Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.084.539
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
XXX kaže...
Stjepanj kaže...
XXX kaže...

GTA4 je imao daleko bolju fiziku automobila tj. fiziku vožnje IMO.

zasto? na koju foru su uspjeli degradirali fiziku auta, mislim nevidim razloga za to...{#}

Pojednostavili sve skroz na petici, možeš voziti ko manijak 200 na sat i sve prolaziti u slalomu ko Ivica Kostelić. Ne osjeti se težina auta, oštečenja su lošija i sl. Opet imaš ljudi kojima to više paše i tak :D. Zavisi od ukusa, nije neka velika mana.

Pogotovo se to vidi na ovom first person traileru.

You better run, you better take cover!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Realno gledano GTA4 fizika voznje o oscetenja su bila previse, posebno suspensija, aute si mogao prevrtat samo tako, imao si osjecaj da auto lebde iako imaju svoju tezinu. Petica s druge strane, auti su laksi, lakse se voze i suspensija im je jaka, cak i previse. S druge strane ostecenja su slabija jer navodno morali su kompenzirat na tome radi grafike i procesorske snage, jer navodno da svaki udarac se kalkulirao zasebno i tamo di je udareno tamo se napravila steta a da konzole nisu mogle jos i to podnijet uz sve ostalo dok se vrti u igri u tom momentu.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
TheDarkSide kaže...

Realno gledano GTA4 fizika voznje o oscetenja su bila previse, posebno suspensija, aute si mogao prevrtat samo tako, imao si osjecaj da auto lebde iako imaju svoju tezinu. Petica s druge strane, auti su laksi, lakse se voze i suspensija im je jaka, cak i previse. S druge strane ostecenja su slabija jer navodno morali su kompenzirat na tome radi grafike i procesorske snage, jer navodno da svaki udarac se kalkulirao zasebno i tamo di je udareno tamo se napravila steta a da konzole nisu mogle jos i to podnijet uz sve ostalo dok se vrti u igri u tom momentu.

 

Nema razloga da dio iz proslog nastavka kao sto je i voznja koja je generalno bila odlicana ne ostane ista ili pak poboljsana...PC bi to mogao izdrzati.

 

Isto tako nisam fan da se dio iz gameplaya uskracuju da se dobije na vecoj i boljoj grafici...

Sve te ultra 10K teksture ili sta ja znam, i ovako mogu pokrenuti manja polovica igraca sa pravim strojevima,

a ja bi rado , a vjerujem i vecina pravih gamera uskratio Neke Ultra HD teksture za prikaz veceg damage-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 15:16 (Abomb).
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

U gtaIV je bio euphoria engine u gtaV ne znam koji je. 

Vrlo lako da je moralo biti malo smanjeno to sa kalkulacijom fizike u petici. 

Jer last gen konzole su ionako jedva drzale igriv framerate. 

 

Kako god, fizika u gtaV na ps3 je bila u najmanju ruku smijesna, bolju fiziku su imale igre iz 32bit ere. 

Meni licno je to totalno kvarilo dozivljaj/imerziju igre. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Imperator01 kaže...

U gtaIV je bio euphoria engine u gtaV ne znam koji je. 

Vrlo lako da je moralo biti malo smanjeno to sa kalkulacijom fizike u petici. 

Jer last gen konzole su ionako jedva drzale igriv framerate. 

 

Kako god, fizika u gtaV na ps3 je bila u najmanju ruku smijesna, bolju fiziku su imale igre iz 32bit ere. 

Meni licno je to totalno kvarilo dozivljaj/imerziju igre. 

Mislim da su oni ovaj put namjerno vise isli na arkadni stil umjesto realizma, zbog svog odabira ali i zbog limitacija konzola.

No i ako ostave sve kako je na PC-u sve se to moze rijesiti modovima. (Meni se cak i malo svidja kako je sada jer je lakse vozit no volio bih da imam odabir)

Jedino sto bi volio je da poboljsaju "gore" sistem, znaci rane od metka, nesto poput Max Payne-a 3 bi bilo perfektno, ne mislim da ce biti tako ali volio bih.

 

Evo jos malo novih informacija sto dolazi.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.8GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 15:31 (Marcuskac).
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Physics mods, damage mods, ENB, SweetFX, Icehancer.... E kad sve to dođe smijati ćemo se ovim raspravama {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

GTA4 nije bio realizam niti realan, bar sta se tice voznje auta, jer svatko tko ma vozacku zna da se auti ne ponasaju onako kao u cetvorci, znaci suspensija je toliko mekana da ispadne da vozis trophy truck a ne obican auto, auti su se prevrtali na najmanje cimanje u stranu. Bolje u ctvorci je bil sta su auti bili tezi, osjetila se ta tezina, al opet, toliko mekana suspenzija i da u brzim zavojima kad skreces sva tezina se prebaci na prednju osovinu, al ostane cijelo vrijeme na njoj neovisno dal imao prednji ili zadnji pogoon sta je nerealno. Mislim oni koji se malo bolje kuze u fiziku auta i vozaci su znat ce o cemu pricam.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

fizika u GTA4 je bila dobra? auti kao da su imali ovjes djecje igracke

 

samo su se zanosili (bilo u stranu ili naprijed/nazad) kao da je rijec o autima na federima - mislim nije to bilo lose za takvu igru, ali daleko od neceg idealnog

Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Oštećenja vozila u GTA V su jako loša, ako je suditi po gameplayu sa konzola.

Razbijanje auta je bio jedan od boljih detalja četvorke, a ovdje ga, čini se, nema..

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
7 0 hvala 1
9 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav... hoću li moći pokrenuti GTA V... specifikacije su pod: MOJ PC

toniklismanic
 
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Toni RAZOR kaže...

Pozdrav... hoću li moći pokrenuti GTA V... specifikacije su pod: MOJ PC

Nisu jos objavili sistemske zahtjeve...

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
TheDarkSide kaže...

GTA4 nije bio realizam niti realan, bar sta se tice voznje auta, jer svatko tko ma vozacku zna da se auti ne ponasaju onako kao u cetvorci, znaci suspensija je toliko mekana da ispadne da vozis trophy truck a ne obican auto, auti su se prevrtali na najmanje cimanje u stranu. Bolje u ctvorci je bil sta su auti bili tezi, osjetila se ta tezina, al opet, toliko mekana suspenzija i da u brzim zavojima kad skreces sva tezina se prebaci na prednju osovinu, al ostane cijelo vrijeme na njoj neovisno dal imao prednji ili zadnji pogoon sta je nerealno. Mislim oni koji se malo bolje kuze u fiziku auta i vozaci su znat ce o cemu pricam.

slazem se sa tobom od prve do zadnje, u cetvorci je to bilo katastrofa...ona voznja nije imala smisla...vozio sam forzu i onda sam igrao gta i bilo je strasno voziti, to ne lici na nista..igrao sam i peticu i puno bolje su napravili nema veze sto je mozda blize SA al ono nezelim u petici..

15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
dennocro kaže...

slazem se sa tobom od prve do zadnje, u cetvorci je to bilo katastrofa...ona voznja nije imala smisla...vozio sam forzu i onda sam igrao gta i bilo je strasno voziti, to ne lici na nista..igrao sam i peticu i puno bolje su napravili nema veze sto je mozda blize SA al ono nezelim u petici..

jesi igrao peticu isto iza Forze pa usporedjivao to dvoje ili si napravio pauzu?

 

 

11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

igrao sam u to vrijeme forzu isto, nesvidja mi se ni u petici voznja al opet mi je bolje sjela nego u cetvorci...

Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V PC

evo dok cekamo Pc verziju pogledajte kak to zgleda na konzoli(strava:), tko nije vidio:

http://imgur.com/a/v7qbf

kak bu tek na PC?{#}

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stjepanj kaže...

evo dok cekamo Pc verziju pogledajte kak to zgleda na konzoli(strava:), tko nije vidio:

http://imgur.com/a/v7qbf

kak bu tek na PC?{#}

lp

Nadam se da ce iskoristiti sve mogucnosti PC-a i da konzole nece kociti PC verziju kao inace.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Vau :O.

Snijeg u igri napokon :)

 

Bar ce tako izgledati i kod mene ako radi na konzolama. :)

 

EDIT: Je li Lamar veza na HL2 ili random ime? Hmm {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 18:51 (chutac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

nadam se da ce biti dobro optimizirano za razliku od GTAIV.. izgleda vrh igra

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
chutac kaže...

Vau :O.

Snijeg u igri napokon :)

 

Bar ce tako izgledati i kod mene ako radi na konzolama. :)

 

EDIT: Je li Lamar veza na HL2 ili random ime? Hmm {#}

koliko se sjesam sa x360 to je samo prva misija snijega davne 19XX godine i onda dolazis u stvarnost di nema snijega :/

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ima li kakvih informacija da li će igra koristit novu Denuvo DRM zaštitu i koje će biti potrebne konfiguracije da zapocmemo sa upgradeom ako za to postoji potreba.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
lGRACINA kaže...

Ima li kakvih informacija da li će igra koristit novu Denuvo DRM zaštitu i koje će biti potrebne konfiguracije da zapocmemo sa upgradeom ako za to postoji potreba.

Tvorci Denuva su izjavili da GTA V nema veze s Denuvo zastitom:

 

http://www.incgamers.com/2014/11/grand-theft-auto-v-will-not-use-denuvo-drm-says-company-co-owner

 

Medutim, na njihovoj stranici se lijepo vidi R* logo (mozda nas lazu za GTA V ili ce neka buduca R* igra imati tu zastitu): {#}

 

http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/11/image.jpg?eaa32f

 

Inace za informaciju:

 

1. Tvorci Denuva su isti oni ljudi koji su kreirali SecuROM i vrlo omrazeni Starforce (vrlo pozndata imena za one koji su upoznati s povijescu "scene": Reinhard Blaukovitsch i Robrert Hernandez).

 

2. Denuvo zapravo nije nikakav DRM vec "anti tamper softver" koji je intergriran direktno i iskljucivo u sami .exe file odnosno neki kod je intergiran koji stiti ostale DRM-ove kao sto su Steam i Origin DRM i sl. na nacin da stiti DRM-ove od reverse engineeringa, debbugginga itd

 

- FIFA 14 koristi Denuvo zastitu ali to je prva verzija.... cak su se tvorci "Denuvo tampera" na svojoj stranici pohvalili kako je crackerima bilo potreno 46 dana da probiju Denuvo zastitu kod FIFE 14: http://i.imgur.com/97CtbAL.png - usput, jedino je 3DM crackao FIFU 14

 

- FIFA 15 i Lords of the Fallen koriste NOVIJU verziju Denuvo zastite i do dana danasnjega nije izdan niti jedan jedini crack... a nadolazeci Dragon Age Inquisition ce takoder koristiti noviju verziju Denuvo zastite (pise u EULA-i).

 

3. Naravno, ukoliko ce npr. GTA V koristiti Denuvo zastitu, postoji vjerojatnost da necemo moci koristiti modove {#}

 

Inace, nekada je crackerima bilo potrebno 1 god da probiju "Starforce 4" zastitu odnosno da naprave crack za Splinter Cell igru, a npr. za igru H.A.W.X 2 je izdan crack tek nakon cca 3 god.... sto mislite tko je izdao crack? Isti oni koji su izdali crack za FIFU 14 (jedina P2P grupa), a to je relativno nova 3DM grupa koja izdaje crackove za PC igre.

 

Kupujem GTA V za PC 100% ali prezirem sve oblike DRM-ova ili kako se vec nazivaju tako da (za one koji ne znaju, DRM-ovi su kroz povijest uzrokovali mnoge probleme LEGALNIM PC igracima...  kako softverske i hardverske probleme tako i one koji se ticu performansa/FPS-a u igrama) .... tako da, preostaje mi samo: "IN 3DM WE TRUST" {#}

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 2:28 (lovac82).
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
lovac82 kaže...
lGRACINA kaže...

Ima li kakvih informacija da li će igra koristit novu Denuvo DRM zaštitu i koje će biti potrebne konfiguracije da zapocmemo sa upgradeom ako za to postoji potreba.

Tvorci Denuva su izjavili da GTA V nema veze s Denuvo zastitom:

LEGALNIM PC igracima...  kako softverske i hardverske probleme tako i one koji se ticu performansa/FPS-a u igrama) .... tako da, preostaje mi samo: "IN 3DM WE TRUST" {#}

Mene opcenito zivcira sto skoro nitko vise neizdaje demo verzije...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 9:17 (zelenbic).
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

FIFA 15 se može moddati tako bez brige ako će GTA V koristiti denuvo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

..3DM - denuvo...{#}

Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
lovac82 kaže...
lGRACINA kaže...
Inace, nekada je crackerima bilo potrebno 1 god da probiju "Starforce 4" zastitu odnosno da naprave crack za Splinter Cell igru, a npr. za igru H.A.W.X 2 je izdan crack tek nakon cca 3 god.... sto mislite tko je izdao crack? Isti oni koji su izdali crack za FIFU 14 (jedina P2P grupa), a to je relativno nova 3DM grupa koja izdaje crackove za PC igre.

 

sjecam se tog trenutka kad sam ugledao crack za hawx2. najprije nisam vjerovao svojim ocima. mislio sam da je fake jer ipak je puno vremena proslo od releasea te igre. skinem ga i vidim dva foldera, nesto je trebalo i rename-at. nema crackiranog .exe fajla. uglavnom, jos uvijek mi nije jasno zasto je trebalo tako dugo i na kojem principu taj crack radi

15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
peace_of_cake kaže...
lovac82 kaže...
lGRACINA kaže...
Inace, nekada je crackerima bilo potrebno 1 god da probiju "Starforce 4" zastitu odnosno da naprave crack za Splinter Cell igru, a npr. za igru H.A.W.X 2 je izdan crack tek nakon cca 3 god.... sto mislite tko je izdao crack? Isti oni koji su izdali crack za FIFU 14 (jedina P2P grupa), a to je relativno nova 3DM grupa koja izdaje crackove za PC igre.

 

sjecam se tog trenutka kad sam ugledao crack za hawx2. najprije nisam vjerovao svojim ocima. mislio sam da je fake jer ipak je puno vremena proslo od releasea te igre. skinem ga i vidim dva foldera, nesto je trebalo i rename-at. nema crackiranog .exe fajla. uglavnom, jos uvijek mi nije jasno zasto je trebalo tako dugo i na kojem principu taj crack radi

Za ubuduce, najbolje je da pogledas na xrel.to (popis svih .nfo-a od "scene" i "p2p").... tamo nema fake nfo/crackova.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 16:09 (lovac82).
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Još nikakvih informacija u vezi PC verzije i zahtjeva? bio bi red da nam plasiraju neku pozitivnu vijest u skorije vrijeme {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 19:57 (lobotomac90).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Grand Theft Auto V PC

Vec su u planu nesluzbeni multiplayer modovi (nesto kao SAMP/MTA)

 

http://www.vmultiplayer.net/

 

https://v-multiplayer.org/

 

BTW Bile su glasine da ce GTA V podrzavati Mantle.... sudeci prema drugim glasinama vezane za GTA V, vece su sanse da je glasina tocna. Ako je to tocno, AMD je napravio potez godine.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 22:24 (lovac82).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
lovac82 kaže...

Vec su u planu nesluzbeni multiplayer modovi (nesto kao SAMP/MTA)

 

http://www.vmultiplayer.net/

 

https://v-multiplayer.org/

 

BTW Bile su glasine da ce GTA V podrzavati Mantle.... sudeci prema drugim glasinama vezane za GTA V, vece su sanse da je glasina tocna. Ako je to tocno, AMD je napravio potez godine.

tako se govorilo jos prije par mjeseci tj dosta igara (aaa... naslovi:) koje trebaju izaci oko bozica i nove da ce biti podrzan mantle api! zivi bili pa vidjeli!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Rumor: GTA V Already Runs At 60FPS On The PC, “Max Payne 3″ Team Handling The PC Version

 

Posto su obavili odlican posao sa Max Payne-om 3 imam velika ocekivanja za PC verziju GTA V.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 850 PRO 256GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
 
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice