Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.650
|
čitano: 826.401
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
5 godina
Re: Grand Theft Auto V PC

Milijun dolara ti i nije neka cifra, pogotovo kasnije kad ćeš raditi poslove poput prijevoza robe ili krijumčarenja s biker klubom.

Za početak, najbolje ti je raditi misije jer ćeš pomoću njih raditi upgrade skillova i steći neke pare, a usput i nešto naučiti kako igra funkcionira. Iskreno, to mi je bio jedan od zabavnijih dijelova igre (npr. Lamarove misije).

Kasnije, kad sam prešao na krijumčarenje (goods sa svojom tvrtkom i trafficking s biker clubom), brzo mi je sve postalo frustrirajuće jer ulažeš novac i vrijeme, samo da bi ti neki super levelirani lik došao iza leđa s letjelicom i raznio ti sve u komadiće.

Nakon toga, više ne prilazim online dijelu. Singleplayer priča mi je u ovoj igrici ipak najdraži dio.

2 godine
Grand Theft Auto V PC

Nikad nisam upalio online. Nema mi to smisla. Zadnji GTA online kojeg san igrao je bio SAMP. Gusarski ofc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Grand Theft Auto V PC

ako jos tko igra igru online moze me dodati pa ponekad da odigramo koju, hocu sve heistove da rijesim, mozemo ispocetka sto se mene tice. 

nick : _HeavyraiN_ 

ili neki mi se javi tko zeli u PP i ostavi nick. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

I to što kažeš :-)

Taj online stvarno nema smisla. Kod takvih gluposti sve najviše ovisi o vremenu kojeg si spreman utrošiti. Ako radiš i uz to imaš tračak društvenog života, online segment se jednostavno ne isplati. Ionako nema smisla jer se užitak na kraju pretvara u obični grind.

9 godina

U potpunosti se slazem.

10 godina
Grand Theft Auto V PC

Kako riješiti problem predugog spajanja na Online? Ponekad mi vrti po 10 minuta, usred igre ulazak/izlazak iz misije samo izbaci i sl. Internet konekcija je stabilna i brzina i više nego dobra, GTA je jedina igra koja mi zeza sa spajanjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
ficosime kaže...

Kako riješiti problem predugog spajanja na Online? Ponekad mi vrti po 10 minuta, usred igre ulazak/izlazak iz misije samo izbaci i sl. Internet konekcija je stabilna i brzina i više nego dobra, GTA je jedina igra koja mi zeza sa spajanjem.

ne zeza samo tebe. kod svakog je tako kontam. to je jednostavno do njihovih servera. 

7 mjeseci
Grand Theft Auto V PC

Predugo se ceka na misije i cekanje na sam pocetak igre takodjer uzima dosta vremena.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Pa ovo je neigrivo da... 5/6 minuta da se učita MP, uđem konačno, nađem misiju, stisnemo kreni i eto sada pišem poruku dok čekam početak "u oblacima" već 8 minuta. Koja katastrofa od servera.

5 godina
ficosime kaže...

Pa ovo je neigrivo da... 5/6 minuta da se učita MP, uđem konačno, nađem misiju, stisnemo kreni i eto sada pišem poruku dok čekam početak "u oblacima" već 8 minuta. Koja katastrofa od servera.

Idi prvo u story mode pa se onda prebaci u online, tako je puno brže.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice