prešao na sonyu i igra mi je bila jedna od najboljih stvari koje sam ikad odigrao. Jedva čekam je ponovno zaigrati na PC premda se u igri jako puno koristi aim te će igra biti kao stvorena za miš i tipkovnicu. 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Osobno, uz god of war, igra trenutne generacije
Halo Bing! Kako bratac?
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 17:39 (Hornet_93).
 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Sad mi je zao sto sam vec odigrao na plejki, posto ce na kompu sigurno bit bolje iskustvo i graficki i s keyboard + mouse. Jedino sto ce vjerojatno biti prelagano s obzirom na 10 puta laksi i brzi aim.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon Zero Dawn

prenarucena na steamu i takodjer ju uzeo u Steelbooku za PS4, takodjer jos cekam i GOW. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Horizon Zero Dawn

https://prnt.sc/tujvdl

 

Preload je započeo. 67GB

Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...

https://prnt.sc/tujvdl

 

Preload je započeo. 67GB

 hvala za info!

11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Prosao na Pro igru i ekspanziju i ekspanzija mi je cak i bolja. 

Planirao sam uzet i PC verziju pa proc opet u 4k/60 lock uz DLSS ali igra ga ne podrzava pa mozda necu kupit opet.

Jedva cekam nastavak na PS5. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
MEGATAMA kaže...

Prosao na Pro igru i ekspanziju i ekspanzija mi je cak i bolja. 

Planirao sam uzet i PC verziju pa proc opet u 4k/60 lock uz DLSS ali igra ga ne podrzava pa mozda necu kupit opet.

Jedva cekam nastavak na PS5. 

 Isto prošao na ps4 prije 3 godine kad je izašla ali mislim da će ovo biti potpuno novo iskustvo na 1440p ultra postavkama i 100+ fpsa, još miš i tipkovnica su stvoreni za HZD gdje je aim sve :) jedva čekam!

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 21:35 (BeLLicus).
14 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Prosao na Pro igru i ekspanziju i ekspanzija mi je cak i bolja. 

Planirao sam uzet i PC verziju pa proc opet u 4k/60 lock uz DLSS ali igra ga ne podrzava pa mozda necu kupit opet.

Jedva cekam nastavak na PS5. 

 Isto prošao na ps4 prije 3 godine kad je izašla ali mislim da će ovo biti potpuno novo iskustvo na 1440p ultra postavkama i 100+ fpsa, još miš i tipkovnica su stvoreni za HZD gdje je aim sve :) jedva čekam!

 Onda se nadaj da će day one patch (navodno cca 35 gb) popraviti loš framerate koji dosta recenzenata javlja. Neki od benchmarka na koje sam naišao:

https://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/horizon-zero-dawn-test-gpu-cpu#.XyvD7-4GNb8.reddit

https://www.pcgameshardware.de/Horizon-Zero-Dawn-Spiel-55719/Tests/Horizon-Zero-Dawn-PC-Test-Review-Benchmarks-1355296/2/

 

https://old.reddit.com/r/horizon/comments/i449dr/i_played_and_finished_horizon_zero_dawn_on_pc_ama/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 13:11 (Drago127).
12 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Nevjerojatno u kakvom stanju puštaju igru na tržište... Gade mi se. Na ps4 svaka čast, igra mi je bila goty 2017, ali ovo na pc ne ide iz protesta. Fuj.
Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Prosao na Pro igru i ekspanziju i ekspanzija mi je cak i bolja. 

Planirao sam uzet i PC verziju pa proc opet u 4k/60 lock uz DLSS ali igra ga ne podrzava pa mozda necu kupit opet.

Jedva cekam nastavak na PS5. 

 Isto prošao na ps4 prije 3 godine kad je izašla ali mislim da će ovo biti potpuno novo iskustvo na 1440p ultra postavkama i 100+ fpsa, još miš i tipkovnica su stvoreni za HZD gdje je aim sve :) jedva čekam!

Mislim da na 1440p neces imat niti 60fps lock sa tom grafom.....jako je zahtijevan port. 

9 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Prosao na Pro igru i ekspanziju i ekspanzija mi je cak i bolja. 

Planirao sam uzet i PC verziju pa proc opet u 4k/60 lock uz DLSS ali igra ga ne podrzava pa mozda necu kupit opet.

Jedva cekam nastavak na PS5. 

 Isto prošao na ps4 prije 3 godine kad je izašla ali mislim da će ovo biti potpuno novo iskustvo na 1440p ultra postavkama i 100+ fpsa, još miš i tipkovnica su stvoreni za HZD gdje je aim sve :) jedva čekam!

Mislim da na 1440p neces imat niti 60fps lock sa tom grafom.....jako je zahtijevan port. 

 A ni tvoja bome ako budeš igrao, a kamol na 4k... Ali dobro vjerujem da će doći neki patch kao što kažu.

11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Prosao na Pro igru i ekspanziju i ekspanzija mi je cak i bolja. 

Planirao sam uzet i PC verziju pa proc opet u 4k/60 lock uz DLSS ali igra ga ne podrzava pa mozda necu kupit opet.

Jedva cekam nastavak na PS5. 

 Isto prošao na ps4 prije 3 godine kad je izašla ali mislim da će ovo biti potpuno novo iskustvo na 1440p ultra postavkama i 100+ fpsa, još miš i tipkovnica su stvoreni za HZD gdje je aim sve :) jedva čekam!

Mislim da na 1440p neces imat niti 60fps lock sa tom grafom.....jako je zahtijevan port. 

 A ni tvoja bome ako budeš igrao, a kamol na 4k... Ali dobro vjerujem da će doći neki patch kao što kažu.

Da niti moja zato sam stavio kupnju na stranu. 

5 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Hahaha. Pa ovo jedva na 1080p drzi 60 slikica konstantno na max detaljima i to na hebenom hardware-u.

Ovo nikakav patch ne popravlja. 720p here we go

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Ova igra ne da treba DLSS nego TREBA. 

Btw ovo je amd igra zar ne....mozda je banana samo na Nvidiama.....

Dobro da sam prosao na Ps Pro pa mi nije zivotno bitno da odigram i PC verziju..... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon Zero Dawn

probacu sutra, bude li lose, ostavicu sa strane igru instaliranu, dok ne rijese bagove. i to je to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Mislim da to nisu bugovi nego performanse, bas razmisljam ako za 1440p/60fps trebam rtx2080ti sta bi onda trebalo za onaj prikazani Horizon 2 i 60fps na PCu.......smijeh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
To Sony trola master race
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Ako nećete previše gunđati možda vam se Sony smiluje i porta još neke igre na PC. Zapalite svijeću i izmolite Očenaš za Sony, to je jedini ispravni put.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Drago127 kaže...

Apsolutni uzas. 

9 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Drago127 kaže...

 Ovo je gore od RDR2 porta a teško je biti gori od toga.

5 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Izgleda nije problem u igri nego u grafičkim karticama.morate čekati sljedeću generaciju...rtx3080
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Sad treba čekati nvida patch za igru očito - ali da ste mi ubili volju odmah unaprijed ili oni nebitno to su uspjeli bez greške, bitno da su si 60€ u djep stavili i boli ih tuki kaj su poluproizvod izbacili

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon Zero Dawn

zasto se igra jos uvijek ne moze pokrenuti? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Onaj tko jos nije kupio, ima je na epic games preko indije za 15$, ako imate kupon onda ispadne i manje jer vidim da su dosta njih uzeli za 5$ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Horizon Zero Dawn

upalio igru, sacekao 5 min da ju optimizira prvi loading, sve mi je stavljeno na high, te sam ja stavio sve na ultra, ugasio blur, ugasio vsync, i shadow stavio na high samo. 

 

100njak fps tu i tamo padne na 80. po meni jako igrivo. jos oni to stignu ispeglat.  igram na 2560x1440. frame cap sam iskljucio imam monitor od 165Hz. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
hahhaajaads kaže...

Onaj tko jos nije kupio, ima je na epic games preko indije za 15$, ako imate kupon onda ispadne i manje jer vidim da su dosta njih uzeli za 5$ 

 Sta nije da te geoblokiraju?

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
merio kaže...
hahhaajaads kaže...

Onaj tko jos nije kupio, ima je na epic games preko indije za 15$, ako imate kupon onda ispadne i manje jer vidim da su dosta njih uzeli za 5$ 

 Sta nije da te geoblokiraju?

Steam da za Epic nisam siguran.

 

Realno ova konverzija ne zasluzuje nas novac.... 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice