God Of War Pc izdvojena tema

poruka: 317
|
čitano: 94.721
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
fila2208 kaže...

Otključao chisel došao do valkira...dobri Bože.

Uspio je do pred kraj sjebat i ubije me, stvarno su jake jake, različiti napadi...možda još trebam ojačat, 5lvl sam tek :(

ona šta stvara minnione mi je previše, ostane joj jedna trećina.

Ona neka sa kosturskom glavom, podno planine nju skinem do praktički one hit, i izgubim :)

 

u svakom slučaju, zabavno :)

 

btw mogu kraftat neke zlatne djelove armora zasad, i koštaju me dosta nekog rijetkog materijala tak da mogu samo jedan dio, jel se isplati ili čekat da dropne negdje nešti na nekom kvestu?

Ja sam u prvom prolazu na Ps4 Pro stavio na najvisu tezinu i kasnije dosao do kraljice Valkira....pobjedio sam ju a iskreno ni sam ne znam kako,stiskanje tipki mi u tom trenutku vise nije bilo kroz razmisljanje nego instinkt i reflekse 🤣🤣🤣

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
forumaš kaže...

Pretpostavka je majka svih zajeba. Igram se od arkadnih automata koje su ranih osamdesetih stavljali po bitrijama

. I svejedno mi je ovo dobra igra iako sam odigrao more sličnih igara.

 U birtiji smo imali Phoenix i Scramble. Išle su na petotinarke ali mogao si elektronikom iz upaljača nakucati žetona koliko hoćeš. Po 7-8 sati smo crkavali od dima u birtiji ali ne bi odustajali dok nas ne bi potjeralo.

U drugoj birtiji je bio Pit-Stop i tu je počela moja ljubav prema simulacijama. Naravno, nije bilo ni flipera na rivijeri na kojem ROL nije bio potpisan kao rekorder.

Onda su nažalost izbacili igrice i flipere a stavili poker aparate. 

8 godina
offline
Re: God Of War Pc
U slasticarni dva aparata, to je bila zabava od jeseni do proljeca,a onda pred uskrs dolazak putujucih licitara, tri-cetiri mjeseca se nisu micali iz parka, stolni nogomet, fliperi, nebrojene igre, svaki sator je imao barem 30 masina, nema sto nije bilo.....

Kasnije su se trajnije naselili u luna parku, samo je bilo daleko za ici, na srecu tu su vec poceli prevladavati c64 i kasnije amige kao kucna zabava..... No i dalje se nestrpljivo cekao dolazak proljeca....

Btw neznam zasto, 3 dio mi je bolji od ovog "novog".....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
antimadridista kaže...
Znači God of War ili The Last of Us neće ostati upamćeni kao klasici? Tko god to misli je totalno neupućen.

 Odigrao sve GoW i TLOU. Dobre igre i ništa više.

U zadnjih desetak godina klasikom bi nazvao Witcher 3 (iako mi je jedinica bolja).

I nekoliko multiplayera. 

 

Edit: i meni je GOW 3 najbolji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 15:56 (BlueMax).
11 godina
offline
God Of War Pc

Koja pm nemogu nijednu valkiru dobit moram bjezat van.ovo je u rangu sekira i bloodborne

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
BlueMax kaže...
antimadridista kaže...
Znači God of War ili The Last of Us neće ostati upamćeni kao klasici? Tko god to misli je totalno neupućen.

 Odigrao sve GoW i TLOU. Dobre igre i ništa više.

U zadnjih desetak godina klasikom bi nazvao Witcher 3 (iako mi je jedinica bolja).

I nekoliko multiplayera. 

 

Edit: i meni je GOW 3 najbolji.

Hrpa ekipe smatra Fortnite najboljom igricom u cjelom svemiru.

Poanta....svatko ima nekakvo misljenje 🥂

11 godina
offline
Re: God Of War Pc
GSP kaže...

Koja pm nemogu nijednu valkiru dobit moram bjezat van.ovo je u rangu sekira i bloodborne

Probaj na najtezem 😁

Ove prve su pekmez naspram kraljice na kraju......enormno mi je bila teza od svih ostalih bossova u igri.

14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...
BlueMax kaže...
antimadridista kaže...
Znači God of War ili The Last of Us neće ostati upamćeni kao klasici? Tko god to misli je totalno neupućen.

 Odigrao sve GoW i TLOU. Dobre igre i ništa više.

U zadnjih desetak godina klasikom bi nazvao Witcher 3 (iako mi je jedinica bolja).

I nekoliko multiplayera. 

 

Edit: i meni je GOW 3 najbolji.

Hrpa ekipe smatra Fortnite najboljom igricom u cjelom svemiru.

Poanta....svatko ima nekakvo misljenje 🥂

Svatko ima nekakvo misljenje pa su sva misljenja jednako vrijedna? Nooot....

Al ostavimo se vise toga, tema je GOW - odlicna igra, ali ne klasik 

11 godina
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...
MEGATAMA kaže...
BlueMax kaže...
antimadridista kaže...
Znači God of War ili The Last of Us neće ostati upamćeni kao klasici? Tko god to misli je totalno neupućen.

 Odigrao sve GoW i TLOU. Dobre igre i ništa više.

U zadnjih desetak godina klasikom bi nazvao Witcher 3 (iako mi je jedinica bolja).

I nekoliko multiplayera. 

 

Edit: i meni je GOW 3 najbolji.

Hrpa ekipe smatra Fortnite najboljom igricom u cjelom svemiru.

Poanta....svatko ima nekakvo misljenje 🥂

Svatko ima nekakvo misljenje pa su sva misljenja jednako vrijedna? Nooot....

Al ostavimo se vise toga, tema je GOW - odlicna igra, ali ne klasik 

GOW je spektakl(ovaj zadnji)

Ja sam odigrao jednostavno previse klasika od osamdesetih pa kad ih krenem nabrajat brzo ispadne lista 100 najboljih igara 🤣

Mario Bros 3,Mario 64,Link to the past,Ocarina of Time,FF7,MGS,MGS3,Half Life 2,Dark Souls,GT3,WOW,.....eto par na preskokce a da idem pokrit sve igre kroz sve platforme u tih par desetljeca....odigrao sam vjerujem tisuce jer samo u Ps4,Xbox one X generaciji plus pc i switch imam preko 500 igara u kolekciji fizicke+digitalne.

 

13 godina
offline
Re: God Of War Pc
MEGATAMA kaže...
fila2208 kaže...

Otključao chisel došao do valkira...dobri Bože.

Uspio je do pred kraj sjebat i ubije me, stvarno su jake jake, različiti napadi...možda još trebam ojačat, 5lvl sam tek :(

ona šta stvara minnione mi je previše, ostane joj jedna trećina.

Ona neka sa kosturskom glavom, podno planine nju skinem do praktički one hit, i izgubim :)

 

u svakom slučaju, zabavno :)

 

btw mogu kraftat neke zlatne djelove armora zasad, i koštaju me dosta nekog rijetkog materijala tak da mogu samo jedan dio, jel se isplati ili čekat da dropne negdje nešti na nekom kvestu?

Ja sam u prvom prolazu na Ps4 Pro stavio na najvisu tezinu i kasnije dosao do kraljice Valkira....pobjedio sam ju a iskreno ni sam ne znam kako,stiskanje tipki mi u tom trenutku vise nije bilo kroz razmisljanje nego instinkt i reflekse 🤣🤣🤣

 Svaka čast...ali ne možeš pobjediti da ne znaš kako..zahtjeva zbilja puno pikanja, refleska i pametne raspodjele runa i spartana

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
God Of War Pc

Kratos kad vidi da igra žari i pali po steamu:

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: God Of War Pc
GSP kaže...

Koja pm nemogu nijednu valkiru dobit moram bjezat van.ovo je u rangu sekira i bloodborne

A mislim da je netko prije par dana rekao da je igra prelaka ...  Odigraj prvo glavnu priču do kraja, na valkire ćeš se vratiti s boljom opremom. Ove prve su ti lake naspram kraljice na koju ćeš naletit kad ove sve pobiješ...

Emilio Estavez
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
Iako ne igram Fortnite često gledam sina kako igra i apsolutno razumijem one kojima je ta igra odlična. Ja sam već prespor za to ali igra je živi skill.
12 godina
offline
Re: God Of War Pc
Ni blizu. Jedina sličnost je da imaju pattern napada kojeg kad skužiš lako ih ubiješ. Prednost je što ih možeš zaobići i vratiti se kad napucaš statse i armor.
9 godina
offline
God Of War Pc

Gotovo ^^

Moj PC  
9 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...
EXIMO kaže...

God of War 1 i 2 su klasici, pogotovo GoW 2 iz 2007 godine, onakvu igretinu, onakav level dizajn na ograničenom PS2 hardveru. Neviđeno do tada. Eto ansha nadam se da ispunjava neke tvoje kriterije što klasik treba biti. PS Outer Wilds na Xboxu Series S ide na 30FPSova, krvare mi oči, nemogu to igrati dok se ne dokopam neke grafičke.

Znam, 900p i 30fps... Ja sam ga tako prosao :)

 Bome patnja je to, na 65" TVu se neda igrati, prezrnato + tih 30 FPSova, što ne izbace neki patch. To Series S može gurati u 4k 60Hz.

Alfredo nr.2 kaže...

Nemojte zaboraviti trojku, vrhunski završetak Grčke sage.

Meni su svi nastavci odlični, no prva tri uz ovaj novi su za mene vrh cijelog serijala. Volio bi da Sony prebaci cijeli serijal na PC.

 Naravno, + ja sam uživao i na PSP igrama - Ghost of Sparta i Chain of Olympus (ima ih za PS3 kao remaster). Jako su ih lijepo ukopili u priču. Jedino mi je Ascension bio meh.

Onaj tko je igrao originalnu trilogiju GoW iz 2018 mu je još bolje sjeo. Zato me živcira kada mnogi spominju da je 2018 verzija reboot, kada to nije već je pravi nastavak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 21:16 (EXIMO).
2 godine
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
ansha kaže...

Al ostavimo se vise toga, tema je GOW - odlicna igra, ali ne klasik 

 A ipak ga igraš, mislio sam da si odustao nakon prvih sat vremena?

14 godina
protjeran
offline
Re: God Of War Pc
EXIMO kaže...
ansha kaže...
EXIMO kaže...

God of War 1 i 2 su klasici, pogotovo GoW 2 iz 2007 godine, onakvu igretinu, onakav level dizajn na ograničenom PS2 hardveru. Neviđeno do tada. Eto ansha nadam se da ispunjava neke tvoje kriterije što klasik treba biti. PS Outer Wilds na Xboxu Series S ide na 30FPSova, krvare mi oči, nemogu to igrati dok se ne dokopam neke grafičke.

Znam, 900p i 30fps... Ja sam ga tako prosao :)

 Bome patnja je to, na 65" TVu se neda igrati, prezrnato + tih 30 FPSova, što ne izbace neki patch. To Series S može gurati u 4k 60Hz.

Haha, ja sam isto igrao na 65", i isto mi je bilo totalno nezaboravno iskustvo. Ne samo da je 900p/30 nego na jednom planetu ni tih 30 nije konstantno :)

Naviknes se na 30fps nakon pola sata, gadno je samo ako naizmjence igras s igrama koje su 60+

15 godina
offline
Re: God Of War Pc
Alfredo nr.2 kaže...

Nemojte zaboraviti trojku, vrhunski završetak Grčke sage.

Meni su svi nastavci odlični, no prva tri uz ovaj novi su za mene vrh cijelog serijala. Volio bi da Sony prebaci cijeli serijal na PC.

 Naravno, + ja sam uživao i na PSP igrama - Ghost of Sparta i Chain of Olympus (ima ih za PS3 kao remaster). Jako su ih lijepo ukopili u priču. Jedino mi je Ascension bio meh.

Onaj tko je igrao originalnu trilogiju GoW iz 2018 mu je još bolje sjeo. Zato me živcira kada mnogi spominju da je 2018 verzija reboot, kada to nije već je pravi nastavak.

Da, Ghost of Sparta i Chain of Olympus su odlične igre. Slažem se da je Ascension bio slab, pogotovo na početku, pred kraj postaje sve bolji. No poslije trojke nisu znali što da naprave, ipak je trojka bila vrhunac trilogije u svim pogledima. Ovaj GOW je pravi nastavak na trojku. Bravo za Santa Monica studio i Codyija Barloga koju su ovako dobro nastavili priču.

Što se tiče igre, došao sam do Sigrun. Vidjeti ću da li će mi se dati toliko zezati oko nje. To je Dark Souls vrsta bossa,a to mi se neda igrati. Drago mi je da su u priči zadržali normalne boss bitke iz prijašnjih GOW-a, dok ove Dark Souls bossove su stavili kao opcije za one koji vole te vrste borbi. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
God Of War Pc

Ovaj GOW je naginje više tom Dark Soulsu sa izbjegavanjima, time što umireš u par dodira, sve nekako prilagođeno modernom vremenu sa puzzlovima, nema skakanja, a opet zadržava truku starog uz one tajne lokacije. Plus što igra dosta više rađena ko neki film, baš ima dosta onih cinematic scena. A i Kratos se čini više ko čovjek, a manje ko Bog jer je u starim igrama bilo baš pretjerivanja kod fightanja.

 

Znam da su stare bila baš ono hack n slash, gdje si mase protivnika razbacivao, ubijao 50x veće od sebe. 

 

Ono taj novi GOW je kao novi IP. Zato (možda) ni nije nosio u imenu 4. Onako baš djeluje kao suprotnost glavnog karaktera, u starim igrama je ganja osvetu, a ovdje se nekako "skrasio"

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 22:54 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
God Of War Pc

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
God Of War Pc

Završio igru sa 100% completion sto rijetko kad radim ikad, uzivao u svakom trenutku. Igra je vrh, jedva čekam nastavak koji izlazi ove godine navodno.

 

Valkire su brutalne, moj savjet je ostavite Valkira queen za kraj kad riješite fire + mist levele ,  riješite sve ostale i main story line te nabildate runove i armor, inače te pokida ko malo dijete.

 

Lijepo smo se ja i ona porazbacali za kraj :)

 

 

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
God Of War Pc

Dwayne “The Rock” Johnson se pohvalio kako će glumiti u nekom filmu prema velikoj i badass igri. Sad odmah počele glasine da će biti Kratos.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
Colossus7 kaže...

Završio igru sa 100% completion sto rijetko kad radim ikad, uzivao u svakom trenutku. Igra je vrh, jedva čekam nastavak koji izlazi ove godine navodno.

 

Valkire su brutalne, moj savjet je ostavite Valkira queen za kraj kad riješite fire + mist levele ,  riješite sve ostale i main story line te nabildate runove i armor, inače te pokida ko malo dijete.

 

Lijepo smo se ja i ona porazbacali za kraj :)

 

 

 

 

 

svaka čast!

 

Koliko je lakše igrat mišem tipkama, pretpostavljam radi ciljanja i općenito se brže okrećeš i sve?

Ja sam spojio sve u borvaka na 55'' i guštam s kontrolerom. Zasad sam uspio ubit dvije, i tek sad kad sam dobio blades of chaos kužim koliko je s njima lakše, sjekira smao za rune praktički.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: God Of War Pc
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

Završio igru sa 100% completion sto rijetko kad radim ikad, uzivao u svakom trenutku. Igra je vrh, jedva čekam nastavak koji izlazi ove godine navodno.

 

Valkire su brutalne, moj savjet je ostavite Valkira queen za kraj kad riješite fire + mist levele ,  riješite sve ostale i main story line te nabildate runove i armor, inače te pokida ko malo dijete.

 

Lijepo smo se ja i ona porazbacali za kraj :)

 

 

 

 

 

svaka čast!

 

Koliko je lakše igrat mišem tipkama, pretpostavljam radi ciljanja i općenito se brže okrećeš i sve?

Ja sam spojio sve u borvaka na 55'' i guštam s kontrolerom. Zasad sam uspio ubit dvije, i tek sad kad sam dobio blades of chaos kužim koliko je s njima lakše, sjekira smao za rune praktički.

 Ma što prije grindat u Musplheim i Niflheim, i uzeti armor onaj koji ti sam puni Health njega otključaš kad otključaš svijet magle u Niflheimu, također nadograditi oštrice i sjekiru do kraja, i onda izgrindati armor taj do kraja da ga nadogradiš i igrat ćeš se sa Valkirama, također ćeš grindanjem tamo dobiti žute čarolije najvrednije koje ti idu u šupljine armora, žute ručke za sjekiru i oštrice. Ugl To je najbolji armor u igri daleko. Evo slika da znas o kojem se tocno radi ima ih vise https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/b2uAYo6kEvWs6ASa6HtJ8b-970-80.jpg.webp

14 godina
offline
Re: God Of War Pc
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

Završio igru sa 100% completion sto rijetko kad radim ikad, uzivao u svakom trenutku. Igra je vrh, jedva čekam nastavak koji izlazi ove godine navodno.

 

Valkire su brutalne, moj savjet je ostavite Valkira queen za kraj kad riješite fire + mist levele ,  riješite sve ostale i main story line te nabildate runove i armor, inače te pokida ko malo dijete.

 

Lijepo smo se ja i ona porazbacali za kraj :)

 

 

 

 

 

svaka čast!

 

Koliko je lakše igrat mišem tipkama, pretpostavljam radi ciljanja i općenito se brže okrećeš i sve?

Ja sam spojio sve u borvaka na 55'' i guštam s kontrolerom. Zasad sam uspio ubit dvije, i tek sad kad sam dobio blades of chaos kužim koliko je s njima lakše, sjekira smao za rune praktički.

 Moze oboje, kad već naviknes na jedne kontrole onda ti je već svejedno, jedino je preciznije gađati na mišu kada bacas axe za neke stvari ali to nije toliko presudno. Ja sam jedno 4-5 valkira polomio samo sa sjekirom pa onda tek dobio blades kroz storyline, tako da je praktički svejedno igras li sa axe ili blades jer kao sto si skuzio bitne su većinom rune i armor u njima, oba oruzja na sve valkire pogotovo zadnju daju kikiriki damage i na max upgrade levelu dok ne opalis ability, talisman, rage ili runu. Ono što je sigurno lakše a ne kako sam ja radio jeste da imaš oba oruzja kad ih budeš čistio jer dok čekaš cooldown jednog oruzja, samo switch na drugi i tamo pravovremeno okineš rune dok se onaj na axu ohladi.

 

Armor ili Mist set ili Valkira set (ja sam preferirao valkira set radi rune cooldowna i puno mi ljepše izgleda te ga je puno teze bilo zasluziti) a ako baš zadaju probleme treba što prije naći i nabildati onaj rune i talisman koji proca time slow na neprijatelja kad napraviš last second dodge, mislim da se zovu Kvasir rune i talismana imaš 2 žuta Gauntlet of the Ages nesjecam se di sam to pokupio i ima još jedan koji se dobije kao reward kad rokneš jednu od valkira. Ja sam igrao bez toga jer mi ovako bile više zabavno iako teže.

14 godina
offline
Re: God Of War Pc
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

Završio igru sa 100% completion sto rijetko kad radim ikad, uzivao u svakom trenutku. Igra je vrh, jedva čekam nastavak koji izlazi ove godine navodno.

 

Valkire su brutalne, moj savjet je ostavite Valkira queen za kraj kad riješite fire + mist levele ,  riješite sve ostale i main story line te nabildate runove i armor, inače te pokida ko malo dijete.

 

Lijepo smo se ja i ona porazbacali za kraj :)

 

 

 

 

 

svaka čast!

 

Koliko je lakše igrat mišem tipkama, pretpostavljam radi ciljanja i općenito se brže okrećeš i sve?

Ja sam spojio sve u borvaka na 55'' i guštam s kontrolerom. Zasad sam uspio ubit dvije, i tek sad kad sam dobio blades of chaos kužim koliko je s njima lakše, sjekira smao za rune praktički.

 Ma što prije grindat u Musplheim i Niflheim, i uzeti armor onaj koji ti sam puni Health njega otključaš kad otključaš svijet magle u Niflheimu, također nadograditi oštrice i sjekiru do kraja, i onda izgrindati armor taj do kraja da ga nadogradiš i igrat ćeš se sa Valkirama, također ćeš grindanjem tamo dobiti žute čarolije najvrednije koje ti idu u šupljine armora, žute ručke za sjekiru i oštrice. Ugl To je najbolji armor u igri daleko. Evo slika da znas o kojem se tocno radi ima ih vise https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/b2uAYo6kEvWs6ASa6HtJ8b-970-80.jpg.webp

 Ivaldi je bezveze izvan Nifelheima, nema proc, cooldown i rune stats ko Valkria set. Health regen nije nešto posebno koristan protiv valkira jer ili ih polomiš u 3 minute ili krepaš. Fajt ne traje toliko dugo. Ta neka -10+ razlika u defense i strength u korist mist seta kod valkira neznači skoro ništa jer bitni su talismani, runovi, proc i cooldown.

 

Što se tiče najboljih armora u igri to su Ares i Zeus set ali to se dobije tek igranjem New Game+

 

https://gamerant.com/god-of-war-best-armor-sets-pc-ps4-ps5/

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2022 19:11 (Colossus7).
9 godina
offline
Re: God Of War Pc
Colossus7 kaže...
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
Colossus7 kaže...

Završio igru sa 100% completion sto rijetko kad radim ikad, uzivao u svakom trenutku. Igra je vrh, jedva čekam nastavak koji izlazi ove godine navodno.

 

Valkire su brutalne, moj savjet je ostavite Valkira queen za kraj kad riješite fire + mist levele ,  riješite sve ostale i main story line te nabildate runove i armor, inače te pokida ko malo dijete.

 

Lijepo smo se ja i ona porazbacali za kraj :)

 

 

 

 

 

svaka čast!

 

Koliko je lakše igrat mišem tipkama, pretpostavljam radi ciljanja i općenito se brže okrećeš i sve?

Ja sam spojio sve u borvaka na 55'' i guštam s kontrolerom. Zasad sam uspio ubit dvije, i tek sad kad sam dobio blades of chaos kužim koliko je s njima lakše, sjekira smao za rune praktički.

 Ma što prije grindat u Musplheim i Niflheim, i uzeti armor onaj koji ti sam puni Health njega otključaš kad otključaš svijet magle u Niflheimu, također nadograditi oštrice i sjekiru do kraja, i onda izgrindati armor taj do kraja da ga nadogradiš i igrat ćeš se sa Valkirama, također ćeš grindanjem tamo dobiti žute čarolije najvrednije koje ti idu u šupljine armora, žute ručke za sjekiru i oštrice. Ugl To je najbolji armor u igri daleko. Evo slika da znas o kojem se tocno radi ima ih vise https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/b2uAYo6kEvWs6ASa6HtJ8b-970-80.jpg.webp

 Ivaldi je bezveze izvan Nifelheima, nema proc, cooldown i rune stats ko Valkria set. Health regen nije nešto posebno koristan protiv valkira jer ili ih polomiš u 3 minute ili krepaš. Fajt ne traje toliko dugo. Ta neka -10+ razlika u defense i strength u korist mist seta kod valkira neznači skoro ništa jer bitni su talismani, runovi, proc i cooldown.

 

Što se tiče najboljih armora u igri to su Ares i Zeus set ali to se dobije tek igranjem New Game+

 

https://gamerant.com/god-of-war-best-armor-sets-pc-ps4-ps5/

 Znam za Zeus i Ares armor ali spominjem ove kroz base game, ja sam odigrao igru 2 puta i isprobao svasta meni je Ivaldi’s Deadly Mist najbolji armor van ovih armora koji se dobiju u New Game+, a i na samom linku koji si poslao, kažu 

 

Ivaldi’s Deadly Mist set is arguably the best armor outside of those that are exclusive to New Game Plus mode. Once fully upgraded, it provides 85 Strength, 68 Runic, 168 Defense, and 50 vitality, along with the familiar Regenerating Essence perk that constantly heals Kratos. The reason that the Deadly Mist set is generally preferred to Ivaldi's other armor is that the stats are arguably the most well-balanced, meaning that any build can pick it up and use it well. Granted, a case could be made for why another armor set might suit a specific build better, but this one works for them all.

13 godina
offline
God Of War Pc

Hvala dečki.

Da, otključao sam tu maglu pa polako farmam, da otključam one škrinje i zatvorim onaj realm.

Zasad sam napunio sve više manje na zlato i taj ivaldi set.

Onaj vatreni realm sam došao do valkire pa ću nju kasnije., Zasad sam dve uspio ubit i to na 6tom lvl, sad sam već 7 i idem dalje prigrindati.

Moram još story riješiti lol na to i zaboravim  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
God Of War Pc

Svaka čast vama koji ste sigrun samo tako lagano riješili. ali evo već sat vremena pokušavam, uvijek me iz takta izbaci napad kad skoči visoko, to zaboravim reagirat i nikako se sjetit bacit sjekiru kad ode u zrak.

gadam je strijelama ali nebi se sjekite sjetit nikako užas.

8lvl mi je gear ivaldi I valkira gauntlets samo

dzaba, kao da sam od papira, sjekira i mačevi zadnji level i ne ide. 

 

ponavljam, svaka čast, valkire su prilično ok naspram sigrun, zbilja količina različitih napada... ubitačno za živce. 😡 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice