Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.084.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Milijun dolara ti i nije neka cifra, pogotovo kasnije kad ćeš raditi poslove poput prijevoza robe ili krijumčarenja s biker klubom.

 

Za početak, najbolje ti je raditi misije jer ćeš pomoću njih raditi upgrade skillova i steći neke pare, a usput i nešto naučiti kako igra funkcionira. Iskreno, to mi je bio jedan od zabavnijih dijelova igre (npr. Lamarove misije).

 

Kasnije, kad sam prešao na krijumčarenje (goods sa svojom tvrtkom i trafficking s biker clubom), brzo mi je sve postalo frustrirajuće jer ulažeš novac i vrijeme, samo da bi ti neki super levelirani lik došao iza leđa s letjelicom i raznio ti sve u komadiće.

 

Nakon toga, više ne prilazim online dijelu. Singleplayer priča mi je u ovoj igrici ipak najdraži dio.

6 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nikad nisam upalio online. Nema mi to smisla. Zadnji GTA online kojeg san igrao je bio SAMP. Gusarski ofc.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ako jos tko igra igru online moze me dodati pa ponekad da odigramo koju, hocu sve heistove da rijesim, mozemo ispocetka sto se mene tice. 

 

nick : _HeavyraiN_ 

 

ili neki mi se javi tko zeli u PP i ostavi nick. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

I to što kažeš :-)

 

Taj online stvarno nema smisla. Kod takvih gluposti sve najviše ovisi o vremenu kojeg si spreman utrošiti. Ako radiš i uz to imaš tračak društvenog života, online segment se jednostavno ne isplati. Ionako nema smisla jer se užitak na kraju pretvara u obični grind.

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

U potpunosti se slazem.

13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Kako riješiti problem predugog spajanja na Online? Ponekad mi vrti po 10 minuta, usred igre ulazak/izlazak iz misije samo izbaci i sl. Internet konekcija je stabilna i brzina i više nego dobra, GTA je jedina igra koja mi zeza sa spajanjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
ficosime kaže...

Kako riješiti problem predugog spajanja na Online? Ponekad mi vrti po 10 minuta, usred igre ulazak/izlazak iz misije samo izbaci i sl. Internet konekcija je stabilna i brzina i više nego dobra, GTA je jedina igra koja mi zeza sa spajanjem.

 ne zeza samo tebe. kod svakog je tako kontam. to je jednostavno do njihovih servera. 

4 godine
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Predugo se ceka na misije i cekanje na sam pocetak igre takodjer uzima dosta vremena.. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Pa ovo je neigrivo da... 5/6 minuta da se učita MP, uđem konačno, nađem misiju, stisnemo kreni i eto sada pišem poruku dok čekam početak "u oblacima" već 8 minuta. Koja katastrofa od servera.

8 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
ficosime kaže...

Pa ovo je neigrivo da... 5/6 minuta da se učita MP, uđem konačno, nađem misiju, stisnemo kreni i eto sada pišem poruku dok čekam početak "u oblacima" već 8 minuta. Koja katastrofa od servera.

 Idi prvo u story mode pa se onda prebaci u online, tako je puno brže.

13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Jel ima tko da igra jos Gta 5 ovdje sa foruma...neka ekipa il discourd

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Dodo sam gta v na epic gamesu ono kada je bio besplatan i nisam ga nikad skinuo,samo ga dodao tamo neka ima i nisam dugo ulazio i sad kad sam uso nema ga tamo,ne mogu skinuti

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Htio bih predstavit svoj mod za GTA 5, GTA 5 Chicago. Sve što ćete vidjet u ovoj poruci je odrađeno u cca mjesec dana.

 

YouTube trailer: 

Zanimaju me vaši komentari i dojmovi! :)

Filip
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 1:12 (Encrypted_Reality).
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Zna li itko na koji nacin ce se igrati ovaj npvi heist nakon updatea.
Hoce li se morati otkljucati na neki nacin, ili ce se pojaviti neko slovo na kojem cu samo doci i krenuti s misijom, kako to inace ide uopce?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Poceo sam tek igrat pa sam na pocetku sa svime, ak ima neko da oce igrat da ne moram solo ili sa random kretenima....

Nek me doda na sc: BobiBeddo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Meni je ovo pretesko,nisam neki pro player i ne igram bas gta online,ali ovo sam htio jer je novo,ali nema sanse..sve pripreme za misiju imaju neko vrijeme od 5min..jednostavno ne stignem.I onda pol dana dok ponovo dodem do podmornice da opet igram iz pocetka,jednostavno mi se neda...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

9 milja za max submarine da se uopće može raditi novi heist. ovi u rockstar-u su debili. nije ni čudo da ljudi kupuju moddani novac, cca 100 milja je bilo kojih 25-30 eura

 

bogami nije više ni novac tako skup. boostani accountovi su po 20 eura, sa 75-100 bil cash.

samo cash je po 5 eura za milijune. užas što je nastalo od ove igre

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 4:58 (Skullscar1989).
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Samo što s time riskiraš account.

Podmornica se sama isplatila kroz par heistova. Super je što se može solo odraditi. Svaki heist nije ispod miliona, čak i kad dobijem onu debilnu teqilu. Najbolje do sad sam imao 1.5 miliona. A podmornica se definitivno isplati.

Što se tiče cijene, nekakav minimum je sama podmornica i Sparrow tako da se brzo s time mogu odraditi pripreme za heist. Nakon par puta heist ide glatko i stvarno je super za solo grind novaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Podmornica je dvije milje, ništa od njene opreme ti ne treba za misije (makar sam ja kupio i helić jer je fakat brz). Kad završiš Perico heist, nakon toga ti trenutno micanje podmornice po mapi košta samo 2000$ i puno je brži sljedeći setup.

 

Inače kao i u svim ostalim misijama, JAKO pomaže ako imaš helić ili MK2. Meni je CEOov Buzzard besplatan za kupnju sada, možda onima koji su došli nakon nekog datuma više nije pa provjeri. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

prije kojih 2 godine sam kupio 100 milja za 30 eura. 0 rizika. imaš provjerene sellere koji novac dobivaju tek kad izvrše uplatu. promijenio sam steam i rockstar password nakon svega i to je to. iskreno to je bio jedini način da se kupe zgrade i sve ostalo jer realno nije moguće igrati online u miru i to sa profitom. heist sa random likovima je noćna mora. čekaš pola sata- sat da se sakupi ekipa i onda usred misije netko ode. pa nazad na loading screen po 5-10 minuta ili rušanje igre jer je to čak brže. ili solo lobby ili public s modderima i cheaterima koji koriste god mode i kickaju te s servera ako požele. po tom pitanju ni gta 6 ne bude bolji. online će opet pretvoriti u sranje sa letećim autima koji ispaljuju lock on rakete. koristim i ja mk2 ali stvarno, pretjerali su čim je prvo takvo vozilo ubačeno u igru

 

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Zato ja igram skoro isključivo solo lobby (hvala windows firewallu na tome xd). I uredno grindam pare, imam ni sam ne znam koliko zgrada i auta i sve nabavio grindanjem. Kad sam igram u lobby nije problem. Do sada sam radio foru da prodam robu iz bunkera, pa prodam robu iz nightcluba a u međuvremenu sa Cargobob radim car export. Cargobob se može ukrasti Merryweatheru (al mi je njih žao više koliko sam ih pokrao xd) ali ja sam ga na kraju kupio. S obzirom na to, kad radim export auta u pravilu je to bez  ikakvog damagea.

 

E sad ovo je grind i treba vremena i zna postati monotono ali ide. A ovaj novi heist debelo premašuje ovaj grind do sada. Sad kad sam se uvježbao, pripreme za heist su gotove u roku sat, sam heist za 20 min ak ne userem nešto. Evo maloprije odradio heist, dobio one obveznice, ukrao cocain kao sekundarni loot i u trezoru bilo 75k. Sveukupno izašao sa preko 1.6 miliona na hard mode.

 

Tak da ja se ne mogu žaliti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 15:05 (St0ka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Koja je svrha grindanja toliko keša?
Jel ima neki mod kao SAMP gdje možeš raditi normalne stvari?
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Online je skup. Trebaš preko 100 milja za sve poslove i zgrade za njih plus neka bolja vozila

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
U gta igrama mi je uvijek bio problem voznja aviona.
Znaci nesto prelose i pretesko.
Evo ja sad ovaj novi heist ni ne mogu dovrsiti jer tamo trebam dostaviti ona vozila,a ja neznam upravljati time.Nekad mi uspije al uz puno zivcirnja
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
mp3david kaže...
U gta igrama mi je uvijek bio problem voznja aviona.
Znaci nesto prelose i pretesko.
Evo ja sad ovaj novi heist ni ne mogu dovrsiti jer tamo trebam dostaviti ona vozila,a ja neznam upravljati time.Nekad mi uspije al uz puno zivcirnja

 

Jel upravljaš numeričkom tastaturom? Sa kontrolerom ne mogu ni ja ali s tastaturom se helićem u punoj brzini okrenem i sparkam na novčiću kako bi ono rekli.

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
A nisam dugo igrao gta pa vise ni neznam.
Igram na tipkovnici.
Al igram i gta 4, pa vidim da u postavkama upravljam sa w,s,a,d te sa desnom stranom di su brojevi i to me zbunjuje totalno
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
To je to, wasd je brzina, numericka je nagib. Nema druge, vjezbaj :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 18:58 (simsis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Nazivciram se previse..
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

nisam igrao otkako je izašao gta5 i prije par mjeseci ponovo je pokrenem

jest da je malo zaguljeno, ali nije baš toliki problem da se nemere uvježbat, nije bio toliki problem niti prvi put

bude malo problemčića, ali se uhvati grif vrlo brzo

13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Ima tko discourd....pa mal kao ekipa zaigramo gta 5
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice