Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.709
|
čitano: 1.154.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stjepanj kaže...
Xboxn00b kaže...

27.1.2015 a sistemskih zahtjeva jos nema 

 zato sto su pre veliki, trenutno ne postoji ta tehnologija niti arhitektura koja bi to uopce pokrenula!!LP

 

Onda će doć ko i sa GTA IV i reć "GTA V je igra za budućnost, budući hardware".

12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Nevjerujem da ce ponovo napraviti istu gresku kao sa GTA IV , o toj losoj optimizaciji se vec prica gotovo 7 godina

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 19:31 (Xboxn00b).
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Lock na 30FPS? Super ako mi na FHD bude išla 30FPS neće valjati ako će biti 15-20. LOL. 

 

Uvijek može bolje da ali isto tako uvijek može i gore. Živi bili pa vidjeli. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 23:49 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...
drakula789 kaže...

Samo se vi smijte i zaybevajte.

Vidjet cemo mi za tri tjedna tko ce se smijat 

 A čuj, kako god ispadne s optimizacijom kod tebe će igra svakako raditi ko krepana mačka ako misliš igrati na toj konfiguraciji koju imaš pod Moj PC. Isto si tako plakao i u temi za Far Cry 4 i psovao kao da ti je igra kriva.

 Ajde objasni zasto imak 45 fos na high i zasto kada izadjem na vrata igra kresa?

Igram na x550jk

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
drakula789 kaže...
vrinho kaže...
drakula789 kaže...

Samo se vi smijte i zaybevajte.

Vidjet cemo mi za tri tjedna tko ce se smijat 

 A čuj, kako god ispadne s optimizacijom kod tebe će igra svakako raditi ko krepana mačka ako misliš igrati na toj konfiguraciji koju imaš pod Moj PC. Isto si tako plakao i u temi za Far Cry 4 i psovao kao da ti je igra kriva.

 Ajde objasni zasto imak 45 fos na high i zasto kada izadjem na vrata igra kresa?

Igram na x550jk

 Isključi sve gamepadove i onda vidi oce ti crashat

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

 Ajde objasni zasto imak 45 fos na high i zasto kada izadjem na vrata igra kresa?

 

 Sumnjam da ti ista igras pod ovim na " MOJ PC " A kamoli da imas 40+ Fpsa u Fc4 .. 

Finger Up :)
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
drakula789 kaže...
vrinho kaže...
drakula789 kaže...

Samo se vi smijte i zaybevajte.

Vidjet cemo mi za tri tjedna tko ce se smijat 

 A čuj, kako god ispadne s optimizacijom kod tebe će igra svakako raditi ko krepana mačka ako misliš igrati na toj konfiguraciji koju imaš pod Moj PC. Isto si tako plakao i u temi za Far Cry 4 i psovao kao da ti je igra kriva.

 Ajde objasni zasto imak 45 fos na high i zasto kada izadjem na vrata igra kresa?

Igram na x550jk

 Gdje tebi piše da imaš taj laptop pod moj PC? Imaš samo dvije rage u današnjem gaming smislu i ljudi se orijentiraju po tome. Jesmo li mi vidovnjaci? U FC4 imaš u temi lijepo tutorijale kako riješiti određene probleme o kojima je bilo 100 puta rečeno ali ovdje nije mjesto da se raspravlja o desetim igrama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 1:32 (vrinho).
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

igra ce se moc igrat samo na rezoluciji 1080x720 na 30FPS-a i nece raditi na IPS monitorima

i mehanickim tipkovnicama, to je za sad otkrit cu vam jos neke detalje uskoro

mojpismonosa
Moj PC  
6 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mojpismonosa kaže...

igra ce se moc igrat samo na rezoluciji 1080x720 na 30FPS-a

 kad bi bilo ovako mislim da bi rockstar mogao odmah stavit ključ u bravu što se tiče PC-ja....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
razermario kaže...

 Ajde objasni zasto imam 45 fps na high i zasto kada izadjem na vrata igra kresa?

 

 Sumnjam da ti ista igras pod ovim na " MOJ PC " A kamoli da imas 40+ Fpsa u Fc4 .. 

 Bf3,CsGO,FC3,Pes 2015,MOH,LA Noire,Max Payne...

Poslat cu ti ssove kad instaliram opet igru...

vrinho kaže...
drakula789 kaže...
vrinho kaže...
drakula789 kaže...

Samo se vi smijte i zaybevajte.

Vidjet cemo mi za tri tjedna tko ce se smijat 

 A čuj, kako god ispadne s optimizacijom kod tebe će igra svakako raditi ko krepana mačka ako misliš igrati na toj konfiguraciji koju imaš pod Moj PC. Isto si tako plakao i u temi za Far Cry 4 i psovao kao da ti je igra kriva.

 Ajde objasni zasto imak 45 fos na high i zasto kada izadjem na vrata igra kresa?

Igram na x550jk

 Gdje tebi piše da imaš taj laptop pod moj PC? Imaš samo dvije rage u današnjem gaming smislu i ljudi se orijentiraju po tome. Jesmo li mi vidovnjaci? U FC4 imaš u temi lijepo tutorijale kako riješiti određene probleme o kojima je bilo 100 puta rečeno ali ovdje nije mjesto da se raspravlja o desetim igrama.

 Pa vi ste mene tu napali i ja se samo branim ;)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
drakula789 kaže...

 Pa vi ste mene tu napali i ja se samo branim ;)

 Updateiraj Moj PC prije nego počneš cviliti po temama kako ti igra radi ko govno. Ljudi prvo tamo pogledaju kad se nađe takvi ko ti pa normalno da te počnu sprdati, no offence.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Checola kaže...

 kad bi bilo ovako mislim da bi rockstar mogao odmah stavit ključ u bravu što se tiče PC-ja....

Moj post je sarkastican (strucnim rijecima spam) jer me malcice pocelo smetat sto svako malo tu netko pita ili pretpostavlja sto ce i kako ce moc s kojom konfiguracijom.

 

Mislim da i sam znas da to sto sam rekao da je gotovo nemoguce (rezoluciju sam izmislio pogledaj je bolje).

 

Ocito igra jos nije u potpunosti gotova ili ispeglana kad nisu htjeli izbaciti sistemske zahtjeve, kad bolje razmislite to i ima smisla,

u zadnjih mjesec dana se ipak da stogod ispeglat

mojpismonosa
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mojpismonosa kaže...
u zadnjih mjesec dana se ipak da stogod ispeglat

 Da se nesta popraviti nabrzaka... Al tako su sigurno i sa GTA IV radili , ajmo nabrzaka popraviti sta se da, da mozemo izdati igru i zaraditi ogromnu lovu na igru punu bugova ... 

Finger Up :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
razermario kaže...

 Da se nesta popraviti nabrzaka... Al tako su sigurno i sa GTA IV radili , ajmo nabrzaka popraviti sta se da, da mozemo izdati igru i zaraditi ogromnu lovu na igru punu bugova ... 

Imas li pritom na umu da je puno veca razlika izmedu izbacivanja za PS3 i PC u odnosu na sad?

 

Takoder, imas li na umu da je PS4 baziran na x86 arhitekturi?

 

Ovaj put je ipak drukcije i ne mozes bas predvidjeti ishod, uz to sto znaju oni kako je prihvacen GTA IV za PC, iskustvo vise

mojpismonosa
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mojpismonosa kaže...
razermario kaže...

 Da se nesta popraviti nabrzaka... Al tako su sigurno i sa GTA IV radili , ajmo nabrzaka popraviti sta se da, da mozemo izdati igru i zaraditi ogromnu lovu na igru punu bugova ... 

Imas li pritom na umu da je puno veca razlika izmedu izbacivanja za PS3 i PC u odnosu na sad?

 

Takoder, imas li na umu da je PS4 baziran na x86 arhitekturi?

 

Ovaj put je ipak drukcije i ne mozes bas predvidjeti ishod, uz to sto znaju oni kako je prihvacen GTA IV za PC, iskustvo vise

 Ja mislim da njima nista nije sveto , jer su oni RockStar... I da opet naprave istu gresku kao sa GTA IV , ljudi ce kupovati ko nenormalni.. tako da ... 

 

Jasno mi je za ps3 i PC to jest , razlike izmedu verzije za konzolu i za PC al  vec, ako ides tako sta raditi , i praviit a i medu najvecim izdavackim kucama igrama su tak da , njima i nebi to trebo biti problem niti izazov , da naprave kako treba 

Finger Up :)
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Izaci ce prije za moj android mobitel nego za PC :-D.

Pot piss
 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Mojpismonosa kaže...
Checola kaže...

 kad bi bilo ovako mislim da bi rockstar mogao odmah stavit ključ u bravu što se tiče PC-ja....

Moj post je sarkastican (strucnim rijecima spam) jer me malcice pocelo smetat sto svako malo tu netko pita ili pretpostavlja sto ce i kako ce moc s kojom konfiguracijom.

 

Mislim da i sam znas da to sto sam rekao da je gotovo nemoguce (rezoluciju sam izmislio pogledaj je bolje).

 

Ocito igra jos nije u potpunosti gotova ili ispeglana kad nisu htjeli izbaciti sistemske zahtjeve, kad bolje razmislite to i ima smisla,

u zadnjih mjesec dana se ipak da stogod ispeglat

 shvaćam ja tvoj sarkazam ali mene lock na 30 fps-a sudeći po optimiziranosti IV-orke uopće nebi čudio, kad pogledam samo svoj PC, koji je ajmo reći u neku ruku solidan-čak reklo bi se i dobar stroj pa ne mogu jednu IV-orku tjerati u fullu sa konstantnih recimo 50-ak fpsa, već sa nekim stvarima smanjenim imam varijacije od 40-60, sa tendencijom uglavnom pada prema 40, tako da me tvoj sarkazam malo brine po pitanju V-ice....

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 13:08 (Checola).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Checola kaže...

 shvaćam ja tvoj sarkazam ali mene lock na 30 fps-a sudeći po optimiziranosti IV-orke uopće nebi čudio, kad pogledam samo svoj PC, koji je ajmo reći u neku ruku solidan-čak reklo bi se i dobar stroj pa ne mogu jednu IV-orku tjerati u fullu sa konstantnih recimo 50-ak fpsa, već sa nekim stvarima smanjenim imam varijacije od 40-60, sa tendencijom uglavnom pada prema 40, tako da me tvoj sarkazam malo brine po pitanju V-ice....

 Nisam mislio na lock ovisan o konfiguraciji vec lock u smislu kako je sama igra predvidena. No uvijek mozes citat izmedu redaka, tu ste u pravu.

 

Smirite dozivljaje i fino pricekajte jos nekih mjesec dana da igra fino izade i svi sretni i necemo vise gubit vrijeme na forumu nego negdje drugdje ;)

mojpismonosa
16 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Eo stigli kljucevi za prednarudzbu i u base host 335kn

 

http://base-host.com.hr/339-grand-theft-auto-v.html

Moj PC  
1 3 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Bok, zanima me postoji li nacin da mi rockstar posalje mail kad izbace sistemske zahtjeve?

 

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Frenkyca kaže...

Eo stigli kljucevi za prednarudzbu i u base host 335kn

 

http://base-host.com.hr/339-grand-theft-auto-v.html

 Ja sam prednaručio ovdije znam da je skuplja ali imam box sa mapom i dvd-ima, a i to mi je jedina igra koju ću kupovati box da ima collectors edition za pc uzeo bi i njega ali ga nema.

15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja narucio preko buygamecode za oko 298kn, samo kljuc za steam.

 

Nadam se da nije neki fraud, iako cak i da je paypal me bude izbavio vjerujem, a i koliko kuzim pouzdan je sajt

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Iwan7SeVeN kaže...

 Ja sam prednaručio ovdije znam da je skuplja ali imam box sa mapom i dvd-ima, a i to mi je jedina igra koju ću kupovati box da ima collectors edition za pc uzeo bi i njega ali ga nema.

 Vjerujem da ce bit collectors edition kad igra uistinu i izade!

mojpismonosa
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Mapa?
Nemojte reć da se mapa iscrtava kako prolazimo mjestima! 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
chutac kaže...

Mapa?
Nemojte reć da se mapa iscrtava kako prolazimo mjestima! 

 da

14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

To još ima smisla u Doomu i nekom starom RPG-u, ali u novom GTA meni osobno izgleda kao da su htjeli staviti neki feature koji nema smisla, ali nek' se nađe.

Naročito nema smisla jer svaki treći auto ima navigaciju..

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
chutac kaže...

To još ima smisla u Doomu i nekom starom RPG-u, ali u novom GTA meni osobno izgleda kao da su htjeli staviti neki feature koji nema smisla, ali nek' se nađe.

Naročito nema smisla jer svaki treći auto ima navigaciju..

 to rjesis jako brzo, ukrades odma avion, i preletavas po mapi par minuta, i sve ti je otvoreno.

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav, htio bih kupiti GTA V za PC, odlucio sam se ne uzeti FIFU 15 nego GTA V. Mislio sam uzet preko onih stranica kojima platim paypalom, a oni meni salju key na mail i sl. Zanima me jesu li sigurni i koju bi mi vi stranicu preporucili. Mislio sam kupiti za 40 eura (300ak kuna). Hvala unaprijed :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja sam dosta igara uzeo na Kinguinu. Ne znam od kojih točno dilera, ali tamo su svi pouzdani, a imaš i ocjene mušterija.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

 

Nemoj kupovat rusku verziju. Uglavnom je sigurna, lako se aktivira VPN-om i ugl. se moze igrati bez problema na engleskom, ono sto se znalo desit povremeno je da naknadno zakljucaju odabir jezika unutar igre na ruski. Nije se cesto desavalo, ali i dalje radije platim 10€ vise nego da razbijam glavu hoce li moj account nakon mjesec-dva igre prec na ruski jezik i da izgubim sav progress i moram ponovo kupovat igru.

 

Te stranice su sigurne jer je paypal, skrill itd. siguran. Dakle jedini nacin da oni posluju je da posluju posteno (u smislu da ti ispostave ono sto si im platio). Ukoliko bankrotiraju to je visa sila, ali jos nisam naisao na situaciju da je takva stranica bankrotirala. Ono sto oni rade je kupuju na jednoj strani na veliko kljuceve, uvijek ih ima, i prodaju pojedinacno kljuceve sa relativno malom marzom naspram velikih trgovina poput amazona i slicno, jer im je to dovoljno buduci da troskova maltene i nemaju osim postotka koji uzima paypal/skrill (koji ionako ti platis dodatno) i odrzavanja/hostanja web stranice koji nisu nesto posebno skupi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice