Horizon Zero Dawn

poruka: 285
|
čitano: 61.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Skullscar1989 kaže...

Ispričavam se što imam grafičku staru 4 godine i što ne dam cijelu plaću za novu . Stvarno mi je žao

 I ja se isto ispričavam što ne možeš igrati novije igre onda jer tu tvoju grafu je pregazilo vrijeme. Ima dobrih 1070(Ti) na njuski do 1500kn to bi ti vec bio značajan skok. A uvijek se moze uzeti i na rate nova grafa kao da se mora dati 5000kn odma... 

8 godina
online
Horizon Zero Dawn

Vec sam pisao, problem s teksturama nije niti zbog graficke, niti zbog 4gb vrama....

 

ja imam rx580 takodjer s 4gb rama, stavio sam ss sa prethodnom verzijom drivera, gdje se vidi 60+fps average na 1080p. cak niti na 4k rezoluciji nema problema s teksturama, dakle, nije do samo 4gb vrama.

 

Svaka ce kartica imati fps dropove, jer optimizacija i nije bas nesto... 

 

no, problem s teksturama trazi u driverima-softwareu....

 

No, sve nove igre rade itekako bez problema, pa nema razloga da ni kolega nesto ne moze igrati na svojoj.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 19:07 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Horizon Zero Dawn

Igram red dead redemption s Max teksturama i ostalim više manje na high-max. Igra radi na 40-60 fps. Ovisi kako joj se koji update svidi. Hzd pokrenem s ultra teksturama i ostalim na high-max. Igra je prvo zezala i trzala ali nakon što sam stavio zadnje AMD drivere sve je super. Učitam Save game, igra izgleda predivno. Krenem igrati i kako se krećem tako teksture počnu gubiti detalje i okoliš sve više izgleda kao smeće. Likovi zadrže detalje ali sve drugo ne. Fps se ne mijenja, imam od 50-60 uvijek na 1080p

15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

I ja sam isprobao "onu" verziju igre. I isto sam imao problema sa texturama,

prvi put kad sam pokrenuo igru likovi uopće nisu imali lica, kao da ih je netko izrezao.

 

Prvo sam updateao AMD drivere pa onda išao igru instalirati. Shader cache reset je riješio problem s tim "bezličnim" likovima,

no problem s igrom koji je ostao nakon toga jest da su mi texture u igri zamuljane, nejasne i to sve skupa izgleda katastrofalno.

 

Isprobao sam sve moguće kombinacije postavki, ništa nije pomoglo, tako da sam deinstalirao igru pa ću pokušati možda kroz neko vrijeme ponovo.

Moram napomenuti da s bilo kojom drugom igrom koju zavrtim na kompu a, imam ih zbilja podosta, nemam nikakvih problema i sve uredno radi.

 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Skullscar1989 kaže...

Igram red dead redemption s Max teksturama i ostalim više manje na high-max. Igra radi na 40-60 fps. Ovisi kako joj se koji update svidi. Hzd pokrenem s ultra teksturama i ostalim na high-max. Igra je prvo zezala i trzala ali nakon što sam stavio zadnje AMD drivere sve je super. Učitam Save game, igra izgleda predivno. Krenem igrati i kako se krećem tako teksture počnu gubiti detalje i okoliš sve više izgleda kao smeće. Likovi zadrže detalje ali sve drugo ne. Fps se ne mijenja, imam od 50-60 uvijek na 1080p

 pa jbga, teksture na ultra troše vram, minimum se navodi 3-4gb, optimum 8gb vrama

ti stavljaš ultra teksture sa 4gb vrama i čudiš se što ne valja - jednostavno ti nedostaje vrama i igra koristi sistemski ram koji je sporiji i vrlo vjerojatno ti dolazi do problema zbog toga

slične postavke koristim i ja, sa teksturama na ultra, ostale postavke na high, clouds i reflection na medium i igra radi super - no ja imam duplo više vrama i dosta jaču grafu 

 

također, ako ti je neupdejtirana verzija windoza, a developeri su stavili ograničenje na noviju verziju vrlo je vjerojatno da ti nešto fali u windozama da bi igra radila kako spada

probaj malo unormaliti postavke, teksture skini bar na high, zahtjevnije postavke stavi bar ne medium, nije to grafa za tjerati ovu igru na high, kamo li ultra/max

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Horizon Zero Dawn

probao sam s low- ultra postavkama. nema nikakvog utjecaja na teksture, kako igram tako su sve više muljave i za k... identično je sve na low ili ultra. ovakav problem s teksturama nisam još imao.

i igra nije jogurt, original na steamu. igrao sam 58 sati, ostala mi je ona ledena zona iz dlc a main quest sam stao na gaia prime. side questove sam riješio po glavnoj mapi, sve za hunter lodge riješeno, svi metal flower itd sakupljeni, imam 85k shards koje trenutno nemam gdje trošiti jer sve imam

11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Skullscar1989 kaže...

probao sam s low- ultra postavkama. nema nikakvog utjecaja na teksture, kako igram tako su sve više muljave i za k... identično je sve na low ili ultra. ovakav problem s teksturama nisam još imao.

i igra nije jogurt, original na steamu. igrao sam 58 sati, ostala mi je ona ledena zona iz dlc a main quest sam stao na gaia prime. side questove sam riješio po glavnoj mapi, sve za hunter lodge riješeno, svi metal flower itd sakupljeni, imam 85k shards koje trenutno nemam gdje trošiti jer sve imam

 a baš gledam na netu da ljudi isto isprobavaju sve postavke, pa im memory usage vrama bude preko 7gb s jačim grafama

jbga, očito igra ima neki gadni memory leak koji će vjerojatno biti sređen updejtima, tako da ti je preporuka ipak nadograditi windoze

 

svakako tvoja grafa nije za ultra teksture na novijim igrama, kolegi je neki tomb rider gadno trzao s teksturama na ultra na gtx 970, spustili ih na high - igra mu odjednom radi bez greške

7 godina
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Evo i ja sam napokon kupio igru. Imam nekih 4-5 sati igranja,

i mogu reci da je OK optimizirano, izgleda da su pokrpali dosta toga od izlaska.

 

Igra koristi sve jezgre, na 1440p sve na max, ne steka, fino i glatko radi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Ja sam sad predkraj, odigrao sam i dobar dio DLC-a jer ima upgrade tamo da si olakšam igru.

 

Zadovoljan sam, igra je relativno zanimljiva, iako priča je ono što je super, gameplay nije loš, ali izuzetno frustrira što sam skupio SVE one gluposti u "normalnom" dijelu igre, ali nagrade su BLAGO REČENO nezadovoljavajuće, ali realno beskorisne i uvreda za trud proveden skupljajuć.

 

Previše je sve skupa grindy, večina side questova je očajna, sve što igra radi Wither 3 je napravio bolje.

 

Ne mogu reć da ne uživam u igri, ali 99% onog što je pozivitno su ljijepa grafika (likovi, krajolici, neprijatelji), dobar combat, upgrade sustav i main story. Malo da su si dali truda sa više side questova i priče. 90% priče nalazi se u datapadovima u zadnjih 10-15% igre, do tada bauljamo u mraku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn

Malo igrao witcher, pa probao horizon, padne ti mrak na oči na cutscenama horizona koliko su statične scene i mediocre lip sync naspram witchera. A witcher izašao 2015.

15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Ja nisam preosjetljiv na takve stvari, iako se primjete. Ono što me više frustrira je taj grind. Znam da će se nać 10 dušebrižnika koji će bojasnit da ej sve to optional, ali netko je zaista morao razmislit što će se skupljat i kupovat u ovoj igri i zašto.

Postoji dovoljno oružja, ali različita su po svrsi i uporabi. Iste vrste postoje 3 razine snage/rijetkosti i to je to. Msltene da se prati ptiča do izlaza iz prvog teritorija, možete nabavit najbolju opremu u igri odmah nakon toga. OK, DLC daje još jedan dodatni upgrade, ali po meni njega je još lakše skupit, iako je samo područje DLC-a daleko zahtjevnije po pitanju ubijitih mašina koje se tamo nalaze.

 

Frustrira taj sustav kutija, kako za rijetke stvari koje se skupljaju, tako i za kupnju običnim materijalima i novcem/shardovima, a to je da su apsolutno beskorisne uvijek i u svakom pogledu. Možda sam ih kasno kupovao, ali dok sam skupio šalice i one gluposti, nisam trebao niti novac niti modifikacije koje sam dobio iz njih. Tu je sigurno riječ o randomu, ali je katastrofa posložen, da toga nema u igri, nisam siguran da bi itko primjetio ili da bi mu falilo.

 

Druga stvar su side questovi koji se svode na donesi ovo ili ubij monstera ili ubij više monstera. Ne mogu navest jedan upečatljiv side quest, nema nikakve dublje misterije, neke priče koja nije main, a da je se sjećam. Ne postoji niti jedna odluka koja išta mijenja u igri. Lažem... ima jedan lik sa kojim loviš bandite, a kojeg možeš ubiti ili poštedit. Svi razgovori, sve "odluke" ... popunjavanje vremena. Šteta, jer main story je zaista Ok i način kako je ispričan je OK. Malo je plitak, ali u nekoliko poruka i logova osjećaš kako ljudi pate i znaju da dolazi kraj. U biti to je i daleko najbolji dio igre. Onaj dio gdje se traži sestra ili spašava kralj... ni u jednom trenu nisam osjetio niti osjećaj hitnosti, realne opasnosti, patnje ili bilo čega drugoga.... Falilo je interakcije sa nekim ili nečim, naprosto nije uvjerljivo. U biti ni cijeli početak iz vlastite kuće kroz početno područje, centralno područje, sve do samog kraja i traženja majke je onako.... mlaka priča. Dovoljno je samo kratka igra i dobar gameplay da sam uspio izdržat do tog dijela prije nego izgubim interes u svemu ostalom. To i činjenica da nisam vidio sve robote.

 

Najbolje osmišljeni dio u igri su vjerojatno hunting challengi, najbolje osmišljen robot je Stormbird - onaj slijedeći, "najteži", Deathbringer - mila maca prema Stormbird i recimo Stalkeru prvi put kad ga sretneš.

 

I ima dijelova koje ne kužim... ima jedan dio gdje su lovci prekomjerno lovili Snapmawe, pa ima puno "trupala" - zašto se tamo čuje puno muha kao da je sve trulo i hrane se trulim mesom?!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Jer trulež privlači muhe.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
The_K kaže...

Malo igrao witcher, pa probao horizon, padne ti mrak na oči na cutscenama horizona koliko su statične scene i mediocre lip sync naspram witchera. A witcher izašao 2015.

 Ne može witcher nikako biti bolji od horizon zero dawna. Horizon ima robote-dinosaure, witcher nema. Opće je poznato da je igra s robotima-dinosaurima automatski bolja od igre bez robota-dinosaura.

7 godina
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Witcher nema vepra koji uokolo trcka, kojeg mozes roknut za gulash. To je vec dokaz da je Horizon bolji.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Jao, upravo sam dovršio igru, bez DLC-a (to ću sutra, nadam se). Dakle da imamo samo main story, NAKON dolaska u centralno područje, ovo bi mi lako postala igra u top 10 odigranih. Moram priznat main story je super smišljen, super odrađen. Malo mi je onako... neuvjerljiv onaj "TT" lik (Travis nešto) - previše hilbilliast i "Alabama" tip za takvog genijalca, i Faro... dva puta da tako sje čovječantvo, koliko god misli drugi put da pomaže, to je mislio i prvi put pa je završilo grozno, čovjek bi mislio da je naučio iz svojih grešaka. Šteta, bio sam uvjeren da je "TT" seljačina kriva za to.

 

Inače svaka čast na ideju, priči...

 

Malo me brine gdje je onda crvena kugla na kraju odletila... Malo je nejasno "KAKO" je odletila... još je manje jasno kako je to Sylens predvidio i dočekao... al ajde. Da nema toga top 10 sigurno. Zato žmirim na oba oka trenutno, za sve već navedene nedostatke, ovo je ipak "MUST PLAY" igra. 9/10... možda sam malo darežljiv, PC port je daleko od idealnog, imao sam i tehničkih problema, ali preživio sam sve, 1.0.3 verzija je popravila puno toga, samo jedan crash od nje... nešto tekstura koje se kasno učitaju (iako 99% OK) , sve u svemu preporuka!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
The_K kaže...

Malo igrao witcher, pa probao horizon, padne ti mrak na oči na cutscenama horizona koliko su statične scene i mediocre lip sync naspram witchera. A witcher izašao 2015.

 

U witchera je između ostalog uloženo 20tak miliona eura više, kaže guglo.

 

Više je za plakati kako većina igara još nije na razini lip synca HL2 

 

 

15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Jel se zna da li HZD2 dolazi na PC skoro nakon izslaska na PS5?

PS5 kupujem neovisno, ali ne mogu si ovu igru zamislit igrat na Controlleru... naprosto ne. Ciljat dijelove strojeva koji skaću okolo sa gljivom je big no no... uopće ne razumijem kako živite sa time na konzolama... jedino ako će se moć KB+M prikopčat na konzolu i igrat ovo ko čovjek.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Horizon Zero Dawn

nastavak je ps 5 eksluziva. ako i dođe do pc verzije ne očekuj je unutar cca 5 godina. jedini razlog zato je hzd izašao za pc je navlačenje da se kupi nastavak za ps5 a samim time i konzola

15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

PS5 kupujem, ali ne vjerujem da ću igrati HZD2 na njoj... HZD je igra za KB+M i tu nema rasprave. Ciljat dijelove robota sa gljivom naprosto nije moguće sa istom kvalitetom, i nisam siguran da ću se htjet time patit. Igra je ovako 9/10, ako ću morat gljivom ciljat, past će mi u očima na nešto što ću frustriran prestat igrat i dat 2/10 bespotrebno.

 

Šteta...

 

Znam da se na PS4 moglo ponegdje koristit KB+M , ako će HZD2 imat podršku, rado ću ju odigrat na konzoli koristeći isti pristup.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 12:37 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Citam te patcheve i pc verzija je izdana kao doslovno apsolutno smece,cak niti hdr nije kako treba lol.

 

https://wccftech.com/horizon-zero-dawn-pc-patch-1-04-performance-improvements/

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Istina je večina što piše, ali i dalje performanse su bolje, FOV puno bolji, kontrole... ne mogu ni reć koliko ovo na controlleru ne radi naspram KB+M , samo dodatno potvrđuje da je PS controller i controller opčenito inferioran naspram KB+M (testirano na Logitech Rumblepad 2).

 

Dakle ne razumijem ljude koji se pate sa precision shootin pucačinama ovog tipa na controlleru, ovo je trebala bit PC igra u startu ili imat punu poršku za KB+M na konzoli. Opčenito ne shvaćam taj otpor KB+M na konzoli, da sve igre koje su relevantne imaju podršku, to bi više ljudi prenijelo na konzole, nego cijena i jednostavnost korištenja zajedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Rhodin kaže...

Istina je večina što piše, ali i dalje performanse su bolje, FOV puno bolji, kontrole... ne mogu ni reć koliko ovo na controlleru ne radi naspram KB+M , samo dodatno potvrđuje da je PS controller i controller opčenito inferioran naspram KB+M (testirano na Logitech Rumblepad 2).

 

Dakle ne razumijem ljude koji se pate sa precision shootin pucačinama ovog tipa na controlleru, ovo je trebala bit PC igra u startu ili imat punu poršku za KB+M na konzoli. Opčenito ne shvaćam taj otpor KB+M na konzoli, da sve igre koje su relevantne imaju podršku, to bi više ljudi prenijelo na konzole, nego cijena i jednostavnost korištenja zajedno.

 U ovom patchu je navedeno da kontrole na misu nisu bile kako treba kada je framerate nestabilan a to je nazalost konstanta u ovom portu. 

Tako da si ti igrao igru sa lose odradjenim kontrolama na misu. 

7 godina
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Problem je sto je port igre radila neka druga firma, a sami developeri igre nisu bas imali prste u tom portanju.

Recimo Witchera za Switch je radio Saber Interactive u ko-relaciji sa CDPR-om, i to je ispalo veoma dobro.

 

Ovdje Sony diktira sve kak ce biti, i moguce je da ih je stisnuo i sa rokovima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

@megatama je li to jest tako ili nije, neću rasuđivati, ja sa mišem problema nisam imao, a sa gljivom išta naciljat, jao majko. Ali OK, ako je miš loše radio uz sve to (a nisam primjetio), to znači samo da je razlika veća u korist mia, eventualno, kad bi se to pokrpalo.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Horizon Zero Dawn
Rhodin kaže...

@megatama je li to jest tako ili nije, neću rasuđivati, ja sa mišem problema nisam imao, a sa gljivom išta naciljat, jao majko. Ali OK, ako je miš loše radio uz sve to (a nisam primjetio), to znači samo da je razlika veća u korist mia, eventualno, kad bi se to pokrpalo.

 

 

To jest tako posto je u patch notes developera, druga je stvar sto ti to ne kuzis/primjetis.

 

7 godina
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Volim ovakve igre, gdje postoji protagonist, cija se prica prati (kao i u Witcheru),

jer protagonist ima svoju viziju i karakter. Takodjer volim i igre gdje igrac sebi radi svog

avatara - primjerice VtM:BL, nadolazeci BL2, CP77 itd.

 

Nesto posebno na ovoj igri mi je sama "horzontala", odnosno mogucnost penjanja po skoro svakoj planini,

makar se nekad cini kao exploitanje sistema, al da, moze se doskakutat skoro svuda, i nekad skoro i na vrh.

(nisu mi otkljucana jos sva podrucja, pa me igra nekad loada natrag u podrucje gdje smijem ici)

 

Takodjer su mi simpaticna imena - Aloy (Alloy bi bilo tocnije) - slitina dvaju ili vise metala, jer ona

je bas to - veza dvaju svjetova (ne znam tocno pricu, ali s dosad vidjenim - vidim zasto je to odabir njenog imena),

takodjer je tu i Rost (Rust - hrdja), njen "otac", odgajatelj, covjek koji ju ne naucio svemu, i bas kao hrdja, tako je i on

iscezao u vjecnost, jer kisik i najtvrdji metal oksidira i pretvara u hrdju.

 

Simpaticno mi je to. Nadam se da ce toga biti jos.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 0:38 (Čitatelj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Kolega, vidim da si počeo, pretpostavljam PC verziju gdje ima i Frozen Wilds DLC.

Nemoj napraviti grešku kao ja pa završit glavnu priču i onda tek otić odraditi DLC. Mislim, nije to loš put, ali kad dovršiš glavnu priču, da bi ti ostalo u "New Game", bez prelaska na "New Game+" , igra te vrati na stanje prije zadnje misije - tu bi bio nekako bolji trenutak da odeš obaviti DLc, skupiš sva dodatna oružja iz DLC-a i obaviš priču tamo.

 

Kako god se odlučiš, igra je super, što se tiče main storya, meni osobno normalna igra puno bolju i dublju priču ima od DLC-a, ali jedno i drugo se isplati odigrat. Ja sam inače "completionist" pa sam odradio sve ili gotovo sve (fale mi neki djelovi journala, vidim da mi je igra završena sa 94.xy% , moguće sam fulao koji side quest, ali samo ako se pojavio naknadno).

 

Osim main story bio je možda 1-2 ok side quest, ne oekuj puno.

 

Inače, ovakve igre gdje imaš protagonista kojim upravljaš i čiju priču pratiš, u društvu se zovu RPG, odnosno "role playing game". Mi u gaming zajednici obično očekujemo od RPG igara da postoji sustav levelanja, napredka lika, NPC companiona i slično, a to se upravo ovdje dobiva (osim companiona), točnije, ovo bi bio neki "action RPG" naspram CRPG i slično. Ćisto da opisno ne objašnjavaš nešto što stane u 3 slova :P

 

Sretno, priča je super, fight isto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Horizon Zero Dawn

Pa kad mi se ponudi DLC, vjerovatno cu ga "rijesit" postepeno, kako se budu misije otvarale,

jer volim istraziti i pretrcati sve sto mogu, najdetaljnije sto se moze, a s obzirom da je ovo

jako vertikalna igra, od trcanja po planinama i spustanja duboko u spilje, imam jos dosta toga za pogledati.

 

Najveci problem za sada su kontrole - koje su na zalost konzolaske, i ekipa koja je radila port,

kao da nikad nije odigrala niti jednu PC igru.

 

Primjerice - bindanje inventorija ne postoji, nego sa X prebacujem na iteme - i onda ih sa F aktiviram, pa gore od toga nema,

osim sto igra svako malo prebaci na radnom item koji njoj pase, a ne onaj koji sam ja ostavio. Pored tolikih

tipaka na tipkovnici, ja imam samo jednu tipku za healt-pack, i ostalo moram "scrollat" kao na gamepadu. Uzas.

 

A druga stvar - trcanje - kao na konzoli, stisnes shift, trci, pa moras ponovno stisnuti shift da prestane trcat.

Ili na mountu - shift stiscec da ubrzavas, a crtl za usporavanje - katastrofa.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Horizon Zero Dawn

Jedan xbox gamepad za pc ne kosta bogatstvo, ako ne znate igrat sa gamepadom onda ne igrajte igre sa konzola jer su one radjene za gamepad. 

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Horizon Zero Dawn

gamepad i fps//rpg igre mi nikad nisu bile kompatibilne... (isto kao i racing simulation na tipkovnici...)
Jednostavno nemaš preciznosti na gljivi od gamepad-a i to je frustruirajuće za pivu otvorit...da se smiriš...

 

Nego btw:
Ja sam naletio na bug di mi watcher prošao kroz teksturu stijene i alertam ga sa bukom kad sam blizu, ali me ne vidi i ne mogu mu ništa

 
 

 

EDIT:
Btw:
Jel samo meni bedasto da se protivnici (koje smo ubili/uništili) spownaju nakon jednog razgovora sa nekim u blizini, a biljke i drveća (koja smo također pokupili) ne?

To mi je malo bedasto, koliko god se trudio i mlatio enemy-se, pa likovi se vraćaju na istim lokacijama kao terminatori...

Al dobro, neka, više exp-a i loota za pokupit...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 12:25 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice